Skocz do zawartości

Budżet Oby4


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ania napisał:

Ja też oglądam tą sesję i dolaty, halejcia,łońskiej to nawet na tą dyskotekę bym nie wpuściła ! W gumiaki i do obory ! Goście na poziomie w krawatach marynarkach w szacunku dla Rady Miejskiej - widzę tam Szafrana, Mazurka, Kujawskiego. Rzeczywiście młode patałachy z lumpeksu, widać jaki mają szacunek dla swoich wyborców !

Kuźwa kto to wybrał tych Lońska to meneli Pankowa na całego Dolara to prymityw i pustak jakbym go nie znał  i nie nadarmo ludzie mówią natych braci diabły ,bo to czyste diabły i czorty .Masz rację to się nie potrafi ubrać do sytuacji.A weź porozmawiaj z nimi to nie ma tematu z tymi głupkami.To się pchało do rady ,ale to puste jak pień .Ta Ewka do najlepsza do rzarcia .Ale to radni Nie zazdroszczę burkowi tak wspaniałych radnych.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kotek Aqua napisał:

Kuźwa kto to wybrał tych Lońska to meneli Pankowa na całego Dolara to prymityw i pustak jakbym go nie znał  i nie nadarmo ludzie mówią natych braci diabły ,bo to czyste diabły i czorty .Masz rację to się nie potrafi ubrać do sytuacji.A weź porozmawiaj z nimi to nie ma tematu z tymi głupkami.To się pchało do rady ,ale to puste jak pień .Ta Ewka do najlepsza do rzarcia .Ale to radni Nie zazdroszczę burkowi tak wspaniałych radnych.

 

Hahaha Jacek miał smak w wyborach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w********** jeden z drugim przygłupy j*****, Mazurek niech zacznie podatki płacić w końcu do gminy, Kościelny na spacery niech lepiej chodzi , Kujawski następny nic nie robiący fałszywy w oczy mówi że jest za czymś, a na sesji przeciwko, Szafran każdy mądry wie że ty swoich chwalisz, a do młodych się przypierdalasz bo się tobie postawili, brawo panie Danielu, Tomku oraz pani Ewo, nie przejmuj ujęcie się  się tymi starymi pierdzielami. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę niech czyta ten cały zbiór wzajemnego podkopywania się byłych i aktualnych pajaców udających specjalistów od kultury.Kto ma słabą wątrobę lepiej niech nie czyta bo nie domyśli się kto tak naprawdę miesza w tym gminnym tyglu;

http://bip.insko.pl/pliki/insko/File/Protokoły/Protokoły Komisji Skarg/Załączniki do 20 listopada.pdf

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaziu i Agnieszka wielce poszkodowani, to już wiadomo że to oni tak smarują na Kubę, wstydu niema jedno z drugim , to tak jakby Burmistrz musiał współpracować z Porzednikiem, tak samo dyrektor może wybierać sobie ludzi którzy mu pasują. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Łukasz napisał:

Kaziu i Agnieszka wielce poszkodowani, to już wiadomo że to oni tak smarują na Kubę, wstydu niema jedno z drugim , to tak jakby Burmistrz musiał współpracować z Porzednikiem, tak samo dyrektor może wybierać sobie ludzi którzy mu pasują. 

Ty padalcu nikt nikogo nie zmusza tutaj do pisania tu piszą ludzie ktor się coś nie podoba ,a ja jestem osobą nie związana ani z gminą ani z kinem.l na to leję.A ty padalczyku nie mów że ten piznietym Jakub dobrze zrobił to trochę wiem na ten temacie.To co on zrobił z tymi ludźmi to powinien się zająć sąd.Takie traktowanie ludzi to skandal .a ty jolopie jesteś z komuna i musisz tak mówić .Ja tych ludzi znam to nie tylko byli Kazimierz i Agnieszka to też Asia i P Moroz .To wspaniali ludzie ,Kuba to nie wart przy nich stanąć.To tępy lep ,który za kościelne czyli za ludzkie tace trochę się oto nie zawiele nauczył.On nie ma pojęcia co to jest godność ludzką .A ty go nie broń ,bo nie ma kogo .To cwaniaczek jakich mało.Znam Kubę z podstawówki wiem czy pachnie,to padalec .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, aż cuchnie napisał:

Kto ma ochotę niech czyta ten cały zbiór wzajemnego podkopywania się byłych i aktualnych pajaców udających specjalistów od kultury.Kto ma słabą wątrobę lepiej niech nie czyta bo nie domyśli się kto tak naprawdę miesza w tym gminnym tyglu;

http://bip.insko.pl/pliki/insko/File/Protokoły/Protokoły Komisji Skarg/Załączniki do 20 listopada.pdf

Wiadomo w tej gminie to miesza komunistka za pomocą tycz młodych nie opierzonych ptaszkow,którzy nic o życiu nie wiedzą ,a udają Alfie.Mlodzi ubierc się nie potrafi.ja na sesję. I o czym my tu mówimy ,taki Dolara na sesji nie może usiedzieć wyciaga łapy do gory.,to radny zobaczcie jak są poubierani skandal.To młoda władza Śmiech przez łzy.Oni nie powinni być w tych strojach dopuszczeni na sesję.Dobrze że jest to nagrywane to niech wszyscy zobaczą tych młodych dyskotekowcow.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dawny kol napisał:

