Skocz do zawartości

Rezygnacja Kuby ze stanowiska DYREKTORA (może jeszcze raz DYREKTORA !!! ) oj oj nie podkreśliłem DYREKTORA COK w Ińsku


Przeciwnik Władzy Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciwnik Władzy Ińska

DYREKTORA

Cytuj

Rezygnacja Kuby ze stanowiska DYREKTORA (może jeszcze raz DYREKTORA !!! ) oj oj nie podkreśliłem  DYREKTORA COK w Ińsku.  (To miał byc tyytuł ale nasze ułomne władze nie potrafią stworzyć portalu jak się nalezy więc piszę jak piszę) 

Czy ktoś "normalny" powtarzam NORMALNY pozwala odejśc najlepszemu naszemu Dyrektorowi ze stanowiska które pełnił najlepiej ze wszystkich DYREKTORÓW do tej poryswoją rolę, a wiem co mówię.

Czy Nasze "stare dziadki" zasiedziałe w naszej radzie (nie będę wymieniał z imienia i nazwiska ale każdy inteligentny wie o kim piszę) miasta mają, aż taki wpływ nan naszego Burmistarza JL i jego .....  nie chcę obrażać, ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi , że własnie Ci Panowie wybrani nie będe ukrywał również przeze mnie (żałuję) na stanowiska, a szczególnie ten Pan na stanowisko BURMISTRZA ("DZIĘKUJE JACKU" ale nie na takiego BURMISTRZA GŁOSOWAŁEM - jak Ciebie spotkam wyrzygam CI to w oczy mam nadzieję że się nie zdziwisz, bo coś innego obiecywałeś, a robisz jak chcasz i informuję Ciebie i wszystkich forumowiczów że będe robił wszystko żebyś wraz z Twoim kolegą już nie poczuł co to władza bo jak mówią "odbija" )  nawet nie próbował z Kubą rozmawiać, aby się nie poddał tym wszystkim prowokacją ze strony RADNYCH (dziadków emerytów, którzy powinni już dawno oddać władze młodym) i zrobił co do niego należy walczył,,a Ty podpisałeś JEGO rezygnację bez mrugnięcia okiem. Pewnie zadajesz sobie pytanie skąd wiem. Odpowiadam : Zastanów się nad tym kim się otaczasz, bo Twoi najbliżsi są i mi bliscy.

PS. 

Kiedy ukaże się Biuletyn który był tak mocno reklamowany przez Wasze władze jezcze za pierwszej kadencji. Mieliście nie miec nic do ukrycia. Czyżby teraz było tego za dużo że trudno coś na 2 strony napisać.Może czas kogoś zatrudnić kto bedzie to drukował skoro tego tyle jest. Tym bardziej że oglądająć sesje jedne są, a inne są oczywiście. ale bez dźwięku więc nic z nich nie można się dowiedzieć. A jacChciałbym wiedzieć co się dzieje w w Naszej Gminie bez mojej obecności w tym budynku, bo chyba na to zostały wydane nasze (podatników) pieniążki.

 

To pewnie nie koniec 

Ale obiecuje od czasu do czasu coś napiszę, bo robi się ciekawie

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Trzeba robić referendum za odwołaniem burmistrza w  tej gminie, bo nie dość że ta władza nic ale to nic kompletnie nie robi,to jeszcze zaczyna przeszkadzać. To jest mafia każdy radny wpycha albo kochankę, córkę, synową itp do Gminy lub Szkoły. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Maciej napisał:

Trzeba robić referendum za odwołaniem burmistrza w  tej gminie, bo nie dość że ta władza nic ale to nic kompletnie nie robi,to jeszcze zaczyna przeszkadzać. To jest mafia każdy radny wpycha albo kochankę, córkę, synową itp do Gminy lub Szkoły. 

Trafne spostrzeżenie że to jest MAFIA.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był naj naj gorszy z możliwych,to jak on zrobił w ick taki burdel i podzielił ludzitego jeszcze nie było.Najgorszy na takim stanowisku ,to okropność co ten pan sobą reprezentował .Jak można było mu na coś takiego pozwolić .Nie liczył się z nikim ,był pod komunistka,nastawiony cały czas wrogów szukał.nie sympatyczny.opryskliwy.nadenty, pracował zaledwie dwa lata i nie potrafił żyć znormalnymi fachowcami .Pozwalnial ,bo gęby się nie podobały .okropność co tam się dzieło Niech odchodzi .Ja się bardzo cieszę ,że facia nie zobaczę to bufon .Taki nie powinnien pracować w kul.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ludzi pozwalnial jak każdy to wie ,jego nikt nie wypieprzyć ,bufon sam odchodzi i w czy rzecz.Baby się zakochały w facecie i nie mogą przeżyć jego odejścia .Baby stare i młode ogarnięcie się .Piszecie rozpaczacie ,powiedzcie to swoim chłopom w domu .I zobaczymy co oni na to.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Przeciwnik Władzy Ińska napisał:

DYREKTORA

Czy ktoś "normalny" powtarzam NORMALNY pozwala odejśc najlepszemu naszemu Dyrektorowi ze stanowiska które pełnił najlepiej ze wszystkich DYREKTORÓW do tej poryswoją rolę, a wiem co mówię.

