Skocz do zawartości

Rola Burmistrza w przestrzeganiu prawa


guest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak Ci co poszli zasługują na szacunek i to bez względu jak głosowali.Trzeba mieć odwagę aby przeciwstawić się propagandzie burmistrza.Taką się wykazało ponad 500 osób.To wcale nie mało jak na tak szantażowaną gminę.

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu zrozumieliście, że to jest sukces.Dla mnie wystarczą te wypowiadające się autorytety w prasie i kronice.Wszyscy rozumieją a ci srają żarem, że porażka.Widzę w swojej kuli jak Endriu idzie do urzędu w Szczecinie ......... a tam chichy, śmichy a on jak wanted.Ja chromolę ;)

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dziękuję burmistrzowi za skuteczny list przed referendum, który upewnił 83 % Ińszczan o uczciwych intencjach władz Gminy, przez co nie musieli się osobiście fatygować do lokali wyborczych.Dziękuję Janowi M, za firmowanie swoim nazwiskiem i działaniami, organizowanie grupy Inicjatywnej, przez co większość nas dostała wstrętu do poparcia tej inicjatywy.Dziękuję Pani Irenie Cz. z grupy inicjatywnej, która swoimi wpisami na tym forum, skutecznie "wytłumaczyła" mieszkańcom naszych wiosek jak należy popierać taką inicjatywę, aby poszło zagłosować "aż" 94 ich

mieszkańców. Dziękuję także bufoniastym i zakłamamym tzw. przybyszom, przez starszych z nas zwanych "stonką"

za ich arogancję, pogardę, panoszenie się i lekceważenie nas na tym forum, ciągłe pouczanie i szczucie jednych na drugich.

Dziękuję wreszcie mądrym i rozsądnym mieszkańcom naszej Gminy, którzy ufają władzom, którzy je popierają, którzy dali nam mocny mandat do dalszego ich reprezentowania.

Tak jak wcześniej mówiłem - teraz decyzje są w "łapach" Rady i będą to mądre i wyważone decyzje , podjęte suwerennie, dla dobra mieszkanców naszej Gminy !!

Odnośnik do odpowiedzi
oszukany przez burmistrza

A propo rządzący aktualnie też osiągnęli ok.30%.Jeżeli dobrze rozumuję to 1 na 3 mieszkańców poparł aktualnego burmistrza ( gdyby od tej sumy odjąć tych, którzy głośno mówią że zostali oszukani) to prawdopodobnie był by to co 4 czwarty mieszkaniec gminy. Jeżeli to jest ta większość wyborcza to gratuluję pewności siebie.

Odnośnik do odpowiedzi
W końcu zrozumieliście, że to jest sukces.Dla mnie wystarczą te wypowiadające się autorytety w prasie i kronice.Wszyscy rozumieją a ci srają żarem, że porażka.Widzę w swojej kuli jak Endriu idzie do urzędu w Szczecinie ......... a tam chichy, śmichy a on jak wanted.Ja chromolę ;)

Wolę to od głupiego"władzy"

Odnośnik do odpowiedzi
A ja dziękuję burmistrzowi za skuteczny list przed referendum, który upewnił 83 % Ińszczan o uczciwych intencjach władz Gminy, przez co nie musieli się osobiście fatygować do lokali wyborczych.Dziękuję Janowi M, za firmowanie swoim nazwiskiem i działaniami, organizowanie grupy Inicjatywnej, przez co większość nas dostała wstrętu do poparcia tej inicjatywy.Dziękuję Pani Irenie Cz. z grupy inicjatywnej, która swoimi wpisami na tym forum, skutecznie "wytłumaczyła" mieszkańcom naszych wiosek jak należy popierać taką inicjatywę, aby poszło zagłosować "aż" 94 ich

mieszkańców. Dziękuję także bufoniastym i zakłamamym tzw. przybyszom, przez starszych z nas zwanych "stonką"

za ich arogancję, pogardę, panoszenie się i lekceważenie nas na tym forum, ciągłe pouczanie i szczucie jednych na drugich.

Dziękuję wreszcie mądrym i rozsądnym mieszkańcom naszej Gminy, którzy ufają władzom, którzy je popierają, którzy dali nam mocny mandat do dalszego ich reprezentowania.

Tak jak wcześniej mówiłem - teraz decyzje są w "łapach" Rady i będą to mądre i wyważone decyzje , podjęte suwerennie, dla dobra mieszkanców naszej Gminy !!

Nareszcie ktoś mi podziękował.Posłuchałem apelu burmistrza.Nie głosowałem.Taki był mój wybór i moja wola.Nie bałem się nikogo i nikt mnie nie zastraszał.

Boję się jedynie tych,którzy demokratycznie wybrane władze atakują bezpardonowo w prymitywny i ohydny sposób.

Boję się "pretendentów" do władzy,którzy innych mają za nic,nazywając nas mieszkańców "prymitywną hołotą".

