Skocz do zawartości

Dobro gminy a własna duma


Koleś

Rekomendowane odpowiedzi

jedno mnie zastanawia i nie mam na to jeszcze wytłumaczenia bo ; Michał jest do dziś dobrym żeby nie powiedzieć bardzo dobrym kolegą Szulca .Zastanawia mnie to bardzo ................. o co tu chodzi ?

To nie jest atak na Michała , uważam tylko że za dużo politykuje i stara się pracować jak starzy wyjadacze za kulisowo . Natomiast jego droga powinna być tylko jedna , prosta i przejrzysta

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 304
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jeśli ci nie pasują te osoby to wymień je na inne, lepsze. Ja w tej chwili nikogo innego nie widzę niestety!

Może źle patrzysz a może nie w tę stronę???? Może zmienić coś w końcu, zrobić odwrót i zainwestować w "przyjezdnych"!!Bądź co bądź nie w układach, niezależni, o kasę się nie będą bić, trochę zobaczyli normalnego świata,na pewno z pomysłami!!! Coś musi się zmienić bo tego układu nie można akceptować.Ta banda"upa" obławia się nie patrząc na zmianę dla społeczności tylko wszędzie swoi.Trzeba chociaż spróbować wyrwać się z tych szponów. Co do Michała jestem spokojny, może i rozmawia z Szulcem ale przecież dlaczego nie? Chłopak ma charyzmę no i ma w nosie czy się burmistrzowi podoba jego buzia czy nie :) Masz rację, że musi się dużo nauczyć ale od czegoś trzeba zaczynać.Referendum wg mnie pokazało, że jest to młodzian godny uwagi.Co do pozostałych członków grupy miałbym wiele zastrzeżeń. Chyba bardziej do Szulca niż do Manske ale po tym jak przeczytałem o jego żonie to i na niego zmienił mi się pogląd i to bardzo mocno.Przynajmniej wiemy komu ufać nie należy :( Ale nie wierzę, że tak całkiem już nikomu nie można.Są ludzie którzy są z Ińskiem bardzo związani ale nie "powiązani".Możemy na ten temat podyskutować.Tylko bez pieniactwa proszę! A co do MichałaK ten człowiek naprawdę chce coś zrobić dobrego tylko nie może przez takie dzikie układy nic zdziałać.Zamiast wykorzystać młodych i ambitnych robi się z nich młodych pieniaczy.Uważam, że Panowie Szulc i Manske już mieli swoje 5 minut i zawiedli.Są w Ińsku ludzie nowi i pracowici trzeba ich tylko poprosić,żeby zdecydowali się stawić czolo obecnemu układowi.Rozejrzyjcie się w okół siebie a na pewno kogoś zauważycie -być może już się wykazał ale tego nie doceniacie??????????? Pamiętajcie tylko o jednym "PRZYJEZDNY" nie oznacza wróg-tylko normalność!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Do "Poznaj": mnie taka koncepcja odpowiada tylko jak znaleźć tych nowych i jak zawiązać grupę, żeby nie bała się krytyki i przychodzenia na komisje i sesje? To jest bolączką mieszkańców którzy ze strachu, że coś im grozi jak o coś zapytają.Na tym bazuje "władza"z Ińska. Totalny barak kontroli na urzędem i urzędnikami przez mieszkańców stąd przyzwolenie na takie lekceważenie i poniżanie obywateli.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisz z konkretami bo strona gminna nie działa więc trudno sprawdzić! Jaką wigilię dla starców, świętych czy na wisoli? Bo przeciw tym pierwszym nic nie mam ale do tych ostatnich już na pewno.To gdzie ta wigilia i dla kogo?

Odnośnik do odpowiedzi

http://insko.pl/galeria/spotkanie_oplatkowe_2011.dhtml

Jak te mohery nie wymrą to zawsze już będzie jak teraz, patrzysz na zdjęcia i od razu mam odruch wymiotny.Oczywiście ze względu na świństwo władzy która bezczelnie wykorzystuje starsze osoby do promowania własnej zapyziałej gęby.Jak się już staruszkowie najedzą darmowej ryby -to władzy powinny stanąć w gardle pozostawione ości.Sydorka, Deska i Hochaus to dno w tym wystawionym kabarecie icon_mrgreen.gif Pluj świni w oczy a ona,że deszcz pada.Same komusze pokolenie to tacy święci idą głosować na Racina, Terebeckiego, Tomkowiaka i resztę która w zaciszu gabinetów to wszystko przygotowuje (Paluch)-Szara eminencja.Żygawiny............

