Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

rajca bardzo szkoda, że przez ostatnie 4 lata nie powiedziałes "sprawdzam" do swojego guru racina i jego przybocznego palucha

Teraz ty możesz.... właściwie możesz to na co "rajca" co pozwoli hahahahahah

Dobrze dedukujesz a ja nie ukrywam, że ten układ, myślę że trwały i na 4 lata, powstał przy ..........wysiłku! Szkoda że nie odbyło się to na pierwszej sesji, ale niektórym potrzeba czasu, aby przyszli po rozum do głowy ! Włodek już jest i będzie dobrym działaczem na tej funkcji. Już "obskoczył" województwo, powiat i wiele innych urzędów i ruszyła sprawa drogi w Ściennem(którą na potrzeby kampanii niestety przyblokował ) i drogi w Storkowie, Krzysztof pisze wnioski i tak ma to się toczyć. On ma naturalny power, ciąg na działanie i wdrażanie. Ponadto ja go trzymam za słowo i to co klepał przez 4 lata, że on by "coś" zrobił łatwiej i lepiej lub inaczej - to teraz to będzie robił z jęzorem na brodzie. Bo jak nie to w pewnym momencie można powiedzieć słynne "sprawdzam"! Junior wiedzę zdobytą w szkole i zaobserwowaną w opozycji, pogłębi i ugruntuje w urzędzie bo przecież młodzi muszą staruchów zastępować, bo biologia jest nieubłagana.

Wiem że oni tych paszkwili i docinek nie piszą ! Domyślam się że robią to osoby z kręgu tej wymienionej przez Ciebie wyżej, bo niektóre przesłanki i szczegóły, naprowadziły na ich "trop".

I nie biorę ich w obronę z czysto kunktatorskich pobudek, ale mam "twardą" wiedzę w tym temacie.

To mi sie podoba trzymać tych prostaczków w szachu bo inaczej będą im rogi rosły.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ten Rajca głupoty pisze.Włodek wszystko obskoczył i co z tego żadnych decyzji .Gdzie masz kasę pokaż ,jesteś przecież szefem komisji budżetowej.Paluch Twój pupil już wnioski pisał i to nie jedne.Same niewypały z tm projektantem ,jak się przyglądać tym działaniom to można odnieść wrażenie że się wspierali. na wzajem.Ty na tym portalu nie powinieneś pisać,chyba że się oczyścisz publicznie i jawnie co jako radny zrobiłeś i jakie stosowałeś naciski żeby coś komuś załatwić poza prawem .Ty piszesz że Szafran i Michał nie wyzywają na portalu,tu faktycznie widac jak w partii bronisz ich Smarujecie wszyscy razem.Pamietasz jak za droga chodziłes co Szafran ją zablokował ,teraz wspólnie skończcie te dzieło co spierniczyliście bo przejechac nie idzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto tu jest burmistrzem jesli Szafran wszedzie po urzedach jeżdzi.Pytanie brzmi co robi burmistrz i wicek.Tu trzeba zrobic porządek z osrodkiem zdrowia i Kargula sprowadzic na ziemię.Trzy miesiace mijaja a tu nic.Kargul racina olewał to chyba was olewa.Radna składała do burmistrza wniosek dotyczący osrodka zdrowai.Dec jest szefem odpowiedniej komisji to niech bierze się do pracy.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto tu jest burmistrzem jesli Szafran wszedzie po urzedach jeżdzi.Pytanie brzmi co robi burmistrz i wicek.Tu trzeba zrobic porządek z osrodkiem zdrowia i Kargula sprowadzic na ziemię.Trzy miesiace mijaja a tu nic.Kargul racina olewał to chyba was olewa.Radna składała do burmistrza wniosek dotyczący osrodka zdrowai.Dec jest szefem odpowiedniej komisji to niech bierze się do pracy.

Racin wszystkich rozpuścił jak dziadowski bicz, wszyscy burmistrza olewają, słusznie piszesz o kargulu, wod-kan tez nas olewają i cała reszta też.
Odnośnik do odpowiedzi

Kto tu jest burmistrzem jesli Szafran wszedzie po urzedach jeżdzi.Pytanie brzmi co robi burmistrz i wicek.Tu trzeba zrobic porządek z osrodkiem zdrowia i Kargula sprowadzic na ziemię.Trzy miesiace mijaja a tu nic.Kargul racina olewał to chyba was olewa.Radna składała do burmistrza wniosek dotyczący osrodka zdrowai.Dec jest szefem odpowiedniej komisji to niech bierze się do pracy.

