Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Matka napisał:

Niech mi powie jeden czy drugi burmistrz, dlaczego dzieci musieli ponieść taka karę ,żeby nie mogli się uczyć śpiewu pod dobrym okiem Pana Kazimierza i Pana Moroza.Dlaczego ich ukarali.

Tego się nie dowiesz bo to niewygodne dla nich

Odnośnik do odpowiedzi
jednak im coś wyszło
41 minut temu, nieudacznicy napisał:

Ci dwaj nieudacznicy za co sie wezmą to spierniczą. nic im nie wychodzi no chyba że zagarnianie do siebie

Niekoniecznie wszystko. Żwirownia im wyszła i za to bekną w wyborach.

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Matka napisał:

Niech mi powie jeden czy drugi burmistrz, dlaczego dzieci musieli ponieść taka karę ,żeby nie mogli się uczyć śpiewu pod dobrym okiem Pana Kazimierza i Pana Moroza.Dlaczego ich ukarali.

Pan Kazimierz jest ciągle aktywny Raz za innym razem przeciw.Zdarza mu się filozoficznie wstrzymać od jakiejkolwiek decyzji.Tak czy siak kasa leci 

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, prawda napisał:

W doopie mam wybory jak żwirownia będzie. Róbcie tak żeby jej nie było.

Trzeba jak najszybciej organizować referendum i odwołać tych oszustów,  a nowa władza niech próbuje zablokować zawłaszczenie naszej gminy przez żwirków.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Małgosia napisał:

Pan Kazimierz jest ciągle aktywny Raz za innym razem przeciw.Zdarza mu się filozoficznie wstrzymać od jakiejkolwiek decyzji.Tak czy siak kasa leci 

Ma podnosić rączke grzecznie zawszze za jak reszta radnych bezradnych?

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Małgosia napisał:
59 minut temu, Matka napisał:

Niech mi powie jeden czy drugi burmistrz, dlaczego dzieci musieli ponieść taka karę ,żeby nie mogli się uczyć śpiewu pod dobrym okiem Pana Kazimierza i Pana Moroza.Dlaczego ich ukarali.

Pan Kazimierz jest ciągle aktywny Raz za innym razem przeciw.Zdarza mu się filozoficznie wstrzymać od jakiejkolwiek decyzji.Tak czy siak kasa leci 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Obserwator radnych
20 minut temu, czyzby napisał:

Ma podnosić rączke grzecznie zawszze za jak reszta radnych bezradnych?

Najlepiej byłoby ta nieszczęsną radę całą odwołać. Radni nie poradni. Wybory pokażą wam gdzie wasze miejsce. Obserwuję od lat sesje i ta rada jest najgorsza. Szkoda całej Gminy Ińsko że mają takich przedstawicieli 😥

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Obserwator radnych napisał:

Najlepiej byłoby ta nieszczęsną radę całą odwołać. Radni nie poradni. Wybory pokażą wam gdzie wasze miejsce. Obserwuję od lat sesje i ta rada jest najgorsza. Szkoda całej Gminy Ińsko że mają takich przedstawicieli 😥

Jak ktoś Dobrze ogarnia, to Rada udziela absolutorium burmistrzowi, jakoś nie mieli problemu jej nie udzielic. Także Zibi z Wlodkiem umoczeni jesteście po pachy

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, gość napisał:

Niestety rady nie można odwołać, ani burka z wyborów. Można zwolnić i to natychmiast vice.

 

Nie kłam kłamco. Można odwołać i radę i burkow. Rozpisać nowe wybory i wybrać nowych radnych i nowego burmistrza a ten wybierze zastępcę. Nie swojego tylko takiego co ma coś pod kopułą. Teraz to nie ani mądrego radnego , burmistrza i zastępcy. Wszystko w coś uwikłane jak nie podarowane stołki, to kasa żwirownię, układy i gminna patologia jakiej nigdy nie znałem. Idźcie precz. Tej żwirowni nikt wam w życiu nie wybaczy. Jeśli ktoś się nie pojawi i głośno nie powie że nie pozwoli by kopalnia tu powstała nie ma o czym gadać.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, nie ma napisał:

