Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Zagorzałym zwolennikiem żwirowni jest ukraiński radny ze Storkowa startujący z komitetu atamana, czytając powyższe teksty wcale się nie dziwie, że on chce ińszczanom zgotować taki los!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

no dobra a kiedy likwidacja tartaku i gryfskandu ? samochody z drzewem niszcza nasze drogi i nikt nie widzi ile ich jeżdzii z jakim tonazem! a gryfskand w nocy napierdziela ze spac sie nie da i na to tez wszyscy glusi nagle ! no i widok placu gryfskandu jest naprawde sliczny az na wymioty sie zbiera ! 

Odnośnik do odpowiedzi
O 6.07.2016 o 22:35, foch napisał:

Kto to jest MY...Władek kapelusznik i spółka? Ćwok j***** wygrał wybory dzięki głupiemu liwakowi a teraz pokazuje focha... Dla twojej informacji Powalice to jedna rodzina barani łbie a Linówko to kilka rodzin jak im przez środek wiochy przejedzie kilka wanienek na pusto i na pełno to rura wam zmięknie....ciecie w wiochowych kapeluszach....Już radnym halejcio nie zostanie a jego mućka też sołtysową nie zostanie....Focha to sobie strzelaj w łóżku a nie w takich sprawach kapciu jeden...

w Linówku jest ograniczenie to tak na marginesie ...

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tatar napisał:

Nie jestem sympatykiem ludobójcy Bandery , ani naszego oszołoma Atamana.

To zmień nick i popatrz w koło kto w Ińsku zmierza i do czego.Jest różnica w funkcjonowaniu tartaku i nawet wypalarni.Te firmy można zamknąć jedną decyzją,lub wyrokiem sądu,ale żwirowni nie zamkniesz,dopóki będzie żwir.

Odnośnik do odpowiedzi

  O 6.07.2016 o 22:35, foch napisał:

Kto to jest MY...Władek kapelusznik i spółka? Ćwok j***** wygrał wybory dzięki głupiemu liwakowi a teraz pokazuje focha... Dla twojej informacji Powalice to jedna rodzina barani łbie a Linówko to kilka rodzin jak im przez środek wiochy przejedzie kilka wanienek na pusto i na pełno to rura wam zmięknie....ciecie w wiochowych kapeluszach....Już radnym halejcio nie zostanie a jego mućka też sołtysową nie zostanie....Focha to sobie strzelaj w łóżku a nie w takich sprawach kapciu jeden...

w Linówku jest ograniczenie to tak na marginesie ...

 

A mućka niech odda pieniądze tym,którzy pracowali u Władka za friko.Złodzieje!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Na gryfskandzie  pracuje od kilku lat nowa instalacja do produkcji peletów czy ktoś występował o sprawdzenie oddziaływania na środowisko takiej produkcji zapylenie, hałas ?????????????(instalacja nie posiada żadnych filtrów, rakotwórczy pył bukowy rozpylany jest na całą okolicę

Czy ktoś występował do urzędu o zgodę na taką działalość??????????????

Mało tego przerobiono instalację do produkcji węgla  w ten sposób że część gazów z procesu może być wypuszczana do atmosfery zamiast spalana o czym nie poinformowano

na 100 procent  Inspektoratu Ochrony Środowiska dlaczego ????????????

Podobno rolnicy sąsiadujący z gryfskandem  skarżyli  się że jakaś ciecz wypuszczana jest na ich pola  po nocach z ogromnego zbiornika za płotem i nagle ucichli  przestano wylewać toksyczne skropliny z procesu produkcji czy ..................?????

Gdzie są nasadzenia drzew które miały zasłonić i wyciszyć działalność tego zakładu??????????

Zakład nie posiada własnego ujęcia wody a miesięczne zapotrzebowanie na wodę przekracza chyba roczne dla całej gminy kto płaci za wymianę złoża filtracyjnego i dlaczego mamy taką kiepską wodę????????????????

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gość napisał:

  O 6.07.2016 o 22:35, foch napisał:

..

 

A mućka niech odda pieniądze tym,którzy pracowali u Władka za friko.Złodzieje!!!

