Skocz do zawartości

Rezygnacja Kuby ze stanowiska DYREKTORA (może jeszcze raz DYREKTORA !!! ) oj oj nie podkreśliłem DYREKTORA COK w Ińsku


Przeciwnik Władzy Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 minutę temu, Arek napisał:

Macie dobrą zmianę kółko wzajemej adoracji, każdy z tych naszych radnych też przestraszone, wszyscy zawsze za, może na sesji niech będzie podpunkt jesteś za odwołaniem burmistrza, pewnie wszyscy będą za, bo nawet nie wiedzą za czym głosują

Ble,ble,ble.Co ma piernik do wiatraka?Nie ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Agnieszka Węglarz napisał:

Naprawdę robi się ciekawie . Właśnie zadałam pytanie burmistrzowi , jakim prawem vice burmistrz decyduje jeszcze przed ogłoszeniem konkursu kogo nie chce . Jest to wielki wstyd i rażąca dyskryminacja. Vice burmistrz ogłosił na klubie ( spotkanie radnych ) , że nie chce za dyrektora , wymienił z imienia i nazwiska Agnieszka Węglarz i byłego dyrektora A. M . Jak wiecie zostałam zwolniona z ICK , następnie ponownie starałam się o powrót do pracy , też nie ! bo według dyrektora  J.K nie wykazywałam się inicjatywą itd , teraz nawet jeszcze nie złożyłam dokumentów a już jest powiedziane, że Agnieszka Węglarz NIE ! Co to jest ?! Dyskryminacja ?! Oj nie taka władza miała być ? 
brak słów 

P.Agnieszko proszę złożyć dokumenty na ogłoszony nabór. Ma Pani ogromna szansę uzyskać tą posadę. Bo oprócz kompetencji, które Pani posiada, dyskryminująca wypowiedź vice Burmistrza, na posiedzeniu klubu radnych (którą potwierdzę z kilkoma innymi radnymi jak zajdzie potrzeba !), będzie dla Pani opinią potwierdzającą predyspozycje do piastowania tej funkcji !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, proszę złożyć CV, a młodziak Kupczyński nie będzie miał argumentów przeciw, mimo że warunki konkursu są ustawione pod konkretną osobę. Zaskarżenie warunków konkursu-naboru będzie bardzo proste. Proszę się nie ociągać i złożyć dokumenty a o reszcie zadecyduje Komisja a nie Kupczyk. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Japa napisał:

Popieram, proszę złożyć CV, a młodziak Kupczyński nie będzie miał argumentów przeciw, mimo że warunki konkursu są ustawione pod konkretną osobę. Zaskarżenie warunków konkursu-naboru będzie bardzo proste. Proszę się nie ociągać i złożyć dokumenty a o reszcie zadecyduje Komisja a nie Kupczyk. 

Wypad z nim to szuja

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się chłopak zagalopował, nie pomyślał o konsekwencjach a widać że  wśród radnych nie ma uznania skoro go sprzedali . No chłopie za tak jawną dyskryminacje i nadużycie stanowiska funkcjonariusza publicznego to możesz mieć problemy no i ogólnie to nareszcie się wydało kim ten pan jest.

 

 
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość napisał:

To się chłopak zagalopował, nie pomyślał o konsekwencjach a widać że  wśród radnych nie ma uznania skoro go sprzedali . No chłopie za tak jawną dyskryminacje i nadużycie stanowiska funkcjonariusza publicznego to możesz mieć problemy no i ogólnie to nareszcie się wydało kim ten pan jest.

 

 

To kumpel Kubusia co zrobili rozpierduche w kinie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Wyborca napisał:

To kumpel Kubusia co zrobili rozpierduche w kinie.

Proszę Państwa tak to jest ,jak się do pracy przyjmuje młodych ,co nie bardzo mają pojęcie o pracy , którą wykonują.Tak jest z Jakubem i Michałem w tym przypadku.Tacy powinni nabyć jakieś praktyki ,potrafić współpracować z ludźmi.Niestety tego Panom brakuje.Jeden i drugi Pan dyskryminuje kolegów w pracy ,to jest nie dopuszczalne ,to powinno być karane.Ludzi w pracy należy szanować tego zabrakło P.Jakubowi i Michałowi.I zwalnianie bez podania przyczyny,też powinni ponieść karę.Takie postępowanie ty dwóch młodych Panów  powinnien Burmistrz dosłownie ukarać.Ale Pan Burmistrz to pochwała,teraz nie  ludzie wiedzą ,co władza ,czyli sam Burmistrz kryje takie zachowanie i postępowanie Pana wice Michała i zwolnionego bez konsekwencji Dyr ICK Jakuba.Hanba w biały dzień.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, Wyborca napisał:

