Skocz do zawartości

Budżet Oby4


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sowa napisał:

Bo dobry projekt zrobiła.

Dobry projekt? To ugoda Liwaka z wieżą. On będzie realizował jej projekty bo tak się dogadali przed wyborami. Oj jeszcze was wiele rzeczy zadziwi. Nie tylko wieża pley która już stoi ale dopiero teraz robi się oddziaływanie na człowieka. Śmieszność ta mnie przeraża. A taki ten wasz burak hamerykański miał być. Dobrze ktoď pisał Liwak wygrał dzięki wieży ale to ona rozdaje karty. Obrzydliwy facet😝

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Fantastic find for reading over very specialized helpful tips. This web site is positively a great reward and will benefit me in my hobbies. I'm so impressed by the specialized secrets that every one has on this forum. It is an example of how excellent everyone has understood these ideas. I bookmarked this website page and will returning for extra posts. You my masters are the best experts. I found the knowledge that I had already searched everywhere and simply couldn't locate. What a helpful archive. In my spare time I am always studying top web developing companies in arizona Its awesome because it helps to move your website rise to the top of the search engines on google and will get more members to sigh up which will increase the profits. I would like to thank you for the efforts you have all put in writing this site. Actually your creative knowledge and skills has inspired me to want to start my own blog. Actually blogging is getting known to more people rapidly. In my off time when I am not searching the internet I am also deeply into best seo company in flagstaff arizona When I am also into las vegas sports betting online Well, hope to chat and begin some interesting topics with anyone in the near future.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wyborca Inska napisał:

On chce nawiejska ,ale niechaj go.

Pakujcie się wszyscy zielone słoniami. Nie umiecie nic zrobić dla ludzi zawsze zagarniacie tylko do siebie. Nawet na emeryturze z honorem nie umiecie stołków oddać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, droga wolna napisał:

Pakujcie się wszyscy zielone słoniami. Nie umiecie nic zrobić dla ludzi zawsze zagarniacie tylko do siebie. Nawet na emeryturze z honorem nie umiecie stołków oddać.

A ty taka pracowita,co robisz,co cię boli.Lidzie mają prawo do pracy nawet gdy są na emeryturze .Oni nie pobierają 500+jak wiesz,a też mają małe emerytury.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Janka napisał:

A ty taka pracowita,co robisz,co cię boli.Lidzie mają prawo do pracy nawet gdy są na emeryturze .Oni nie pobierają 500+jak wiesz,a też mają małe emerytury.

Dostają dostają 13 emerytury, niektórzy kasę za deputat węglowy, a jeszcze inni są radnymi w większości zresztą i biorą diety, jeszcze inni dużą kasę za przewodniczącego biorą a wszystko to oprócz wcale nie małych emerytur!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Insku  taka Marylka ma męża i są dobrze usytuowani i pracuje w bibliotece,i nikomu to nic nie przeszkadza .A na jej miejsce też moze pracować  młoda osoba ,która ma rodzinę I też mi się to nie podoba .Bo masz emeryturę to weź kapcie i czytaj dobra ksiazke w domu.To do dyr Ick.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Emeryt do domu napisał:

A w Insku  taka Marylka ma męża i są dobrze usytuowani i pracuje w bibliotece,i nikomu to nic nie przeszkadza .A na jej miejsce też moze pracować  młoda osoba ,która ma rodzinę I też mi się to nie podoba .Bo masz emeryturę to weź kapcie i czytaj dobra ksiazke w domu.To do dyr Ick.

Akurat się z Tobą zgadzam . Marylka już dawno też kapcie niech założy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, też napisał:

Akurat się z Tobą zgadzam . Marylka już dawno też kapcie niech założy.

Wiesz jak się jednego emeryta wysiudalo,to taPani też jest w podeszłym wieku i dyr Ick nieprzeszkadza.Co na to P burmistrz tak się traktują teraz ludzi.Ho ho

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Morda chętna do pracy

A dlaczego ma być tak ,mowia Dyr ick starzy do domu.To po co drugi stary pracuje w tej samej firmie .Bo co jeden widział za dużo.Jesli burmistrz na to się godzi.To ta Pani Marylka też niech odpoczywa jak jej kol,będzie sprawiedliwie.APanDyr będzie szalał z pięknymi młodymi i bardzo utalentowanymi w cucyslowi.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.11.2018 o 11:33, fuj napisał:

Dobry projekt? To ugoda Liwaka z wieżą. On będzie realizował jej projekty bo tak się dogadali przed wyborami. Oj jeszcze was wiele rzeczy zadziwi. Nie tylko wieża pley która już stoi ale dopiero teraz robi się oddziaływanie na człowieka. Śmieszność ta mnie przeraża. A taki ten wasz burak hamerykański miał być. Dobrze ktoď pisał Liwak wygrał dzięki wieży ale to ona rozdaje karty. Obrzydliwy facet😝

