Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hmmmm napisał:

Jasne w Studnicy mieszka Matka Teresa z Kalkuty i przygarnia do siebie wszystkich starców za friko. Ludzie czy wy to czytacie? Co za wał tam musi iść!!! To będzie gruba afera - dodaj jeszcze że dr. Ewa tam kieruje

 

29 minut temu, Granica napisał:

Oczywiście cały czas chodzi o Granicę nie Studnicę. Patrzcie jak milczą te prosiaczki z Ińsko Razem ani pi pi pi jak to ma działać. 

I po aferze w Studnicy, to tylko dowód na to, że durnie tu piszą.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Powiedz co z tego linku ma wynikać. Nie ma nawet kto to prowadzi czy instytucja czy osoba prywatna i to już budzi wątpliwości co do statusu godności seniorów. Cennik podany za pokazanie na stronie internetowej to nie ględź mi tu kawałków że klimatyzacja internet wyżywienie i inne frykasy będą za darmo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, śmierdzi napisał:

Powiedz co z tego linku ma wynikać. Nie ma nawet kto to prowadzi czy instytucja czy osoba prywatna i to już budzi wątpliwości co do statusu godności seniorów. Cennik podany za pokazanie na stronie internetowej to nie ględź mi tu kawałków że klimatyzacja internet wyżywienie i inne frykasy będą za darmo. 

Spadaj baranie, w Studnicy będzie za darmo bo nic tam nie ma i nie bedzie, w Granicy bedzie trzeba płacić i cennik masz podany na talerzu, jakim baranem trzeba być żeby nie rozumieć?

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, do barana napisał:

Spadaj baranie, w Studnicy będzie za darmo bo nic tam nie ma i nie bedzie, w Granicy bedzie trzeba płacić i cennik masz podany na talerzu, jakim baranem trzeba być żeby nie rozumieć?

TY nie myśl że wszyscy są baranami jak ty. Gdzie w tym linku jest ile to będzie kosztować?

Odnośnik do odpowiedzi

Piękną fotę zamieściliście .Chyba wybieg był robiony.Zdjęcie bez retuszu- wszystkich z marszu spędzili jak za komuny.WSTYD tak dać się sfotografować.Widać wszystko pod wybory.Drogi w Ściennym jak nie było tak nie ma a obiecane było.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/a/inwestycje-w-chociwlu-male-kino-teatr-i-swietlica,11826761/

To są inwestycje. dostaną 300 tys. dotacji by rozwijała się KULTURA  a nie pływające inwestycje bez pokrycia nie mając zupełnie na nie wpływu. Bo te wieże i ścieżki to zrobią Rzepy tak jak oni to widzą a nie my z potrzeb mieszkańców i turystów. Upchnąć kasę byle gdzie byle się zgadzało. Chociwel wolał teatr czy inne piękne rzeczy widać na zdjęciu jak daleko odbiegamy od takiego Chociwla czy Węgorzyna. Nam narzuci się wykonaną inwestycję z obciążeniem jej utrzymywania i dbania o nią. Karygodne decyzje. PSL wciska kit czubom z wiochy bo jak widać na zdjęciu wszyscy elegancko pasują słoma i krzywy ryj.

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, mieszkanka napisał:

Terebeccy, Sękiwy to taka grupa Ukraińców, która uważa że im się wszystko należy. W Ińsku mamy grupę mniejszości i w niej można znaleźć wielu ludzi w porządku którzy żyją dobrze z innymi i nie będę tutaj wymieniała nazwisk bo szkoda mi żeby ktoś szargał opinię tych ludzi. Mamy też niestety taką grupę jak Bodzio, cebulaki i kilku innych to tak zwana 5 kolumna PiS-u, która chciałaby zawładnąć tym krajem gloryfikując faszystowskie organizacje UPA i twierdząc, że UPA nic złego nie zrobiła. Duża część mniejszości w Ińsku odcina się od tych pajaców i są to naprawdę życzliwi ludzi ja np. bardzo szanuje moich sąsiadów z mniejszości.

PiS płaci miliony naszych pieniędzy na tych faszystów chcących się dorwać do władzy na Ukrainie zapominając, że cierpią na tym nie tylko Polacy tam mieszkający ale i społeczność Ukrainy. Niestety takich szkodników jak Bodzio i cebulaki jest w PiS-ie masa co nie wróży nic dobrego dla państwa Polskiego

Wklejam znów bo ktoś celowo głupią dyskusją o domu seniora w Granicy zmienia temat ! Bodzio nie wykręcaj się bo mieszkania w Ciemniku to ty z Racinem odbierałeś i to m.in. twoja wina ta sprawa sądowa 8 lat pierdziałeś w fotel przewodniczącego a teraz świętego udajesz gamoniu?!

