Skocz do zawartości

Ktoś chętny na organizację imprezy w Ińsku lub okolicy?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

J23 - jesteś miejscowym politykiem, bo nie potrafisz wprost odpowiedzieć na proste pytanie. 
Dzwonić? A po co? Nie jestem chętny na organizację te imprezy.

Lata mi i powiewa co sobie wymyśliłeś o moich motywacjach.
Czarny mary są namacalne, więc jak już raz wspomniałem. Skup się raczej na zgrabnym tłumaczeniu czemu tak z tym kombinujecie.  Czemu np. nie ma info o tym ogłoszeniu na stronie Miasta?
Przedsiębiorcy z Ińska? Zdaje się, że nie było nigdy obaw, że będą to przedsiębiorcy z Hondurasu, ale czy z Ińska to zobaczymy.
A tak na marginesie: zgrabne ogłoszenie: o kucharkach. Dobrze się domyślam, że chodzi o "Łączność"?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gostek napisał:

J23 - jesteś miejscowym politykiem, bo nie potrafisz wprost odpowiedzieć na proste pytanie. 
Dzwonić? A po co? Nie jestem chętny na organizację te imprezy.

Lata mi i powiewa co sobie wymyśliłeś o moich motywacjach.
Czarny mary są namacalne, więc jak już raz wspomniałem. Skup się raczej na zgrabnym tłumaczeniu czemu tak z tym kombinujecie.  Czemu np. nie ma info o tym ogłoszeniu na stronie Miasta?
Przedsiębiorcy z Ińska? Zdaje się, że nie było nigdy obaw, że będą to przedsiębiorcy z Hondurasu, ale czy z Ińska to zobaczymy.
A tak na marginesie: zgrabne ogłoszenie: o kucharkach. Dobrze się domyślam, że chodzi o "Łączność"?

Marek mówisz,że nie jesteś chętny na organizację iventu ? Bezpośrednio nie, ale pośrednio jak najbardziej. To wynika z tego wpisu ale nie będę ci wskazywał w którym miejscu się "wysypałeś" ! Ja wiem i ty wiesz o co mi chodzi ! Dlaczego ogłoszenia nie ma na stronach Urzędu ? Bo Urząd nie jest organizatorem ! Jak ZPK zaprosi Burmistrza, to będzie tylko gościem na imprezie ! Tak myślę, bo nie wiem !!??

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, J23 napisał:

Marek mówisz,że nie jesteś chętny na organizację iventu ? Bezpośrednio nie, ale pośrednio jak najbardziej. To wynika z tego wpisu ale nie będę ci wskazywał w którym miejscu się "wysypałeś" ! Ja wiem i ty wiesz o co mi chodzi ! Dlaczego ogłoszenia nie ma na stronach Urzędu ? Bo Urząd nie jest organizatorem ! Jak ZPK zaprosi Burmistrza, to będzie tylko gościem na imprezie ! Tak myślę, bo nie wiem !!??

Czy Gostek nazywa Cię Włodek? Nie to nie nazywaj go Markiem pslowski patałachu. Robicie w tej gminie wałki aż huczy a wyborcy zostali w biały dzień oszukani. Wasze wałki wyjdą na jaw.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, J23 napisał:

Marek mówisz,że nie jesteś chętny na organizację iventu ? Bezpośrednio nie, ale pośrednio jak najbardziej. To wynika z tego wpisu ale nie będę ci wskazywał w którym miejscu się "wysypałeś" ! Ja wiem i ty wiesz o co mi chodzi ! Dlaczego ogłoszenia nie ma na stronach Urzędu ? Bo Urząd nie jest organizatorem ! Jak ZPK zaprosi Burmistrza, to będzie tylko gościem na imprezie ! Tak myślę, bo nie wiem !!??

Za to jest organizatorem pracy kucharek?
Co tam jeszcze wcześniej ogłaszaliście? Zalando było? Amazon był? Dino? 
Weź proszę przestań taktować ludzi jak durni, bo tylko kretyn takie traktowanie zaakceptuje.

Mam zła wiadomość. Medycyna jest  w przypadku urojeń bezsilna.
Nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem, bo to bez sensu. Musi Ci wystarczyć zapewnienie, że nie mam firmy i nie mam udziału w żadnej firmie w Ińsku. A tak swoją drogą: zabawne, że mam się tłumaczyć krętaczom :-D
Przedsiębiorcy z Ińska - ale macie władzę. Jak ktoś z Ińska, to z założenia, nie ma prawa zabierać głosu, bo jest .. no właśnie. Kto?