To wam daleko jest do każdego z nas.Ińszczanie od dawna "czują bluesa" i nie dają się nabrać rządnym władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
.Ińszczanie od dawna "czują bluesa" i nie dają się nabrać rządnym władzy.

Ty śląski palancie nie jesteś żądny władzy.Ty już ją wykorzystujesz do własnych celów.

To jest naprawdę głupi naród i do tego ubezwłasnowolniony przez szpicla.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Członek rządu dostaje wynagrodzenie ok. 12,5 tys. zł.

Jak do tego mają się zarobki ińskiego kacyka z UB-wską przeszłością???

Za rozwalanie gminy ten pegerus dostaje tyle co ministrowie.

Ińszczanie chyba rozum wam wywiały przelatujące przez to zadupie burze!!!!

Zmądrzejcie ,póki jeszcze gmina nie wpadła w spiralę ostatecznego zadłużenia.

Mamy największe podatki ze wszystkich okolicznych gmin!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

Od zawsze, przecież to nie strona gminna tylko strona wizytówka gdzie każdy może za darmo jak poprosi informatyków gminnych (o ile tacy tam w ogóle istnieją :o :o ) o to żeby takie coś zamieszczać.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie burak czy nie łaska poinformować w tym samym czasie co radnych także mieszkańców gminy o tematyce najbliższej sesji ? To wasz wyborczy obowiązek, nawet jeśli nie jestem stąd. Wasza pycha, bezczelność i głupota stanowi o myśleniu na temat waszego niszczenia tej pięknej przyrodniczo gminy.My troszczymy się o naturę, wy ją dobijacie. Więcej szacunku dla matki ziemi!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

do gościa- tylko w Ińsku wszystko wam przeszkadza wejdź na stronę Węgorzyna ,Łobza i zobacz że tam również zaprasza się mieszkańców do kina , jak coś jest to przeszkadza jak nic nie ma to też źle, o co tu ku.... chodzi

Odnośnik do odpowiedzi
do mądrali gościa

Jeśli już tak patrzysz na te strony innych gmin to sprawdź BIP.Zobacz jak tam wszystkie dane są podane mieszkańcom.Budżety są klarowne i czytelne dla zwykłego zjadacza pajdy chleba.U nas nikt nie wie co te wszystkie kratki ,kreski mają znaczyć nieliczni i tak dochodzą bo mają ekonomiczną wiedzę.A tobie'władzo" się ciągle zdaje, że nikt tego nie rozkminia.A propozycje seansów wsadź sobie głęboko w dupę już niedługo seansem będzie nagrana sesja i komisje zobaczymy jak będziesz ćwierkał.Będę to miał za darmo a nie wasze kino za "tylko" 11zł.A na kanapkę dziecku co dam?

Odnośnik do odpowiedzi
Widać, widać DNO :)

Sam jesteś dno, nic nie umiesz docenić Pana Burmistrza i Radnych.Jeszcze się okaże kogo ludzie wybiorą.Szafran z Liwakiem niech się tak nie sadzą.Bo może niedługo będą musieli politykę porzucić z przymusu.Dobrze,że jeden nauczyciel drugi emeryt -rolnik to im głodówka nie grozi.Pamiętajcie,że jesteśmy kolegami z ławy ale w kampani będziemy rywalami.

Odnośnik do odpowiedzi
burmistrzowska inicjatywa
Samorządy mają między innymi finansować teraz pomoc bezrobotnym. Do tej pory rząd pokrywał 100 procent kosztów aktywizowania osób bez pracy - na przykład szkoleń. Teraz będzie to tylko 80 procent. Resztę mają wyłożyć władze lokalne.

To była dobra metoda zdobywania poparcia wśród bezrobotnych.Ale te 20% zmniejszy ilość zatrudnianych a to oznacza mniej miejsc. Zobaczymy co teraz burmistrz wymyśli na przekonanie czekających na łaskę za ceną poparcia? Władza będzie musiała się wykazać "myśleniem", dotychczas wystarczyło lecieć na 100% pokrywaniu "niby" aktywizacji. 20% to jedna piąta mniej takich miejsc.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...
Rada gminy nie może nakładać na lokalnych przedsiębiorców obowiązku umieszczania w widocznym miejscu informacji o czasie pracy prowadzonych przez nich placówek usługowych – uznał Rzecznik Praw Obywatelskich

No to otwierać całodobowe bo są chętni z zewnątrz.

Odnośnik do odpowiedzi
Termin na taką deklarację upływa 30 kwietnia 2012 r. W niej należy poinformować o stanie posiadanego majątku na dzień 31 grudnia 2011 r.

Do jej złożenia zobowiązani zostali w gminie: radny, a z pracowników samorządowych: wójt, zastępca wójta, sekretarz, skarbnik, kierownik jednostki organizacyjnej gminy, osoba zarządzająca i członek organu zarządzającego gminną osobą prawną oraz osoba wydająca decyzje administracyjne w imieniu wójta.

Jak zamierza burmistrz w tym roku kręcić ujawnieniem swoich "ciężko" osiągniętych dochodów? :o

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...