Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

Panie Szafran.Znów nam będzie waniało z tej oczyszczalni,tego w porządku pana kompan nie przewidział w komisji wyjazdowej.Doszedł Pan do władzy i o nas zapomniał.Cały rok po przedni PUWiS zwodził że zrobi z tym porządek a tu nadal nic.Tyle lat na tym majątku urzędują że jak by na bieżąco wszystko robili to by może problemu nie było.Wciskają tylko kity że gmina kasę ma wyłożyć,ale kasę to oni biorą przez te lata a nie gmina.Proszę pamiętać o nas bo taczka w podwórzu sie grzeje.Wiemy co Pan obiecał i proszę aby wszystkie siły bezrobotnych przerzucić na Ścienne ,syf jaki wokół jeziora panuje jest niesamowity drugi temat to Pan radny Halejcio niech zgłasza o psach jakie luzem biegają po Linówku,tego też nie widzicie.Nie pracujcie tylko do 16 życie toczy się też po tej godzinie.Proszę tym się zająć.Panie Burmistrzu ma pan czas pracy nie normowany to przejechać się po 17 i zobaczyć jak to jest z tymi psami a nie dawno podięto uchwałę w tym temacie także proszę ją realizować.

Odnośnik do odpowiedzi

ZAPRASZAMY Komisję Spraw Społecznych i Komisję Rozwoju Gospodarczego na Miałkę !!!

DLA PRZYPOMNIENIA jest to wioska w gminie Ińsko !

Uwaga na głębokie dziury przy wjeździe i spadające suche gałęzie ( starych Topol do wycięcia ) przy drodze !

W czasie obchodu jeżeli szanowna komisja raczy wyjść z samochodów proszę nie wpaść do bagna bo nie zabezpieczone i śmierdzi !!! miejsce zabaw dzieci !!! kanalizacja NIE działa !!!

Brak jakichkolwiek dróg wewnętrznych , śmieciarka oraz autobus szkolny nie mogą dojechać !

Gruz po byłym PGR został zepchnięty w krzaki - a gdzie mamy ochronę przyrody !?

Domy gminne gdzie mieszkają rodziny z dziećmi pokryte starym eternitem z AZBESTEM !!! za co odpowiada gmina

Mamy nadzieję że obietnice wyborcze zostaną spełnione , w innym wypadku dostaniecie odpowiedni kwit na koniec panowie

Odnośnik do odpowiedzi
zawinił...a zabili psa

Panie Szafran.Znów nam będzie waniało z tej oczyszczalni,tego w porządku pana kompan nie przewidział w komisji wyjazdowej.Doszedł Pan do władzy i o nas zapomniał.Cały rok po przedni PUWiS zwodził że zrobi z tym porządek a tu nadal nic.Tyle lat na tym majątku urzędują że jak by na bieżąco wszystko robili to by może problemu nie było.Wciskają tylko kity że gmina kasę ma wyłożyć,ale kasę to oni biorą przez te lata a nie gmina.Proszę pamiętać o nas bo taczka w podwórzu sie grzeje.Wiemy co Pan obiecał i proszę aby wszystkie siły bezrobotnych przerzucić na Ścienne ,syf jaki wokół jeziora panuje jest niesamowity drugi temat to Pan radny Halejcio niech zgłasza o psach jakie luzem biegają po Linówku,tego też nie widzicie.Nie pracujcie tylko do 16 życie toczy się też po tej godzinie.Proszę tym się zająć.Panie Burmistrzu ma pan czas pracy nie normowany to przejechać się po 17 i zobaczyć jak to jest z tymi psami a nie dawno podięto uchwałę w tym temacie także proszę ją realizować.

Czy aby umowę na 30 lat z PUWiS-em nie podpisała ciotka wieża .Rozumiem,że następcy powinni wyprostować ten złodziejski bubel i to jak najprędzej.. W TV w niedzielę pokazywali jak w Chociwelu ludzie są oszukiwani w podobny sposób. To znaczy ,że któraś naśladowała którąś.Gdzie byli wówczas radni, niektórzy są i aktualnie? Nie lepiej postępwał TW"Janek" i utrzymał ten bajzel do dzisiaj.No cóż następcy wiele obiecywali, szczególnie ci z IFS-u .Czas na realizację tych programów. Myślę ,że pretensje to trzeba mieć do ludzi z poprzedniej radzie.To oni najdłużej tolerowali głupotę wymienionych rządzących.Ktoś na siłe szuka tutaj kozła ofiarnego.Jeżeli już , to zacznijcie od tych winnych, ciągle zasiadających w radzie.