Wziął się do pracy. Wiele wyjaśni się podczas najbliższej komisji i sesji.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj ty produkcie genetycznie modyfikowany (zdaje się że nie do końca wykształcony rozum), co nagle to po diable. Przychodź na sesje lub oglądaj z nich nagrania a nie będziesz pieprzył kocopołów. Droga w Sciennem jest w "robocie", trwa przygotowanie dokumentacji i prowadzone są owocne rozmowy z nowym Zarządem Powiatu bo jak wiesz (roślino), Powiat jest jej właścicielem. Także załatwiane są dokumenty na naprawę drogi w Storkowie w tym wypadku dotyczy to Agencji Rolnej w skrócie.

Tak więc jak chcesz coś pierdnąć to raczej przemyśl swoje zamiary bo wychodzisz tu na zwykłego pieniacza i nieuka kukurydzo raczej nie bounduelle.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje że następna sesja będzie nagrana a kamera ustawiona zostanie tak żeby było widać jakiego mamy wspaniałego prżewodniczącego.\ jak mota śię w papierach/ :D

Tu masz rację, przewodniczący może nie wspaniały ale jest ok !!

Odnośnik do odpowiedzi

Wspierajcie przewodniczącego) spoko facet i zawsze można z Nim pogadać.Tu strach się ujawniać bo chamstwo na forum bierze gorę i nie ma co po nazwiskach choć chętnie bym się przedstawił/ ła ale to w tej społeczności jest problem .Jedyny Michał pisze pod swoim imieniem-też spoko facet ,wspierajmy naszych włodarzy przecież to nasza gmina ...ludzie bierzmy grabie i sprzątajmy brzeg naszego pięknego jeziora -perła regionu ,pierwsza klasa kąpielowa !Wiosna idzie,Biebrzanski park i okolice już tłuką kase na turystach bo ptaki lęcą! a do nas żurawie już dawno przyleciały !i gęsi....marnujecie czas a inni choć nie mają takich atrakcji dawno zarabiają ---- no i co z tym zrobimy?? może wszyscy bierzmy się do roboty zamiast pieprzyć głupoty

Odnośnik do odpowiedzi

Wspierajcie przewodniczącego) spoko facet i zawsze można z Nim pogadać.Tu strach się ujawniać bo chamstwo na forum bierze gorę i nie ma co po nazwiskach choć chętnie bym się przedstawił/ ła ale to w tej społeczności jest problem .Jedyny Michał pisze pod swoim imieniem-też spoko facet ,wspierajmy naszych włodarzy przecież to nasza gmina ...ludzie bierzmy grabie i sprzątajmy brzeg naszego pięknego jeziora -perła regionu ,pierwsza klasa kąpielowa !Wiosna idzie,Biebrzanski park i okolice już tłuką kase na turystach bo ptaki lęcą! a do nas żurawie już dawno przyleciały !i gęsi....marnujecie czas a inni choć nie mają takich atrakcji dawno zarabiają ---- no i co z tym zrobimy?? może wszyscy bierzmy się do roboty zamiast pieprzyć głupoty

Odnośnik do odpowiedzi

Wspierajcie przewodniczącego) spoko facet i zawsze można z Nim pogadać.Tu strach się ujawniać bo chamstwo na forum bierze gorę i nie ma co po nazwiskach choć chętnie bym się przedstawił/ ła ale to w tej społeczności jest problem .Jedyny Michał pisze pod swoim imieniem-też spoko facet ,wspierajmy naszych włodarzy przecież to nasza gmina ...ludzie bierzmy grabie i sprzątajmy brzeg naszego pięknego jeziora -perła regionu ,pierwsza klasa kąpielowa !Wiosna idzie,Biebrzanski park i okolice już tłuką kase na turystach bo ptaki lęcą! a do nas żurawie już dawno przyleciały !i gęsi....marnujecie czas a inni choć nie mają takich atrakcji dawno zarabiają ---- no i co z tym zrobimy?? może wszyscy bierzmy się do roboty zamiast pieprzyć głupoty

Bierz się bierz . Po to cię wybrali i za to bierzesz kasę i to jak na warunki ińskowe dużo. Nie wyzyskuj mieszkańców bo wystarczy że łożą juz na ciebie. Przewodniczący to zwyczajny burak śląski i niech się tu nie wychwala. Po czynach poznajemy jegomościa a nie czy dobrze gada.

