Skocz do zawartości

Rezygnacja Kuby ze stanowiska DYREKTORA (może jeszcze raz DYREKTORA !!! ) oj oj nie podkreśliłem DYREKTORA COK w Ińsku


Przeciwnik Władzy Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wyborca napisał:

Jak ludzom potrzeba było pomogli .Pierwsi  radni oddali swoje pieniądze ,a ty co tobie i twojej rodzinie pomagali ,to ty ryży cwaniaku teraz dołki pod nimi kopiesz.To się nazywa ruda wdzięczność.Wstydu nie masz.

Co leśne dziadki już wam nie pasuję że ktoś ma inne zdanie, Daniel my ciebie popieramy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, Polus napisał:

On nie musiał kraść ,bo swoją pracowitością osiągnął wiele ,zazdrościsz jemu ciulu rozdenty.Niech każdy będzie tak pracowity jak P Mazurek.On grosza nie szczędzi na różne okazje.To dobry nie Chyry sponsor.

Na pewno, oni za darmo nic nie robią

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Linówko napisał:

Co leśne dziadki już wam nie pasuję że ktoś ma inne zdanie, Daniel my ciebie popieramy. 

Rudzielec pamiętasz jak się ciulu spaliles jak oni właśnie radni pomogli pierwsi .A ty im chcesz teraz tak podziękować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zetka napisał:

Rudzielec pamiętasz jak się ciulu spaliles jak oni właśnie radni pomogli pierwsi .A ty im chcesz teraz tak podziękować.

Właśnie oni oddali swoją diety żebyś rudzilcu przeżył.Glupi byłeś i głupi zostaniesz .Rudy popsuta sperma ciebie zrobiła.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sdfghh napisał:

A przecież genek to człowiek Stacha złodzieja ,a Genek on taki czysty.

To najgorsza menda wałęsająca się po Ińsku. Jak pracował to każdego zakapował. Trzeba się za nim oglądać i nie wchodzić z nim w komitywę !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Insku przez tyle lat był  ośrodek kultury, nikt nie słyszał o takim burdelu jakimjest teraz.c**** wieża  już dokładnie mąci.Jacenty uwazaj twój wróg to Genek .Genowef z rudzielcem czaja się ,robią podchody.Michael ciebie też załatwić chcą. Mówią że pójdą wnet wszyscy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Słyszałam jak mówią napisał:

Moje zdanie to takie,nie ma ludzi bez skazy.Ale są też ludzie bestie,który dwa razy nie trzeba powtarzać.Sa po wpływem innych ,bo muszą się pokazać obojętnie czy z dobrej strony.Jak młodzi radni.Biora się ,ale nie wiedzą że to zła decyzja.Nakrecani myślą tylko ,żeby zrobić burze.Ida i wszystko niszczą po drodze.

Ty nedzna babo jeszcze się chwal ze umiesz podsłuchwac i dobrze wiesz ze nie jesteś sama jedna łazi koło wody i psiej kupy nie sprząta ale wszystko wie i widzi  mordę ma jak  walize zawsze otwarta razem z gruba od korniszona potrafią zdziałać cuda wianki ty masz szczęście ze siedzisz u wujka w sklepie tam jak w jaskini lwa  ujadasz  jak ci mało to za chłopami latasz po całej gminie  a durna zyckowa już nie ma co gadać to ją chłop nie trzepie bo jest nerwista i pięć razy lata z dziewczynka swoja jak walnieta jej gadkę słychać jak echo niesie  i ty to słyszysz potem siejesz pirdoły  z podpisem "słyszałam jak mówią" …..wstydzcie się ińskowe plotkary 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zetka napisał:

Rudzielec pamiętasz jak się ciulu spaliles jak oni właśnie radni pomogli pierwsi .A ty im chcesz teraz tak podziękować.

I co ma teraz jak klakier nie mieć swojego zdania, za co ma dziękować co to mafia ze trzeba im dziękować 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kalesony napisał:

Dajcie tym przygłupom trochę władzy to pójdziecie wszyscy z torbami jak dziady.Szefem będzie Genek spod Ciemniku i ruda pała .

Już widać że co niektórych boli że ktoś ma inne zdanie. r******* tą klikę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wyborca napisał:

Właśnie oni oddali swoją diety żebyś rudzilcu przeżył.Glupi byłeś i głupi zostaniesz .Rudy popsuta sperma ciebie zrobiła.

Nie obrażaj cwelu Władka, bo jak by Władek to czytał to już byś miał ciepło. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ślązok napisał:

Człowiek z Mazur poszedł już spać bo wiek tęgi i zmęczenie łapie ale pewnie rano znowu zacznie się hejt i krecenie gownoburzy. 