 

a mućka to czyja żona ?...   a władek to czyj radny, to tam jest wylęgarnia wszelakiego zła  .... cała sitwa gminna trzyma się brzegów koryta obiema rękami i wszyscy wszystko robią razem a potem "brat brata w p***ę harata...  jeden stroi focha, drugi tatar pomieszany z atamanem  potem.. olo- zapomniany krokus, haha.....  widać już przekwitł,,,

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

Na gryfskandzie  pracuje od kilku lat nowa instalacja do produkcji peletów czy ktoś występował o sprawdzenie oddziaływania na środowisko takiej produkcji zapylenie, hałas ?????????????(instalacja nie posiada żadnych filtrów, rakotwórczy pył bukowy rozpylany jest na całą okolicę

Czy ktoś występował do urzędu o zgodę na taką działalość??????????????

Mało tego przerobiono instalację do produkcji węgla  w ten sposób że część gazów z procesu może być wypuszczana do atmosfery zamiast spalana o czym nie poinformowano

na 100 procent  Inspektoratu Ochrony Środowiska dlaczego ????????????

Podobno rolnicy sąsiadujący z gryfskandem  skarżyli  się że jakaś ciecz wypuszczana jest na ich pola  po nocach z ogromnego zbiornika za płotem i nagle ucichli  przestano wylewać toksyczne skropliny z procesu produkcji czy ..................?????

Gdzie są nasadzenia drzew które miały zasłonić i wyciszyć działalność tego zakładu??????????

Zakład nie posiada własnego ujęcia wody a miesięczne zapotrzebowanie na wodę przekracza chyba roczne dla całej gminy kto płaci za wymianę złoża filtracyjnego i dlaczego mamy taką kiepską wodę????????????????

Też bym chciał poznać odpowiedzi na te pytanie

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, gość napisał:

Też bym chciał poznać odpowiedzi na te pytanie

Gdzie jest CIAPEK >>>AK... bojkotuje swiętowanie  "KORYTA "wszak Nawoływał wszystkich "małolatów"żeby czynili to co on ....   nachlał się i śpi i krokusy mu się snią 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, gość napisał:

Gdzie jest CIAPEK >>>AK... bojkotuje swiętowanie  "KORYTA "wszak Nawoływał wszystkich "małolatów"żeby czynili to co on ....   nachlał się i śpi i krokusy mu się snią 

 

24 minut temu, Gość napisał:

gdzie jest CIAPAK Olo .Taka cisza

W d****. Weź swoje piguły bo temat jest o żwirowni a nie o jednorożcach więc te twoje ciągłe pisanie o Olo czy Szafranie mnie i innych zaczyna w*******.

Jak masz z nimi coś na pieńku to idź im to powiedz w twarz p**** internetowa. Całe Ińsko ma już z ciebie beke ale w twoim pustym łbie uroiła się myśl żes zabawny.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mysle że szykujesz się na wieczerzę jutrzejszą.Ciapaki tak mają tylko nie zapomnij za Ciotę się przebrać.

Dziwi mnie to że Ciapaku że nic nie napisałeś do tej pory o najpiękniejszej inwestycji w naszym mieście.To znaczy przebudowa chodnika na ul Przybrzeżnej wykonywanej przez roboty pijackie a nadzorowane przez Pana Sałdaka.Za tak zwany sponsoring mieszkańcy muszą cierpieć bo będą chodzić w samych utrudnieniach.Ty mądra PAŁA mogłęs podpowiedzieć co trzeba zrobić aby nie niszczyć tego co ojcowie zrobili.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, Gość napisał:

Ja mysle że szykujesz się na wieczerzę jutrzejszą.Ciapaki tak mają tylko nie zapomnij za Ciotę się przebrać.

Dziwi mnie to że Ciapaku że nic nie napisałeś do tej pory o najpiękniejszej inwestycji w naszym mieście.To znaczy przebudowa chodnika na ul Przybrzeżnej wykonywanej przez roboty pijackie a nadzorowane przez Pana Sałdaka.Za tak zwany sponsoring mieszkańcy muszą cierpieć bo będą chodzić w samych utrudnieniach.Ty mądra PAŁA mogłęs podpowiedzieć co trzeba zrobić aby nie niszczyć tego co ojcowie zrobili.