Odnośnik do odpowiedzi

Wspierajcie przewodniczącego) spoko facet i zawsze można z Nim pogadać.Tu strach się ujawniać bo chamstwo na forum bierze gorę i nie ma co po nazwiskach choć chętnie bym się przedstawił/ ła ale to w tej społeczności jest problem .Jedyny Michał pisze pod swoim imieniem-też spoko facet ,wspierajmy naszych włodarzy przecież to nasza gmina ...ludzie bierzmy grabie i sprzątajmy brzeg naszego pięknego jeziora -perła regionu ,pierwsza klasa kąpielowa !Wiosna idzie,Biebrzanski park i okolice już tłuką kase na turystach bo ptaki lęcą! a do nas żurawie już dawno przyleciały !i gęsi....marnujecie czas a inni choć nie mają takich atrakcji dawno zarabiają ---- no i co z tym zrobimy?? może wszyscy bierzmy się do roboty zamiast pieprzyć głupoty

Rozsądny wpis, rzadkość na tym forum. Olo, kukurydza można coś rozsądnego napisać a nie potępiać wszystko w czambuł !

Odnośnik do odpowiedzi

Rozsądny wpis, rzadkość na tym forum. Olo, kukurydza można coś rozsądnego napisać a nie potępiać wszystko w czambuł !

Jak to jest rozsądny wpis to ty jesteś obecna władza która żeruje na głupocie a Olo i kukurydza to nieliczni którzy właśnie pokazują głupotę nowych cwaniaków.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest rozsądny wpis to ty jesteś obecna władza która żeruje na głupocie a Olo i kukurydza to nieliczni którzy właśnie pokazują głupotę nowych cwaniaków.

A ty jesteś prawdziwa pindzia zajmująca się głupotami, zamiast przeczytać to http://bip.insko.pl/...01502260910.pdf bo ja na ten przykład jestem ciekawy kto i komu umorzył podatki na kwotę 65 tysięcy złotych??????????????????
Odnośnik do odpowiedzi

A ty jesteś prawdziwa pindzia zajmująca się głupotami, zamiast przeczytać to http://bip.insko.pl/...01502260910.pdf bo ja na ten przykład jestem ciekawy kto i komu umorzył podatki na kwotę 65 tysięcy złotych??????????????????

To komu nowy burek umorzył 65 patoli??? Przecież Michał ciągle miał o to pretensje do Racina!!!! Kto jest ty szczęśliwcem - przecież to jest informacja jawna i pewnie gdzieś w innych dokumentach jest komu takie podatki umorzono. Napisz "komu?" bo przecież to jest kpina z wyborców przez Michała i Jacka.

Odnośnik do odpowiedzi

To komu nowy burek umorzył 65 patoli??? Przecież Michał ciągle miał o to pretensje do Racina!!!! Kto jest ty szczęśliwcem - przecież to jest informacja jawna i pewnie gdzieś w innych dokumentach jest komu takie podatki umorzono. Napisz "komu?" bo przecież to jest kpina z wyborców przez Michała i Jacka.

No własnie nie wiadomo czy to racin czy jacek?
Odnośnik do odpowiedzi
przejrzystość

To komu nowy burek umorzył 65 patoli??? Przecież Michał ciągle miał o to pretensje do Racina!!!! Kto jest ty szczęśliwcem - przecież to jest informacja jawna i pewnie gdzieś w innych dokumentach jest komu takie podatki umorzono. Napisz "komu?" bo przecież to jest kpina z wyborców przez Michała i Jacka.

A mieli tak przejrzyście rządzić. Ktoś , kiedyś tutaj pisał,że to ta sama banda,tylko kilka gęb dla niepoznaki się wymieniło.

Odnośnik do odpowiedzi

A mieli tak przejrzyście rządzić. Ktoś , kiedyś tutaj pisał,że to ta sama banda,tylko kilka gęb dla niepoznaki się wymieniło.

A jaka "wieżowa" piramida jest w upadku i pod syndykiem od wielu lat ?

Odnośnik do odpowiedzi

Do Wiem .Piszesz że wszystko wyjaśni się na najbliższej komisji i sesji.Mam pytanie czy wyjaśnią na jakiej podstawie burmistrz powołał Michała na zastępce,gdzie sa informacje na BIP o takich zarządzeniach o umorzeniach podatkowych,też taką działalnością zaczyna zbierać głosy,tak robił racin i nic sie tu nie zmienia.O tej jawności już wiele pisano tu jej po prostu nie ma.Ponoć w gminie jest kontrola z RIO zobaczymy co racin zostawiał a obecni rządzący udają że wszystko jest w porządku.Dla tego taki układ stworzono.Co do wpisów o nowym przewodniczącym to nadaję się do kabaretu ale śląskiego ,tam by sie dobrze zrealizował.