Nie kłam kłamco. Można odwołać i radę i burkow. Rozpisać nowe wybory i wybrać nowych radnych i nowego burmistrza a ten wybierze zastępcę. Nie swojego tylko takiego co ma coś pod kopułą. Teraz to nie ani mądrego radnego , burmistrza i zastępcy. Wszystko w coś uwikłane jak nie podarowane stołki, to kasa żwirownię, układy i gminna patologia jakiej nigdy nie znałem. Idźcie precz. Tej żwirowni nikt wam w życiu nie wybaczy. Jeśli ktoś się nie pojawi i głośno nie powie że nie pozwoli by kopalnia tu powstała nie ma o czym gadać.

Rozpisać nowe wybory? Przed rozpisaniem wyborów kłania się referendum (skuteczne) dot. odwołania rady i burmistrza. Próbuj szczęścia.

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie burmistrzowie przesraliście z żwirownia,burdelem w kinie,postępowaniem w obec siebie to podle co jeszcze macie w zanadrzu.Takiego burmistrza nie chcemy,takiego giermka Michała nie chcemy.Postepujecie podle ,jesteście zarozumiałymi  i bezczelnymi ludźmi ,patrzycie na swoich i swoje kieszenie.Kase macie tak wysoką  .Kasiora wam uderzyła w lepetyne.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Krokodyl napisał:

Panowie burmistrzowie przesraliście z żwirownia,burdelem w kinie,postępowaniem w obec siebie to podle co jeszcze macie w zanadrzu.Takiego burmistrza nie chcemy,takiego giermka Michała nie chcemy.Postepujecie podle ,jesteście zarozumiałymi  i bezczelnymi ludźmi ,patrzycie na swoich i swoje kieszenie.Kase macie tak wysoką  .Kasiora wam uderzyła w lepetyne.

W punkt!!!

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Krokodyl napisał:

Panowie burmistrzowie przesraliście z żwirownia,burdelem w kinie,postępowaniem w obec siebie to podle co jeszcze macie w zanadrzu.Takiego burmistrza nie chcemy,takiego giermka Michała nie chcemy.Postepujecie podle ,jesteście zarozumiałymi  i bezczelnymi ludźmi ,patrzycie na swoich i swoje kieszenie.Kase macie tak wysoką  .Kasiora wam uderzyła w lepetyne.

To prawda. takich dwóch patafianów w gminie jeszcze nie mielismy, nie szanują ludzi, pomiatają kim tylko się da, nie dbają o nas, tylko o własne tyłki, opływają w luksusach a my za to płacimy.

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem z inska

Jeśli dostają takie pensie wysokie,to powinien jeden z drugim być dla nas ludzi,przede wszystkim nie wadzić bez powodu.A jak słyszałam od wielu ludzi ci panowie burmistrzowie postępują nie zgodnie z ich fikcja.Trzeba być normalnym i szanować ludzi.Wiemy że jesteśmy różni,ale trzeba wysłuchac porozmawiać .A panowie posuwacie się do chwytów niedozwolonych.Nie będę wymieniała ,bo wszyscy wiemy.Ale najgorsze jest nieposzanowanie drugiego człowieka bez przyczyn.To jest nie etyczne,podle.Powinno być karane a też dlatego że burmistrz i wice bierzecie bardzo duzom wypłatę z naszych podatków.

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Jestem z inska napisał:

Jeśli dostają takie pensie wysokie,to powinien jeden z drugim być dla nas ludzi,przede wszystkim nie wadzić bez powodu.A jak słyszałam od wielu ludzi ci panowie burmistrzowie postępują nie zgodnie z ich fikcja.Trzeba być normalnym i szanować ludzi.Wiemy że jesteśmy różni,ale trzeba wysłuchac porozmawiać .A panowie posuwacie się do chwytów niedozwolonych.Nie będę wymieniała ,bo wszyscy wiemy.Ale najgorsze jest nieposzanowanie drugiego człowieka bez przyczyn.To jest nie etyczne,podle.Powinno być karane a też dlatego że burmistrz i wice bierzecie bardzo duzom wypłatę z naszych podatków.

Najwyraźniej im sodówka uderzyła do głowy

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...