Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

Olo kto to może byc Anka -Iza Huk a gość to Szafran.To oni pania Ludwińską proferują i tak jak odnoszą się do konkursu to go ustawią.Tak PSL tu chce kotwicę rzucić,nie na darmo przyjeżdrzał w kampani na spotkania Jacka Rucinski .Nic on na tych spotkaniach nie wnisó ale oczerniał Racina i to mu w krótkich wysstąpieniach wychodziło.Pozatym zobacz na fotke z Dnia Sybiraków jak świeta trójca siedzi.Myśli Iza że jest rozgrywającą ale tak w rzeczywistości nie jest,jest ona zadufana w sobie ale nic madrego nie wniesie.Co do tepienia to trzeba tepić tych co rządzą ,niuc nie wnoszą od samego początku,budżet tylko rozwalaja a radni nic nie widzą.

Odnośnik do odpowiedzi

ALA trochę cię wyobraźnia poniosła szafrana wpisy to wszyscy wiedzą które, a Hukowa to chyba nawet nie wie o tym forum, i nie zaprzeczam ze znam ja osobiscie nie uwazam zeby byla zadufana w sobie. Mieszkam w Ińsku od urodzenia, znam te wszystkie uklady, pamietam jaka była szkoła za Paciejewskiego i Jamrozego wszyscy o niej mówili dobrze a teraz. OLO może mówię nie prawde?

Odnośnik do odpowiedzi

ALA trochę cię wyobraźnia poniosła szafrana wpisy to wszyscy wiedzą które, a Hukowa to chyba nawet nie wie o tym forum, i nie zaprzeczam ze znam ja osobiscie nie uwazam zeby byla zadufana w sobie. Mieszkam w Ińsku od urodzenia, znam te wszystkie uklady, pamietam jaka była szkoła za Paciejewskiego i Jamrozego wszyscy o niej mówili dobrze a teraz. OLO może mówię nie prawde?

Powiem wprost. Kiedy ci panowie rządzili to tylko rozbijali się autami, ciągle ze sobą rywalizowali, wyrywali panienki że nauczycielki się bały która następna, na dodatek preferowany był tylko sport a nie nauka. O tym niestety wszyscy wiedzą Mówisz "anka" nieprawdę. Nie wspominając że obaj byli nałogowymi alkoholikami. Tylko w Ińsku mógł istnieć taki chory układ. Obu preferowała i namaściła Teresa. Koniec tematu.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem wprost. Kiedy ci panowie rządzili to tylko rozbijali się autami, ciągle ze sobą rywalizowali, wyrywali panienki że nauczycielki się bały która następna, na dodatek preferowany był tylko sport a nie nauka. O tym niestety wszyscy wiedzą Mówisz "anka" nieprawdę. Nie wspominając że obaj byli nałogowymi alkoholikami. Tylko w Ińsku mógł istnieć taki chory układ. Obu preferowała i namaściła Teresa. Koniec tematu.

Olo z Twoich ust płynie czysta herezja.Nie poznaję Ciebie. Twoja idolka, żeby nie powiedzieć bogini, big lady, popełniała jakieś błędy? Ależ to nieprawdopodobne ! Od baboli, nietrafionych decyzji ect. masz przecież dyżurnych-w przeszłości Racin i sp-łka a obecnie wiadomo...

Idź biegiem dziś do proboszcza i szybko obmyj się z tego grzechu.....

Odnośnik do odpowiedzi

Olo z Twoich ust płynie czysta herezja.Nie poznaję Ciebie. Twoja idolka, żeby nie powiedzieć bogini, big lady, popełniała jakieś błędy? Ależ to nieprawdopodobne ! Od baboli, nietrafionych decyzji ect. masz przecież dyżurnych-w przeszłości Racin i sp-łka a obecnie wiadomo...

Idź biegiem dziś do proboszcza i szybko obmyj się z tego grzechu.....

