Skocz do zawartości

Ktoś chętny na organizację imprezy w Ińsku lub okolicy?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dobrze
22 minut temu, ania napisał:

Już wiadomo kocmołuchu. Jak nie trzeba było to wtykałeś nosa na stronę Parków i meldowałeś o imprezie, sugerując kto ją na pewno zorganizuje.Przypomnij sobie początek wątku. Uprzykrzałeś, grzebałeś to wielu z Ińska się wycofało ! Lepiej nich bankiet z okazji oddania do użytku naszego mola i wieży, zorganizuje przedsiębiorca z Maszewa !! Brawo Gostek !!??

A mnie to bardzo cieszy. Bo jakby mieli ogladać wywrocone osrane toi toiki podparte kamieniami to lepiej żeby ich molo oko cieszyło.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, mieszkanka napisał:

Ten smierdziel Margula zatruwa pół Inska .To powinno być karane .Czym on pali litości.

Kto ci plociuchu każe stać i wąchać dym z komina. Przejdzie przez rynek i obgaduje tfuuu

22 minut temu, klijent napisał:

Cały rynek  jest w smrodzie  od Marguli .Wstydziłby sie panicz.

Rynek? Czy dom radnego tzw małego kurdupla? Ja widzę w całym Ińsku śmierdzący dym. Ale niektórzy widzą z uporem jednego. To sprawdź baranie czym pali masz takie prawo. Ale nie wciskaj kitu że on pali czymś niedozwolonym. Pali tym co sprzedają tam szukaj problemu łajdaku.

Odnośnik do odpowiedzi
Upierdliwiec

Ania - czytałaś specyfikację? Zdaje się, że Ińszczanie będą podwykonawcami, bo inaczej się nie da, ale cena jest przyzwoita i w sumie o to chodziło. No chyba, że kolejny wałek szykuje się na etapie realizacji i cięcia kosztów, ale to już niebawem zobaczymy.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Upierdliwiec napisał:

Ania - czytałaś specyfikację? Zdaje się, że Ińszczanie będą podwykonawcami, bo inaczej się nie da, ale cena jest przyzwoita i w sumie o to chodziło. No chyba, że kolejny wałek szykuje się na etapie realizacji i cięcia kosztów, ale to już niebawem zobaczymy.

A co ciebie Marek, cena usługi interesuje ? czy jest duża czy mała to ty płacisz ? A skąd wiesz czy jest przyzwoita czy nie ? Skąd wiesz ile taka impreza kosztuje wykonawcę a ile na niej może zarobić ? Tam gdzie jadasz obiadki, nie dało się rady nic zrobić bo obiekt jest w ruinie i nie spełnił wymagań Parków ! Czy ktoś z Ińska będzie podwykonawcą zadania ? Oczywiście bo zamawiający zażyczył sobie piątkowy obiadek, skonsumować w Ińsku ! Więc do boju Marek z akcją promocyjną wiesz dla kogo ??!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze chwilę temu twierdziłaś, że imprezę zrobi Maszewo. Teraz przyznajesz, że podwykonawcami będą Ińszczanie. 

Myślisz, ze wszyscy durni, a Ty jedyna madra? Nikt nie wyceni imprezy bez porozumienia z wykonawcami, bo może wyjść na durnia. Zobaczymy, wiec czy z realizacją imprezy nie będzie jak z "przeszklonym" molem. 

Parę imprez w swym życiu organizowałem. Wiem ile kosztują sale, obiad, noclegi, transport itd. 

Trzymam kciuki, aby impreza wyszła bez obcinanua programu, a podwykonawcy aby dostali wynagrodzenie, bo zdaje się, że jest spore ryzyko, iż może być jak z podwykonawcami autostrad 😛

 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Do Ani napisał:

Jeszcze chwilę temu twierdziłaś, że imprezę zrobi Maszewo. Teraz przyznajesz, że podwykonawcami będą Ińszczanie. 

Myślisz, ze wszyscy durni, a Ty jedyna madra? Nikt nie wyceni imprezy bez porozumienia z wykonawcami, bo może wyjść na durnia. Zobaczymy, wiec czy z realizacją imprezy nie będzie jak z "przeszklonym" molem. 

Parę imprez w swym życiu organizowałem. Wiem ile kosztują sale, obiad, noclegi, transport itd. 

Trzymam kciuki, aby impreza wyszła bez obcinanua programu, a podwykonawcy aby dostali wynagrodzenie, bo zdaje się, że jest spore ryzyko, iż może być jak z podwykonawcami autostrad 😛

 

Marek co ty belkoczesz. Napij sie albo wez babe do luzka od razu ci sie poprawi.

Odnośnik do odpowiedzi
ale mądrale
11 godzin temu, Do Ani napisał:

Jeszcze chwilę temu twierdziłaś, że imprezę zrobi Maszewo. Teraz przyznajesz, że podwykonawcami będą Ińszczanie. 