Nie masz na szczęście nic do powiedzenia. ....myślisz że jak sługa ogródek wykosił to mądrala jesteś....ludzie Ci i tak zapłacą za to jak ich traktowałeś buraku. ....sam jesteś od zmiany psmpersów a tu przyjeżdżasz i rżniesz bossa...chyba od białego proszku....łajzo....jak chcesz to więcej z Twojego życiorysu napiszę....A tej gminie nigdy dobrze nie będzie przez takie przybłedyjak ty.....ryży śmieciu. ....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Olo Ciapaku nie odniosłeś się do tego co pisałeś..Jak jednak coś obiecujesz to dobrze jest przystąpić do realizacji.

Rudzielcu i oszuście milcz pogaś światła  no i tak wiem że nikogo nie ma. Duch po domu śmiga....Ale też mogą być białe myszki?

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Olo napisał:

Rudzielcu i oszuście milcz pogaś światła  no i tak wiem że nikogo nie ma. Duch po domu śmiga....Ale też mogą być białe myszki?

olo szafranowa gnido , tobie już nic więcej nie pozostało jak dalej brnąć w twoim zakłamaniu i rzygowinach ( pluciu na kolegów ) i twierdzić że nie jesteś szafranem , gdyż inaczej będziesz już oficjalnym pośmiewiskiem w urzędzie . Czy do ciebie nie dotarło jeszcze że i tak już wszyscy wiedzą że olo to szafran . Jakie jest to żałosne być tak nawiedzonym jak ty . Na marginesie czy ty dostałeś całkowicie obłędu myśląc że rozmawiasz z jedną osobą .?! Coś za dużo pijesz oszołomie .

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, gość napisał:

olo szafranowa gnido , tobie już nic więcej nie pozostało jak dalej brnąć w twoim zakłamaniu i rzygowinach ( pluciu na kolegów ) i twierdzić że nie jesteś szafranem , gdyż inaczej będziesz już oficjalnym pośmiewiskiem w urzędzie . Czy do ciebie nie dotarło jeszcze że i tak już wszyscy wiedzą że olo to szafran . Jakie jest to żałosne być tak nawiedzonym jak ty . Na marginesie czy ty dostałeś całkowicie obłędu myśląc że rozmawiasz z jedną osobą .?! Coś za dużo pijesz oszołomie .

Cały czas obrażasz Szafrana chociaż ja to nie ON.....nie wiem dlaczego miałby być pośmiewiskiem w urzędzie skoro pełni taką odpowiedzialną funkcję....tego mu zazdrościsz? Wszyscy wiedzą kim ty jesteś łachu jesteś znienawidzony rudym łysolem w merolu.....śpisz przy zapalonym świetle bo boisz się białych myszek....nic ci nie pomoże wykoszenie przez parobka......tak właśnie wyzyskiwany polaczek z zagranicy wyzyskuje upośledzonych w Polsce.....dobrze że kobiety ze Ściennego się nie dały ty posrańcu jeden.....masz jakieś ambicje polityczne żeby Szafrana wykosić z władzy?  Nigdy pachołku nie będziesz miał szans a ludzie z którymi się obracasz to śmietnik taki jak ty.....ty chamie nie obrabiasz d*** kolegom? a kto tu wypisuje o Sałdaku nadzorował jak umiał promenadę  a komu Sałdak prowadzi dziennik.....jak ci nie wstyd ty prostaku ze słomą w gumiakach...już niedługo jak mnie wkurwisz to napiszę o tobie tyle że nie pokażesz się w naszej gminie bo cię palcami będą wytykać a może zlinczują hałastro .....a ta twoja ruda gąska co z tobą przyjeżdża to wstyd pokazywać publice....rudy z rudą - piegus z piegusem.....od dziś puszę w eter małe co nieco żeby w mieście wiedzieli na kogo zwracać uwagę...padalcu ......

