Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

Liwak zawsze był za powstaniem żwirowni, w kampanii wyborczej mgliście zapewniał wyborców że jest przeciw, ale teraz okazało się że "wydał" zgodę na wydanie koncesji, czyli uzgodnił tą koncesję. Oszukał wyborców, oszukał swoich radnych, swój komitet wyborczy, który na swoim sztandarze miał hasło: "przeciw żwirowni". powoli, powoli drążył aż doprowadził do otwarcia żwirowni. Dlatego proponuję, aby wielkiej żwirowni tuż za Ińskiem nadać imię Jacka Liwaka. To jest jego zasługa.

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, żwirek napisał:

Liwak zawsze był za powstaniem żwirowni, w kampanii wyborczej mgliście zapewniał wyborców że jest przeciw, ale teraz okazało się że "wydał" zgodę na wydanie koncesji, czyli uzgodnił tą koncesję. Oszukał wyborców, oszukał swoich radnych, swój komitet wyborczy, który na swoim sztandarze miał hasło: "przeciw żwirowni". powoli, powoli drążył aż doprowadził do otwarcia żwirowni. Dlatego proponuję, aby wielkiej żwirowni tuż za Ińskiem nadać imię Jacka Liwaka. To jest jego zasługa.

Pisałeś że zablokujesz żwirownię to czemu knujesz przeciw Jackowi. Zablokuj ....zobaczymy czy podważysz decyzję Liwaka. Myślę że będzie nie do ruszenia bo ty się zwyczajnie nie znasz. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, hahaha napisał:

Pisałeś że zablokujesz żwirownię to czemu knujesz przeciw Jackowi. Zablokuj ....zobaczymy czy podważysz decyzję Liwaka. Myślę że będzie nie do ruszenia bo ty się zwyczajnie nie znasz. 

Liwak obiecał w kampanii że nie bedzie żwirowni i słowa nie dotrzymał. W następnych wyborach mojego głosu nie dostanie

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, głos napisał:

Liwak obiecał w kampanii że nie bedzie żwirowni i słowa nie dotrzymał. W następnych wyborach mojego głosu nie dostanie

Ja tam tytułów mu nie będę nadawał. Wolę żeby starsi radni pokazali siłę spawaczą. Pokazali że wydanie koncesji przez obu burmistrzów było draństwem na skalę światową. To durnowaci ludzie.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Weronika napisał:

To jest cały Liwaka obiecanki cacanki.A z ludźmi gra równo.Mysli że on i jego pachle są panami.Wszystko powinno wyjść na jaw.Ludzie my mieszkańcy powinismy wiedzieć o jego przekrętach.

 

 

Powinniśmy no to przecież nic nie robię tylko czekam na te rewelacje Mazurka a on milczy jak zaklęty 😆😆😆 bo nic nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, katastrofa napisał:

Żwirownia w Ińsku to katastrofa dla tego pięknego miasteczka, ale burek ma to w duopie, zgarnie kasę i wyprowadzi sie do drawska.

Niestety burka nacja wyznaje zasadę:zysk,zysk i jeszcze raz zysk,a po nas chociażby potop(pustynia).

Odnośnik do odpowiedzi

On w Gudowie się osądzi ,tam ma chałupę ,jego Ińsko i ludzie nie interesują.Dal pracę z kopciuchem komu chciał wykopali kogo chcieli ,to dupki jakich Ińsko nigdy nie miało .Dalej z nimi.Nie mogę na tych typków patrzeć .Obłudni.

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Tadeusz napisał:

Przecież Mazurek jest w radzie już tyle lat, to czemu wcześniej nie działał w sprawie otwarcia żwirowni, tylko teraz jak go usunęli z funkcji. Wszystko dla kasy robią, radny powinien być funkcją społeczną. 

 

Bo nikt go tak jeszcze nie upokorzył, próbowała Teresa, to ja pogonili z przewodniczacej on myślał, że jest nie do ruszenia, a tu proszę. I chłop się teraz spina na caffe bo to mu zostało.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Tadeusz napisał:

Przecież Mazurek jest w radzie już tyle lat, to czemu wcześniej nie działał w sprawie otwarcia żwirowni, tylko teraz jak go usunęli z funkcji. Wszystko dla kasy robią, radny powinien być funkcją społeczną. 

 

Tak. Nie działał w sprawie otwarcia żwirowni. Działał przeciw otwarciu, dlatego jest wrogiem tych co żwirownię zaklepali. Nigdy jak pamiętam nie skłaniał się ku zgodzie na otwarcie.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gość napisał:

Tak. Nie działał w sprawie otwarcia żwirowni. Działał przeciw otwarciu, dlatego jest wrogiem tych co żwirownię zaklepali. Nigdy jak pamiętam nie skłaniał się ku zgodzie na otwarcie.

Wiekszość radnych jest przeciw żwirowni, dlatego teraz Liwak i kupczyk jednych zmanipulowali a drugich chcą usunąc bo im przeszkadzają w otwarciu tej katarstrofy

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, gość napisał:

Tak. Nie działał w sprawie otwarcia żwirowni. Działał przeciw otwarciu, dlatego jest wrogiem tych co żwirownię zaklepali. Nigdy jak pamiętam nie skłaniał się ku zgodzie na otwarcie.

Tylko podczas ostatniej sesji już liczył kasę że żwirowni

Odnośnik do odpowiedzi
oglądałem sesję
6 minut temu, Pola napisał:

Tylko podczas ostatniej sesji już liczył kasę że żwirowni

To nieprawda. Na sesji nagle zaczęło brakować pieniedzy, to mazurek im powiedział, że nie macie kasy? przecież otwieracie żwirownię na którą tak liczycie. Tak to brzmiało. To był jego sarkazm i przytyk do liwaka

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, oglądałem sesję napisał:

To nieprawda. Na sesji nagle zaczęło brakować pieniedzy, to mazurek im powiedział, że nie macie kasy? przecież otwieracie żwirownię na którą tak liczycie. Tak to brzmiało. To był jego sarkazm i przytyk do liwaka

Skąd ty możesz wiedzieć co Mazurek miał na myśli chyba że nim jestes

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...