Skocz do zawartości

Rezygnacja Kuby ze stanowiska DYREKTORA (może jeszcze raz DYREKTORA !!! ) oj oj nie podkreśliłem DYREKTORA COK w Ińsku


Przeciwnik Władzy Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Ppp napisał:

Wy się weźcie za to wieze i jej garbatego kurdupla wszystkich was robią w konia i tylko biorą wszystko dla siebie a kurdupel to za kasę to by nago leciał do drawska, nie ma dla siebie chonoru, wstyd

A ten kurdupel to kto to taki,i ten genowef to ta sama osóbka .zdradź jaśniej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Godzinę temu, Jacek napisał:

A taki Mazurek poco siedzi w radzie, jak by nie ulgi przy podatkach to by w d**** to miał. 

Mazurek to super człowiek pod każdym względem.Czlowiek honoru i uczciwości.Ja znam go bardzo długo i mogę wyrazić opinię.Bardzo pracowity,dużo dawał na różne imprezy w ICK i jest sponsorem w wielu imprezach.Jest przede wszystkim pracowity Takie jest moje zdanie o Panu Mazurku.Ja wszystko wiem bo ci młodzi po wyjściu z gminy rozpowiadają co tam się dzieje i co komu muszą dołożyć do pieca.Rudzielec ,genowef i Tomaszek, ten co podobno dobrze daje w nozdrza ludzom opowiadają kim będą w gminie.Mowia że zmiana nastąpi aż do burmistrza w net.A Michał też już wylotku tylko trochę czasu im potrzeba.Mowia to oficjalnie ,zrobimzrobimyy rozpierduche,bo my potrafimy rządzić sto razy lepiej .

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Podsluch napisał:

Mazurek to super człowiek pod każdym względem.Czlowiek honoru i uczciwości.Ja znam go bardzo długo i mogę wyrazić opinię.Bardzo pracowity,dużo dawał na różne imprezy w ICK i jest sponsorem w wielu imprezach.Jest przede wszystkim pracowity Takie jest moje zdanie o Panu Mazurku.Ja wszystko wiem bo ci młodzi po wyjściu z gminy rozpowiadają co tam się dzieje i co komu muszą dołożyć do pieca.Rudzielec ,genowef i Tomaszek, ten co podobno dobrze daje w nozdrza ludzom opowiadają kim będą w gminie.Mowia że zmiana nastąpi aż do burmistrza w net.A Michał też już wylotku tylko trochę czasu im potrzeba.Mowia to oficjalnie ,zrobimzrobimyy rozpierduche,bo my potrafimy rządzić sto razy lepiej .

 

Uczciwiznę sobie znalazłeś.Jak dawał na sponsoring to nie swoje.Gmina mu za to odpłacała naganiając klijętów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Podsluch napisał:

Mazurek to super człowiek pod każdym względem.Czlowiek honoru i uczciwości.Ja znam go bardzo długo i mogę wyrazić opinię.Bardzo pracowity,dużo dawał na różne imprezy w ICK i jest sponsorem w wielu imprezach.Jest przede wszystkim pracowity Takie jest moje zdanie o Panu Mazurku.Ja wszystko wiem bo ci młodzi po wyjściu z gminy rozpowiadają co tam się dzieje i co komu muszą dołożyć do pieca.Rudzielec ,genowef i Tomaszek, ten co podobno dobrze daje w nozdrza ludzom opowiadają kim będą w gminie.Mowia że zmiana nastąpi aż do burmistrza w net.A Michał też już wylotku tylko trochę czasu im potrzeba.Mowia to oficjalnie ,zrobimzrobimyy rozpierduche,bo my potrafimy rządzić sto razy lepiej .

 

W punkt!! A kto tego nie widział,to znaczy,że miał nie te okulary.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na tych co w brew pozoru chcą być kimś a nie mogą ,to chcą tych dobrych ludzi się pozbyć .Normalka kto był dobrym nie skąpił grosza jak była potrzeba ,właśnie ci radni .Co rudzielca nie pamiętasz jak się spaliled to w tedy spytaj się kto wyłożył pieniądze dla was .A teraz odplacasz tym swoim podłym zachowaniem.Karma wraca rudy radny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wyborca napisał:

Patrzcie na tych co w brew pozoru chcą być kimś a nie mogą ,to chcą tych dobrych ludzi się pozbyć .Normalka kto był dobrym nie skąpił grosza jak była potrzeba ,właśnie ci radni .Co rudzielca nie pamiętasz jak się spaliled to w tedy spytaj się kto wyłożył pieniądze dla was .A teraz odplacasz tym swoim podłym zachowaniem.Karma wraca rudy radny.