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Cały czas obrażasz Szafrana chociaż ja to nie ON.....nie wiem dlaczego miałby być pośmiewiskiem w urzędzie skoro pełni taką odpowiedzialną funkcję....tego mu zazdrościsz? Wszyscy wiedzą kim ty jesteś łachu jesteś znienawidzony rudym łysolem w merolu.....śpisz przy zapalonym świetle bo boisz się białych myszek....nic ci nie pomoże wykoszenie przez parobka......tak właśnie wyzyskiwany polaczek z zagranicy wyzyskuje upośledzonych w Polsce.....dobrze że kobiety ze Ściennego się nie dały ty posrańcu jeden.....masz jakieś ambicje polityczne żeby Szafrana wykosić z władzy?  Nigdy pachołku nie będziesz miał szans a ludzie z którymi się obracasz to śmietnik taki jak ty.....ty chamie nie obrabiasz d*** kolegom? a kto tu wypisuje o Sałdaku nadzorował jak umiał promenadę  a komu Sałdak prowadzi dziennik.....jak ci nie wstyd ty prostaku ze słomą w gumiakach...już niedługo jak mnie wkurwisz to napiszę o tobie tyle że nie pokażesz się w naszej gminie bo cię palcami będą wytykać a może zlinczują hałastro .....a ta twoja ruda gąska co z tobą przyjeżdża to wstyd pokazywać publice....rudy z rudą - piegus z piegusem.....od dziś puszę w eter małe co nieco żeby w mieście wiedzieli na kogo zwracać uwagę...padalcu ......

Olo ja cały czas w ciebie wierzyłem , ale TO co ty tu wypisujesz to już nie jest kompletne DNO . To jest nie tylko nie na temat  , ale i niszczy całkowicie twoją wiarygodność .

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Olo , pisz chętnie poczytamy co masz do powiedzenia o twoim przeciwniku , jako osoba najlepiej poinformowana w gminie i z aparatem na pewno będzie tego dużo , czekamy

A tak....jest tego dużo mimo że nie mam czasu ganiać z aparatem....powiem Ci w swoim czasie.

 

1 godzinę temu, Gość napisał:

Olo ja cały czas w ciebie wierzyłem , ale TO co ty tu wypisujesz to już nie jest kompletne DNO . To jest nie tylko nie na temat  , ale i niszczy całkowicie twoją wiarygodność .

Ty nie wierzysz w nic.... jak ja piszę o problemie żwirowni to Ty to zaraz mieszasz z Szafranem....naucz się bucu że problem jest nie w Szafranie a w kopalni.....widzę twoją wiarygodność gołodupcu...jak obiecałeś  ludziom kasę a ich wyrolowałeś.....masz problem pampersie......już nie jesteś anonimowy.....

Odnośnik do odpowiedzi

Wy kmiotki . Co Wy tu piszecie to jest śmiech i żenada . Nie macie pojęcia o żwirowni , polityce lokalnej czy tej trochę większej . Piszecie posty odpowiadacie sobie sami na nie . Pan Szafran w tym bryluje . Pan Kupczyński itp itd. Żwirownia budzi niepokój ale u kogo u 5 osób ,które tu piszą na forum . Tamta grupa co chciała niby kupić mieszkańców za piwo i kiełbaskę to tak naprawdę ma wszystko szeroko i głęboko . Bo ani Liwak nie podskoczy dyrektorowi kopalni Grzesiakowi bo Grzesiak to jest ktoś a Pan Burmistrz ma jeszcze dużo do pokazania , Kieliszkowski to następny bonzo ,któremu żaden Leśkiw czy inny urzędniczyna nie straszny , trener Irek / nie znam dokładnie nazwiska / to kolejna osoba która jest niezależna , Zinko emeryt ,który przyczepił się do tej grupy i pewnie dla korzyści , Paciej ustawiony jak złoto i w konfrontacji z Szafranem i w gadce zabija Szafrana i innych jak chce . Więc grupa ,która chce żwirowni ma przewagę . Intelektualną , finansową i społeczną . A to że Olo , i inny krzykacz raz opluwa , raz chwali i tak nic nie wskóra .  

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...