Niestety "Olo" ma w większości rację. Trzeba to przyznać. Dwie kadencje byli od namaszczeni od wieży. Teraz macie pretensje że Racin trzymał dwie kadencje Czubka. Z wami też tak będzie bo wy już szukacie takiego co wam będzie z ręki jadł. Wszystko zależy od nauczycieli a nie dyrektora. Jak h***** nauczyciele to i sam Boże nie pomoże. Tych dwóch cwaniaczków co sobie życia użyli za wieży to ich mieli BARDZO dobrze. Potem dla obu nastały chude lata. Teraz znów wystartują do konkursu bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Ale uważam powrót tych spalonych drewniaków za głupi i nie chcę aby moje dziecię było pod takim dyrektorstwem co jak przechodzi to dzieci chichrają pod nosem.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie mam do tej Izki nic mi nie zrobiła, ale mało kto wie że Gil to jej rodzina i w starostwie ma uklady dodam że bliska rodzina, od strony jej brata żony , ktora jest wykladowcą na Uniwerku Szczecińskim, wysoko postawiony urzędnik urzędu wojewódzkiego to jej dobry kolega reprezentujący PO , a ta przyjaźń z Ludwińską to myślicie że od tak sobie to wszystko to są układy i nepotyzm a ona nie jest taka święta jak niektórzy sobie myślą

Odnośnik do odpowiedzi

Olo twój wpis jest na rzeczy.Tu wszyscy wiedzą jaki tryb pracy Ci panowie na państwówce w szkole prowadzili.Sama prywata a nauczyciele peły luz i to im pasowało.Anka bzdury pisze,broni Izy że ona o niczym nie wie i nie pisze,odebrałam to że Iza to ANIOŁ,jest zadufana w sobie i to podtrzymuję a na cafe codziennie siedzi.Także do niej nic nie mam ale swietoszkiem nie jest.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie mam do tej Izki nic mi nie zrobiła, ale mało kto wie że Gil to jej rodzina i w starostwie ma uklady dodam że bliska rodzina, od strony jej brata żony , ktora jest wykladowcą na Uniwerku Szczecińskim, wysoko postawiony urzędnik urzędu wojewódzkiego to jej dobry kolega reprezentujący PO , a ta przyjaźń z Ludwińską to myślicie że od tak sobie to wszystko to są układy i nepotyzm a ona nie jest taka święta jak niektórzy sobie myślą

Nie mówiłem? Przecież władza opiera się tylko na układach własnych czyli rodzina, znajomi, koledzy partyjni i reszta posrańców.

Olo twój wpis jest na rzeczy.Tu wszyscy wiedzą jaki tryb pracy Ci panowie na państwówce w szkole prowadzili.Sama prywata a nauczyciele peły luz i to im pasowało.Anka bzdury pisze,broni Izy że ona o niczym nie wie i nie pisze,odebrałam to że Iza to ANIOŁ,jest zadufana w sobie i to podtrzymuję a na cafe codziennie siedzi.Także do niej nic nie mam ale swietoszkiem nie jest.

pewnie że ma. To stary układ cioci i wbijanie do łba miejscowym że Liwak to inna bajka jest praniem mózgów. Wraca stare z przed racina wszyscy kurduple chcą skorzystać na bezmyślności Liwaka i spółki. Ale że "rajca" się na to zgadza to mnie zdumiewa. Boi się cioci żeby by znów nie dołożyła co to Ińsko Razem ma za pazuchą że tak jej się boją???

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca na troszkę się wyciszył.Dowiedział się tu z wpisów o nagraniach o kupczeniu stanowisk w jakich uczestniczył i jego kompan to kilka nocy spać nie mógł.On zresztą za sznurki nie pociąga ma swych dowódców.

