Skocz do zawartości

Rola Burmistrza w przestrzeganiu prawa


guest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gołym okiem widać, że burmistrz pije tylko do J.M -głupi tylko nie zrozumie, że pokrzyżował mu plany.Pewnikiem porobili zakupy na kredyt a tu żwirowni nie będzie :lol: Robi więc wszystko, żeby referendum się nie udało, chłopina nie rozumie, że Janek to nie TW i tak sprawy nie zostawi icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Gołym okiem widać, że burmistrz pije tylko do J.M -głupi tylko nie zrozumie, że pokrzyżował mu plany.Pewnikiem porobili zakupy na kredyt a tu żwirowni nie będzie :lol: Robi więc wszystko, żeby referendum się nie udało, chłopina nie rozumie, że Janek to nie TW i tak sprawy nie zostawi icon_redface.gif

Tylko kapuś daje wiarę dokumentom "wytworzonym" przez służby specjalne PRL , nimi posługuje się,a także je upowszechnia.

Odnośnik do odpowiedzi

Czerwony, kapusta ubecki , zomowiec a teraz burmistrz. Nie jest taki martwy facet. Robi cosi tam i idzie burakowi a mieszkancy ???????????????...... na forum nie przyszli licznie. Gratulacje dla idiotyzmu narodowego w Gminie. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Czerwony, kapusta ubecki , zomowiec a teraz burmistrz czyli po naszemu s********......., ale w koncu.....nie jest taki durny facet. Robi cosi tam i idzie burakowi a mieszkancy ???????????????...... na forum nie przyszli licznie. Gratulacje dla idiotyzmu narodowego w Gminie. :)

Wy tam naprawde zaslugujecie sobie na takiego cocosi was napierdala cale Wasze zycie. Tam tego potrzebujecie. Brawo buraku, napierda....... ich dalej. Widocznie oni to kochaja. Zacmieni tym stalinizmem od urodzenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Co może napisać taki ktoś jak ty :lol: Przecież tumanie nie rozumiesz, że stryczek mogą sobie założyć mieszkańcy którzy nie poszli, wierni katolicy i wszyscy święci :lol: J.M jest człowiekiem honoru który motłochowi dał możliwość a to, że zadał się z takimi kanaliami jak Szulc i Manske uwłacza jego godności.Cieszę się, że będziecie mieć żwirownie razem z waszą wiarą katolicką zasługujecie na nią ze wszech miar :lol: Gdzie zaplanowaliście nowy kościół bo ten który stoi dzięki wam na stówę runie :lol: A na cmentarzu po omacku będziecie szukać grobów swoich bliskich :lol: Piasek ze żwirowni rozjaśni ci drogę :lol: "stryczek" załóż go sobie już teraz bo tylko ludzie twojego pokroju innym go zakładają i mordują wszystko za kopertę i wcześniej otrzymane profity :lol: Katolicyzm w gminie ińskiej upadł- zostały się same diabły którzy zakładają stryczki :lol: Wygrałeś czego jeszcze ruszasz jamą gębową :lol: Wsadź sobie h...ja Endriu i milcz wisielcu :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Warto jest posłuchać płaczu takich sierot jak ty debilu !! Ciebie nic nie nauczył wczorajszy dzień. Mądrość tego społeczeństwa odrzuciła, myślę że na długi czas,takich nawiedzonych hipokrytów, zasrańcu !

Idź do djabła z tym honornym gościem, przed którym klęczysz na kolanach. On ma tyle honoru, że ciężko w d**** palcem go namacać !! Nie mów o nim bo mam odruch wymiotny !!

Odnośnik do odpowiedzi

Naród tutaj mieszany , zastraszony, powiązany układami a więc lepiej skupić się na tropieniu "wydajnej" pracy gminy i rady. Acz roszczą oni sobie prawo do decydowania za wszystkich. To tak jak za komuny , towarzysze TW "Janka" wiedzą najlepiej jak ogłupiać tych pseudokatolików. Jednym słowem do kościoła chodzą, głowami o podłogę biją i dziesięć przykazań za księdzem powtarzają.Ksiądz też chyba z diabłem się dogadał???? :D

Odnośnik do odpowiedzi

[quoteOrganizatorze JM.Tylko wyzwiska ci pozostały i ...ostał ci się jeno sznur...po mamusi.Użyj go sobie.

Czy tu coś nie pasuje?Czyżbyś już zapomniał?To ja,twoje sumienie.Nauczyłem się pisać,ale ty nie nauczyłeś się być człowiekiem.]

I ty się uważasz gminny złodzieju za uczciwego. Zdechł byś gdyby nie gminna pensyjka. Takim hienom jak wy trzeba pić krew zawsze i wszędzie.Bo to wy jesteście przejadaczami gminnych pieniędzy.Dla was liczą się stołki i lokalne układziki.Niedługo ten gminny plebs odczuje waszą głupotę w podatkach. Nie liczę że zmądrzeją ale dobrze .Ci ludzie lubią być pomiatani i trzymani za mordę.Jeszcze trochę i będą wami rzygać. Może kiedyś i ciebie dosięgnie ten sznur zasrany katolik.

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki burmistrz, ten gminny cymbał i kapuś!!! :lol: :lol:

On już jest słynny w całej Polsce.

Niedługo Ińsko przejmie rolę Wąchocka.

A burmistrz będzie ze swoją uśmiechniętą gębą pokazywany jak małpa człekokształtna.

Rada przerodzi się w stado baranów icon_mrgreen.gif

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda wszyscy jesteśmy pokazani w świetle niedorozwiniętych.Śmieje się z nas cała Polska.Po co ja tu się przeniosłem? Moi znajomi dzwonią i wyszydzają :jaki burmistrz tacy mieszkańcy czy odwrotnie.dla mnie na jedno wychodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

No to najwyższy czas się wyprowadzić. Nie mogę się tego doczekać.

Nie masz się co chłopie napinać, bo liczba głosujących (przeciw żwirowni w liczbie 440 sztuk) świadczy o mozliwościach. Jak na 100% wysiłek, to efekt raczej mierny.

Przestań pluć jadem i obrażać ludzi, bo nikt cię do tego nie upoważnił. Jak nie potrafisz zapanować nad swoimi emocjami to idź drzewo rabać do lasu a nuż trafisz siekiera w nogę i się wykrwawisz...

też spokój będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Lekceważysz przeciwnika! Oj nie dobrze! Ci co poszli to niestety też mieszkańcy Ińska jeśli się z nimi nie liczycie macie problem.Nie wykrwawiaj się tak -wiem ,że jest po Wszystkich Świetych ale daj umiar.Ciągle kogoś wieszasz, uśmiercasz , zabijasz ble ble ble i ty mówisz o morale?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...