Odnośnik do odpowiedzi

Wspierajcie przewodniczącego) spoko facet i zawsze można z Nim pogadać.Tu strach się ujawniać bo chamstwo na forum bierze gorę i nie ma co po nazwiskach choć chętnie bym się przedstawił/ ła ale to w tej społeczności jest problem .Jedyny Michał pisze pod swoim imieniem-też spoko facet ,wspierajmy naszych włodarzy przecież to nasza gmina ...ludzie bierzmy grabie i sprzątajmy brzeg naszego pięknego jeziora -perła regionu ,pierwsza klasa kąpielowa !Wiosna idzie,Biebrzanski park i okolice już tłuką kase na turystach bo ptaki lęcą! a do nas żurawie już dawno przyleciały !i gęsi....marnujecie czas a inni choć nie mają takich atrakcji dawno zarabiają ---- no i co z tym zrobimy?? może wszyscy bierzmy się do roboty zamiast pieprzyć głupoty

wyskoczyłeś chłopie przed orkiestrę jak totalny głupek , jeżeli ktoś z powodów taktycznych blokuje budowę drogi w Sciennym to jest dla mnie totalną świnią . Nie kto inny jak przewodniczący pluł na tych stronach na wszystkich tych którzy stali na jego drodze do stanowiska . Moje zdanie jest jednoznaczne , pieniacz i nawiedzony głupol zostanie zawsze tym samym . Kto ma wątpliwości niech prześledzi jego działania w walce o stołek . Myślę jednak że i tak jego kolesie w odpowiednim czasie spowodują jego upadek gdyż taka jest ich kalkulacja

Odnośnik do odpowiedzi

wyskoczyłeś chłopie przed orkiestrę jak totalny głupek , jeżeli ktoś z powodów taktycznych blokuje budowę drogi w Sciennym to jest dla mnie totalną świnią . Nie kto inny jak przewodniczący pluł na tych stronach na wszystkich tych którzy stali na jego drodze do stanowiska . Moje zdanie jest jednoznaczne , pieniacz i nawiedzony głupol zostanie zawsze tym samym . Kto ma wątpliwości niech prześledzi jego działania w walce o stołek . Myślę jednak że i tak jego kolesie w odpowiednim czasie spowodują jego upadek gdyż taka jest ich kalkulacja

Przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona, Włodek bardzo dobrze zrobił z drogą w Ściennym, burek przed wyborami obiecywał wszystko, w Czrtyniu ludziom pokazywał zdjęcia świetlicy, a jeszcze nie ma nawet gotowego projektu, w październiku ogłosił przetarg na remont świetlicy w Linówku a nie miał na to srodków unijnych, w sciennym obiecywał drogę i remont oczyszczalni, zawalił promenadę, Jacek w grudniu nie wychodził od marszałka, bo zagrożone było 600 tyś. finansowania. Wystarczy popatrzeć tu http://bip.insko.pl/...01502260910.pdf gdzie jest wykazane 53 tyś. zadłużenia wymagalnego. Burek na swoje inwestycje brał kredyty, które Jacek zacznie spłacać w tym roku, tak więc Włodek bardzo dobrze zrobił, bo droge w Ściennym może wyremontowac tylko powiat, w gminie nie ma na to kasy, bo burek kasę wyczyścił do zera.
Odnośnik do odpowiedzi

Kto ten przetarg unieważnił??? Przecież podpisał się Liwak ślimak a kto przygotowywał ów przetarg wasz pozostawiony koleś z IFS do kogo te płacze???? Idź do Leśkiwa i Palucha wypłakiwać się bo my mieszkańcy wiemy że w kasie pusto pomimo to rwaliście cholewki do władzy aż miło!!! Teraz wszystko wina Racina a nie mówiłem, że tak będzie po wyborach i przez 4 lata będzie gówno i nasrane?

Odnośnik do odpowiedzi

Do kogo te słowa? Ja się do władzy nie rwałem, chyba o sobie mówisz. Ja ci piszę to co wynika z dokumentów na BiPie, jak ty głosowałes na Jacka to wal do niego i sobie razem płaczcie

A jak na wieże to do Paryża a jak na TW"janek" to do SB ty palancie od siedmiu boleści.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...