Skocz do zawartości

Dobro gminy a własna duma


Koleś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przecież pajacu cały czas wszyscy wiedzą żwirownia, władza, gmina to ta sama k****. Nic nowego nie napisałeś czego byśmy nie wiedzieli.Palant "władza" myśli ,że jak Gall Anonim to nikt się na NIM NIE POZNA.Sam jesteś palantem.Za dużo "pedałujesz" :lol: weź się za dobrą robotę dla dobra WSZYSTKICH mieszkańców ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Posłuchaj burkowy pachołku - władzo- nie chciałbym być w twojej skórze , jak już upewnię się co do twojej tępogłowej

propagandy. Zapewniam,że stado baranów cię nie uchroni. To tylko kwestia czasu i bekniesz za przywłaszczanie sobie prawa do decydowania za każdego mieszkańca, co jest dobre i nie złodziejskie, a co jest czyjeś.Wasze koryto kończy się na wydawaniu gminnych pieniędzy, na które my też dajemy., a które przeżeracie i kradniecie na wszystkie sposoby.Stworzyliście klan złodziei , bazujący na czyimś garbie.Na dodatek odstawiacie w gminie kombinacje ,jakich świat nie widział, nawet jak te wasze stare baby wystawiane na pokaż,żrą za nasze środki. Głupi i skorkowaciały trzon waszej rady i pociotków też zdechnie.Bo dopóty dzban wodę nosi, dopóki go po ..... rozgryzę.

Odnośnik do odpowiedzi
Ależ oczywiście "władza" to każdy, który na tym forum , burmistrza nie nazywa burkiem a radnych złodziejami !

Więc jeden "władza" alfa i omega całego forum "robi" za żwirownię, gminę , 77 gości, kopacza, radnego, zaradnego, kazia, franka.............

Pamiętaj "gościu forum", że nie jesteś tu sam !

A wynik referendum mówi jakie jest poparcie dla władz Gminy ! I to samo jest na tym forum !!

Nie ma to że wszyscy ujadają na "burka" a jeden władza, odgania tę sworę !

Jak się wcielasz w różne postaci to nie dziwię się, że są tacy co burka podziwiają icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif Co tu podziwiać icon_question.gif Egipskie ciemności icon_question.gif Takiej gminy nie ma chyba w całej Polsce.Wszędzie się szczycą dekoracjami na święta, wydają na promocję miasta, a nasz kretyn pokazuje się jako szanujący starszych obywateli którym ze względu na wiek i tak to się należy icon_eek.gif Jeden tłusty jak tucznik, drugi glaca jak księżyc w pełni, trzeci ciągle zdziwiony jak nie tutejszy icon_eek.gif No tylko usiąść i płakać.Przepraszam, że zapytam czy strażakom zakazaliście włączania dekoracji świątecznej icon_question.gif Bo was ubodło, że ten budynek pięknie wygląda icon_question.gif

Odnośnik do odpowiedzi

MÓWILI ŻE RADNY ZE ŚCIENNEGO ALE TO NA PEWNO NIE ON.ON DAJE IM DO WIWATU.TO CAŁKIEM PRAWDOPODOBNE ,ŻE TO TEN KRĘTACZ.CHOCIAŻ NIE WIERZĘ, ŻE TAKIE SŁOWNICTWO UŻYWA.MOŻE JUŻ SIĘ TAK WYROBIŁ.TYLE LAT PRZY BIURKU TO MOŻNA COŚ ZAPAMIĘTAĆ :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to ważne kto pisze? Ważne ,że każdy może wyrazić swoje zdanie! No nie? Po co kogoś wywoływać do tablicy a może to pisze Paluch? On taki mądry, tyle ojro dla gminy wyrwał z Unii.Tak pięknie wodził Manske za nos? Potem porwał jego żonę do wspólnego stowarzyszenia.To jest niezły manipulant i umie się ładnie uśmiechać :lol: dzięki Racinowskiemu żyje i to dobrze.Coś jednak musi robić to może robi propagandę sukcesu? Z Kudłą są za pan brat, często się razem"wożą", może obaj tu nadają?

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że tak ale dobrze się powodzi bo mają uklady z władzą i urzędnikami -przykład Pan Manske.On u siebie przetrzymał w trudnych czasach Palucha a teraz ten odwdzięcza się dla Beaty.Do tego dodać Michalskich, Michonskich, Czerwonków, Lemieszków i innych skoligaconych pociotków to strach pomyśleć o Koszalach nie wspominając.Szkoda wyliczanki i tak ci wszyscy są w ten czy inny sposób związani z obecną sitwą.

Odnośnik do odpowiedzi
No właśnie "gość"-u , kto ostatnio przyjechał do Ińska z Gorzowa lub z Tworek ? Pewnie "władza" !!

Nie wiem kto, napisz najlepiej żeby oświecić mnie. Tak czy siak nie wiem co to ma to ma wspólnego z rozmową.

Jeśli wam powiem kto to "władza" to co ja z tego będę miał?

Hahahahahahaahahhaahhaahahahhaahhahaahahahahahahahhahaahhaahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Gaga nie przesadzaj, jesteś w wieku moich dzieci, chociaż ktoś tu pisał, że jesteś po menopauzie, ale zapewniam jakom władza (bo wiem kto to gaga), że to nie może być prawda !

Władza "smakuje" w sobotni wieczór, J.Walkera do zgrilowanego brizola wołowego i nieopatrznie może się "wysypć", a więc już was nie naprowadzam.....

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze,że chociaż poprawnie teraz nazwał "napój alkoholowy" chyba zerżnął ze słowniczka :lol: Oj psie gończy Racinowskiego jak ci nie wstyd pisać, żeby mieszkańcy wiedzieli jak bogato dzięki ich głupocie żyjesz.Oni płacą podatki na takiego chama jak ty.To jak żyjesz mi zwisa ale twoja przy tym pycha i arogancja wręcz zabija icon_mrgreen.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Posłuchaj "zdrowia" - tej Gmnie oddaję w formie podatków kilka....tysięcy złotych. Nie powiem ile dokładnie. I jestem z tego dumny, że mogę wspomagać budżet tej jednostki samorządowej ! Nie narzekam bo stać mnie na to. A przy sobocie po robocie..........

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...