Jak ludzom potrzeba było pomogli .Pierwsi  radni oddali swoje pieniądze ,a ty co tobie i twojej rodzinie pomagali ,to ty ryży cwaniaku teraz dołki pod nimi kopiesz.To się nazywa ruda wdzięczność.Wstydu nie masz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam jak mówią

Moje zdanie to takie,nie ma ludzi bez skazy.Ale są też ludzie bestie,który dwa razy nie trzeba powtarzać.Sa po wpływem innych ,bo muszą się pokazać obojętnie czy z dobrej strony.Jak młodzi radni.Biora się ,ale nie wiedzą że to zła decyzja.Nakrecani myślą tylko ,żeby zrobić burze.Ida i wszystko niszczą po drodze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kabaret napisał:

Kujawiak za transport nie wystawia pokwitowania.

A wszystkich traktuje jak gówno.To typek mówiłem,on to dobra bestyja.Genowefik łazi do kościoła a diabła pod skórą nosi.Uwaza się za takiego Samsona,ludzie widzą go inaczej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Karaluch napisał:

A wszystkich traktuje jak gówno.To typek mówiłem,on to dobra bestyja.Genowefik łazi do kościoła a diabła pod skórą nosi.Uwaza się za takiego Samsona,ludzie widzą go inaczej.

Macie rację on. Gienek to dupek ,,który po wpływem kogoś zrobi wszystko żeby się popisać ,nie miał nie ma swojego zdania .Za niego baba myślała.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Podsluch napisał:

Mazurek to super człowiek pod każdym względem.Czlowiek honoru i uczciwości.Ja znam go bardzo długo i mogę wyrazić opinię.Bardzo pracowity,dużo dawał na różne imprezy w ICK i jest sponsorem w wielu imprezach.Jest przede wszystkim pracowity Takie jest moje zdanie o Panu Mazurku.Ja wszystko wiem bo ci młodzi po wyjściu z gminy rozpowiadają co tam się dzieje i co komu muszą dołożyć do pieca.Rudzielec ,genowef i Tomaszek, ten co podobno dobrze daje w nozdrza ludzom opowiadają kim będą w gminie.Mowia że zmiana nastąpi aż do burmistrza w net.A Michał też już wylotku tylko trochę czasu im potrzeba.Mowia to oficjalnie ,zrobimzrobimyy rozpierduche,bo my potrafimy rządzić sto razy lepiej .

 

Super człowiek akurat niech opowie jak go złapali na złodziejstwie metali kolorowych w dawnym zakładzie pracy ZNTK w Stargardzie !!! Dostał za to zwolnienie dyscyplinarne !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Adam napisał:

Super człowiek akurat niech opowie jak go złapali na złodziejstwie metali kolorowych w dawnym zakładzie pracy ZNTK w Stargardzie !!! Dostał za to zwolnienie dyscyplinarne !!!

Nawet jeśli tak było.....to kiedy kiedy? Sto lat temu? Już ZNTK nie ma 40 lat a ty bucie z takim tekstem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Adam napisał:

Super człowiek akurat niech opowie jak go złapali na złodziejstwie metali kolorowych w dawnym zakładzie pracy ZNTK w Stargardzie !!! Dostał za to zwolnienie dyscyplinarne !!!

On nie musiał kraść ,bo swoją pracowitością osiągnął wiele ,zazdrościsz jemu ciulu rozdenty.Niech każdy będzie tak pracowity jak P Mazurek.On grosza nie szczędzi na różne okazje.To dobry nie Chyry sponsor.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Polus napisał:

On nie musiał kraść ,bo swoją pracowitością osiągnął wiele ,zazdrościsz jemu ciulu rozdenty.Niech każdy będzie tak pracowity jak P Mazurek.On grosza nie szczędzi na różne okazje.To dobry nie Chyry sponsor.

Złodziej zawsze będzie złodziejem 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...