Ty padalcu nikt nikogo nie zmusza tutaj do pisania tu piszą ludzie ktor się coś nie podoba ,a ja jestem osobą nie związana ani z gminą ani z kinem.l na to leję.A ty padalczyku nie mów że ten piznietym Jakub dobrze zrobił to trochę wiem na ten temacie.To co on zrobił z tymi ludźmi to powinien się zająć sąd.Takie traktowanie ludzi to skandal .a ty jolopie jesteś z komuna i musisz tak mówić .Ja tych ludzi znam to nie tylko byli Kazimierz i Agnieszka to też Asia i P Moroz .To wspaniali ludzie ,Kuba to nie wart przy nich stanąć.To tępy lep ,który za kościelne czyli za ludzkie tace trochę się oto nie zawiele nauczył.On nie ma pojęcia co to jest godność ludzką .A ty go nie broń ,bo nie ma kogo .To cwaniaczek jakich mało.Znam Kubę z podstawówki wiem czy pachnie,to padalec .

Dawny kolega a napewno pierwszy dupe lizesz Kubie, Goń się frajerze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega z podstawowki
3 godziny temu, Tadek napisał:

Dawny kolega a napewno pierwszy dupe lizesz Kubie, Goń się frajerze. 

Ja to tego padalczyka Jakubka dawno rozszyfrowalem.Kadam też wie ,kto to taki ,później dopiero się przekonali pracownicy których pozwalnial.A jeszcze przyjdzie  czas na gminę.Ten goryl nie odpuści nikomu.On i księdzu za nauki, też by to zrobił.Ja to bardzo żałuję że dawałem na tace i moje pieniądze poszły na szkołę dla tego małpiszona.To jest taki typ ,on zrobi wszystko ,on by d*** lizał ,oby jemu było dobrze.Bo on nigdy w domu nic nie miał ,a teraz musi to nadrobić.Wladza uderzyła dryblasowi do łba .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Łukasz napisał:

Kaziu i Agnieszka wielce poszkodowani, to już wiadomo że to oni tak smarują na Kubę, wstydu niema jedno z drugim , to tak jakby Burmistrz musiał współpracować z Porzednikiem, tak samo dyrektor może wybierać sobie ludzi którzy mu pasują. 

Z poprzednikiem niekoniecznie 

a czy burmistrz nowo piastujący zwalnia pracowników ? No chyba nie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość napisał:

Z poprzednikiem niekoniecznie 

a czy burmistrz nowo piastujący zwalnia pracowników ? No chyba nie 

Już nikogo nie zwolnią,bo czystkę zrobili .A teraz zostali tylko wybrańcy komuny .Już po za ludźmi innej opcji w kinie nie ma i o to im chodziło.Teraz tam rządna władzy jest komuna,Rzeczpospolita babska,która utworzyła ciotką wierzą,teraz wyczyścili tamtych niewygodnych i niech się teraz cieszą i bawią . Nikt ci m teraz nie przeszkadza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierr Dzący SZczykiewicz
22 godzin temu, Kotek Aqua napisał:

Kuźwa kto to wybrał tych Lońska to meneli Pankowa na całego Dolara to prymityw i pustak jakbym go nie znał  i nie nadarmo ludzie mówią natych braci diabły ,bo to czyste diabły i czorty .Masz rację to się nie potrafi ubrać do sytuacji.A weź porozmawiaj z nimi to nie ma tematu z tymi głupkami.To się pchało do rady ,ale to puste jak pień .Ta Ewka do najlepsza do rzarcia .Ale to radni Nie zazdroszczę burkowi tak wspaniałych radnych.

 

Popieram Dolar tak się kiedyś w rybce naw... Pierdalał  tabletek exstasy że pół lokalu zażygoł jak kot to zwykły prymityw jak bolec z chłopaki nie płaczą 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Władysław Słoik
22 godzin temu, Kotek Aqua napisał:

Kuźwa kto to wybrał tych Lońska to meneli Pankowa na całego Dolara to prymityw i pustak jakbym go nie znał  i nie nadarmo ludzie mówią natych braci diabły ,bo to czyste diabły i czorty .Masz rację to się nie potrafi ubrać do sytuacji.A weź porozmawiaj z nimi to nie ma tematu z tymi głupkami.To się pchało do rady ,ale to puste jak pień .Ta Ewka do najlepsza do rzarcia .Ale to radni Nie zazdroszczę burkowi tak wspaniałych radnych.

 

Matko bosko kochana czy ludnośc ińska postradała zmysły? Jak można do rady miejskiej wybrać mjescowego przygłupa(dolar) a pozatym od kiedy w radzie miejskiej zasiadają wieloryby? (Ewa Ł) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Władysław Słoik napisał:

Matko bosko kochana czy ludnośc ińska postradała zmysły? Jak można do rady miejskiej wybrać mjescowego przygłupa(dolar) a pozatym od kiedy w radzie miejskiej zasiadają wieloryby? (Ewa Ł) 

To jeszcze są dwa diably z piekieł.Te diabły to z kad są.To dopiero kolorowe jarmarki w radzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bina napisał:

To jeszcze są dwa diably z piekieł.Te diabły to z kad są.To dopiero kolorowe jarmarki w radzie.

Ja pamiętam jak ta ewka palia  pil i ćpała.dzeci z innych  ojcow  i to kuźwa ma rządzic.ona to do mioty się nadaje.Co w tej gminie jaja zł od robota.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...