Michał nikt Ci tego nie daruje.Twoje nieudacznictwo nie jest pokazane od dzisiaj.Twoja i Burmistrza to jest wina ,że ropieroliliscie w kinie tych super pracujących ludzi .To Wy powinniście ponieść odpowiednią karę,to przez Was ludzi Jakub pozwalnial ,to Wy na bezkarność poprzykrwaliscie oczy.To tylko i wyłącznie wasza wina.Niedopilnowaliscie ładu i porządku w ICK .To przez was i na waszych oczach robiła się wojna i rozpizdzial na całości.Wy i tylko wy Panowie Jacek i Michał jesteście winni i poniesiecie odpowiednią zasłużoną karę.Mam nadzieję ,że ludzie to docenią.Nie wolno zwalniać ludzi bez przyczyny Panie Burmistrzu ,czy to tak ciężko Panu zrozumieć,czy Pan tego nie wiedział ,czy niechce w dalszym ciągu wiedzieć.Wstyd,Wstyd,wstyd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Gdfl napisał:

Chłopy nie nadają się na tak wysokie stanowiska.Porazka.Czas na zmianę tych chłopków.Nie nadają się to precz.Przyjda lepsi niech rządzą,a tych pogonic

Co cwaniaki piastujece takie fotele i nie tak mało zarabiacie ,to wam się wydaje że ludzi można zniewiezyc ,o tak na pstryknięcie pozwalniac bez jakiego kolwiek powodu.To nieludzkie ,żeby mieć takich gospodarzy,którzy w brew przepisów postępują.Tlumaczcie się teraz wszystkim co złego zrobiliście i dlaczego .Ludzie zostali zwolnieni,bo mieliście kaprys ,czy nie podobała się uroda ,wiek,czy figury osób pracujących .pozwalniani osoby nic złego i nic podłego nie zrobili,bo nawet nie wiedzieli dlaczego ich zwolniono, jaki był powód..Dyr ICK też powinnien ponieść zasłużoną karę.Popisaliscie się podłe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się być Obiektywny, każdy z nas ma zarówno wady jak i zalety, tak samo Jakub, piszęcie co niektórzy z was że bufon ok, tylko jeśli ktoś będzie Obiektywny to zobaczy też ile imprez zrobił, ile filmów było wyświetlanych, ile spotkań z ciekawymi ludźmi, prowadzenie wszelkich imprez czy to WOŚP, czy ILF, czy Dni Ińska, ale też imprezy organizowane czy to przez Straż, Ine, Sybiraków itp. Ja uważam że lepszego dyrektora niż był Jakub już nie będzie, czemu ludzie nie byli oburzeni jak odchodzili inni dyrektorzy,i jakie to dziwne że wszystko zaczęło się od zwolnienia Pana Kazimierza do tego momentu wszystko było ok. Pozdrawiam obiektywnych

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Obiektywnie napisał:

Ja postaram się być Obiektywny, każdy z nas ma zarówno wady jak i zalety, tak samo Jakub, piszęcie co niektórzy z was że bufon ok, tylko jeśli ktoś będzie Obiektywny to zobaczy też ile imprez zrobił, ile filmów było wyświetlanych, ile spotkań z ciekawymi ludźmi, prowadzenie wszelkich imprez czy to WOŚP, czy ILF, czy Dni Ińska, ale też imprezy organizowane czy to przez Straż, Ine, Sybiraków itp. Ja uważam że lepszego dyrektora niż był Jakub już nie będzie, czemu ludzie nie byli oburzeni jak odchodzili inni dyrektorzy,i jakie to dziwne że wszystko zaczęło się od zwolnienia Pana Kazimierza do tego momentu wszystko było ok. Pozdrawiam obiektywnych

Przecież Pan Kazimierz nie został zwolniony, tak tu było pisane wczesniej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, prawda napisał:

Przecież Pan Kazimierz nie został zwolniony, tak tu było pisane wczesniej.

Nie odnowienie corocznej, tradycyjnej od kilkudziesięciu lat umowy, było de facto zwolnieniem ! Nie bądź taki szczegółowy, nie ściemniaj. Wszyscy wiedzą o co chodzi !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, prawda napisał:

Przecież Pan Kazimierz nie został zwolniony, tak tu było pisane wczesniej.