Odnośnik do odpowiedzi

.Już tu pisali że umowa była dobrze zawarta tylko trzeba umieć czytać i chcieć rozwiązać.Jak się nie chciało to tak jest.Jeśli nie moc była w po przedniej kadencji to niech Ci panowie działają po nowemu obiecali to załatwić i naprawić dlatego głosowaliśmy na nich.Najgorsze że przewodniczący komisji gospodarczej jest z tego okręgu co oczyszczalnia w ścienny.Najgorsze że Pan Szafran też był w tamtej radzie i miał umowę i nie doczytał się że można ją rozwiązać.Obiecał niech działa.

Odnośnik do odpowiedzi

.Już tu pisali że umowa była dobrze zawarta tylko trzeba umieć czytać i chcieć rozwiązać.Jak się nie chciało to tak jest.Jeśli nie moc była w po przedniej kadencji to niech Ci panowie działają po nowemu obiecali to załatwić i naprawić dlatego głosowaliśmy na nich.Najgorsze że przewodniczący komisji gospodarczej jest z tego okręgu co oczyszczalnia w ścienny.Najgorsze że Pan Szafran też był w tamtej radzie i miał umowę i nie doczytał się że można ją rozwiązać.Obiecał niech działa.

A własnie, że Szafran doczytał i cały czas twierdził, pisał nawet o tym na portalu, że umowę z puwisem można i trzeba rozwiązać. Nie pisz bzdur, obserwuj bacznie co się dzieje na sesji, oglądaj film, czytaj protokóły.
Odnośnik do odpowiedzi
zapewne ślepy albo głupi

A własnie, że Szafran doczytał i cały czas twierdził, pisał nawet o tym na portalu, że umowę z puwisem można i trzeba rozwiązać. Nie pisz bzdur, obserwuj bacznie co się dzieje na sesji, oglądaj film, czytaj protokóły.

No właśnie , czepił się jak rzep psiego ogona.Dlaczego Szafran ma myśleć za wszystkich? Głównie za burków i ich z-ców. A gdzie kara dla idiotki, któa podpisała taką umowę. Gdzie wówczas była Rada p,Krysiu? Teraz jesteście we trzy mądre? Faktem jest,że trzeba mieć jaja ale kiedyś wszystko było obsługiwane miejscową firmą.Dlaczego obcy mają nas oszukiwać i wykorzystywać? Brawo krokus , nie daj się kopać w zadek. Walnij na odlew jak to robią byki.

Odnośnik do odpowiedzi

A własnie, że Szafran doczytał i cały czas twierdził, pisał nawet o tym na portalu, że umowę z puwisem można i trzeba rozwiązać. Nie pisz bzdur, obserwuj bacznie co się dzieje na sesji, oglądaj film, czytaj protokóły.

czytałem że p. szafran jest absolwentem politechniki Śląskiej... niestety sprawdzilem absolwentów jego rocznika na wszystkich uczelniach tego typu i nie znalazłem tego typka ....to dlatego ma tak marne słownictwo, i zero nowatorskiego podejścia do spraw samorządowych, a w sprawie wodociągów to już wyborcy przekonają się w krótce dlatego ....ze On już nic nie moze...bo te trzy baby wezmą odwet nad tym skorupiakiem zatwardziałym i pokażą mu miejsce w szeregu.... baby do dziela...
Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie , czepił się jak rzep psiego ogona.Dlaczego Szafran ma myśleć za wszystkich? Głównie za burków i ich z-ców. A gdzie kara dla idiotki, któa podpisała taką umowę. Gdzie wówczas była Rada p,Krysiu? Teraz jesteście we trzy mądre? Faktem jest,że trzeba mieć jaja ale kiedyś wszystko było obsługiwane miejscową firmą.Dlaczego obcy mają nas oszukiwać i wykorzystywać? Brawo krokus , nie daj się kopać w zadek. Walnij na odlew jak to robią byki.

Ależ ten dupek Szafran podobny do kartofla... i myśli jak dwa kartofle
Odnośnik do odpowiedzi

czytałem że p. szafran jest absolwentem politechniki Śląskiej... niestety sprawdzilem absolwentów jego rocznika na wszystkich uczelniach tego typu i nie znalazłem tego typka ....to dlatego ma tak marne słownictwo, i zero nowatorskiego podejścia do spraw samorządowych, a w sprawie wodociągów to już wyborcy przekonają się w krótce dlatego ....ze On już nic nie moze...bo te trzy baby wezmą odwet nad tym skorupiakiem zatwardziałym i pokażą mu miejsce w szeregu.... baby do dziela...