Odnośnik do odpowiedzi
jaki jesteś?

Jaki jesteś Olo? Zazdrosny,czy zawistny? Osoby ,które z wściekłością wymieniłeś, reprezentują organizacje społeczne aranżujące "opłatek". Zorganizuj i ty.To jest wolny kraj.Każdy może wykazać się inicjatywą i chęcią pomocy innym.Ciekawe,czy na podobną formę znajdziesz chętnych do współpracy.A bez ludzi trudno zorganizować cokolwiek.

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdziwie DLA LUDZI TO BYŁO REFERENDUM żeby tym staruszkom żyło się w spokoju i ciszy na starość chamie. Dla was władzy to było pieniactwo!!!! Dla mnie to co wy robicie to własne CWANIACTWO żerujące na starszych ludziach którzy czy w większości z nich ledwo o swoich siłach chodzi.Ty na takich żerujesz łajdaku!!! I tak ci PAN BÓG tych grzechów nie odpuści!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
jaki jesteś?

Wyobraź sobie,że tych osób nikt na siłę nie wypędzał z domów.Trzeba było być.Widziałbyś "ludzkie odruchy" życzliwości , szacunku i ciepła.Obawiam się,że ty tego wszystkiego nie znasz.Czas najwyższy,byś tego wszystkiego doświadczał. Zapamiętaj:tyle szczęścia świat ci da,ile serca masz...

Odnośnik do odpowiedzi
Wyobraź sobie,że tych osób nikt na siłę nie wypędzał z domów.Trzeba było być.Widziałbyś "ludzkie odruchy" życzliwości , szacunku i ciepła.Obawiam się,że ty tego wszystkiego nie znasz.Czas najwyższy,byś tego wszystkiego doświadczał. Zapamiętaj:tyle szczęścia świat ci da,ile serca masz...

Już słyszeliśmy o życzliwości urzędu w gminie. Kto jest okrojony z szacunku, życzliwości i ciepła? Ktoś kto nie pisze o tych aspektach czy ktoś kto traktuje te wartości jako kartę przetargową? Zastanów się najpierw czy jesteś bez wady żeby innych krytykować.

Odnośnik do odpowiedzi
Wyobraź sobie,że tych osób nikt na siłę nie wypędzał z domów.Trzeba było być.Widziałbyś "ludzkie odruchy" życzliwości , szacunku i ciepła.Obawiam się,że ty tego wszystkiego nie znasz.Czas najwyższy,byś tego wszystkiego doświadczał. Zapamiętaj:tyle szczęścia świat ci da,ile serca masz...

Nie wiem tylko kiedy wasza władza przypomniała sobie o bliźnich.Ci co muszą składać różnego rodzaju odwołania to nie bliźni icon_question.gif Chyba ,że oni od Matki "wilczycy".Co za hipokryzja icon_rolleyes.gif Miłosierna władza dała darmowe rybki dla babci co nie widzi nawet co ma na talerzu icon_exclaim.gif Czym jeszcze będziecie kołować tych biednych niczego nie podejrzewających ludzi.Oni na prawdę wierzą,że to dla nich łącznie ze staruszkiem księdzem.Ksiądz już w tym wieku decyzji już nie powinien podejmować bo może być to źle świadczyć o firmie jaką jest KOŚCIÓŁ.Olo ma rację dla mieszkańców to referendum było możliwością wykazania się obywatelską postawą jak i kościoła i jego wiernych. icon_mrgreen.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Takimi wypowiedziami jak te które wystękał olo, przyjezdni (stonka), nigdy nie będziecie mieli posłuchu wsród

miejscowych. Każda wasza inicjatywa, bdzie upierdo..na w zarodku. To że miejscowa władza ma szacunek wsród starszej generacji mieszkańców Ińska , nie upoważnia ciebie imbecylu, do oczekiwania na śmierć tych, którzy budowali przyszłość tej ziemi.To że nie trąbią oni w jedną trąbę z wami, przyjezdnymi, nie świadczy o tym ze są głupolami i debilami ! Ich mądrość i patrzenie w przyszłość widać na każdym kroku, mimo że swoje już przeżyli.

