Skocz do zawartości

Ktoś chętny na organizację imprezy w Ińsku lub okolicy?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

No i kto ma tę konferencję przygotować dla jaśnie państwa? Pić żreć i szastać kasą z naszych podatków tylko umiecie. Balangi za nasze wychodzą wam najlepiej. Podwyżki dla siebie też. Pamiętaj jeden z drugim że krzywdą biednego się nie dorobisz. A już ta ekipa wyjątkowo skubie mieszkańców i czerpie pełnymi garściami. Zachłyśniecie się tą pychą.

Odnośnik do odpowiedzi
O 22.02.2019 o 11:28, pycha napisał:

No i kto ma tę konferencję przygotować dla jaśnie państwa? Pić żreć i szastać kasą z naszych podatków tylko umiecie. Balangi za nasze wychodzą wam najlepiej. Podwyżki dla siebie też. Pamiętaj jeden z drugim że krzywdą biednego się nie dorobisz. A już ta ekipa wyjątkowo skubie mieszkańców i czerpie pełnymi garściami. Zachłyśniecie się tą pychą.

Masz rację! Ale za wybory trzeba zapłacić. Zachłysnęli się "podarkami" teraz czas spłacać długi. 

Odnośnik do odpowiedzi

Co Wy w tym Ińsku postawiliście? Wygląda jak podajnik w zakładzie przetwarzania kruszyw,zapomniana część kopalni przyozdobiona przez blokersów jakimś tandetnym graffiti .

Żałosny obraz nędzy i rozpaczy sterczący w miejscu upadku "miasta" de facto będącego wsią z rondem.

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, bywalec napisał:

Co Wy w tym Ińsku postawiliście? Wygląda jak podajnik w zakładzie przetwarzania kruszyw,zapomniana część kopalni przyozdobiona przez blokersów jakimś tandetnym graffiti .

Żałosny obraz nędzy i rozpaczy sterczący w miejscu upadku "miasta" de facto będącego wsią z rondem.

pozdrawiam

Kto ciebie, posmarkańcu, tu do Ińska zapraszał ? Żałosna gnido cholernego wsiarza, więcej tu nie przyjeżdżaj. Nic tu po tobie ! 

Odnośnik do odpowiedzi

Mój typ to Wisola, z powodów jakie wcześniej tu napisano. Moim celem było dać szansę innym.  Weekend przy tak mętnie określonych wymaganiach to aż nadto, aby przygotować ofertę.
Stawiam się na dogrywkę/jakieś "fikimiki", jeśli ofert będzie więcej jak jedna.

Temat wieży widokowej jest w innym miejscu. Nie róbcie syfu, bo i tak tematu tego wątku nie zmienicie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to jakiś prorok jestem albo jakiś wróż. 
Nowa wersja zapytania pojawiła się wczoraj w zasadzie w nocy (20:05):
http://www.zpkwz.pl/bip/images/dokumenty/20190226_zapytanie.pdf
Zdaje się, że długo trwały konsultacje, a i trzeba było kombinować jak tu zrobić, żeby czasu dla oferentów było jak najmniej. Ciekawie może wyglądać tłumaczenie się w NIK, lub prokuraturze. Trochę mnie kusi to sprawdzić, ale nie chcę psuć zabawy ewentualnym skarżącym to postepowanie ;-)

Na usta się ciśnie zapytanie: kto tam odpier..a taką popelinę, ale po co zadawać pytania, na które jest oczywista odpowiedź?
Zespół Parków powołał do życia Sejmik Województwa w 2012 roku. Ot taka radosna twórczość naszych lokalnych politykierów.
Działa toto jak działa, więc nikt poważny nie chce się tam pod niczym podpisać  i w efekcie Dyrektora nie mają a jedynie faceta, który pełni obowiązki szefa. Widać oferowana na tym stanowisku kasa wcale gruba nie jest, a podpisywanie się pod takimi ogłoszeniami może skończyć się "paroletnim sanatorium", więc ludzie kalkulują i stwierdzają, że wolą spać we własnym łóżku jak na pryczy i brać prysznic samotnie.
Nic mnie już nie zdziwi w działaniach PSL po tym, jak spiknęli się z ruchami aborcyjnymi, LGBT, walczącymi z kościołem itd. i jeszcze potrafią twierdzić, że to dla dobra Polski i w żaden sposób nie kłuci się z ich poglądami to tylko wariat mógłby być czymś jeszcze zaskoczony. Widać jakie mają poglądy i co stawiają na pierwszym miejscu.

