Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

Obrażali się co poniektórzy jak o tym pisałem ale teraz może ktoś uwierzy, że Jacek ma swój plan dlatego chciał niedorozwiniętego Michała i nawet dochody ukrywają chociaż one są jawne.

Olo,dochody są jawne.Nikt jednak nie stanie na bazarze i nie będzie krzyczał jakie one są .Zgodnie z prawem ujawniane one są na BiP w konkretnych terminach. Gdyby terminy nie były dotrzymywana,należy się reprymenda od społeczeństwa. Najbliższy termin składanie oświadczeń o dochodach mija końcem kwietnia.Będą to dochody za ubiegły rok.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jacek cwany.Oczywiście tępy Michał zadufany w sobie że dostał posadę bez żadnej wymaganej wiedzy.Takie dzieją się rzeczy chyba tylko w Ińsku.Co do tej gwiazdy nic nie mam,jak ją media wykreowały za hit z golasami to już tak pozostanie i nasza gmina także zostanie goła jak jej tatuś wróci.Będzie ciągną pieniądze na szkolę ile się da a w szkole będzie wielki luz i to wszystko wszystkim będzie pasowało.Już obecnie szkołą pochłania 50% naszego budżetu a co będzie pózniej.Szafran nic do gadania nie ma i nie będzie miał został nie przygotował się do roli samorządowca tylko do krytykanctwa bez żadnego uzasadnienia.,teraz widzi że się tak nie da,że jedną rączką nic się nie zrobi,tak myślał świętej pamięci Premier Leper i Prezydent Wałęsa że jak ich powołano na stanowiska to dopiero zrozumieli że nie da się rządzić jak w dyktaturze.Jestem Ciekaw kiedy swój program wyborczy zaczną realizować bo na razie że wychodzi im z bezrobotnymi gdzie w większości finansuje wszystko Powiat.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo,dochody są jawne.Nikt jednak nie stanie na bazarze i nie będzie krzyczał jakie one są .Zgodnie z prawem ujawniane one są na BiP w konkretnych terminach. Gdyby terminy nie były dotrzymywana,należy się reprymenda od społeczeństwa. Najbliższy termin składanie oświadczeń o dochodach mija końcem kwietnia.Będą to dochody za ubiegły rok.

No i sam sobie odpowiadasz kłamco wyborczy. Oświadczenie będzie za ubiegły rok Michał był radnym od lutego jest zastępcą czyli mieszkańcy o jego dochodach dowiedzą się w kwietniu następnego roku. Powiedz co stało na przeszkodzie żeby w prasie na pytanie dziennikarza odpowiedzieć skromnie (nie krzyczeć na bazarze) tylko ze skromnością odpowiedzieć " ależ oczywiście Panie Redaktorze moje zarobki nie są tajemnicą i na dzisiaj jest to kwota taka to a taka. Ale wy nie....robicie jak was nauczył mistrz racinowski. To ma być wg was jawność działania gminy????Już dawno ludzie dopominają się ogłoszenia ile zarabia Michał przecież tu pisze może to zrobić na fejsie jako oświadczenie dla swoich wyborców ale po co on już stołek ma na cztery lata potem zdąży się na coś innego załapać. Taka to jest uczciwość nowej władzy. Jak idziecie panowie do pracy to jeszcze możecie spojrzeć wyborcom w oczy??? Bo minęło dopiero kilka miesięcy a was ludzie mają z tą pychą i arogancją dosyć Racinowskiego mieli dopiero po dwóch kadencjach i to też po kłamliwej grze wyborczej typu, jawność, NIE dla żwirowni, wszelkie łamanie nepotyzmu a co z tego zostało???? Nie wiemy ile zarabia wice burmistrz, o żwirowni Jacek nie mówi nic, wybrał na stołek kolegę od jego komitetu wyborczego i jeszcze chcą obaj powrotu Jamrożego na dyrektora. Przecież to jest dopiero zgroza żeby tak się zeszmacić w pół roku.Ech pajace jak wy ludzi macie za nic.

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi pajacu olo tak jak nie będzie w Ińsku żwirowni tak Jamroży nie będzie dyrektorem wbij to sobie to swojego tępego łba, jeszcze będziesz przepraszał wszystkich za swoje kłamliwe domysły

Olo mówi prawdę ja wiem że w gminie było już spotkanie i Grzesiak wyszedł szczęśliwy jak nigdy. Do kobitki co z nim była powiedział na korytarzu "jeszcze trochę poczekamy a będą na jeść z ręki" i co wy nato!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

nie będziemy się z Tobą tutaj sprzeczać olo sam się przekonasz, że jesteś w błędzie, rajca może to potwierdzić

Rajca nie jest od potwierdzania i zaprzeczania tez głoszonych na caffe, szanowny "wiem" ! Ale w drodze wyjątku, aby Olo nie tkwił w błędzie,potwierdzam, że żwirowni w okolicach Ciemnika nie będzie i nowego dyrektora szkoły też nie będzie !!

