Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, nic napisał:

Pewnie nic, Michał wykańcza wszystkich wokół siebie, teraz się wziął za Zbyszka i Włodka, chce im zabrać emerytury

No tak. Michał dalej urządza personalne gierki, czyli wykańcza tych co mu nie pasują. Taki to już jego wredny charakter. A sprawy Ińska leżą i kwiczą.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Maciek napisał:

No tak. Michał dalej urządza personalne gierki, czyli wykańcza tych co mu nie pasują. Taki to już jego wredny charakter. A sprawy Ińska leżą i kwiczą.

Zbyszek ciebie rada wywaliła nie Michał. 

Całe te kółko emeryta powinno polecieć, bo to jedna stara klika

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gosc napisał:

Zbyszek ciebie rada wywaliła nie Michał. 

Całe te kółko emeryta powinno polecieć, bo to jedna stara klika

Oj dziadkowie przeszkadzają? A to jedyni myślący i przewidujący radni  w ińskiej radzie. Przeciwnicy żwirowni i przeciwnicy złych działań burmistrzów. Pozostali bez wymieniania to pachołkowie michasia, którzy wykonują jego polecenia "bez mrugnięcia  okiem".

Odnośnik do odpowiedzi
Obserwator radnych
5 godzin temu, tak napisał:

Oj dziadkowie przeszkadzają? A to jedyni myślący i przewidujący radni  w ińskiej radzie. Przeciwnicy żwirowni i przeciwnicy złych działań burmistrzów. Pozostali bez wymieniania to pachołkowie michasia, którzy wykonują jego polecenia "bez mrugnięcia  okiem".

Ale trafnie Zibi o sobie napisałeś ostatnie zdanie. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, ha,ha napisał:

To ja napisałam,a ty wszędzie widzisz Zibiego.Lecz się...

Ta dziwne, że wszyscy w radzie co odwołali Mazurka i burmistrzowie to są ci  źli, tylko emeryci najlepsi, ci którzy wymyślili podwyżki, zmieniali burmistrzów, i każdy z nich jest przewodniczącym na komisjach.  To kto tu smaruję jak nie oni. Dajcie spokój Panowie, nic nie zrobiliście dla tego Ińska, ciągle podwyżki nam gotujecie bo waszymi uchwałami. To wy do ukladacie klocki w radzie Włodek Mazurek Kościelny Dec reszta to figuranci. 

Odnośnik do odpowiedzi
radny bezradny
18 minut temu, Zgred napisał:

Ta dziwne, że wszyscy w radzie co odwołali Mazurka i burmistrzowie to są ci  źli, tylko emeryci najlepsi, ci którzy wymyślili podwyżki, zmieniali burmistrzów, i każdy z nich jest przewodniczącym na komisjach.  To kto tu smaruję jak nie oni. Dajcie spokój Panowie, nic nie zrobiliście dla tego Ińska, ciągle podwyżki nam gotujecie bo waszymi uchwałami. To wy do ukladacie klocki w radzie Włodek Mazurek Kościelny Dec reszta to figuranci. 

Fige prawda. Całe życie radni są bezradni. Zawsze radni tańczyli tak jak im burmistrz zagrał.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Gosc napisał:

Ja słyszałem co innego, że to Pan przewodniczący z Panem Mazurekiem ustawiają do pionu młodych radnych nich pomysły

Ja słyszałam, że ci dwaj panowie zerwali się ze smyczy i zaczęli samodzielnie myśleć, a tego Jacek z Michałem nie mogli strawić.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Hela napisał:

Ja słyszałam, że ci dwaj panowie zerwali się ze smyczy i zaczęli samodzielnie myśleć, a tego Jacek z Michałem nie mogli strawić.

Poszło o żwirownie, Dwa buraki wydały zgodę na koncesję, a Szafran z Mazurkiem się ostro sprzeciwili. Taka prawda

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Hela napisał:

Ja słyszałam, że ci dwaj panowie zerwali się ze smyczy i zaczęli samodzielnie myśleć, a tego Jacek z Michałem nie mogli strawić.

Nie mogę 🤣Zibi i Włodek myślący 🤣. Takich prostaków nie stać na myślenie. OPOZYCJA W RADZIE BRAWO BRAWO WYWALCIE TE DINOZAURY Z PRZEWODNICZENIA. JEDEN JUŻ POSZEDŁ NA SZCZAW TERAZ PORA NA WŁODKA. A W WYBORACH I TAK KAŻDY WIE JAK ZAGŁOSUJE. 

Odnośnik do odpowiedzi
Obserwator radnych i gminy
5 minut temu, Marian napisał:

Poszło o żwirownie, Dwa buraki wydały zgodę na koncesję, a Szafran z Mazurkiem się ostro sprzeciwili. Taka prawda

Poszło o to że Zibiego wywalilo. Tyle i aż tyle a nie o żwirownie. Zibi dla przewodniczenia to by nawet kopalnie uranu otworzył łącznie ze spalarnia. Taka prawda 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...