Skocz do zawartości

Inicjatywa "Mieszkańcy dla Ińska"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

to zapytaj tych pracowników i te pracownice czy sypią samym piachem, a uzyskasz odpowiedź, że także tańszą od piachu solą

Właśnie zapytaj ! kogo i o co! po co pytać !....to trzeba zobaczyć ! Wstań rano nie śpij do 10 i zobacz jak pracują te panie za te marne chlebowe grosiczki i zobacz skąd biorą piach i gdzie mają posypać, bo oczywiście nie sypią wszędzie ..... raz widziałem ciągnik rozsypujący p[iach ulicami Ińska ale to było dwa lata temu ale dwa lata temu ty byłeś kimś w majteczkach do kolanek i też krzyczałeś u deca : złodzieje ,złodzieje a jak dostałeś ruszt mówiłeś GUT ale byłeś pijany .....
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ciągnik dziś jeździł po wsiach wychyl czasem nos zza monitora a sypany jest piach z solą gamoniu

Jestem ze Storkowa ale tu sami daliśmy radę a ty gamoniu nigdy nie byłeś nawet obok Storkowa bo byś wiedział że tam blisko jest żwirownia i piachu jest ci dostatek ale jestem wszędobylski i widzę wszystko tu i tam piach za darmo i sól też ale nie dla was chachmęty ile nabraliście i do tej pory zawsze korzystacie z odroczonej płatności i jeszcze wam mało ....
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ktoś wcześniej napisał że do gminy wróciło średniowiecze.Jak można ze środka Ińska wieść piasek na koniec ul.Sienkiewicza i ja posypywać.Dobrze że do tego zadania dano trzech Panów bo jeden chyba by nie dojechał.

Co do tej soli to Ińsko może ją widziało raz za Endriu ale szybko się skończyła i został nam tylko piach którego tez brakowało bo nie umieli Buraki odpowiedniej ilości zabezpieczyć.Teraz dowieziono to na wioski ciągnik dali bo autobusy problemy miały a nie mieszkańcy.Oni dbają tylko o siebie a nie o mieszkańców.

W tej władzy Burak Burakiem pogania i nic więcej a o tej Radzie pod Szyldem Ińsko Razem to szkoda pisać.Dbają tylko o swoje interesy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące później...
2 godziny temu, Gość napisał:
2 godziny temu, Gość napisał:

NIE WIESZ DUPKU, ŻE SÓL NISZCZY ŚRODOWISKO.MIESZKASZ W OBSZARZE NATURA 2000.

ty nie jedz soli bo najbardziej to ona zniszczyła ci mózg lub to miejsce gdzie on się znajdował , a ta Natura to jest tylko dla takich palantów jak ty bo mają za jej pomocą na kogo zganiać swoją głupotę

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do bezmózgów
2 minuty temu, Gość napisał:

 

Akurat tam gdzie słowo Natura 2000 paść nie powinno bo sypie się sól na drogę dla bezpieczeństwa ludzi to się nią zasłaniacie. Tam gdzie słowo Natura 2000 paść powinno nikt nawet o niej wspomina jak powstawanie kopalni żwiru. Obaj powinniście nakryć się nogami pajace.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5ac0e17ad821fecf27cd95df53390322.png

Co ty Michał wyprawiasz z tą ińską stroną??? Kto ma widzieć że jest jakaś sonda chyba że głosują sami wiadomi i znajomi. Przez to tło nic nie widać ani potem źle czytać pozostałe wiadomości. Popraw żeby było jak kiedyś a nie wymyślasz głupoty bo nie wiesz jak rządzić i skąd wziąć kasę dla gminy. Stuknij się trochę w czaszkę przecież nie ma to składu ani ładu.Szkoda gadać!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość napisał:

Olo jest stary i zmierzły i nic mu sie nie podoba

Nie kłam jak Olo się coś podoba to chwali i pisze o tym. Problem w tym że już nie ma was za co chwalić. Następuje paraliż gminy. Sięgacie dna i na dodatek to ukrywacie a Racinowi zarzucaliście że na BIP nie nie podaje. U was jeszcze gorzej i wszystko ukryte. Michał chowa wszystko co się da łachudra i tyle. Szafran to kolejna przybłęda znikąd która karmi się naszymi podatkami.Prostaczki i słoma z butów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi to sonda.Kpina z tego wszystkiego.Nie maja już terenów to duraki wymyślają bzdury.Może tak na zapleczu u tego co ma gastronomie koło Pomidora a może by tak koło Rybki.Z tego co wiem to takie elementy miały być na promenadzie ale tu zaistniał tak zwany falstart .Myślę jednak że park był by odpowiedni .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość napisał:

Ale mi to sonda.Kpina z tego wszystkiego.Nie maja już terenów to duraki wymyślają bzdury.Może tak na zapleczu u tego co ma gastronomie koło Pomidora a może by tak koło Rybki.Z tego co wiem to takie elementy miały być na promenadzie ale tu zaistniał tak zwany falstart .Myślę jednak że park był by odpowiedni .

Masz rację.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d9400349009bf1bddd16fc3df374b648.png

Czy na molo też jest teraz kwarantanna bo ptaszki gniazda uwiły? Przecież za dwa tygodnie majówka robi się coraz bardziej ciepło .Wody ubyło i znów można na molo wejść. Nie chcę być w skórze gminy jak coś się stanie a stanie się na pewno. Dlaczego molo nie zostało rozebrane przed sezonem?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burak nawet nie potrafi odpisać.Przyjrzymy się dokładnie jak będą molo rozbierać likwidatorzy i kto im się posłuży Pan Burmistrz do tej rozbiórki.Kto dostanie niusa gminnego za tak zwane deski tak jak wycinali drzewa które za wycinkę mogli sobie sprzedać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...