Jesteś Ubek że ganiasz za radnymi i ich inwigilujesz? Po co ci wiedza o jego studiach. Nie wystarczy że pisał że PUWiS należ wygonić na zbity pysk? Wież podpisała umowę na 30 lat chyba wtedy kiedy jej życie było u diabła na szali...tylko kretyn idzie na takie umowy albo coś z tego ma...ona zawsze robiła wszystko przeciw mieszkańcom ale dla dobra swojego...sydorka, krawczykowa i działoszewska to dewiacja która ogarnęła naszą gminę na dokończenie zagłady.....chciałeś chyba napisać hasło "baby do piachu".................od Szafrana wara przynajmniej w sprawie PUWiS.

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś Ubek że ganiasz za radnymi i ich inwigilujesz? Po co ci wiedza o jego studiach. Nie wystarczy że pisał że PUWiS należ wygonić na zbity pysk? Wież podpisała umowę na 30 lat chyba wtedy kiedy jej życie było u diabła na szali...tylko kretyn idzie na takie umowy albo coś z tego ma...ona zawsze robiła wszystko przeciw mieszkańcom ale dla dobra swojego...sydorka, krawczykowa i działoszewska to dewiacja która ogarnęła naszą gminę na dokończenie zagłady.....chciałeś chyba napisać hasło "baby do piachu".................od Szafrana wara przynajmniej w sprawie PUWiS.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/11146531_701176249991689_2266105639766810962_n.jpg?oh=0851399d9e1af41c72d3509a7e9599cc&oe=5598317A&__gda__=1440814027_9c9becf0ff4b29a695a5bcafc2db1395

Olo nie strzelaj do oponentów z takie artylerii !

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam że jednak jest istotne czy szafran studia ukończył lub czy ma tzw. bilet . Jak mówił mi ojciec kiedyś robiono studia zaoczne dla tak zwanych przodowników pracy , tych mocno czerwonych i wiernych socjalistycznej ojczyźnie i dopuszczali każdego jełopa . Dlatego on tylko tutaj błysnął , na śląsku mogliby go koledzy zdemaskować .

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam że jednak jest istotne czy szafran studia ukończył lub czy ma tzw. bilet . Jak mówił mi ojciec kiedyś robiono studia zaoczne dla tak zwanych przodowników pracy , tych mocno czerwonych i wiernych socjalistycznej ojczyźnie i dopuszczali każdego jełopa . Dlatego on tylko tutaj błysnął , na śląsku mogliby go koledzy zdemaskować .

A ty jesteś po ORMO czy ZOMO.Zawsze mogę dodać szczegółów jednostronny prymitywie,niby polaku..

Odnośnik do odpowiedzi

A ty jesteś po ORMO czy ZOMO.Zawsze mogę dodać szczegółów jednostronny prymitywie,niby polaku..

jak idziesz do lekarza to jest ważne aby był on lekarzem , ile mieliśmy już przypadków opisywanych w prasie , że lekarze byli po zawodówce i tylko coś z głową mieli nie tak .

Odnośnik do odpowiedzi

jak idziesz do lekarza to jest ważne aby był on lekarzem , ile mieliśmy już przypadków opisywanych w prasie , że lekarze byli po zawodówce i tylko coś z głową mieli nie tak .

