Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Jaś napisał:

Pewnie ze można demonstrować, ale trzeba wiedzieć gdzie, jak, po co i jakie skutki to przyniesie. To co zrobił Jacek z Michałem było bardzo głupie i skrajnie nieodpowiedzialne.  Skutki to kilka milionów w budżecie mniej.

Co ty mi tu za głupoty wypisujesz! Ty skup się na żwirowni i niedopuszczenia do jej powstania. Głupku gdzie to twoje zawiadomienie i te rewelacje o złym zarządzaniu gminą. Ściema staruchów i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ściema napisał:

Co ty mi tu za głupoty wypisujesz! Ty skup się na żwirowni i niedopuszczenia do jej powstania. Głupku gdzie to twoje zawiadomienie i te rewelacje o złym zarządzaniu gminą. Ściema staruchów i tyle.

I znowu na staruchów?Jak się staruchy wkur*wią,to zagłosują za żwirownią.Głosu im nikt nie zabierze,a młodzi nie mają czego w Ińsku szukać,bo tu będzie pustynia. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ściema napisał:

Co ty mi tu za głupoty wypisujesz! Ty skup się na żwirowni i niedopuszczenia do jej powstania. Głupku gdzie to twoje zawiadomienie i te rewelacje o złym zarządzaniu gminą. Ściema staruchów i tyle.

A tak powinno się działać,aby kontrolować wpływ na środowisko gminy.To wydobycie trwa już ponad 70 lat,zbliżając się coraz bardziej do Ińska.Teraz to będzieniej niż 1000 m. Nie trzeba być wielkim geniuszem, aby połączyć spadek wody w jeziorach o ponad 1 metr z nie kontrolowany wydobyciem.SKSM bogaci się kosztem upadku gminy.

Wydaje mi się, że dobrze zapoznałam się z umową i stwierdziłam, co potwierdziłam u burmistrzów, że zawiera ona wszystkie warunki, aby zapewnić stronie czeskiej ochronę środowiska. Są w umowie warunki monitoringu powietrza, wody, monitoringu spadku poziomu wody, są zapisane kwestie budowy ochronnego wału ziemnego i są zawarte warunki odszkodowania za utratę wody.

To jest monitoring,a nie argumenty jakimi nas karmi SKSM.Oni wiedzą jak zamydlić rzeczywistość.Zresztą widoczną gołym okiem.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, gość napisał:

I znowu na staruchów?Jak się staruchy wkur*wią,to zagłosują za żwirownią.Głosu im nikt nie zabierze,a młodzi nie mają czego w Ińsku szukać,bo tu będzie pustynia. 

A tu co teraz grozisz? To hu ci w kaktus. Ta rada będzie zapisana w historii gminy jako kabaretowa, skorumpowana, szkodliwa dla mieszkańców. Dla was już nie ma ratunku. Wypierdalaaj na szczaw i mirabelki. Zatem trzeba o was wszystkich pisać tak samo. Nagłośnić żeby cała rada z jednej przecież opcji odpowiedziała za skurwieenie, skundlenie.

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, lol napisał:

A tu co teraz grozisz? To hu ci w kaktus. Ta rada będzie zapisana w historii gminy jako kabaretowa, skorumpowana, szkodliwa dla mieszkańców. Dla was już nie ma ratunku. Wypierdalaaj na szczaw i mirabelki. Zatem trzeba o was wszystkich pisać tak samo. Nagłośnić żeby cała rada z jednej przecież opcji odpowiedziała za skurwieenie, skundlenie.

Napisz to burakom

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Kaska napisał:

Burakom postawimy pomnik przy bramie do żwirowni, a nad bramą pierdykniemy napis: Żwirownia im. Jacka Liwaka żeby pokolenia wiedziały komu zawdzieczają katastrofę.

Uczynimy wszystko co w naszej mocy, by żwirownia nie powstała.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, gość radny napisał:

Uczynimy wszystko co w naszej mocy, by żwirownia nie powstała.

Zibi to będzie tak, nic nie zrobisz bo nic nigdy nie zrobiłeś powiesz że próbowałeś ale Liwak tak zaprzedał, że nic nie da się zrobić, jednocześnie będziesz czysty, mimo to że rączki podnosiles tak jak trzeba. Tak to będzie wyglądać, ty myślisz że ludzie są głupi

Odnośnik do odpowiedzi
Obserwator radnych
52 minuty temu, Gosc napisał:

Zibi to będzie tak, nic nie zrobisz bo nic nigdy nie zrobiłeś powiesz że próbowałeś ale Liwak tak zaprzedał, że nic nie da się zrobić, jednocześnie będziesz czysty, mimo to że rączki podnosiles tak jak trzeba. Tak to będzie wyglądać, ty myślisz że ludzie są głupi

 

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Gosc napisał:

Zibi to będzie tak, nic nie zrobisz bo nic nigdy nie zrobiłeś powiesz że próbowałeś ale Liwak tak zaprzedał, że nic nie da się zrobić, jednocześnie będziesz czysty, mimo to że rączki podnosiles tak jak trzeba. Tak to będzie wyglądać, ty myślisz że ludzie są głupi

W 100%się zgadzam. Co ty człowieku zrobiłeś przez tyle lat w Radzie. No chyba że skakałeś z kwiatka na kwiatek jak zmieniali się burmistrzowie 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mieszkaniec napisał:

W 100%się zgadzam. Co ty człowieku zrobiłeś przez tyle lat w Radzie. No chyba że skakałeś z kwiatka na kwiatek jak zmieniali się burmistrzowie 

Skumał się z Jackiem , bo Racin nie załatwił mu podatków za Wisole według oczekiwań jego szefa.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, jest napisał:

Jest petycją będzie wiadomo. Zobaczymy.

Kuuwa zrobili komisje tylko po to żeby petycje świrów antyszczepionkowych czytać. Ale dieta się policzy a płaczą że diety nie chcą. Wstydu nie macie. Miały być rewelacje a są bzdety. Powagi trochę.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ojoj napisał:

Kuuwa zrobili komisje tylko po to żeby petycje świrów antyszczepionkowych czytać. Ale dieta się policzy a płaczą że diety nie chcą. Wstydu nie macie. Miały być rewelacje a są bzdety. Powagi trochę.

Zrobili komisję i bedą debatować i kasować dietki, byle dalej, byle do przodu

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...