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca na troszkę się wyciszył.Dowiedział się tu z wpisów o nagraniach o kupczeniu stanowisk w jakich uczestniczył i jego kompan to kilka nocy spać nie mógł.On zresztą za sznurki nie pociąga ma swych dowódców.

czytam cały czas wpisy "kukurydzy" i "Olo" i stwierdzam że to dobre forum. Jeszcze bardziej wtedy kiedy dyskutują ludzie mądrzy. nie włączając się do dyskusji człowiek nabiera dystansu do tego co sie w gminie dzieje. Dlatego muszę się choć na krótko odnieść że macie panowie dużo racji w tym co piszecie. Bo w sklepie właśnie tak mówi się o wygranej Jacka że poprowadzi gminę na dno.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mówiłem? Przecież władza opiera się tylko na układach własnych czyli rodzina, znajomi, koledzy partyjni i reszta posrańców.

pewnie że ma. To stary układ cioci i wbijanie do łba miejscowym że Liwak to inna bajka jest praniem mózgów. Wraca stare z przed racina wszyscy kurduple chcą skorzystać na bezmyślności Liwaka i spółki. Ale że "rajca" się na to zgadza to mnie zdumiewa. Boi się cioci żeby by znów nie dołożyła co to Ińsko Razem ma za pazuchą że tak jej się boją???

Olo nie podszczypuj rajcy aby dał tu głos. Od 50 dni jeździcie tu po nim jak po łysej (nomen omen) kobyle. Zachłystujecie się publicznym wystąpieniem byłej przewodniczącej w którym to wystąpieniu jedyną prawdą było to że prowadzono rozmowy(nie tylko z tym KWW) w celu wyłonienia większości w RM, co jest normalnym zachowaniem powyborczym, nie tylko u nas w Gminie ale jak zapewne się domyślasz Olo, w całym cywilizowanym świecie. W wielu swoich wypowiedziach Olo, z lubością cytujesz smaczne kąski z wystąpienia pani byłej. Wielu z nas nie wstydzi się swojej "kurduplowości" czy "karakaństwa", bo zauważ co ludzie "wielkich gabarytów" co głowy mają nie bliżej du..py, lecz raczej w chmurach, uczynili dla naszej społeczności. Pierwsze z brzegu "budowle" na miarę chwały socjalizmu, szpecące, trujące i generujące koszty -

molo, wypalarnia wegla i bioetanol.Szkoda czasu na przypominanie pomniejszych "osiągnięć" przepoczwarzonych demokratów.

A co do tematów poruszanych tu od początku nowej kadencji, to większość oparta jest na domysłach, przypuszczeniach, podpuszczaniach i zwykłych kłamstwach. Nie ma na razie zagrożenia nepotyzmem i kumoterstwem w temacie szkoły. To co tu jest publikowane to zwykłe domysły może i pomysły ale guzik prawda. Zostanie ogłoszony konkurs nie pod określoną osobę, ale przy pełnej transparentności. Przy okazji zostanie dokonana głęboka reorganizacja i uporządkowanie spraw organizacyjnych i personalnych w szkole.To co nie udało się poprzednikowi z determinacją będzie wdrażane przez byłego nauczyciela.

Olo twój sztandarowy temat żwirownia. W tej kadencji (i oby w następnych), nie ma takiej opcji aby została otwarta !!!

A dlaczego rajca nie pisze i jak zawsze merytorycznie dyskutuje - "po prostu nie będzie się kopał z koniem" jak powiedział kiedyś klasyk !