Odnośnik do odpowiedzi
czołgać nierobów
1 godzinę temu, Gostek napisał:

Za to jest organizatorem pracy kucharek?
Co tam jeszcze wcześniej ogłaszaliście? Zalando było? Amazon był? Dino? 
Weź proszę przestań taktować ludzi jak durni, bo tylko kretyn takie traktowanie zaakceptuje.

Mam zła wiadomość. Medycyna jest  w przypadku urojeń bezsilna.
Nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem, bo to bez sensu. Musi Ci wystarczyć zapewnienie, że nie mam firmy i nie mam udziału w żadnej firmie w Ińsku. A tak swoją drogą: zabawne, że mam się tłumaczyć krętaczom 😄
Przedsiębiorcy z Ińska - ale macie władzę. Jak ktoś z Ińska, to z założenia, nie ma prawa zabierać głosu, bo jest .. no właśnie. Kto?

Gostek powiem Ci jedno te warchoły z gminy nie pozwalają na krytykę nierobów gminnych. Ustawili się na kolejną kadencję i mają nas w du#pie. Byli 4 lata nie zrobili nic bo długi im zostawiono a teraz mają 5 lat gamoni w radzie i 5 typków którzy kołyszą gminą. Taki Szafran Mazurek Kupczyński Dec Liwak ustawili się na lata. Głupi KADAM im w tym pomógł i pomaga a ci udają że to ich zasługi. Wystarczy w tej gminie podrzucić zleconko i wróg kupiony. Szmaty z PSLu z flagą lgbt tfuuu

Odnośnik do odpowiedzi
O 27.02.2019 o 15:18, J23 napisał:

A co ciebie, przyjezdnego, tak bardzo interesuje jakaś impreza Parków ? Kto wygra organizację ? Najlepszy, gnomie ! Ten co spełni minimum warunków, bezpieczeństwa i wygody gości ! Tyle i aż tyle ! Tobie, przyjezdnemu, powinno być obojętne, który przedsiębiorca z Ińska będzie to organizował ??!! Ważne aby pieniążki zostały w naszej Gminie i ich część zasiliła budżet w postaci podatków.

....hm... tego nie rozumiem. a co gmina ma do kasy organizatora? Podatki i tak na calym swiecie sa ujete w budzetach.

Odnośnik do odpowiedzi

Nikogo nie zamierzam czołgać. Wskazałem na okoliczności i napisałem co myślę. W zamian zostałem zaatakowany.
Nikt nie atakuje bez powodu. Myślę, że komuś nadepnąłem na odcisk. Reszty się domyślcie. Moim zdaniem nie jest to miejscowe kółko różańcowe, a coś zgoła innego.
 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gostek napisał:

Nikogo nie zamierzam czołgać. Wskazałem na okoliczności i napisałem co myślę. W zamian zostałem zaatakowany.
Nikt nie atakuje bez powodu. Myślę, że komuś nadepnąłem na odcisk. Reszty się domyślcie. Moim zdaniem nie jest to miejscowe kółko różańcowe, a coś zgoła innego.
 

Nikomu nie nadepnąłeś na odcisk bo jesteś małym nic nie znaczącym robaczkiem. Byle co zjesz na obiadek w wiadomym miejscu i byle co pieprzysz. A jak komuś znaczącemu zajdziesz za skórę, to możesz wyłapać parę klapsów w zęby. Jak się już przekonałeś, nie jesteś anonimem !!  

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

Nikomu nie nadepnąłeś na odcisk bo jesteś małym nic nie znaczącym robaczkiem. Byle co zjesz na obiadek w wiadomym miejscu i byle co pieprzysz. A jak komuś znaczącemu zajdziesz za skórę, to możesz wyłapać parę klapsów w zęby. Jak się już przekonałeś, nie jesteś anonimem !!  

Chyba jednak nadepnął - sadząc po języku i groźbach. 

"Z groźbą karalną mamy do czynienia w przypadku niekoniecznie tylko, gdy sprawca ma faktycznie zamiar i możliwość popełnienia przestępstwa - wystarczy, aby groźba wzbudziła w pokrzywdzonym silny, uzasadniony lęk. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2."

