Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

kasa dla swoich
17 minut temu, pusta kasa napisał:

Liwak "nie mam pieniedzy" zatrudnił szwagra i siostre, podwyzszył sobie i gówniarzowi pensję i na to kasa nie jest pusta.

Liwakowicz wprowadził program 'Rodzina na gminnym garnuszku"

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, ja pierdziu napisał:

Ja pierdziele!   kuwa mać! piepszone krfiopijcy! pół miliona rocznie, toż to zdzierstwo w biały dzien!

Gdzie sa radni co mu na takie dojenie pozwalają? Jest w radzie jakas komisja rewizyjna? Co oni ślepi są?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ja pierdziu napisał:

Ja pierdziele!   kuwa mać! piepszone krfiopijcy! pół miliona rocznie, toż to zdzierstwo w biały dzien!

Grunt to ładować kasę do kieszeni....rodzinnej kieszeni .... Michał to jak to jest z tym nepotyzmem? Przecież to przekracza ludzką wyobraźnię. Racin przy was to złoty człowiek.

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek iMichal to ludzie ktorym nie powinnien nikt podac reki.To oszolomy dla kasy .Tylko widza czubek wlasnego nosa .Ja mieszkam na wsi i ludzie nic dobrego nie mowia o nich. Kase maja tak wysoka to ludzi nie maja za nic .Takich to trzeba sie pozbyc jak najszybciej Kasa uderzyla im do lbow.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, polka napisał:

Jacek iMichal to ludzie ktorym nie powinnien nikt podac reki.To oszolomy dla kasy .Tylko widza czubek wlasnego nosa .Ja mieszkam na wsi i ludzie nic dobrego nie mowia o nich. Kase maja tak wysoka to ludzi nie maja za nic .Takich to trzeba sie pozbyc jak najszybciej Kasa uderzyla im do lbow.

Burmistrz nie mam pieniędzy sam rozwala budżet niebotycznymi zarobkami. Co sie teraz w gminie dzieje woła o pomstę do nieba, jak tak można doić to nie rozumiem.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Janek napisał:

Burmistrz nie mam pieniędzy sam rozwala budżet niebotycznymi zarobkami. Co sie teraz w gminie dzieje woła o pomstę do nieba, jak tak można doić to nie rozumiem.

Ustawił siebie i rodzinę. Zarabia niebotyczne pieniądze w zamian inszczanom daje tylko podwyżki

Odnośnik do odpowiedzi

Nepotyzm i kolesiostwo w zatrudnianiu i dystrybucji środków budżetowych, osiągnęły poziom o którym mogli pomarzyć Teresa i Racin, razem wzięci. Stanowiska pracy dla sióstr, szwagrów, koleżanek, żon koleżków,bez cienia wstydu czy jakiej kolwiek refleksji. Liwak i Kupczyński stworzyli tu folwark bez żadnej kontroli. Radni kolektywnie przytakują, totalnej dewastacji gminnego budżetu a także przyglądają się biernie jak ci dwaj osobnicy, niszczą więzi międzyludzkie, pośród naszych mieszkańców. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Gość napisał:

Nepotyzm i kolesiostwo w zatrudnianiu i dystrybucji środków budżetowych, osiągnęły poziom o którym mogli pomarzyć Teresa i Racin, razem wzięci. Stanowiska pracy dla sióstr, szwagrów, koleżanek, żon koleżków,bez cienia wstydu czy jakiej kolwiek refleksji. Liwak i Kupczyński stworzyli tu folwark bez żadnej kontroli. Radni kolektywnie przytakują, totalnej dewastacji gminnego budżetu a także przyglądają się biernie jak ci dwaj osobnicy, niszczą więzi międzyludzkie, pośród naszych mieszkańców. 

 

No i co mu zrobisz. Skoczysz na pukiel włosów.  No może jeszcze poskrobiesz tu na forum. Nic więcej a to za mało żeby usunąć go ze stołka. 

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Gość napisał:

Nepotyzm i kolesiostwo w zatrudnianiu i dystrybucji środków budżetowych, osiągnęły poziom o którym mogli pomarzyć Teresa i Racin, razem wzięci. Stanowiska pracy dla sióstr, szwagrów, koleżanek, żon koleżków,bez cienia wstydu czy jakiej kolwiek refleksji. Liwak i Kupczyński stworzyli tu folwark bez żadnej kontroli. Radni kolektywnie przytakują, totalnej dewastacji gminnego budżetu a także przyglądają się biernie jak ci dwaj osobnicy, niszczą więzi międzyludzkie, pośród naszych mieszkańców. 

 

Masz rację. Tak to wygląda. Niestety radni w małej liczbie nie są w stanie temu zaradzić. Ośmiu radnych bez żadnych skrupułów we wszystkim popiera burmistrza i wice. Wydaje mi się, że zaczynają kojarzyć, że coś nie tak, ale niestety już za późno.

Odnośnik do odpowiedzi
brak inwestycji

Obecny burmistrz w przekonaniu mieszkańców i dla mieszkanców nic nie robi. jedynie co zrobił to odpierniczył fuszerkę na targowisku za  milion dwiescie.

Ale za to wybuduje nam dwie farmy fotowoltaiczne. Jedna w Czertyniu prawie 100 ha. druga w Storkowie 65 ha. Bedziemy mieli przyjemne widoczki, prawda?

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, brak inwestycji napisał:

Obecny burmistrz w przekonaniu mieszkańców i dla mieszkanców nic nie robi. jedynie co zrobił to odpierniczył fuszerkę na targowisku za  milion dwiescie.

Ale za to wybuduje nam dwie farmy fotowoltaiczne. Jedna w Czertyniu prawie 100 ha. druga w Storkowie 65 ha. Bedziemy mieli przyjemne widoczki, prawda?

Gdzie te farmy mają być dokładnie, bo to jakaś paranoja.

Odnośnik do odpowiedzi

Oni to klika z ciotki wierzy,robia od dawna co chca ,a ci durnie diable rudzielec,diably ,ewka ta nie dojda malgoska to dupe im by wylizali po dobrym sraniu,zeby sie podlizac.To takich mamy geniuszy na radnych.Ludzie juz nie zaglosuja na szantrapow.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tak napisał:

Masz rację. Tak to wygląda. Niestety radni w małej liczbie nie są w stanie temu zaradzić. Ośmiu radnych bez żadnych skrupułów we wszystkim popiera burmistrza i wice. Wydaje mi się, że zaczynają kojarzyć, że coś nie tak, ale niestety już za późno.

Młodszy z Diabłów ma zalecenie od żony załatwić jej prace w urzędzie każdy gdzieś szuka swojego interesu nic bezinteresownie . Burek załatwił kolegi córce z koła prace w szkole gdzie dalej zaopiekował się nią szwagier ! Burdel nie z tej ziemi 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tak napisał:

No i co mu zrobisz. Skoczysz na pukiel włosów.  No może jeszcze poskrobiesz tu na forum. Nic więcej a to za mało żeby usunąć go ze stołka. 

Sytuacja w Gminie dojrzała do tego aby zorganizować referendum za odwołaniem burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...