Po co masz iść do lekarza sam sobie już diagnozę postawiłeś. Radni startując w wyborach powiedzieli o sobie wiele. Jak miałeś niedosyt to trzeba było zrobić to podczas kampanii wyborczej. Przecież Włodek jest już kolejną kadencję a ty jakbyś zielonego ludzika zobaczył. Wstyd mi za takiego wyborcę.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo dzis tez dałem sobie ,także swiat widzę kolorowo.Strasznie walisz Świętą Trójcę od wszystkich ,nie wiem z kim trzymasz ale własnie widzę że z kolorowymi.Twój IDOL RAJCA czerwony .Jesmu jeszcze ta czerwień nie zbladła ,bo na sesji taki czerwony że wszystkich przebija.SZafran oczywiście czerwony ,tu zatarł slady i przefarbował się na zielonego dla nie poznaki.Jak ma nie czyste sumienie i chce Cię przyatakować to zieleń znów zamienia się w czerwień.Wpisy miałes w miarę ale cos ostatnio skręciłes w inną drogę.BŁĄDZISZ SYNU.Lubie jednak jak piszesz o gminie a nie kto gdzie i jak,Widzę że robisz się taki sam czerwony tylko po drugiej stronie.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo dzis tez dałem sobie ,także swiat widzę kolorowo.Strasznie walisz Świętą Trójcę od wszystkich ,nie wiem z kim trzymasz ale własnie widzę że z kolorowymi.Twój IDOL RAJCA czerwony .Jesmu jeszcze ta czerwień nie zbladła ,bo na sesji taki czerwony że wszystkich przebija.SZafran oczywiście czerwony ,tu zatarł slady i przefarbował się na zielonego dla nie poznaki.Jak ma nie czyste sumienie i chce Cię przyatakować to zieleń znów zamienia się w czerwień.Wpisy miałes w miarę ale cos ostatnio skręciłes w inną drogę.BŁĄDZISZ SYNU.Lubie jednak jak piszesz o gminie a nie kto gdzie i jak,Widzę że robisz się taki sam czerwony tylko po drugiej stronie.

Jak lubisz kolory to proponuję wypad do Warszawy tam mają tęczę. My tu mamy grajdół ale swojski i nie taki syfiasty jak nam chcesz to przedstawić.Błądzenie też ludzka.....Ja lubię pisać o faktach a te są proste "wiem" i "rajca" obiecali że nie będzie żwirowni teraz milczą jak zaklęci....na najbliższych komisjach nic na ten temat nie ma....w przedmiocie czy ktoś jest czerwony, zielony czy pomarańczowy nie moje zmartwienie...Jak dla mnie to oni tylko są kłamcami wyborczymi i to piszę....

Odnośnik do odpowiedzi

Olo co tak wyniośle.Z spostrzeżeń zaczełem wnioskować że biżej jest Ci kolorów obecnych panów a tu cały czas walisz w trójkę Pań a oni są tacy sami.Tu cię po pieram że to są kłamcy ,nawet jeśli tej żwirówki nie będzie to są.Ja nie mam zdania co do tego zagadnienia,jest mi obojetnie.Jesli masz inne alternatywy to mnie przekonaj abym zmienił zdanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Spotykają się bo są problemy.Obietnice wyborcze były a tu nici.Szukali tych urządzeń jakie miały być zamontowane na nowej promenadzie bo odbiór już był a fontanny nie ma ,mostek nie taki jaki miał być według projektu ,I.T.D.Kasa poszła za wszystko a tu nici.

A projekt pierwszego etapu widziałeś?Gdybyś widział,to nie pisałbyś o mostku i fontannie.

Odnośnik do odpowiedzi

A projekt pierwszego etapu widziałeś?Gdybyś widział,to nie pisałbyś o mostku i fontannie.

W tej gminie są obecnie realizowane projekty sprzed 5-7 lat.Do aktualnych potrzeb gmina dorośnie za następne 20 lat.To będzie jak w sam raz koniec zwiększonych dotacji na rozwój.Tak to działa . A raczej NIE DZIAŁA.

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za spęd był dziś o 17-tej pod gminą ? Cała kłamliwa koalicja zwirowa tam stała !

Olo ty wszystko wiesz co w trawie piszczy, gadaj no tu zaraz co tam się działo !

Nic się nie działo. Opozycja kupczyła w wiadomej sprawie. Już po naszej gminie. Teraz nadzieja w mieszkańcach.

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko Razem nie pękajcie .Zwirownia to dobro nasze więc trzeba umuieć korzystać .Śląsk cały kopie ,jak by nie kopał to co ziemia kryje to dopiero bieda by była.Nie patrzcie na tego jakiegoś Ola co za swą prywatą jest.Dobrze tylko rozmawiać z kopalnią to coś się dedzie działo.

Dlatego Śląsk przyjechał do Ińska!!!! Ty pusty gamoniu w takim razie wy.......dalaj tam skąd przyjechałeś. Opozycja najgłośniej krzyczała że burek robi źle robiąc plan dla żwirowni. Teraz sami chcą jej otwarcia pobratają się wszyscy ifs, rzeczpospolita babska i insko xxi gra pozorów była tylko przed wyborami teraz jest jedność.Ośla górka, ślimak i kupczyk mają już przesrane na początku. Andrzej wracaj szybko bo ci zdrajcy sprzedadzą nas za marne srebrniki te kumiaki ze słomą w butach.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...