Odnośnik do odpowiedzi
Władza straszy
2 godziny temu, gość napisał:

Nikomu nie nadepnąłeś na odcisk bo jesteś małym nic nie znaczącym robaczkiem. Byle co zjesz na obiadek w wiadomym miejscu i byle co pieprzysz. A jak komuś znaczącemu zajdziesz za skórę, to możesz wyłapać parę klapsów w zęby. Jak się już przekonałeś, nie jesteś anonimem !!  

Władza grozi😄😄😄 tęczowa słomiana władzo grozi ci bolec od tyłu😁

37 minut temu, Jan napisał:

Chyba jednak nadepnął - sadząc po języku i groźbach. 

"Z groźbą karalną mamy do czynienia w przypadku niekoniecznie tylko, gdy sprawca ma faktycznie zamiar i możliwość popełnienia przestępstwa - wystarczy, aby groźba wzbudziła w pokrzywdzonym silny, uzasadniony lęk. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2."

Władza zaczyna karać 😂😂😂😂 poparańcy zielonej koniczyny przerobionej na tęczę...hej ćwoki z PSL lubicie te klocki GLBT😂

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio byłem świadkiem jak radna od Jacka pani Ewa która w opiece społecznej jest zatrudniona jako opiekunka , opowiadała pani z ulicy polnej handlującej drewnem o swoim podopiecznym u którego była w domu i był taki smród ze myślała ze się zesral i będzie musiała pomuc u się przebrać .Ale jak to skomentowała całe szczęście ze to był faluszywy alarm . Co ma się w tym Ińsku zmienić skoro taka Ewa jest radna a głosy na nią musieli oddać barany !

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Stefan napisał:

Ostatnio byłem świadkiem jak radna od Jacka pani Ewa która w opiece społecznej jest zatrudniona jako opiekunka , opowiadała pani z ulicy polnej handlującej drewnem o swoim podopiecznym u którego była w domu i był taki smród ze myślała ze się zesral i będzie musiała pomuc u się przebrać .Ale jak to skomentowała całe szczęście ze to był faluszywy alarm . Co ma się w tym Ińsku zmienić skoro taka Ewa jest radna a głosy na nią musieli oddać barany !

No i co dalej ? O co ci biega bo ciężko pojąć ? Może odwołajmy tą radną, albo zwolnijmy ją z Rady panie (wrażliwy?)Stefan ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Stefan napisał:

Ostatnio byłem świadkiem jak radna od Jacka pani Ewa która w opiece społecznej jest zatrudniona jako opiekunka , opowiadała pani z ulicy polnej handlującej drewnem o swoim podopiecznym u którego była w domu i był taki smród ze myślała ze się zesral i będzie musiała pomuc u się przebrać .Ale jak to skomentowała całe szczęście ze to był faluszywy alarm . Co ma się w tym Ińsku zmienić skoro taka Ewa jest radna a głosy na nią musieli oddać barany !

No co chcecie! Oddaliście głos na słomę zresztą ta pani z takiej rodziny że nic jej dziwić nie powinno. Ale szalone PSL pokocha LGBT tylko nie podopiecznych opsu. Dramat! Po co takim ludziom daje się za politykę pracę? Jak ona opowiada sprawy podopiecznych to nie jest  tajemnica służbowa a jak powiem że ona tłusta jak wieprz to będzie obraza? W d***** się powywracało. To nie jedyny przypadek że obgaduje się ludzi pod opieką opsu. Ale jak napisze się tu coś o władzy to obraza majestatu. Obecna władza to patologia od burmistrza po wicka i przewodniczacego oraz przewodniczących komisji i radnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka dzielnia takie gangusy :-D

Mamy przykład jaka władza jest w Ińsku. Jeśli to nie napisał ktoś z tej władzy, to z pewnością admin miał czas zareagować właściwie. Zareagował?  Wiedzie kim jest admin. Na początku forum praktycznie się przedstawił. Resztę sobie dośpiewajcie sami.
Zastanawiam się czy zgłaszać na policję tę groźbę, czy nagłośnić w mediach. W pierwszym przypadku - moja tożsamość faktycznie zostanie ujawniona, a na to jeszcze nie czas. W drugim przypadku - ucierpi Ińsko, bo marna to będzie reklama :-(
Żenada. Jak już wcześniej napisałem macie władze najlepszą na jaką Was stać. Na nic lepszego się nie zdobędziecie. Ludzie, którzy mogli coś zmienić - uciekli z Ińska lata temu i pewnie wymazali z pamięci to miejsce. Wam zaś zostało tylko na wyjezdnych i przyjezdnych psiopczyć :-(

