Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, jak mus to mus napisał:

Liwak i Kupczyński muszą odejść!

Poprzednia kadencja to było zupełnie co innego. Ta jest tragiczna przez żwirownię. Trzeba czynić wszystko, łącznie z pozwem do sądu, by kopalnię wyeliminować.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tak napisał:

Wzorem poprzedniego festiwalu kolęd on line w ICK został ogłoszony werdykt festiwalu .  Werdykt ogłosiła "dwuosobowa" luzacka komisja. Szkoda jedynie, że tylko w Ińsku ICK nie prezentuje tych nagrań chociażby osób nagrodzonych. O wysokim poziomie artystycznym dowiadujemy się wyłącznie na podstawie relacji komisji konkursowej.

 

Teraz już rozumie czemu na ostatniej sesji tak walczył nasz Burmistrz o pół banki dla kina. 

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, niestety napisał:

Poprzednia kadencja to było zupełnie co innego. Ta jest tragiczna przez żwirownię. Trzeba czynić wszystko, łącznie z pozwem do sądu, by kopalnię wyeliminować.

Włodek już byłeś i gówno zrobiłeś. Nie ośmieszaj się bardziej.

Odnośnik do odpowiedzi
Obserwator radnych i gminy

Ja jestem za odwołaniem całej rady. Mieszkańcy tylko referendum.!!! Tak głupiej władzy dawno nie widziałem. A sesję oglądam od 15 lat.. Na czele glupek i cwaniak radny z Czertynia i części Ściennego. Znany nie poradnm Zibi. Udziela się na forum dlatego, bo go odwołali. Zibi trochę honoru miej. Najgorsze to to, że wiem, że ty nie masz 😥😥😥. Zapomniałem jeszcze o Włodku 😥też prostak. Mieszkańcy Gminy Ińsko zacznijmy działać bo teraz żwirownia a co jutro będzie tego się obawiam 😥😥😥

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Obserwator radnych i gminy napisał:

Ja jestem za odwołaniem całej rady. Mieszkańcy tylko referendum.!!! Tak głupiej władzy dawno nie widziałem. A sesję oglądam od 15 lat.. Na czele glupek i cwaniak radny z Czertynia i części Ściennego. Znany nie poradnm Zibi. Udziela się na forum dlatego, bo go odwołali. Zibi trochę honoru miej. Najgorsze to to, że wiem, że ty nie masz 😥😥😥. Zapomniałem jeszcze o Włodku 😥też prostak. Mieszkańcy Gminy Ińsko zacznijmy działać bo teraz żwirownia a co jutro będzie tego się obawiam 😥😥😥

Ty kupczyk nie obawiaj co jutro, bo jutro już ciebie nie ma. Jesteś skończony.

Odnośnik do odpowiedzi
Oby się udało
10 godzin temu, Obserwator radnych i gminy napisał:

Ja jestem za odwołaniem całej rady. Mieszkańcy tylko referendum.!!! Tak głupiej władzy dawno nie widziałem. A sesję oglądam od 15 lat.. Na czele glupek i cwaniak radny z Czertynia i części Ściennego. Znany nie poradnm Zibi. Udziela się na forum dlatego, bo go odwołali. Zibi trochę honoru miej. Najgorsze to to, że wiem, że ty nie masz 😥😥😥. Zapomniałem jeszcze o Włodku 😥też prostak. Mieszkańcy Gminy Ińsko zacznijmy działać bo teraz żwirownia a co jutro będzie tego się obawiam 😥😥😥

W 100 %się zgadzam 👍👍👍. Wreszcie mądry komentarz do tej całej sprawy 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Adam napisał:

Zbyszek niech się pochwali jak go złapali w byłych zakładach ZNTK w Stargardzie na kradzieży metali kolorowych !

A co mnie obchodzi kolorowy metal, ty oszuście wyborczy sprowadziłeś na nas w Ińsku zagładę żwirową. Za łapówki postawiłeś dom. Kto za robotę na zmywaku postawił w Ińsku dom ? Pytam, jest taki ? A pensjonat z dwoma domami w Gudowie to może za pensyjkę marnego belfra?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pendolino 2.0 napisał:

A co mnie obchodzi kolorowy metal, ty oszuście wyborczy sprowadziłeś na nas w Ińsku zagładę żwirową. Za łapówki postawiłeś dom. Kto za robotę na zmywaku postawił w Ińsku dom ? Pytam, jest taki ? A pensjonat z dwoma domami w Gudowie to może za pensyjkę marnego belfra?

