Skocz do zawartości

Budżet Oby4


Rekomendowane odpowiedzi

I co to sie dzieje w gminie i w kinie,tego jak żyje ,już troszkę, nie widziałam i nie słyszałam .Czy władza nie potrafi nic z tym zrobić ,to gdzie my zyjemy i kogo do władzy wybraliśmy.Czy to jakiś sen.Co taka baba c**** wierzą już napieprzyla,a co się jeszcze będzie działo.Goscie z gminy ogarnięcie się i zróbcie ,żebyśmy mogli coś dobrego o was powiedzieć ,bo jak na dzisiaj to tragedia bije.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Brocha napisał:

Ja pamiętam jak ta ewka palia  pil i ćpała.dzeci z innych  ojcow  i to kuźwa ma rządzic.ona to do mioty się nadaje.Co w tej gminie jaja zł od robota.

Post zarchiwizowany na potrzeby prokuratury.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strachy na lachy
3 godziny temu, Brocha napisał:

Ja pamiętam jak ta ewka palia  pil i ćpała.dzeci z innych  ojcow  i to kuźwa ma rządzic.ona to do mioty się nadaje.Co w tej gminie jaja zł od robota.

Czy z tego tekstu wynika jaka Ewka? Straszenie prokuratorem jest przedwczesne.Chyba że zgodnie w zasadą:uderz w stół a nożyce się odezwą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kwp napisał:

Oni ci niby dobrzy mysla ,że na ludziach uczciwych można sobie pouzywac ,czy to w pracy ,czy prywatnie,czy na sesjach.Sesje są teraz transmitowane i wszystko widać .A niestety Ińsko to mała mieścina i ludzie się znają i wiedzą jaki kto był za młodu i co teraz sobą reprezentuje .W pracy też należy się każdemu bez wyjątku szacunek czy to  kier,dyr burmistrz.A niestety teraz są ludzie bez zachamowan ,zniszczyć to co było dobre,i zniszczyć reputację kol w pracy .I to powinno być karane.Tego Ińsko nie przestrzega ,a szkoda.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, sawage napisał:

ale o co ci chodzi?

No jak o co! Ruszacie ludzi w taki sposób, że dramat!!! Zaczyna się o kimś pisać później schodzi się na jego lub jej  rodzine, ojców, matki, dzieci to takie smutne, że za pasem święta a tu taka żeźnia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ja!!! napisał:

No jak o co! Ruszacie ludzi w taki sposób, że dramat!!! Zaczyna się o kimś pisać później schodzi się na jego lub jej  rodzine, ojców, matki, dzieci to takie smutne, że za pasem święta a tu taka żeźnia

Jak ktoś jest świnią to albo w chlewie albo w żeźni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sniezynka napisał:

Ho święta dobre masz mikołaju,niech ci obciągają następny cały rok ,tylko nie daj masturbowc  ciotkę wierzę ,bo to długo potrwa .

Margaret potrafi suszarką. Każdy robi jak umie paluszkiem suszarką. Pytaj Gośki ona wie najlepiej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, prawda napisał:

Margaret potrafi suszarką. Każdy robi jak umie paluszkiem suszarką. Pytaj Gośki ona wie najlepiej.

W tym Ińsku to są pomylency na całego ,w kinie i w gminie,to bez kitu ludzie ogarnięcie się .komuna wam uderzyła w łby.Rozpusta ,zawiść ,nieszanowaniesie nawzajem to wasza domena .Co za lud.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...