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gostek napisał:

Jaka dzielnia takie gangusy 😄

Mamy przykład jaka władza jest w Ińsku. Jeśli to nie napisał ktoś z tej władzy, to z pewnością admin miał czas zareagować właściwie. Zareagował?  Wiedzie kim jest admin. Na początku forum praktycznie się przedstawił. Resztę sobie dośpiewajcie sami.
Zastanawiam się czy zgłaszać na policję tę groźbę, czy nagłośnić w mediach. W pierwszym przypadku - moja tożsamość faktycznie zostanie ujawniona, a na to jeszcze nie czas. W drugim przypadku - ucierpi Ińsko, bo marna to będzie reklama :-(
Żenada. Jak już wcześniej napisałem macie władze najlepszą na jaką Was stać. Na nic lepszego się nie zdobędziecie. Ludzie, którzy mogli coś zmienić - uciekli z Ińska lata temu i pewnie wymazali z pamięci to miejsce. Wam zaś zostało tylko na wyjezdnych i przyjezdnych psiopczyć :-(

Marek, przestań tu się "produkować" i udawać dobrodzieja, który nie chce "zaszkodzić" naszemu miasteczku. Zgłaszaj co chcesz do policji i przy okazji do TVN-u lub Polsatu. Nie ośmieszaj się chłopie. Ińsko przez ciebie ni jak nie ucierpi, bo jesteś nikim, zwykłym pętakiem, który błąka się po kątach i wynajduje dziury w całym. 

Odnośnik do odpowiedzi

Zdaje się, że jest więcej jak jedna oferta, bo mamy już 3 wersję zapytania ofertowego. Teraz organizator zapragnął biegów przełajowych! Zdecydował, że pobiegną dzieci. Ot - jak za komuny, dzieci zawsze do dyspozycji władzy.

 

Przestaję się podpisywać, bo Wasza władza i admin forum nie zasługują na to minimum szacunku.

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Gość napisał:

Zdaje się, że jest więcej jak jedna oferta, bo mamy już 3 wersję zapytania ofertowego. Teraz organizator zapragnął biegów przełajowych! Zdecydował, że pobiegną dzieci. Ot - jak za komuny, dzieci zawsze do dyspozycji władzy.

 

Przestaję się podpisywać, bo Wasza władza i admin forum nie zasługują na to minimum szacunku.

Marek najlepiej nie pisz wcale, piszesz dyrdymały i jątrzysz nastawiając władze Ińska na przedsiębiorców. Właśnie przez szacunek dla siebie, zamilcz bo swoją paplaniną i tak nic nie zmienisz. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś myślał, że to numer w wykonaniu Parków i Szczecina, to skutecznie rozwiewasz te złudzenia. Władze Ińska chcą zamknąć usta niepokornym.

To ile chcecie kasy przy tej okazji przewalić? Na moje oko dobijamy do 100 tyś, a może już przekroczyliśmy?

 

Chcesz abym milczał albo chwalił? Nie groź, a zabierzcie się za uczciwą pracę na rzecz Waszego miasta. Niby proste, ale zdaje się, że to Was przerasta 😞

Za mało zarabiacie, że jeszcze takie numery wykręcacie?

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Do J23 napisał:

Jeśli ktoś myślał, że to numer w wykonaniu Parków i Szczecina, to skutecznie rozwiewasz te złudzenia. Władze Ińska chcą zamknąć usta niepokornym.

To ile chcecie kasy przy tej okazji przewalić? Na moje oko dobijamy do 100 tyś, a może już przekroczyliśmy?

 

Chcesz abym milczał albo chwalił? Nie groź, a zabierzcie się za uczciwą pracę na rzecz Waszego miasta. Niby proste, ale zdaje się, że to Was przerasta 😞

Za mało zarabiacie, że jeszcze takie numery wykręcacie?

Zarabiają więcej niż im się należy ale ciągle im mało mało i mało! Przez pięć lat to možna się ustawić na całe życie. Tacy głupole szkolne jak Michał, dolata czy marzycka to wszyscy wiedzą że to uczniowie z naszej szkoły nie z tych orłów tylko porażki nauczycielskiej.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...