Pogarda, która epatuje z twojej i innych wypowiedzi, utwierdza nas w przekonaniu, że jesteście wrzodami na zdrowej tkance naszej społeczności.

Odnośnik do odpowiedzi
Takimi wypowiedziami jak te które wystękał olo, przyjezdni (stonka), nigdy nie będziecie mieli posłuchu wsród

miejscowych. Każda wasza inicjatywa, bdzie upierdo..na w zarodku. To że miejscowa władza ma szacunek wsród starszej generacji mieszkańców Ińska , nie upoważnia ciebie imbecylu, do oczekiwania na śmierć tych, którzy budowali przyszłość tej ziemi.To że nie trąbią oni w jedną trąbę z wami, przyjezdnymi, nie świadczy o tym ze są głupolami i debilami ! Ich mądrość i patrzenie w przyszłość widać na każdym kroku, mimo że swoje już przeżyli.

Pogarda, która epatuje z twojej i innych wypowiedzi, utwierdza nas w przekonaniu, że jesteście wrzodami na zdrowej tkance naszej społeczności.

Z Ciebie jest taka władza co z koziej d*** trąba. Zacytuj mi proszę gdzie olo tak napisał jak Ty teraz opisujesz.

Chyba od tej głupoty do reszty Ci zjadło zdrowy rozsądek. Co to ma znaczyć, że każda inicjatywa zostanie uwalona. Wypierdku Ty tutaj nic nie masz do powiedzenia a nosisz się jakbyś zajmował stanowisko Burmistrza. Przyjmij wreszcie do wiadomości, że ludzie inni niż Wy mogą się starać.

I dla ścisłości nie pisze się epatuje tylko emanuje.

http://www.sjp.pl/epatowa%E6 tutaj masz definicję słowa epatuje.

Stąd wnioskuje, że nie możesz być urzędnikiem bo nawet oni potrafią poprawnie pisać.

Inną rzeczą są natomiast FP, którzy nawet mandaty nie potrafią porządnie wypisać. Dlatego nawet jak jesteś FP nie pyskuj bo za takie stwierdza można już spokojnie odpowiadać przed sądem a wieści o tym, że FP z Ińska takie rzeczy tu wypisuje nie zrobi dobrego wrażenia na mieszkańcach. Wręcz przeciwnie zobaczą wtedy kto jest taki odważny w swojej głupocie.

Odnośnik do odpowiedzi
zamęczona przez układy
To że miejscowa władza ma szacunek wsród starszej generacji mieszkańców Ińska , nie upoważnia ciebie imbecylu, do oczekiwania na śmierć tych, którzy budowali przyszłość tej ziemi.To że nie trąbią oni w jedną trąbę z wami, przyjezdnymi, nie świadczy o tym ze są głupolami i debilami ! Ich mądrość i patrzenie w przyszłość widać na każdym kroku, mimo że swoje już przeżyli.

Tępa od zawsze władzo,przedstawicielko burka. Tak się składa ,że kiedyś mieszkałam w Ińsku. Na tym zdjęciu w większości to nie są tzw. "pionierzy czy też pionierki", bardziej do nich pasuje lewusy i lewuski czasów komuny. To osoby, które niewiele zrobiły dobrego w swoim życiu, oczywiście poza rodzeniem kolejnych jak teraz mówię kotów, stanowiących wsparcie obecnej władzy. Jeżeli ty baranie, władzo mówisz o budowie to ci się przed świętami całkiem popierdoliło albo wasze tępe mózgi już całkiem zrogowaciały. To w większości nieroby,które przeżyły lekko czasy komuny, dzięki lawiranctwu i służeniu komunie.Teraz udają "sól tej ziemi".Ja bym powiedziała,że raczej ból tej ziemi. Bo ziemia wyje widząc takie gęby na piedestale "życia za cudze". Zamiast świątecznych lampek , rzeczywiście wystawcie sobie w oknach ogarek ("kaganek") wiedzy i mądrości.Może dobry Bóg wam i lokalnemu klerowi coś z tą Gwiazdą Betlejemską wam w te mózgi coś ześle. Właśnie przez te krowy, udające społeczność lokalną moja rodzina musiała się wynieść z Ińska. Dużą rolę też odegrała w tym UP-owska część ukraińców.

Odnośnik do odpowiedzi
Zasrany obserwatorze przytaczam ci fragment wypowiedzi olo bo resztą się brzydzę........" jak te mohery nie wymrą..."