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie podszczypuj rajcy aby dał tu głos. Od 50 dni jeździcie tu po nim jak po łysej (nomen omen) kobyle. Zachłystujecie się publicznym wystąpieniem byłej przewodniczącej w którym to wystąpieniu jedyną prawdą było to że prowadzono rozmowy(nie tylko z tym KWW) w celu wyłonienia większości w RM, co jest normalnym zachowaniem powyborczym, nie tylko u nas w Gminie ale jak zapewne się domyślasz Olo, w całym cywilizowanym świecie. W wielu swoich wypowiedziach Olo, z lubością cytujesz smaczne kąski z wystąpienia pani byłej. Wielu z nas nie wstydzi się swojej "kurduplowości" czy "karakaństwa", bo zauważ co ludzie "wielkich gabarytów" co głowy mają nie bliżej du..py, lecz raczej w chmurach, uczynili dla naszej społeczności. Pierwsze z brzegu "budowle" na miarę chwały socjalizmu, szpecące, trujące i generujące koszty -

molo, wypalarnia wegla i bioetanol.Szkoda czasu na przypominanie pomniejszych "osiągnięć" przepoczwarzonych demokratów.

A co do tematów poruszanych tu od początku nowej kadencji, to większość oparta jest na domysłach, przypuszczeniach, podpuszczaniach i zwykłych kłamstwach. Nie ma na razie zagrożenia nepotyzmem i kumoterstwem w temacie szkoły. To co tu jest publikowane to zwykłe domysły może i pomysły ale guzik prawda. Zostanie ogłoszony konkurs nie pod określoną osobę, ale przy pełnej transparentności. Przy okazji zostanie dokonana głęboka reorganizacja i uporządkowanie spraw organizacyjnych i personalnych w szkole.To co nie udało się poprzednikowi z determinacją będzie wdrażane przez byłego nauczyciela.

Olo twój sztandarowy temat żwirownia. W tej kadencji (i oby w następnych), nie ma takiej opcji aby została otwarta !!!

A dlaczego rajca nie pisze i jak zawsze merytorycznie dyskutuje - "po prostu nie będzie się kopał z koniem" jak powiedział kiedyś klasyk !

Błąd! Wielki błąd nawet jeśli oparty na klasyku. Przyznam się, że lubię z "rajcą" pogadać wbrew temu co Działoszewska o nim powiedziała to jeden z mądrzejszych ludzi w radzie. Bynajmniej nie czadzę w tej chwili. Przecież nie chodziło o samo dogadywanie w uzyskaniu większości w radzie tylko dlaczego właśnie z Działoszewską skoro miał tylko trzy osoby w radzie. Od początku dla mnie ona się nie liczyła ale sami daliście jej fory wybierając na przewodniczącą. Za to was ukarała sromotnie bo publicznie obśmiała. Dobrz że wspominasz konkurs w szkole bo bynajmniej nie miałem "rajcy" na myśli mówiąc o powracających "kurduplach" tylko pacieja i rysia. Jakby ci dwaj mieli tyle w głowie co "rajca" to może bym nie marudził ale to już ruina jako nauczyciele w Ińsku więc tylko o to chodziło. Powiem za klasykiem - NIE WCHODZI SIĘ DRUGI RAZ DO TEJ SAMEJ RZEKI". Obaj byli dwie kadencje dyrektorami rodzice też to źle wspominają i nie powinno się brać takich ludzi pod uwagę. Co do żwirowni to nie zgodzę się z Tobą! To będzie wielki dylemat im dłużej temat nie ruszany tym bardziej wydaje się być przegrany. Jacek tematu ŻWIROWNIA unika diabeł święconej wody. Ot cała prawda w tym temacie. Bynajmniej stwierdzam że wpisy "rajcy" bardzo są konkretne i rzeczowe. To piszę z pełną odpowiedzialnością. jednak nie omieszkam mu dociąć że przy tak bystrym umyśle dać się tak wykolegować ciotce to jednak wstyd!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd! Wielki błąd nawet jeśli oparty na klasyku. Przyznam się, że lubię z "rajcą" pogadać wbrew temu co Działoszewska o nim powiedziała to jeden z mądrzejszych ludzi w radzie. Bynajmniej nie czadzę w tej chwili. Przecież nie chodziło o samo dogadywanie w uzyskaniu większości w radzie tylko dlaczego właśnie z Działoszewską skoro miał tylko trzy osoby w radzie. Od początku dla mnie ona się nie liczyła ale sami daliście jej fory wybierając na przewodniczącą. Za to was ukarała sromotnie bo publicznie obśmiała. Dobrz że wspominasz konkurs w szkole bo bynajmniej nie miałem "rajcy" na myśli mówiąc o powracających "kurduplach" tylko pacieja i rysia. Jakby ci dwaj mieli tyle w głowie co "rajca" to może bym nie marudził ale to już ruina jako nauczyciele w Ińsku więc tylko o to chodziło. Powiem za klasykiem - NIE WCHODZI SIĘ DRUGI RAZ DO TEJ SAMEJ RZEKI". Obaj byli dwie kadencje dyrektorami rodzice też to źle wspominają i nie powinno się brać takich ludzi pod uwagę. Co do żwirowni to nie zgodzę się z Tobą! To będzie wielki dylemat im dłużej temat nie ruszany tym bardziej wydaje się być przegrany. Jacek tematu ŻWIROWNIA unika diabeł święconej wody. Ot cała prawda w tym temacie. Bynajmniej stwierdzam że wpisy "rajcy" bardzo są konkretne i rzeczowe. To piszę z pełną odpowiedzialnością. jednak nie omieszkam mu dociąć że przy tak bystrym umyśle dać się tak wykolegować ciotce to jednak wstyd!!!!

