Skocz do zawartości

Ktoś chętny na organizację imprezy w Ińsku lub okolicy?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Stefan napisał:

Dobra,  dobra... :).  Nie stresuj się.  Małpy też Pan stworzył. Ale spalmy tego Darwina bo przynajmniej o Insku w TV będzie! 

Co jeszcze zrobisz żeby błyszczeć w TV....pomalujesz twarz na tęczowo? Tak jak wieżę widokową ktora wygląda jak speluna do szczania😂

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Strfan napisał:

Już się zaczęło palenie książek w naszym wolnym (prawie) od LGBT kraju.  Proponuję w ślad za tym spalić wszystkie książki o dinozaurach i wszystko co Darwin spodził. Bądźmy przykładem dla reszty! Niech każdy jutro przyniesie co ma na plażę!

Stefek ty to konstytucji wpisz jak Kamysz że Polska musowo w UE ma być. Jprd to trzeba być po#jebem na 4 kończyny żeby takie coś wymyślić. Co  gorsza każdego dnia brnąć w  tej głupocie. Młoda dziewoja rozumu pozbawiła. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, paszczur napisał:

Stefek ty to konstytucji wpisz jak Kamysz że Polska musowo w UE ma być. Jprd to trzeba być po#jebem na 4 kończyny żeby takie coś wymyślić. Co  gorsza każdego dnia brnąć w  tej głupocie. Młoda dziewoja rozumu pozbawiła. 

Takie Stefki niszczą Polskę za nasze pieniądze.  Cieszą się z nie swoich inwestycji i dalej sa w ogonie. No ościenne gminy rozwijają się jak przystało. Smutne.

Odnośnik do odpowiedzi

To zrozumiałe w zachodniopmorskim nadal rządzi POst KOmuna.

Robi co może aby opluć obecny rząd i ludzi ich popierających.Ińsko to klasyczny przykład tej gangreny.Jutro będą udawać że coś dla gminy zrobili.Tak jak remont drgi wojewódzkiej.Hochsztaplerzy za dychę.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Oko napisał:

To zrozumiałe w zachodniopmorskim nadal rządzi POst KOmuna.

Robi co może aby opluć obecny rząd i ludzi ich popierających.Ińsko to klasyczny przykład tej gangreny.Jutro będą udawać że coś dla gminy zrobili.Tak jak remont drgi wojewódzkiej.Hochsztaplerzy za dychę.

Ja nie slyszalem żeby nasz burmistrz czy przewodniczący narzekali na nasz obecny rząd.  Klamiesz. Klamiesz. Klamiesz.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość napisał:

Pier"dolisz o Ińsku w ruinie a to są brednie i tyle w tym temacie.

No ta zapadnięta studzienka przy Dino to rzeczywiście obraz gospodarności biorąc pod uwagę, że droga ma kilka miesięcy. Kiedy ktoś tu pisał o tym, że zostało to zgłoszone do naprawy, dwa tygodnie, trzy czy już miesiąc?

Szafran tak pięknie pisze o tym, że walczą dzielnie o pieniądze na drogę w Ściennem ale nie widzę tego jakoś zważywszy, że powyższej studzienki nie można doprowadzić do ładu. 

Krótko mówiąc, mamy ciąg dalszy olewania naszej gminy przez województwo i powiat. A było tak pięknie, Rzepa na otwarciu ławeczki niepodległości. Żenada. Zaraz usłyszę, że sam sobie mogę naprawić, wzorem odpowiedzi na notorycznie przewracający się toitoi na plaży. 

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, gość napisał:

No ta zapadnięta studzienka przy Dino to rzeczywiście obraz gospodarności biorąc pod uwagę, że droga ma kilka miesięcy. Kiedy ktoś tu pisał o tym, że zostało to zgłoszone do naprawy, dwa tygodnie, trzy czy już miesiąc?

Szafran tak pięknie pisze o tym, że walczą dzielnie o pieniądze na drogę w Ściennem ale nie widzę tego jakoś zważywszy, że powyższej studzienki nie można doprowadzić do ładu. 

Krótko mówiąc, mamy ciąg dalszy olewania naszej gminy przez województwo i powiat. A było tak pięknie, Rzepa na otwarciu ławeczki niepodległości. Żenada. Zaraz usłyszę, że sam sobie mogę naprawić, wzorem odpowiedzi na notorycznie przewracający się toitoi na plaży. 

Nadal twierdze ze pier,dolisz bez sensu. Jedna studzienka obnizyla sie o 2cm a ty robisz afere. Spadaj gamoniu bo Ińsko sie ostatnio bardzo szybko rozwija i ja nic do obecnej wladzy nie mam

 

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Gość napisał:

Nadal twierdze ze pier,dolisz bez sensu. Jedna studzienka obnizyla sie o 2cm a ty robisz afere. Spadaj gamoniu bo Ińsko sie ostatnio bardzo szybko rozwija i ja nic do obecnej wladzy nie mam

 

2 cm to masz jak ci stanie po niebieskiej tabletce... Afera jest taka, że studzienka się już teraz zapadła. Najprawdopodobniej przez fuszerkę wykonawcy. Droga też ma okres gwarancyjny, po upływie którego zarządca drogi będzie musiał takie rzeczy naprawiać we własnym zakresie. I teraz zgadnij kto powie, że nie ma forsy na naprawy tak samo jak to robi powiat z drogą w Ściennem... Aż taki głupi jesteś czy wszystko ci trzeba tłumaczyć żebyś zrozumiał?

Rozwój Ińska to kwestia do szerokiej debaty. A jak uważasz, że się rozwija to powiedz mi jak, bo ja widzę cały czas unijne pieniądze, których wydatkowanie w żadnym stopniu nie zależało od gminnych władz. Więcej firm jest i dochody z PIT, CIT mamy wyższe,  a jeżeli tak to skąd ten nagły influx? Zdecydowaliśmy się w końcu na rozwój turystyczny naszej gminy czy dalej balansujemy między uprzemysłowieniem, a agroturystyką? Mamy bonifikaty inwestycyjne jak inne gminy żeby przyciągnąć pracodawców do nas? Jak dla mnie to nie jesteś partnerem do dyskusji bo wiedza, którą dysponujesz jest najwyżej mierna.

A skoro jest tak pięknie to:

Gdzie ta stacja paliw, która była obiecana jeszcze w poprzedniej kadencji?

Co się dzieje ze zmianą granic administracyjnych gminy?

To wszytko było obiecane i przedstawiane jako pewniki w ostatnich wyborach. Same kłamstwa wyborcze.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...