Ten tekst przewija się tak często, że trzeba być idiotą żeby podpinać to pod eksterminacje mieszkańców Ińska. Brawo władza po raz kolejny udowodniłeś, że żyjesz w zaściankowym świecie kopert. Ale mistrzostwem jest tekst "bo resztą się brzydzę"... Padam ze śmiechu po prostu.

Ot się porządny obywatel znalazł :lol:. Nie wiem czy zauważyłeś ale w Polsce z roku na rok zainteresowanie katolicyzmem spada co przejawia się na przykład poparcie dla Palikota, który krytykuje kościół. Wyjedź czasem z Ińska i obejrzyj co się na świecie dzieje bo robisz z siebie debila.

Odnośnik do odpowiedzi
Pewna jest śmierć, podatki, a w tym zafajdanym kraju, jakim jest Polska pewne jeszcze są podwyżki 1 stycznia. Ten noworoczny zwyczaj powstał za komuny, komunę przeżył i nas też przeżyje..

Jaki ty drobiazgowy jesteś? Patrz co tu Olo napisał? A ty obrońco starszych ludzi jak chcesz to ci przypomnę teksty z przed referendum co pisałeś o ludziach ze wsi i starszych co na listy się wpisali sku......synu jeden.Wyśmiewałeś, ironizowałeś i kpiłeś ze starszych osób. Teraz św. Zdzisławus się znalazł. Przeczytaj jeszcze raz tekst powyżej i dedukuj trochę po nowemu a nie po komuszemu.Ty za tym biurkiem już nie tylko zgłupiałeś ale nie zauważyłeś nowego systemu.Mamy teraz demokrację i każdy może pisać co mu się podoba.Jeszcze raz ci powiem nie narzucaj mi niczego.Mój tekst, moja teza, moje wywody, moja ocena stanu rzeczywistości. Ty nie przystajesz do niczego jesteś sukinsynem- jeśli myślisz, że masz uczucia to się mylisz jesteś durnotą i ciemnogrodem.Niech ci dziecko podpowiada jak używać słów które w twoim katalogu słownictwa nigdy nie istniały.Żałosny kretyn bez wiedzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Znalazłem cytat o którym piszesz

viewtopic.php?f=5&t=182&start=170

Widzisz "referendum" jakie jest zainteresowanie waszymi "wywieszkami". 80 wejść przez kilka dni !!!Takie samo będzie zainteresowanie udziałem w referendum !!

Na 500 podpisów poparcia, które z taką pompą wwieźliście do Urzędu, ponad 70% to podpisy starszych ludzi z wiosek naszej Gminy !! Nawet w Ińsku macie tyły, ludzie olewają wasze "fobie" związane z żwirownią.Przytaczane przez ciebie wyniki badań np. prof.Marskiej, pochodzą z 1994 roku.Czy na dystansie 17 lat nic się nie zmieniło ? Metodyka badań, narzędzia i najważniejsze zmiany klimatyczne, dostrzegalne gołym okiem. A więc potrzebne są aktualne wyniki badań z 2011 roku .Radni wbrew temu co piszesz, znają wyniki badań, ale do podjęcia odpowiedzialnych decyzji potrzebują wyniki badań z 2011 roku !!

Władzo pamiętasz?

Odnośnik do odpowiedzi
Co ty mi za przykład przytaczasz ? Kto tam jest podpisany palancie jeden !!??

Nikt nie jest na tyle głupi żeby uwierzyć, że wpisy władzy, gminy, żwirowni, radnego czy zaradnego nie są od tej samej osoby. Ale jak chcesz to zawsze można napisać do administracji z takim zapytaniem. Wtedy sprawa będzie jasna icon_rolleyes.gif .

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ oczywiście "władza" to każdy, który na tym forum , burmistrza nie nazywa burkiem a radnych złodziejami !

Więc jeden "władza" alfa i omega całego forum "robi" za żwirownię, gminę , 77 gości, kopacza, radnego, zaradnego, kazia, franka.............

Pamiętaj "gościu forum", że nie jesteś tu sam !

A wynik referendum mówi jakie jest poparcie dla władz Gminy ! I to samo jest na tym forum !!

Nie ma to że wszyscy ujadają na "burka" a jeden władza, odgania tę sworę !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...