Podstawiali jemu świństwa jakich mało.Przeciez ten człowiek ,ten Karzimierz miał takie osiągnięcia w swojej uwielbianej pracy.I te osiągnięcia jak wszyscy wiedzą udokentowal.To sru i nowa Pani co jak też wszyscy wiedzą nie ma osiągnięć.Przykro że takiego super fachowca się w perfidny sposób pozbywa .A Burmistrz przytakuje ,to źle swiadczy o Panu.Przeciez kto potrafi liczyć to wie że Dec jest człowiekiem kultury od lat i tańszy bo składek nie musieli płacić za niego.Ale to trzeba było zrobić na złość i burmistrz też się do tego w duzym  stopniu przyczynił.Ale Pan Karzimierz dalej uczy dzieci i powiem więcej przyjeżdżają z innej gminy do super fachowca.Pozdrawiam Pana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Obiektywnie napisał:

Ja postaram się być Obiektywny, każdy z nas ma zarówno wady jak i zalety, tak samo Jakub, piszęcie co niektórzy z was że bufon ok, tylko jeśli ktoś będzie Obiektywny to zobaczy też ile imprez zrobił, ile filmów było wyświetlanych, ile spotkań z ciekawymi ludźmi, prowadzenie wszelkich imprez czy to WOŚP, czy ILF, czy Dni Ińska, ale też imprezy organizowane czy to przez Straż, Ine, Sybiraków itp. Ja uważam że lepszego dyrektora niż był Jakub już nie będzie, czemu ludzie nie byli oburzeni jak odchodzili inni dyrektorzy,i jakie to dziwne że wszystko zaczęło się od zwolnienia Pana Kazimierza do tego momentu wszystko było ok. Pozdrawiam obiektywnych

Jedynym dyrektorem przed Klymem był Moroz , takie imprezy były cyklicznie organizowane już wcześniej , żadna nowość dni Ińska , sybiraka czy WOŚP , to było zawsze za każdego . Filmy wprowadził dyrektor ILF także bez przesady . Imprezy tez prowadzili inni . 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, prawda napisał:

Przecież Pan Kazimierz nie został zwolniony, tak tu było pisane wczesniej.

Kazimierz jak  każdy wie  to ikona Ińska to człowiek wielkiej kultury,nie wolno było  go poniżać On Dyr Jakub tez stosował mobig.To bardzo dobrze wiedział Burmistrz i Wice ,nic nie zrobili .Było im na rękę,mówili że emeryt,a Marylka ,siostra Burmistrza też są emerytkami i pracują bo to kumpela i siostra nie mogę w to uwierzyć .Tak zaczął Kuba od Dec i poszła lawina ,a Pani Agnieszka W za urodzenie dziecka też została zwolniona to ma być kara ,pyta się za co.A Wspaniały czlowiekPam Moroz wielka kultura zwolniony ,powód ,nie podobał się Jackowi i Michałowi ,bo już byli w zanadrzu ludzie z innej gminy Podłość Wstyd Hańba Okrucieństwo .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś napisał:

Jedynym dyrektorem przed Klymem był Moroz , takie imprezy były cyklicznie organizowane już wcześniej , żadna nowość dni Ińska , sybiraka czy WOŚP , to było zawsze za każdego . Filmy wprowadził dyrektor ILF także bez przesady . Imprezy tez prowadzili inni . 

Ale chodzi w jaki sposób były prowadzone, chyba że ty tego nie widzisz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Fjlirc napisał:

Podstawiali jemu świństwa jakich mało.Przeciez ten człowiek ,ten Karzimierz miał takie osiągnięcia w swojej uwielbianej pracy.I te osiągnięcia jak wszyscy wiedzą udokentowal.To sru i nowa Pani co jak też wszyscy wiedzą nie ma osiągnięć.Przykro że takiego super fachowca się w perfidny sposób pozbywa .A Burmistrz przytakuje ,to źle swiadczy o Panu.Przeciez kto potrafi liczyć to wie że Dec jest człowiekiem kultury od lat i tańszy bo składek nie musieli płacić za niego.Ale to trzeba było zrobić na złość i burmistrz też się do tego w duzym  stopniu przyczynił.Ale Pan Karzimierz dalej uczy dzieci i powiem więcej przyjeżdżają z innej gminy do super fachowca.Pozdrawiam Pana.

To według ciebie kiedy ci młodzi ludzie mają zacząć pracować jak będą mieli po 70 lat, ja rozumiem że to jego pasja ale dajmy w końcu pracować młodym. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...