Skocz do zawartości

Budżet Oby4


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, 123 napisał:

Z mojego punktu widzenia każda zmiana w ICK jest spoko. Do stołka nikt nie jest przyspawany i trzeba się liczyć z tym, że można polecieć. Poza tym, bez powodu nie można tak łatwo kogoś pogonić z pracy. A jak ktoś ma o to pretensje to zapraszam do PIP albo związków zawodowych żeby się sprawą zajęły. Póki co ten żal na forum pokazuje dobitnie jak układowo było w szkole, ICK itd. Za Kaziem też nikt nie będzie płakał bo gołym okiem widać, że tutaj chodzi o wygodną posadkę na emeryturze.

A zatem, wszystkiego dobrego na święta Kaziu i spółka. Mam nadzieję, że zobaczycie jak łatwo jest znaleźć sobie robotę w naszej kochanej miejscowości bez czyjegoś wsparcia politycznego 🙄

Wiesz ja to sram na jakąkolwiek pracę mam emeryturę i na was wszystkich leję.A wyrabcie  ta Marylka i ta Eluche.Ale burak tego nie zrobi bo to jeho rodzinka.On rodzinkę nie ruszy ,a przecież te jest emerytką i Marylka też .To co nie po rodzince.Zaraz będzie Margaret ich pracowała bo nie zarobi na masturbacji.To dobrze mówią ludzie komunistycznie robi się Ińsko.Ta stara komuna nie popuszcza .Posiedzenia komunistyczne są w kinie to wszyscy widzą .A ta stara komunistka bardzo się angażuja w kinie pod głupimi przykrywkami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Kolek napisał:

Wiesz ja to sram na jakąkolwiek pracę mam emeryturę i na was wszystkich leję.A wyrabcie  ta Marylka i ta Eluche.Ale burak tego nie zrobi bo to jeho rodzinka.On rodzinkę nie ruszy ,a przecież te jest emerytką i Marylka też .To co nie po rodzince.Zaraz będzie Margaret ich pracowała bo nie zarobi na masturbacji.To dobrze mówią ludzie komunistycznie robi się Ińsko.Ta stara komuna nie popuszcza .Posiedzenia komunistyczne są w kinie to wszyscy widzą .A ta stara komunistka bardzo się angażuja w kinie pod głupimi przykrywkami.

Zgadzam się aż cuchnie tutaj postkomuszymi (ZSL)  układami od początku przemian.Ta gmina to siedlisko komuchów od zawsze.Mało kto z młodych o tym wie a szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, bagno napisał:

Zgadzam się aż cuchnie tutaj postkomuszymi (ZSL)  układami od początku przemian.Ta gmina to siedlisko komuchów od zawsze.Mało kto z młodych o tym wie a szkoda.

To była komuna i się wciska na sile.A Jacek burmistrz jest z nimi . Stacjonuja w kinie.Jak kto nie wie to nie h pójdzie do kina .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Liwacki komunista nic nie chce robić dla dobra ludzi zasłużonych,ponieważ stara wypaczona emerytką komunistyczna, zaraza nadal nim rządzi.To jest burmistrz którym kieruje ta właśnie komucha.A gdzie jest Burmistrz Ińska pytanie.Czy wyjechaniu , czy jest chory, czy zaniemógł,czy się wypalił.Niech się określi.Jak można działać za czyjąś namową i to komunistki.Oj Burmistrzu pomyśl i poczytaj co ludzie wiedzą i myślą o tobie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pomysł napisał:

A ten Liwacki komunista nic nie chce robić dla dobra ludzi zasłużonych,ponieważ stara wypaczona emerytką komunistyczna, zaraza nadal nim rządzi.To jest burmistrz którym kieruje ta właśnie komucha.A gdzie jest Burmistrz Ińska pytanie.Czy wyjechaniu , czy jest chory, czy zaniemógł,czy się wypalił.Niech się określi.Jak można działać za czyjąś namową i to komunistki.Oj Burmistrzu pomyśl i poczytaj co ludzie wiedzą i myślą o tobie.

Święta za pasem czas Adwentu a ty plujesz i plujesz jadem i nienawiścią. Dobra rada najpierw naucz się poprawnie pisać potem dopiero broń tych swoich ludzi "kultury" w innym przypadku to siara.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, niestety napisał:

Święta za pasem czas Adwentu a ty plujesz i plujesz jadem i nienawiścią. Dobra rada najpierw naucz się poprawnie pisać potem dopiero broń tych swoich ludzi "kultury" w innym przypadku to siara.