Czy Nasze "stare dziadki" zasiedziałe w naszej radzie (nie będę wymieniał z imienia i nazwiska ale każdy inteligentny wie o kim piszę) miasta mają, aż taki wpływ nan naszego Burmistarza JL i jego .....  nie chcę obrażać, ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi , że własnie Ci Panowie wybrani nie będe ukrywał również przeze mnie (żałuję) na stanowiska, a szczególnie ten Pan na stanowisko BURMISTRZA ("DZIĘKUJE JACKU" ale nie na takiego BURMISTRZA GŁOSOWAŁEM - jak Ciebie spotkam wyrzygam CI to w oczy mam nadzieję że się nie zdziwisz, bo coś innego obiecywałeś, a robisz jak chcasz i informuję Ciebie i wszystkich forumowiczów że będe robił wszystko żebyś wraz z Twoim kolegą już nie poczuł co to władza bo jak mówią "odbija" )  nawet nie próbował z Kubą rozmawiać, aby się nie poddał tym wszystkim prowokacją ze strony RADNYCH (dziadków emerytów, którzy powinni już dawno oddać władze młodym) i zrobił co do niego należy walczył,,a Ty podpisałeś JEGO rezygnację bez mrugnięcia okiem. Pewnie zadajesz sobie pytanie skąd wiem. Odpowiadam : Zastanów się nad tym kim się otaczasz, bo Twoi najbliżsi są i mi bliscy.

PS. 

Kiedy ukaże się Biuletyn który był tak mocno reklamowany przez Wasze władze jezcze za pierwszej kadencji. Mieliście nie miec nic do ukrycia. Czyżby teraz było tego za dużo że trudno coś na 2 strony napisać.Może czas kogoś zatrudnić kto bedzie to drukował skoro tego tyle jest. Tym bardziej że oglądająć sesje jedne są, a inne są oczywiście. ale bez dźwięku więc nic z nich nie można się dowiedzieć. A jacChciałbym wiedzieć co się dzieje w w Naszej Gminie bez mojej obecności w tym budynku, bo chyba na to zostały wydane nasze (podatników) pieniążki.

 

To pewnie nie koniec 

Ale obiecuje od czasu do czasu coś napiszę, bo robi się ciekawie

 

Posłuchaj chłopcze (3xK). Po pierwsze primo ten twój "dyrtysiąclecia", jakby był pewien, że jest najlepszy, to by nie składał rezygnacji !  Jasne ? Miał przed sobą jeszcze kilka lat kadencji i nawet te twoje "leśne dziadki" nic by mu nie zrobiły ! Teatralne gesty w postaci przedłożenia rezygnacji, mają jeden cel, obudzenia takich klakierów jak ty bidulo intelektualny ! Przed nim byli kierownicy od kultury i po nim będą mam nadzieję lepsi kierownicy. Za nie długi czas dowiesz się gdzie wylądował twój pupil, choć przypuszczam że wiesz, bo jak twierdzisz masz wielu podpowiadaczy.

P.S. A z tym twoim płaceniem podatków, to nie jest wcale tak różowo jak się chwalisz że płacisz ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Anka napisał:

Wracam z tematem. Proszę wypisać sukcesy radnych z Ińska. Chodzi mi przede wszystkim o radnych, którzy poprzywierali do stołków od wieków. Ludzie chcą wiedzieć za co biorą szmal. 

Nic trudnego.Wystarczy w wyszukiwarce wpisać obowiązki radnego.Wszyscy radni są z wyborów powszechnych.O tym kto ma nim zostać decydują wyborcy.Nie ma ani jednego mianowanego.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem radną i nigdy nie byłam ,ale znam ludzi i widzę jak się angażuja w tą pracę,i nikt nie może im zarzucać czego kolwiek .Niektórzy tam są kolejny raz ,bo tak ich wybrali mieszkańcy Ińska.A przeciwnicy macie okazję startować w następnych wyborach.Nic straconego.I nie róbcie zamętu ,bo już zrobiliście  w ick.To są osoby podstawione przez Jakuba byłego dyr.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem radną i nigdy nie byłam ,ale znam ludzi i widzę jak się angażuja w tą pracę,i nikt nie może im zarzucać czego kolwiek .Niektórzy tam są kolejny raz ,bo tak ich wybrali mieszkańcy Ińska.A przeciwnicy macie okazję startować w następnych wyborach.Nic straconego.I nie róbcie zamętu ,bo już zrobiliście  w ick.To są osoby podstawione przez Jakuba byłego dyr.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maciej napisał:

Trzeba robić referendum za odwołaniem burmistrza w  tej gminie, bo nie dość że ta władza nic ale to nic kompletnie nie robi,to jeszcze zaczyna przeszkadzać. To jest mafia każdy radny wpycha albo kochankę, córkę, synową itp do Gminy lub Szkoły. 

Referendum powinno już dawno się odbyć bo gmina ginie na tle ościennych gmin.Tutaj stara kasta ma wszystko ustawione pod siebie i swoich znajomków.Mieszkańcy są tylko potrzebni do wyborów a potem mają całe to szemrane towarzystwo utrzymywać.Aby cokolwiek się zmieniło musiała by odejść całą klika.Czy to jest możliwe? Nie sądzę.Przykładem jest to co się dzieje w tak mało ważnej instytucji jak COK.Ludzie będą dalej się opluwać a klika panować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...