Myślisz, ze wszyscy durni, a Ty jedyna madra? Nikt nie wyceni imprezy bez porozumienia z wykonawcami, bo może wyjść na durnia. Zobaczymy, wiec czy z realizacją imprezy nie będzie jak z "przeszklonym" molem. 

Parę imprez w swym życiu organizowałem. Wiem ile kosztują sale, obiad, noclegi, transport itd. 

Trzymam kciuki, aby impreza wyszła bez obcinanua programu, a podwykonawcy aby dostali wynagrodzenie, bo zdaje się, że jest spore ryzyko, iż może być jak z podwykonawcami autostrad 😛

 

Masz 100% rację! Gadu gadu pierdu pierdu a molo nie jest zrobione zgodnie z projektem. Bo to co miało być największą atrakcją ni ma. A żreć ośmiorniczki chcą byle pipidówie gdzie nawet restauracji nie ma. Tu Mariota nie ma ani Sowy#przyjaciele . Zajadać hińskie węgorze tak jak wszyscy ińszczanie smarowane lizolem.

Odnośnik do odpowiedzi
wstyd kto nami rządzi
38 minut temu, Też gość napisał:

Chlej, pieprz, ale nie myśl. Społeczenstwo idealne wg tęczowej koniczynki z Ińska 😛

 

 

Patrzcie państwo na czym polega polityka "wg tęczowej koniczynki z Ińska" - "chlej, pieprz ALE NIE MYŚL" . Zwyczajnie za ciemniaków nas mają. Jak w szkole uczą synowe kazka czy takie marzyckie biorą po kilka tysięcy i jeszcze strajkują to możesz mieć poczucie że wyborcy nie myślący. Ale wcześniejsza gwardia swoje rozumy ma. Okłamałeś szmato w wyborach samorządowych i wiemy co fundujesz. Oczy mamy szeroko otwarte. A ja myślę że ty z tego przepychu sam przestaniesz myśleć albo już przestałeś myśleć. Przyjdzie na to czas przyjdzie czas przyjdzie czas.....

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, orator napisał:

zamknąć ryja

Niby kto ma zamknąć ryja? Mówisz do swojego elektoratu władzo? Brawo wy.....4 miesiące rządzenia a tu nie różki tylko rogi urosły. Ja mam zamiar dopiero zaczać😉

Odnośnik do odpowiedzi
O 24.03.2019 o 10:31, Też gość napisał:

Chlej, pieprz, ale nie myśl. Społeczenstwo idealne wg tęczowej koniczynki z Ińska 😛

 

 

 

O 25.03.2019 o 22:58, orator napisał:

zamknąć ryja

Czy ktoś to już zgłosił?

 

O 20.03.2019 o 18:07, mieszkanka napisał:

Ten smierdziel Margula zatruwa pół Inska .To powinno być karane .Czym on pali litości.

 Pali tym samym czym na policji która dymi że kościoła i plebanii nie widać. Gdzie wtedy miałeś RODO?

Odnośnik do odpowiedzi

Kto wie dlaczego trawę na plaży na zielono malują? Jakaś impreza się szykuje. Czyżby ekskluzywny obiad dla elit z IPK? Ośmiorniczki też będą i wino za 2.5 tysiaka. Tak się bawi tak się bawi PSL. Co za zacni goście przybędą czyżby warszawka czy to wszystko dla rzepy który przegrał wybory ale funkcje ma za układ?  

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, dla kogo to napisał:

Kto wie dlaczego trawę na plaży na zielono malują? Jakaś impreza się szykuje. Czyżby ekskluzywny obiad dla elit z IPK? Ośmiorniczki też będą i wino za 2.5 tysiaka. Tak się bawi tak się bawi PSL. Co za zacni goście przybędą czyżby warszawka czy to wszystko dla rzepy który przegrał wybory ale funkcje ma za układ?  

Co chcesz ławeczki, stoliki,  pojedyncze urządzenia do ćwiczeń. Świetna ścieżka zdrowia.

Odnośnik do odpowiedzi

Już się zaczęło palenie książek w naszym wolnym (prawie) od LGBT kraju.  Proponuję w ślad za tym spalić wszystkie książki o dinozaurach i wszystko co Darwin spodził. Bądźmy przykładem dla reszty! Niech każdy jutro przyniesie co ma na plażę!

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Strfan napisał:

Już się zaczęło palenie książek w naszym wolnym (prawie) od LGBT kraju.  Proponuję w ślad za tym spalić wszystkie książki o dinozaurach i wszystko co Darwin spodził. Bądźmy przykładem dla reszty! Niech każdy jutro przyniesie co ma na plażę!

Jakała Strfan bredzi nie wiedzieć o czym.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...