To co? Pod Wisolę czy pod coś innego jest to ustawka? Wy macie w konkursie na typowanie wyniku większe szanse, bo ja bywam tylko u Was jako gość.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gostek napisał:

Ja to jakiś prorok jestem albo jakiś wróż. 
Nowa wersja zapytania pojawiła się wczoraj w zasadzie w nocy (20:05):
http://www.zpkwz.pl/bip/images/dokumenty/20190226_zapytanie.pdf
Zdaje się, że długo trwały konsultacje, a i trzeba było kombinować jak tu zrobić, żeby czasu dla oferentów było jak najmniej. Ciekawie może wyglądać tłumaczenie się w NIK, lub prokuraturze. Trochę mnie kusi to sprawdzić, ale nie chcę psuć zabawy ewentualnym skarżącym to postepowanie ;-)

Na usta się ciśnie zapytanie: kto tam odpier..a taką popelinę, ale po co zadawać pytania, na które jest oczywista odpowiedź?
Zespół Parków powołał do życia Sejmik Województwa w 2012 roku. Ot taka radosna twórczość naszych lokalnych politykierów.
Działa toto jak działa, więc nikt poważny nie chce się tam pod niczym podpisać  i w efekcie Dyrektora nie mają a jedynie faceta, który pełni obowiązki szefa. Widać oferowana na tym stanowisku kasa wcale gruba nie jest, a podpisywanie się pod takimi ogłoszeniami może skończyć się "paroletnim sanatorium", więc ludzie kalkulują i stwierdzają, że wolą spać we własnym łóżku jak na pryczy i brać prysznic samotnie.
Nic mnie już nie zdziwi w działaniach PSL po tym, jak spiknęli się z ruchami aborcyjnymi, LGBT, walczącymi z kościołem itd. i jeszcze potrafią twierdzić, że to dla dobra Polski i w żaden sposób nie kłuci się z ich poglądami to tylko wariat mógłby być czymś jeszcze zaskoczony. Widać jakie mają poglądy i co stawiają na pierwszym miejscu.

To co? Pod Wisolę czy pod coś innego jest to ustawka? Wy macie w konkursie na typowanie wyniku większe szanse, bo ja bywam tylko u Was jako gość.

A pro po Gostek, gdzie jadasz obiadki jak przybywasz do nas z Przelewic ?

Odnośnik do odpowiedzi

J23 - mogę dla Ciebie być z Przelewic, Pyrzyc, Stargardu, Szczecina Kamienia czy Świnoujścia.
Czy moje miejsce zamieszkania jakoś umniejsza tą drakę?
Poczekamy - zobaczymy kto wygra i kto się na fotkach pojawi. Chętnie parę fotek zrzucę sobie na dysk i kiedyś w czasie kampanii wyborczej może o tych wyczynach przypomnę.  

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gostek napisał:

J23 - mogę dla Ciebie być z Przelewic, Pyrzyc, Stargardu, Szczecina Kamienia czy Świnoujścia.
Czy moje miejsce zamieszkania jakoś umniejsza tą drakę?
Poczekamy - zobaczymy kto wygra i kto się na fotkach pojawi. Chętnie parę fotek zrzucę sobie na dysk i kiedyś w czasie kampanii wyborczej może o tych wyczynach przypomnę.  

A co ciebie, przyjezdnego, tak bardzo interesuje jakaś impreza Parków ? Kto wygra organizację ? Najlepszy, gnomie ! Ten co spełni minimum warunków, bezpieczeństwa i wygody gości ! Tyle i aż tyle ! Tobie, przyjezdnemu, powinno być obojętne, który przedsiębiorca z Ińska będzie to organizował ??!! Ważne aby pieniążki zostały w naszej Gminie i ich część zasiliła budżet w postaci podatków.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj tłuku - sam zacząłeś, więc nie miej pretensji - to jak się wydaje nasze wspólne pieniądze powinno obchodzić i Ciebie, chyba, że jesteś tym co ma wygrać i wszelkie rozmowy na ten temat nie są Ci na rękę.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Gostek napisał:

To ile kasy jest do podziału? 30-50 tyś czy więcej, że tacy nerwowi się zrobiliście?

A widzisz, wszystkiego nie wiesz ? Zadzwoń ZPK do Szczecina to ci powiedzą ! Kto zaczął to jest na początku tego wątku Gostek. Dziwi tylko że przyjezdny tak się interesuje, kto z Ińska będzie organizował konferencję Parków ! Dziw nad dziwy, bez podtekstów, Gostek ? Chyba ? Tylko nie ściemniaj, że dbasz o dobre wydawanie kasy Parków czy też Marszałkowej ? He,he,he. Ale bądź pewien, że konferencję będą organizowali przedsiębiorcy z Ińska !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...