Skocz do zawartości

Inicjatywa "Mieszkańcy dla Ińska"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

54 minut temu, smoła nie narzekaj napisał:

ja jeżdżę do pracy do Szczecina i nie narzekam, a smoła jak chce mieć robotę na miejscu to niech składa długopisy w domu

Smoła umarlemu z ucha by wypił jak by tylko coś dla siebie zyskał 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość napisał:

niewiedzialem że w Ińsku nie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu ale dzięki spacerowi pijanego Michała K. już wiem ze można pic browca w całym miescie :) wkoncu władza daje przykład :)

Zastępca Burmistrza daje w czajnik w środku tygodnia. Niebywałe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość napisał:

nie chodzi mi o jego picie niech sobie pije jego zdrowie tylko o fakt ze ja za piwo otwarte dostalem mandat a ten sobie paradowal przez cale miasto i nic ladny przyklad daje mieszkancom 

Wydaje zakazy które sam łamie. Ot taki paradoks młodych buraków w garniturach. Następnym razem zrób zdjęcie i puść w obieg bo tylko tak można tych tępaków poskromić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość napisał:

co was obchodzi życie prywatne smoły, liwaka, działoszewskiej, racina, kupczynskiego, szafrana czy mazurka zajmijcie sie sobą

To osoby publiczne i zaufania publicznego i zawsze będziecie na widelcu. Jak chcesz rządzić to zachowuj standardy przyzwoitości.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Gość napisał:

co was obchodzi życie prywatne smoły, liwaka, działoszewskiej, racina, kupczynskiego, szafrana czy mazurka zajmijcie sie sobą

mnie nie obchodzi co robią prywatnie tylko jak powstrzymają żwirownie baranie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, smoła nie narzekaj napisał:

ja jeżdżę do pracy do Szczecina i nie narzekam, a smoła jak chce mieć robotę na miejscu to niech składa długopisy w domu

Smoła umarlemu z ucha by wypił jak by tylko coś dla siebie zyskał 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość napisał:

niewiedzialem że w Ińsku nie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu ale dzięki spacerowi pijanego Michała K. już wiem ze można pic browca w całym miescie :) wkoncu władza daje przykład :)

Faktycznie to prawda nawalony w trzy d*** ale teraz ma za co pić a nie na krzywy ryj zawsze u Pana Edka sepił

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość napisał:

Wstyd i hańba dla władz które zmieniają nasze oblicze na dno moralne.

Nie ma czym się przejmować za dwa lata wybory zostanie bez pracy będzie dalej chlal na krzywy ryj i łatka od Deca wyprowadzał

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość napisał:

zeby wygrali wybory za 2 lata to beda mieli bardzo ciezko, żwirownia na tapecie, inwestycji brak, kasa pusta czarno to widze

Widziały gały co brały. Do kogo te żale.Racin był taki zły a co oni zrobili z Ińskiem przez dwa lata? Kredyt konsolidacyjny ponad 2mln ciekawe kto to przeżyje!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...