Oj Zbyniu. Kredytów w Polsce się nie udziela przecież 🤣. Skończ już swoje wypociny, bo prawda jest taka, że jak grałeś z nimi w drużynie to oczy miałeś zamknięte, teraz oczy otworzyłeś bo cię posunęli ze stołka, i udajesz dobrego wujka, a tak naprawdę nim nigdy nie byłeś. A w Czertyniu wygrałeś tylko dlatego, że byłeś od Liwaka. Taka prawda

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Adam napisał:

Zbyszek niech się pochwali jak go złapali w byłych zakładach ZNTK w Stargardzie na kradzieży metali kolorowych !

To ile ta twoja zmora zibi dostał za te metale? Więcej niż ty dostałeś od kopalni za przyklepanie żwirowni w Ińsku?

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, widzę napisał:

Michał zamiast załatwiać zwrot dotacji od marszałka na targowisko to od rana skrobiesz na kafe i szkalujesz ludzi którzy ci pomogli w zyciu. Jesteś wrednym człowiekiem nie zasługującym na szacunek.

Z kim burmistrz rozmawiał, że na targowisku nie potrzebne są stoły? Spotkałam wiele osób handlujących, którzy uważają, że stoły to podstawa. Swój towar z braku stołów ustawiają na ziemi. Żenada.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gosc napisał:

Oj Zbyniu. Kredytów w Polsce się nie udziela przecież 🤣. Skończ już swoje wypociny, bo prawda jest taka, że jak grałeś z nimi w drużynie to oczy miałeś zamknięte, teraz oczy otworzyłeś bo cię posunęli ze stołka, i udajesz dobrego wujka, a tak naprawdę nim nigdy nie byłeś. A w Czertyniu wygrałeś tylko dlatego, że byłeś od Liwaka. Taka prawda

Ale Czertyń i nie tylko już się na nim poznał. To już jest koniec radnowania Zibi 

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Obserwator napisał:

Ale Czertyń i nie tylko już się na nim poznał. To już jest koniec radnowania Zibi 

Na pewno Czertyń nie zagłosuje na ciebie panie Kupczyński bo Pan Zbyszek nam powiedział coście z burmistrzem nam zafundowali. Proszę się za nas nie odzywać , damy radę.

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Czertyń napisał:

Na pewno Czertyń nie zagłosuje na ciebie panie Kupczyński bo Pan Zbyszek nam powiedział coście z burmistrzem nam zafundowali. Proszę się za nas nie odzywać , damy radę.

Dobrze że o kurnikach też powiedział. Taki prawdomówny🤣Zibi nie pisz za mieszkańców Czertynia bo to żałośnie wygląda. Nie Pan Zbyszek tylko Pan kłamca i cwaniak. Wszyscy o tym dobrze wiedzą. 

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Obserwator napisał:

Dobrze że o kurnikach też powiedział. Taki prawdomówny🤣Zibi nie pisz za mieszkańców Czertynia bo to żałośnie wygląda. Nie Pan Zbyszek tylko Pan kłamca i cwaniak. Wszyscy o tym dobrze wiedzą. 

Okazuje się,że nie tylko Pan Zbigniew jako radny jest kłamcą, ale także wszyscy radni przeciwnicy żwirowni. Proste?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Obserwator napisał:

Dobrze że o kurnikach też powiedział. Taki prawdomówny🤣Zibi nie pisz za mieszkańców Czertynia bo to żałośnie wygląda. Nie Pan Zbyszek tylko Pan kłamca i cwaniak. Wszyscy o tym dobrze wiedzą. 

Jak ty spojrzysz w oczy mieszkańcom Ińska kiedy koncesja zostanie nagłośnina w całej gminie? Jesteś młodym człowiekiem całe życie przed tobą tutaj przy zapyleniu, hałasie i warkocie wanienek jadących przez miasto. To jest żałosne,haniebne i karygodne co zrobiliście z Liwakiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Obserwator napisał:

Dobrze że o kurnikach też powiedział. Taki prawdomówny🤣Zibi nie pisz za mieszkańców Czertynia bo to żałośnie wygląda. Nie Pan Zbyszek tylko Pan kłamca i cwaniak. Wszyscy o tym dobrze wiedzą. 

Michał kto był pod Poznaniem u Hołka oglądać kurniki i przy okazji się napić brymuchy? Tam był Jacek z żoną, przywiózł przyczepkę jajek i rozdawał obiecując złote góry po wybudowaniu kurników.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, świetlica napisał:

Michał wybudowałeś już świetlicę w Czertyniu, skoro tak ci na Czertyniu zależy? A może nawet nie zacząłeś i znów bedzie obsówa i stracisz dotacje?

Celowo nie znajdzie wykonawcy, by zrobić na złość Panu Zbigniewowi- wnioskodawcy budowy świetlicy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...