Skocz do zawartości

Rola Burmistrza w przestrzeganiu prawa


guest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No to teraz już wiesz skąd się wziął Terebecki na liście kandydatów na burmistrza??

Tak naprawdę to on się nadaje jako pracownik robót publicznych.Przez ponad 10 lat nawet nie umiał być ani opozycją, ani radnym przy korycie.Najgorszy jest do tego jego status.O tym jak w sam raz ludzie nie wiedzą prawie nic. Żeby było jeszcze weselej, kłamie nawet w kwestii swoich oświadczeń.Ponadto "przykleił" się do PiS a ma z tej partii tylko logo. Reszta to pomieszanie elementów narodowościowych z głupotą.To jego zasługa,że przez ostatnie 10 lat gmina podupada. Tylko czy taki filozof od niczego jest w stanie cokolwiek zrozumieć ?

Specyficzna jest tutaj rola zarówno polskich jak i ukraińskich członków naszej społeczności. Oby się nie okazało ,że ta druga gra w swoje karty.

Odnośnik do odpowiedzi
nadaje się czy nie, ważne że będzie kandydował i pewnie będzie lepszym burmistrzem od buraka

Albo takim samym dupkiem nie wiedzącym nic o pracy samorządu na rzecz całej lokalnej społeczności i nie tylko.

Nie znam ani jednej sytuacji, gdzie jego działanie dało jakikolwiek pozytywny efekt.To taki kolejny lokalny kacyk z wygórowanymi ambicjami. A tutaj ani szkoły, ani efektywnej pracy zawodowej, ani żadnych osiągnięć partyjnych.No chyba ,że aspiracje na "p"oposła można nazwać jakimkolwiek pozytywnym osiągnięciem.

Odnośnik do odpowiedzi

Start na posła akurat nie był w jego przypadku osiągnięciem tylko sromotną porażką. A gdy będę mieć do wyboru Racin czy Terebecki wybiorę zdecydowanie Racin. Panie Terebecki nie rób pan kontrabandy i nie startuj bo będzie kolejna porażka. Sieć pan i czekaj na rozwój wydarzeń potem się wtop w ten tłum i może coś uszczkniesz. Bo inaczej to czarno widzę twoją obecność w polityce!!!!!!! Czas kończyć waść i oszczędzić wstydu gminie i sobie.

Odnośnik do odpowiedzi
Urzędy przestaną być ostoją stabilności. „Rzeczpospolita†dotarła do założeń nowelizacji ustawy o służbie cywilnej, nad którą pracuje Zespół do spraw Programowania Prac Rządu.

Wynika z nich m.in., że zgodnie z nowymi przepisami pracownika administracji łatwiej będzie zwolnić. Lepiej też wynagradzani będą najlepsi pracownicy, a nagrody będą przyznawane za wyniki. Urzędnik będzie mógł aż trzy lata pracować na podstawie umowy na czas określony - obecnie po roku musi dostać etat. Na wysokich stanowiskach będą mogły pracować osoby bez doświadczenia w administracji.

Ponadto kierujący urzędami będą mogli stosować różne systemy czasu pracy, a za pracę w nadgodzinach, zamiast dawania wolnych dni jak to jest teraz, będą mogli płacić.

Ale propaganda, przykładem są nasi nieudacznicy z UMiG ze swoim szefem na czele. Oni sobie nawet wolny piątek zrobili! A co , nie wolno ? kto tu rządzi ?

Odnośnik do odpowiedzi

To jesteś w przeciwnej drużynie bo ja go nie cierpię. Pieniacz któremu nic się nie podoba i ciągle ma te swoje głupie pomysły. Na dodatek jego musi być na wierzchu. Ty krokus nie wciskaj jedynie słusznej teorii nam wszystkim i nie mów mi, że miotła i grabie czynią cuda. Cudem będzie jak gmina przetrwa jeszcze kolejne pożyczki i kredyty. Jednak 28 Racin absolutorium za wykonanie budżetu dostanie. I taka to jest prawda!

Odnośnik do odpowiedzi
A co olo, może mu nie dać ? To wtedy olo na burka !!

Nie "rajco" wtedy wy na bruk a ludzie nie z układów do władzy. Rajco pół Ińska to twoi pobratymcy daj spokój i nie wypowiadaj się na tematy których nie znasz. Nie udzielenie absolutorium to zaczątek wprowadzenia NORMALNOŚCI. Ale ty już nawet Szafranowi pupę liżesz żeby dalej trwać. Jest wiele osób które będą skuteczne w rządzeniu ja do nich nie należę bo to nie moja branża ale wspomóc zawsze mogę i chcę. To moje miasto i mój rynek a ty go zniszczyłeś i jeszcze za to kasę bierzesz. To jest skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Wspólne posiedzenie Komisji Spraw Społecznych i Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Ińsku

Dnia 26 czerwca 2012 roku o godzinie 10:00

w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku

odbędzie się wspólne posiedzenie

Komisji Spraw Społecznych i Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Ińsku

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta Ińsko do wzięcia udziału w posiedzeniu.

Nic bardziej mylnego - "rajca" teraz z Włodkiem siedzą na sali obrad i debatują czy okna mają być półokrągłe czy kwadratowe? Może w tym pomoże im Liwak on najlepiej zna kwadraturę koła :P

Odnośnik do odpowiedzi

No i czemu nie byłeś olo na Komisjach ? Zobaczyłbyś jak Włodek "atakował" absolutorium ! Siedział jak mysz pod miotłą, chyba na sesję "zbiera" siły ?

A okna w śwojej świetlicy, rzeczywiście atakował. Tak mu zależy na pruskich, żeliwnych ramach okiennych, że w końcu zagłosował przeciw wymianie stolarki w świetlicy. Słyszycie dzieciaki ze Ściennego o co się bije wasz radny. Nie żeby wam było ciepło zimą w świetlicy, tylko o "zachowanie" żeliwnych okien, aby "helmuty" mogły w wakacje oglądać swoje byłe włości !

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam,że szafran ma rację. jeśli coś jest zabytkowego, nietypowego.To można dostawić wewnętrzne (drugie), dopasowane do stylu starych i będzie zabytkowo oraz ciepło.Myślenie aż się prosi wśród tych wybrańców.

Odnośnik do odpowiedzi
Żeliwne ramy nie są izolatorami.Będzie w dalszym ciągu strata ciepła, a i skroplona para uszkadzać będzie tynki(ścianę).

A może to wy jesteście już nieodwracalnie uszkodzeni i skrapla wam się reszta mózgownicy?

Odnośnik do odpowiedzi

To kolejny przykład tego jak gmina najpierw coś robi a potem "myśli".

Panie Burmistrzu, co się najpierw robi? Spuszcza wodę w toalecie czy robi k**kę?

Znowu Panu się pomyliła chronologia czynności czy lubi Pan na każdym kroku pokazywać jak Pan wszystko "lepiej" wie od reszty świata?

Odnośnik do odpowiedzi
Żeliwne ramy nie są izolatorami.Będzie w dalszym ciągu strata ciepła, a i skroplona para uszkadzać będzie tynki(ścianę).

A może to wy jesteście już nieodwracalnie uszkodzeni i skrapla wam się reszta mózgownicy?

...no comment...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...