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, mieszkanka napisał:

Wklejam znów bo ktoś celowo głupią dyskusją o domu seniora w Granicy zmienia temat ! Bodzio nie wykręcaj się bo mieszkania w Ciemniku to ty z Racinem odbierałeś i to m.in. twoja wina ta sprawa sądowa 8 lat pierdziałeś w fotel przewodniczącego a teraz świętego udajesz gamoniu?!

Ze Bogdana brat nie złożył doniesienia do odpowiednich służb przecież Janek to Judasz numer jeden na Insku na wszystkich rodowitych Polaków donosi! 

Odnośnik do odpowiedzi
32 minut temu, Gość napisał:

O jak mi strasznie przykro:decayed::bye: 

http://www.icr.com.pl/

 

Myślę że ci nie przykro tylko jeszcze na starym układzie Rzepa poszedł wam na rękę......Od dawna Czerepaniak wam przeszkadzał........był uparty w swojej idei.....zapamiętajcie mieszkańcy to ręka Liwaka, Szafrana i Kupczyńskiego pozbyła się niewygodnego dzierżawcy..........Bacznie się przyglądajcie kto teraz będzie dzierżawcą....

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Olo napisał:

Myślę że ci nie przykro tylko jeszcze na starym układzie Rzepa poszedł wam na rękę......Od dawna Czerepaniak wam przeszkadzał........był uparty w swojej idei.....zapamiętajcie mieszkańcy to ręka Liwaka, Szafrana i Kupczyńskiego pozbyła się niewygodnego dzierżawcy..........Bacznie się przyglądajcie kto teraz będzie dzierżawcą....

Olo mi jest szczególnie przykro, że wygłaszasz krzywdzące opinie. Burmistrz Liwak w tej sprawie, poświęcił prawie dwa tygodnie, spędzając czas w agencjach i innych urzędach, aby zapobiec rozwiązaniu umowy dzierżawy jezior dla P.Czerepaniaka. Niestety, wszystko wskazuje na to że "dobra zmiana", dotarła także pod nasze strzechy. Ale jest jeszcze światełko w tunelu ......

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Michał Czerepaniak jest byłym Ińszczaninem.W dzieciństwie mieszkał w Studnicy.Zawsze miał i ma sentyment do naszej gminy.Jako sponsor wspomagał szereg akcji społecznych,za co wielu jest mu wdzięcznych.Być może jeszcze wszystko ułoży sie po jego myśli.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, rajca napisał:

Olo mi jest szczególnie przykro, że wygłaszasz krzywdzące opinie. Burmistrz Liwak w tej sprawie, poświęcił prawie dwa tygodnie, spędzając czas w agencjach i innych urzędach, aby zapobiec rozwiązaniu umowy dzierżawy jezior dla P.Czerepaniaka. Niestety, wszystko wskazuje na to że "dobra zmiana", dotarła także pod nasze strzechy. Ale jest jeszcze światełko w tunelu ......

Raczej droga mleczna............

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Ińszczanin napisał:

Pan Michał Czerepaniak jest byłym Ińszczaninem.W dzieciństwie mieszkał w Studnicy.Zawsze miał i ma sentyment do naszej gminy.Jako sponsor wspomagał szereg akcji społecznych,za co wielu jest mu wdzięcznych.Być może jeszcze wszystko ułoży sie po jego myśli.

Wszyscy to wiedzą że jego żona pochodzi ze Studnicy nic mi nie wiadomo że Michał też....no ale wy wszystko wiecie lepiej więc nic nie mówię...tak czy siak wiem że od dawna szukają haków na niego....pytanie tylko komu się tak naraził że chcą go pognać.....wiadomo że przeciwko niemu są "swojacy"....na pewno też nie "dobra zmiana" rajco tylko stary układ bo już kilka razy były podchody o zerwanie z nim umowy dzierżawy....tak że nie napędzaj koniunktury dla Rzepy i PSL no i PO bo to ciągle ta zmiana rządzi nie nowa.........

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, wiem napisał:

olo niestety się mylisz to właśnie "dobra zmiana" Pana Czerepaniaka usuwa z Ińska i nowy dzierżawca ma być od nich

W przyszłym tygodniu będzie ogłoszony przetarg na dzierżawę jezior a wtedy zobaczmy kto "miał wygrać". Ale dzierżawę P.Czerepaniaka "wygasiła" dobra zmiana Olo. Tego faktu nie można zagadać !

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Olo napisał:

Raczej droga mleczna............

