Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

nie odniosę się do wpisu bo jest głupi jak jego właściciel...... koniec tematu......

Wczoraj odbyła się impreza rocznicowa Ińska. Nie zawiedli włodarze byli wszędzie jako uczestnicy widzowie i goście....zabrakło najważniejszych MIESZKAŃCÓW. To obraz braku poparcia dla nowej władzy....ludzie nie mogą zrozumieć co się dzieje są jeszcze w szoku. Przewodniczący nie odstępował wice marszałka z PSL a ten wspierał jego i obecnego ślimaka w wyborach. Reszta to kolesie z innych gmin jak sprawdzicie z jakich opcji to wszystko będzie jasne. To jest problem a nie jakiś głupek ze zrypana psychiką .

Ale ty Olo jednak zrobiłeś tam frekwencję ślimakowi ?!

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek ma aż takie znajomości? Ja mu to zaliczam na plus, byli też kolesie z sąsiednich gmin i ty to krytykujesz? Bo według mnie to też jest in plus. Bo za poprzedniego burmistrza to dopiero była siara.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek ma aż takie znajomości? Ja mu to zaliczam na plus, byli też kolesie z sąsiednich gmin i ty to krytykujesz? Bo według mnie to też jest in plus. Bo za poprzedniego burmistrza to dopiero była siara.

Włodek to jest sprzedajna "suczka" za stołek zaprzeda duszę diabłu. To żadna znajomość tylko PSL w natarciu przed wyborami potrzebuje podpisów. Wszystko w temacie to że inne burki przyjechały to też nic nadzwyczajnego lepiej żeby wyborcy nie zawiedli a tak było jak widać.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek to jest sprzedajna "suczka" za stołek zaprzeda duszę diabłu. To żadna znajomość tylko PSL w natarciu przed wyborami potrzebuje podpisów. Wszystko w temacie to że inne burki przyjechały to też nic nadzwyczajnego lepiej żeby wyborcy nie zawiedli a tak było jak widać.

Włodek zaprzeda dusze diabłu za stołek? Piszesz w czasie przyszłym, czyli jeszcze nie zaprzedał, dobrze dedukuję z twojego wpisu? Czy na okreslenie "sprzedajna suczka" masz jakiś dowód?
Odnośnik do odpowiedzi

Marzec to czas historyczny ,przechodziła tutaj lawina wojenna.Od lat nikt nie stara się o pokazanie historii tamtych dni.A podobno ruskie dwa razy wkraczały do Ińska? Był piękny kościół,kiedy i kto go rozwalił? Dlaczego? Z czego żyło Ińsko przed wojną , na jaki typ działania było nastawione za Hitlera? Czarna dziura po 45r i tak do dzisiaj,szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi

Marzec to czas historyczny ,przechodziła tutaj lawina wojenna.Od lat nikt nie stara się o pokazanie historii tamtych dni.A podobno ruskie dwa razy wkraczały do Ińska? Był piękny kościół,kiedy i kto go rozwalił? Dlaczego? Z czego żyło Ińsko przed wojną , na jaki typ działania było nastawione za Hitlera? Czarna dziura po 45r i tak do dzisiaj,szkoda.

Na wszystkie twoje pytania była wyczerpująca w formie multimedialnej odpowiedź na dwugodzinnej akademii w kinie w czwartek. Szkoda, że ciebie tam nie było.
Odnośnik do odpowiedzi

Na wszystkie twoje pytania była wyczerpująca w formie multimedialnej odpowiedź na dwugodzinnej akademii w kinie w czwartek. Szkoda, że ciebie tam nie było.

Tak wiem twoja projekcja zgromadziła tłumy włodarzy. Zrobiliście sobie zjazd za nasze pieniądze pomijając bytność mieszkańców. Tak się strasznie wysiliłes że twoje arcydzieło oglądnęli tylko kumple z PSL.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiem twoja projekcja zgromadziła tłumy włodarzy. Zrobiliście sobie zjazd za nasze pieniądze pomijając bytność mieszkańców. Tak się strasznie wysiliłes że twoje arcydzieło oglądnęli tylko kumple z PSL.

Czy ty wiesz, kto przygotował i prowadził prelekcję na temat wyzwolenia Ińska?
Odnośnik do odpowiedzi
Ińszczanin

Tak wiem twoja projekcja zgromadziła tłumy włodarzy. Zrobiliście sobie zjazd za nasze pieniądze pomijając bytność mieszkańców. Tak się strasznie wysiliłes że twoje arcydzieło oglądnęli tylko kumple z PSL.

Spotkanie to było manifestacją patriotyczną.Było lekcją historii powojennego Ińska.Przyszli ci,którym Ińsko nie jest obojętne.A twoje(?) pieniadze mogę ci oddać.Ile włożyłeś?

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkanie to było manifestacją patriotyczną.Było lekcją historii powojennego Ińska.Przyszli ci,którym Ińsko nie jest obojętne.A twoje(?) pieniadze mogę ci oddać.Ile włożyłeś?

Tak trudno policzyć wydatki i podzielic na osoby które przyszły prosty rachunek. Ale zrobiłeś manifest historyczny że hej. Kretyński oszołomie nie wiesz co to prawdziwa manifestacja patriotyczna. Poczytaj w słowniku co znaczą słowa "manifestacja" i Patriotyzm" i zobacz jeszcze raz co było w kinie może oczy szeroko otworzysz palancie "Ińszczanin".

Odnośnik do odpowiedzi
warto było być

To była bardzo pouczająca impreza z wątkami patriotycznymi a zwłaszcza edukacyjnymi, ja się cieszę, że wreszcie ktoś otwarcie o historii Ińska mówi i nie boi się prawdy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli był tam Ruciński to zadaję sobie pytanie po co i kto zaprosił Tego pana .On dla Ińska przecierz się nic nie przysłurzył.

Ale jeszcze może się przysłużyć.Nowa kadencja dopiero rozpoczęta.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli był tam Ruciński to zadaję sobie pytanie po co i kto zaprosił Tego pana .On dla Ińska przecierz się nic nie przysłurzył.

Pokazać kmiotom z Ińska że są ważni. I oni w to wierzą :)

Odnośnik do odpowiedzi

Włodzimierz z Michałem i Liwakiem złożyli na portalu życzenia z okazji Dnia Kobiet stwierdzając że świat bez kobiet byłby smutny. Jasne trzech samotnych faciów którym się już nie podnosi żal że nie ma kogo dmuchać.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodzimierz z Michałem i Liwakiem złożyli na portalu życzenia z okazji Dnia Kobiet stwierdzając że świat bez kobiet byłby smutny. Jasne trzech samotnych faciów którym się już nie podnosi żal że nie ma kogo dmuchać.

Ależ tu prymitywy klikają.Złoży ktoś kurtuazyjnie życzenia,bo tak wypada,i już klawiatury grzeją się,by temu komuś dokopać.A to co robią ze swoimi członkami,to nie twój interes. Moga nawet robić sobie ręczną przepierkę.

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ tu prymitywy klikają.Złoży ktoś kurtuazyjnie życzenia,bo tak wypada,i już klawiatury grzeją się,by temu komuś dokopać.A to co robią ze swoimi członkami,to nie twój interes. Moga nawet robić sobie ręczną przepierkę.

No pewnie że robią przecież tylko ręczna robota dla nich została. Tylko spojrzeć na tych trzech muszkieterów i wpadasz w brecht.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...