To nie siara tylko wstyd nad wstydem ,że burak taki jest  i Niechorzu o święta i o adwent.Swieta mina a hamstwo zostanie .czy myślisz że będzie inaczej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gdyby napisał:

To nie siara tylko wstyd nad wstydem ,że burak taki jest  i Niechorzu o święta i o adwent.Swieta mina a hamstwo zostanie .czy myślisz że będzie inaczej.

Będzie inaczej gdy będzie normalny człowiek na stanowisku burmistrza.Ze będzie to burmistrz dla ludzi dobrze pracujących i uczciwych.Ale jeszcze musimy poczekać,bo w tej sytuacji to komuna jest góra .

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Felek napisał:

Będzie inaczej gdy będzie normalny człowiek na stanowisku burmistrza.Ze będzie to burmistrz dla ludzi dobrze pracujących i uczciwych.Ale jeszcze musimy poczekać,bo w tej sytuacji to komuna jest góra .

 

Ja pitolę nie mogę uwierzyć że w 21 wieku nami rządzi ta ropucha i jeszcze jej nikt nie pokazał wet .Ona chce przejąć rządy w Ińsku .Ludzie chcą porządnego Burmistrza,chcą stacji paliw ,a ten to kłamca .Tuż przed wyborami zacznie coś robic i pokazywać jaki to gospodaz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość napisał:

Ja pitolę nie mogę uwierzyć że w 21 wieku nami rządzi ta ropucha i jeszcze jej nikt nie pokazał wet .Ona chce przejąć rządy w Ińsku .Ludzie chcą porządnego Burmistrza,chcą stacji paliw ,a ten to kłamca .Tuż przed wyborami zacznie coś robic i pokazywać jaki to gospodaz.

Panie Burmistrzu niech Pan powie kiedy będzie Biedronka i stacja paliw

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jakiś napisał:

Panie Burmistrzu niech Pan powie kiedy będzie Biedronka i stacja paliw

On nic teraz nie powie ,on powie za cztery lata.Stacji paliw  niema i nie wim czy będzie.Burmistrz jest na wypoczynku,on teraz jest nie widoczny ,myśli co zrobić pod koniec kadencji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jakas napisał:

On nic teraz nie powie ,on powie za cztery lata.Stacji paliw  niema i nie wiem czy będzie.Burmistrz jest na wypoczynku,on teraz jest nie widoczny ,myśli co zrobić pod koniec kadencji.

Nie on jeden tylko cała ta zgraja.Oni są siebie warci bez wyjątku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jakas napisał:

On nic teraz nie powie ,on powie za cztery lata.Stacji paliw  niema i nie wim czy będzie.Burmistrz jest na wypoczynku,on teraz jest nie widoczny ,myśli co zrobić pod koniec kadencji.

To widać ty rodzinny wypoczynek no margaret też odpoczywa po malowaniu paznokci i reklamowaniu butów i telefonów bo o śpiewaniu nie ma pojęcia . Zresztą nie wiem kiedy Jacek pracuje bo w pracy nigdy go nie ma. Ten człowiek nie wie już chyba jak gminny gabinet wygląda. Cała rodzinka zapracowana siostra na dwóch etatach a szwagier obrabia....wiadomo kogo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Macie co wybraliście napisał:

Dzieci i ryby głosu nie mają,mieszkańcy mają wybrańców.

10. Sprawy różne (z prawem do głosu dla sołtysów i kierowników jednostek organizacyjnych).

Demokracja w stylu "bierzmy sprawy w swoje ręce" lub "nasza mała ojczyzna" ha ha ha .....pierwszy przykład to choćby zakaz krytyki władzy przez KADAM drugi to raczej "ojczyzna PSL". A gdzie burmistrz? Ponoć służbowo w Warszawie po co? Zapytajcie!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, hohoho napisał:

Demokracja w stylu "bierzmy sprawy w swoje ręce" lub "nasza mała ojczyzna" ha ha ha .....pierwszy przykład to choćby zakaz krytyki władzy przez KADAM drugi to raczej "ojczyzna PSL". A gdzie burmistrz? Ponoć służbowo w Warszawie po co? Zapytajcie!

Odwiedza kol na wiejskiej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...