Idioto tutaj każdy czyta i pisze .Od Pana Mazurka wara.Ja jestem Olka i wiem przez waszego członka ,że zrobicie w gminie rozpierduche jakiej jeszcze nie było.I też wam w tym pomoże Jacek.Mi osobiście to się nie podoba,ponieważ ludzie tutaj się znają i wiedzą dużo.Ja nie będę już głosować na Jacka ,bo to cwaniak chachment,nie uczciwy,terrorysta ,to mówili o nim rodzinka niegdyś.Przez takiego burka zrobiła się rozpierduche wszędzie ,w kinie i w gminie .Facet nie ogarnia tego wszystkiego jak należy,mówią o tym jawnie młodzi radni. Możeby burmistrz też się poddał do dymisji.W Ińsku było tylu burmistrzów i żaden nie narobil takiego burdelu .Żaden burmirz pozwalal na taki charmider i rozpierduche.To świadczy że facet nie dajesz sobie rady i oposc te mury ,bo może dojść do katastrofy przez ciebie .Wszyscy się burza jeszcze trochę to pójdą na noże.Jestes burmistrzem to opanoje sytuację która jest niepotrzebna dla nikogo.Ja się bardzo dziwię że taki Genowef w pracy nie potrafił żyć  z ludźmi podpierdalal z każdej strony i nagle by się teraz zmienił.SZOK.Podpuszczanie,szczucie jeden na drugiego Panie Burmistrzu to to powinno być karane,albo wykluczone z rady.Wstyd dla Ińska że randki tak bardzo się nieszanuja choc się dobrze znają.Jak taki młody człowiek obczernia poważnego starszego kolegę radnego mówi to wszędzie i otwarcie bez podstaw to co my Inszczanin mamy o was myśleć.Wstyd Wstyd Wstyd.bylam waszym wyborcom.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Wyborca napisał:

Idioto tutaj każdy czyta i pisze .Od Pana Mazurka wara.Ja jestem Olka i wiem przez waszego członka ,że zrobicie w gminie rozpierduche jakiej jeszcze nie było.I też wam w tym pomoże Jacek.Mi osobiście to się nie podoba,ponieważ ludzie tutaj się znają i wiedzą dużo.Ja nie będę już głosować na Jacka ,bo to cwaniak chachment,nie uczciwy,terrorysta ,to mówili o nim rodzinka niegdyś.Przez takiego burka zrobiła się rozpierduche wszędzie ,w kinie i w gminie .Facet nie ogarnia tego wszystkiego jak należy,mówią o tym jawnie młodzi radni. Możeby burmistrz też się poddał do dymisji.W Ińsku było tylu burmistrzów i żaden nie narobil takiego burdelu .Żaden burmirz pozwalal na taki charmider i rozpierduche.To świadczy że facet nie dajesz sobie rady i oposc te mury ,bo może dojść do katastrofy przez ciebie .Wszyscy się burza jeszcze trochę to pójdą na noże.Jestes burmistrzem to opanoje sytuację która jest niepotrzebna dla nikogo.Ja się bardzo dziwię że taki Genowef w pracy nie potrafił żyć  z ludźmi podpierdalal z każdej strony i nagle by się teraz zmienił.SZOK.Podpuszczanie,szczucie jeden na drugiego Panie Burmistrzu to to powinno być karane,albo wykluczone z rady.Wstyd dla Ińska że randki tak bardzo się nieszanuja choc się dobrze znają.Jak taki młody człowiek obczernia poważnego starszego kolegę radnego mówi to wszędzie i otwarcie bez podstaw to co my Inszczanin mamy o was myśleć.Wstyd Wstyd Wstyd.bylam waszym wyborcom.

Kobito rada nie podlega Burmistrzowi, a Burmistrz radzie. Po drugie radny Mazurek to dobry Kubuś. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, Gosc napisał:

Kobito rada nie podlega Burmistrzowi, a Burmistrz radzie. Po drugie radny Mazurek to dobry Kubuś. 

Ja dużo się dopytywała na temat P Mazurka.I powiem ,że dużo pozytywów się dowiedziałam.Pan Mazurek to bardzo pracowity człowiek.Jesli byłby taki jak piszecie to pamiętajcie ,że krętacz i złodziej nigdy nie będzie sponsorem.A P Mazurek nie skąpi grosza i to daje nie na jedną impreze i nigdy nikomu nie odmówił pomocy .Dlatego że dobry ,że uczynny ,że bardzo pracowity to chcecie go zniszczyć .To nie ludzkie.Wlasnie takich powinniście szanować .Powiedzcie kto z tych młodych nieokrzesanych radnych komuś coś pomogli o tak bezinteresownie.Nie nikt nikomu z tych młodych nie pomógł i nie pomoże,z tym jak go zwia genowefem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fddhikg napisał:

Ja dużo się dopytywała na temat P Mazurka.I powiem ,że dużo pozytywów się dowiedziałam.Pan Mazurek to bardzo pracowity człowiek.Jesli byłby taki jak piszecie to pamiętajcie ,że krętacz i złodziej nigdy nie będzie sponsorem.A P Mazurek nie skąpi grosza i to daje nie na jedną impreze i nigdy nikomu nie odmówił pomocy .Dlatego że dobry ,że uczynny ,że bardzo pracowity to chcecie go zniszczyć .To nie ludzkie.Wlasnie takich powinniście szanować .Powiedzcie kto z tych młodych nieokrzesanych radnych komuś coś pomogli o tak bezinteresownie.Nie nikt nikomu z tych młodych nie pomógł i nie pomoże,z tym jak go zwia genowefem.

W punkt!!!.Nic dodać,nic ująć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...