O masz rację Liwaka kieruje cały czas ona ,myśli że ktoś jest głupi i naiwny.Co ta parszywa tak działa w kinie .Przecież ten potwór zrobił zament za pomocą tego najwnego dyr.A Jacuś to wszystko poprzyklepywal .To ludzie widzą .np wyrzucając ludzi z pracy i nikt nie ponosi kary .A Marylka pracuje też jest babcia emerytką ,czy nie ma młodych chętnych jak mowicie .A wy tu pitolicie o wydatkach.Czego ludzi pozwalnial ten dupoliz .Bo wierza mu kazała , a Marylcia pracuje pytam burmistrza jakie ma przywileje.To jest sprawka dyr i wierz.A  Pana buraka ,co ma nam dopowiedzenia .Klika to Burmistrz,dyr Ick wierzą,ale do wyborów .Niech Liwak tak robi, to go ludzie na kopach wyprowadza z tej gminy.On jest przypominam dla nas ,a wierza miała swoje pięć minut.To o co tutaj chodzi . Ja mam w d co ich łączy,praca powinna być na poziomie .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Ho Ho to taki cyrk.To się dzieje naprawdę.Jak  można .Co za burmistrz.To on wszystkiemu winien ,to on pozwolił na to .To co jest w kinie to fakt ,ja słyszałam ,ale wiem że tam jest nowa koalicja ,że mają swoją siedzibę właśnie w ick .Nie nadarmo powyrzucali tych niewygodnych.Teraz ktoś powiedział, nikt nie patrzy na to co robią .Dobre ja pitolę.A mówią o oszczednosch,jakich.Jak można ludzi z Ińska pozbyć się oczywiście z kwalifikacjami i wziasc obcych gorszych .Nie podoba mi się osobiście .A jestem osobą też wykształcona ,ale nie w tym kierunku .Wiem że w kinie są ludzie którzy nie bardzo wiedzą co robić ,ale mimo to pracują i nieszanuja tych co przychodzą ,są nie sympatyczni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Widzę i pisze napisał:

O Ho Ho to taki cyrk.To się dzieje naprawdę.Jak  można .Co za burmistrz.To on wszystkiemu winien ,to on pozwolił na to .To co jest w kinie to fakt ,ja słyszałam ,ale wiem że tam jest nowa koalicja ,że mają swoją siedzibę właśnie w ick .Nie nadarmo powyrzucali tych niewygodnych.Teraz ktoś powiedział, nikt nie patrzy na to co robią .Dobre ja pitolę.A mówią o oszczednosch,jakich.Jak można ludzi z Ińska pozbyć się oczywiście z kwalifikacjami i wziasc obcych gorszych .Nie podoba mi się osobiście .A jestem osobą też wykształcona ,ale nie w tym kierunku .Wiem że w kinie są ludzie którzy nie bardzo wiedzą co robić ,ale mimo to pracują i nieszanuja tych co przychodzą ,są nie sympatyczni.

Znowu śląski chłopek zaczyna...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nie do wiary napisał:

Ślązak nie Ślązak ,prawda jest, co ta komunistyczna świnia w kinie jeszcze chce mieć budżet.Co ona tam robi pytam się burmistrza, czy to jego naganiacza.Czy to zwierzę dalej będzie rządzić tym Jacusiem Ta zmora Ińska nadal pełza  w kinie .Cholerstwo jak szarańcza nie popuszcza.Burek  z komuna zaczął działać  i to w ostatnim czasie się bardzo uaktywnił ,to muszą ludzie wiedzieć.Bo inaczej trzeba na burmistrza spojrzeć.To już poszło po całości .W ick to siedziba ich .Oni tam wybrali ludzi,pasujących do ich układu.Kto nie pasował to zrobił wek .To są ludzie komunistycznej rozpadowy .Ta żmija jadem leję .To jakby mogło to połowa ludzi by zjadła nawet wzrokiem.A takiego mamy gospodarza Jacusia że boi się własnego  cienia.I wiadomo .Jest Burek w układzie z komuna od dawna .A ten głąb z ick to ich pacynka ,która na ich kiwnięcie robi wszystko ,ale w odwrotny sposób.Inska partia komunistyczna działa prężnie.Jeszcze to Marylcia emerytką biedulka z partii komuchy pracuje .Na chleb musi zapracować ,bo dzieci ja obsiadły. A tamty młodych trzeba było skasowaćWstyd mi za takie układy Wstyd.

 

ten wpis był zrobiony godzinę temu, czyli w czasie gdy radni byli na komisjach w gminie. To jest dowód na to, że na pewno nie pisał tego ani przewodniczący ani nikt z radnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, wszystko jasne napisał:

ten wpis był zrobiony godzinę temu, czyli w czasie gdy radni byli na komisjach w gminie. To jest dowód na to, że na pewno nie pisał tego ani przewodniczący ani nikt z radnych.

Ty się puknij w głowę. Radni siedzą na komisjach i filmiki oglądają. Przewodniczący rady na komisjach nie bywa bo nie musi. Kto chodzi ten wie. Bez obaw można się domyślać który to cwaniaczek. Raczej wiadomo kto rżnie głupa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wyborca napisał:

Ty się puknij w głowę. Radni siedzą na komisjach i filmiki oglądają. Przewodniczący rady na komisjach nie bywa bo nie musi. Kto chodzi ten wie. Bez obaw można się domyślać który to cwaniaczek. Raczej wiadomo kto rżnie głupa.

Dobra dobra, widziałem kto wychodził z gminy przewodniczacy też tam był. A ty odwracasz uwagę od siebie i zwalasz wine na kogoś innego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kłamiesz napisał:

Dobra dobra, widziałem kto wychodził z gminy przewodniczacy też tam był. A ty odwracasz uwagę od siebie i zwalasz wine na kogoś innego

A ja widziałem jak po wyjściu na papierosa stał z boku i coś pisał w komórce. Nie wciskaj kitu...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dalej kłamiesz
26 minut temu, niestety napisał:

A ja widziałem jak po wyjściu na papierosa stał z boku i coś pisał w komórce. Nie wciskaj kitu...

Nie pier.......dol, przed chwilą napisałeś, że przewodniczącego nie było na komisji no to się w końcu zdecyduj jak było?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...