Burmistrz Ińska robi wszystko żeby pogonić ludzi związanych z inskiem z Ińska żeby miejscowi nie mieli pracy widać w urzędzie że przyjmuje ludzi z Węgorzyna o szkole wiadomo już dawno że dla miejscowych pracy niema w niej są zatrudnieni nauczyciele z Węgorzyna,Lobza, Dobrzan, Stargard, Szczecin jeszcze nie wiem z skąd pani od angielskiego i muzyki bo też są przyjezdne a Inszczanie wąd z Ińska innym trza w dupe wchodzić a wyborców mieć gdzieś 

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, rajca napisał:

W przyszłym tygodniu będzie ogłoszony przetarg na dzierżawę jezior a wtedy zobaczmy kto "miał wygrać". Ale dzierżawę P.Czerepaniaka "wygasiła" dobra zmiana Olo. Tego faktu nie można zagadać !

Jeszcze raz powtarzam że Czerepaniak od dawna był na widelcu władzy wcale nie PIS......a kto na niego donosił o złym zarządzaniu jeziorem???? władza z Ińska...

20 minut temu, Adam napisał:

Burmistrz Ińska robi wszystko żeby pogonić ludzi związanych z inskiem z Ińska żeby miejscowi nie mieli pracy widać w urzędzie że przyjmuje ludzi z Węgorzyna o szkole wiadomo już dawno że dla miejscowych pracy niema w niej są zatrudnieni nauczyciele z Węgorzyna,Lobza, Dobrzan, Stargard, Szczecin jeszcze nie wiem z skąd pani od angielskiego i muzyki bo też są przyjezdne a Inszczanie wąd z Ińska innym trza w dupe wchodzić a wyborców mieć gdzieś 

To też norma - nawet w sklepach pracują ludzie z Węgorzyna czy Łobza..........szkoła nasza to szczególny przypadek gdzie dyrektorka podlegająca Burmistrzowi zwalnia nauczycielkę łamiąc przepisy o prawie pracy...nie kto inny jak  Liwak powinien je znać jako nauczyciel....jego siostra jest nauczycielką która się burzyła za poprzedniej władzy...Szwagier burmistrza jest dyrektorem w Suchaniu to powinien zapytać czy można tak wyrzucać mordą na pysk.....a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....a ta władza teraz już niczego nie widzi i robi same szkody i popełnia gafy za które płacą mieszkańcy..To nie dobra zmiana pozbawi ich władzy a sami mieszkańcy..........

Odnośnik do odpowiedzi

Olo, litości nie pogrążaj się ! Żadna władza z Ińska nie donosiła na P.Michała. A czy był na "widelcu", jak powiadasz to sprawa dyskusyjna ? Ale jak do różnych agencji i urzędów, przyszła dobra zmiana, to raptem okazało się, że źle jest z zarządem Ińskich jezior, Za SLD i za Pełowców, jak ty powiadasz, krzywda się nie stała !

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, rajca napisał:

Olo, litości nie pogrążaj się ! Żadna władza z Ińska nie donosiła na P.Michała. A czy był na "widelcu", jak powiadasz to sprawa dyskusyjna ? Ale jak do różnych agencji i urzędów, przyszła dobra zmiana, to raptem okazało się, że źle jest z zarządem Ińskich jezior, Za SLD i za Pełowców, jak ty powiadasz, krzywda się nie stała !

Przestań z tą "dobrą zmianą" bo jesteś żałosny.....Powiedz gdzie ty masz w samorządzie "dobrą zmianę" ,,,,wybory dopiero będą i mamy zamiar was lewaków, komuchów i słomiaków pogonić.......w samorządzie województwa rządzi PO-PSL czyli platfusy ze słomą Rzepą......wszystko w temacie!

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Olo napisał:

Przestań z tą "dobrą zmianą" bo jesteś żałosny.....Powiedz gdzie ty masz w samorządzie "dobrą zmianę" ,,,,wybory dopiero będą i mamy zamiar was lewaków, komuchów i słomiaków pogonić.......w samorządzie województwa rządzi PO-PSL czyli platfusy ze słomą Rzepą......wszystko w temacie!

Zauważyłem Olo,że jesteś za powstaniem żydowsko-ukraińskego państwa POLIN. To nikt inny,jak PiS ściąga do Polski miliony Ukraińców-twardy elektorat,który pod patronatem Zwiazku Ukraińców w Polsce ma zagwarantować PiS-owi kolejne dwie kadencje.Młodzi i tak wyjadą z kraju,bo Ukraińcy zaniżajac pobory wyrugują z etatów wszystkich Polaków.Przykre to,ale prawdziwe. Z natury nigdy nie byłem fatalistą,ale" wszystkie klocki składają się  same w niechcianą całość.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...