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca nie jest od potwierdzania i zaprzeczania tez głoszonych na caffe, szanowny "wiem" ! Ale w drodze wyjątku, aby Olo nie tkwił w błędzie,potwierdzam, że żwirowni w okolicach Ciemnika nie będzie i nowego dyrektora szkoły też nie będzie !!

"wiem" jest nieobeznany w temacie to pewne. Natomiast "rajca" liczy na uśpienie sprawy ze żwirownią. Panowie juz tu się wypowiadali że jakaś sesja 23 kwietnia. dzisiaj już są w słowa oszczędni a to dowodzi że to ja mam rację. Co do dyrektora to nikt wam nie dał prawa przesądzać kto nim zostanie bo jak tu często Michał pisze "każdy może" wystartuje Czubkowski, Paciejewski, Jamroży jak myślicie kto wygra? Rozmowy zresztą w Suchaniu już trwają tylko wy dowiecie się na końcu. Ja wiem więcej niż radni bo radni są tylko na posyłki i na pożarcie.

Odnośnik do odpowiedzi

"wiem" jest nieobeznany w temacie to pewne. Natomiast "rajca" liczy na uśpienie sprawy ze żwirownią. Panowie juz tu się wypowiadali że jakaś sesja 23 kwietnia. dzisiaj już są w słowa oszczędni a to dowodzi że to ja mam rację. Co do dyrektora to nikt wam nie dał prawa przesądzać kto nim zostanie bo jak tu często Michał pisze "każdy może" wystartuje Czubkowski, Paciejewski, Jamroży jak myślicie kto wygra? Rozmowy zresztą w Suchaniu już trwają tylko wy dowiecie się na końcu. Ja wiem więcej niż radni bo radni są tylko na posyłki i na pożarcie.

Olo a w "czym" wystartują wymienieni przez Ciebie panowie ? Masz pewność co do ogłoszenia jakiegokolwiek "wyścigu" ? Nie wiesz wszystkiego Olo i taki jest lepiej dla Ciebie, bo od spekulacji to głowa boli !!??

Odnośnik do odpowiedzi

Olo a w "czym" wystartują wymienieni przez Ciebie panowie ? Masz pewność co do ogłoszenia jakiegokolwiek "wyścigu" ? Nie wiesz wszystkiego Olo i taki jest lepiej dla Ciebie, bo od spekulacji to głowa boli !!??

Rajco oszczędź mi tych głupot. Nie przeskakuj z kwiatka na kwiatek. Mnie nie musisz mydlić oczu jak Włodkowi. Wodzisz go za nos jak pieska na smyczy. Czas pokaże jaki jesteś TY i co będzie w niedalekiej przyszłości. Mnie głowa o nic nie boli. Ale będzie gorąco i to już niedługo...............

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco oszczędź mi tych głupot. Nie przeskakuj z kwiatka na kwiatek. Mnie nie musisz mydlić oczu jak Włodkowi. Wodzisz go za nos jak pieska na smyczy. Czas pokaże jaki jesteś TY i co będzie w niedalekiej przyszłości. Mnie głowa o nic nie boli. Ale będzie gorąco i to już niedługo...............

Olo jak coś nie pasuje do Twoich tez i zasłyszanych wieści, to się bardzo denerwujesz ! Jest już piąty miesiąc po wyborach z nowym burmistrzem a żwirowni (jak przewidywałeś ?) nie ma i przy tym składzie Rady nie będzie !

Zasłyszane wieści z Suchania i okolic co do przeszłego dyrektora szkoły, też się nie sprawdzają,bo.....konkursu w tym roku szkolnym też nie będzie. Ale się nie denerwuj, może któraś z twoich pozytywnych przepowiedni dla Gminy, się spełni !!

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca jakiś mądry tu na forum, same morały prawisz a tam gdzie trzeba to buzia w kubeł tylko burczysz pod nosem pod nosem.Ty myślisz że Jacek i Michał to głupki,jeszcze niem raz Cię owiną w okół palca.Zrobią jak uważają i tyle będziesz miał do gadania.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

http://www.pomponik....e-2,nId,1852041

Nikt tej naszej szafiarki nie chce słuchać :D A wy tu trąbicie o jej wielkim sukcesie. Mówisz Margaret i zostaja domy starców i sanatoria bo normalni tego fałszowania i tandety nie chcą oglądać :(

Przecież ja nigdy nie przeczytałem o niej pochlebnej opinii. Od dawna piszą że to muzyczne dno że śpiewać nie umie, że na plejbeku tylko leci, że po polsku mówić nie umie a angielski to taki szczypany. Wszyscy to wiedzą ale ona znów jakiś skandal wymyśli żeby zaistnieć. Teraz to już zostały cztery litery.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

Wszyscy piszą o niej "wieśniara" i nawet jak jedzie na układach to dla słuchaczy zostanie rozlazłą dawajką. Chociaż ostatnio udzieliła wywiadu i napisała że się z mamą zaręczyła. Ja p******ę wstyd na całą Polskę. Patrzysz na zdjęcie to faktycznie można powiedzieć że śpią w jednym łóżku. Po polsku nie umie mówić to jak wujek polonista ją uczył? Innym kazał brać korepetycje a siostrzenica mówi, że polka to trudny język.Tfuuuuu

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...