Dzięki.

Na chłopski rozum ta pani nigdy nie powinna otrzymać tej funkcji. Ale dlaczego i w jakim celu, to jest temat rzeka i nie do dyskusji w tym miejscu. Jak masz ochotę podyskutować w innym miejscu to proszę. Temat planu dla SKSM, "obrabiają" obecnie prawnicy ale pod kątem w jaki sposób (a są dostępne dwa), bez konsekwencji dla Urzędu,wycofać go z "obiegu". Generalnie nie ma zagrożenia że żwirownia powstanie. Dlatego Jacek nie nagłaśnia tematu, chociaż naciski SKSM są coraz mocniejsze a obiecanki cacanki z ich strony, mogą działać na wyobraźnię. Jak trafnie zauważyłeś Olo, droga odwozu kruszywa, będzie przebiegać tuż przy pewnej "hacjendzie" i tu będzie jedyna prywata i czujność "rewolucyjna"

Odnośnik do odpowiedzi

Olo.Nie zgadzam się z Tobą że rajca to jedna z osób najmądrzejsza w radzie,u mnie wynik jest odwrotny przed ostatnia od końca.Wpisy pod Ińsko Razem oraz jako Rajca to niczym mnie nie zaskoczyły,tak samo zawsze się odnoszą do tego co za Teresy powstało.Przywołuje zakłady które powstały za nią ale dla czego nie napisze co powstało za niego.Żaden zakład pracy nie powstał przez osiem lat,zero inicjatywy w szukaniu firm które coś by stworzyły.Każdy tu powołuje sie na turystykę,niech wszyscy zajrzą do budżetu ile ta psełdo turystyka gminę kosztuję-więcej wydajemy niz pozyskujemy.Każda dziedzina przynosi straty w dochodach i nikt temu nie może zaradzić.Przecież ten pan co do niego budżet w komisji podlegał nic nie wniósł przez osiem lat,tylko zganiali na kryzys i.t.d.Niech napisze Ci prawdę dla czego robią plan dla wisoli to zobaczysz jak ta turystyka kwitnie za publiczne pieniądze . Nikt nie wlicza ludzi co pracują w pracach interwencyjnych do obsługi plaży i sprzątania Ińska bo powiat płaci ale to są nasze pieniądze.Tu juz nadmieniałem że jak co złego to Teresa a jak coś dobrego to Rajca czy Szafran,obrzucanie sie winami nie daje niczego ,mają się rządzący wziąść do pracy a nie administrować gminą.pieniądze leżą na ziemi tylko trzeba umieć je podnieść.Rajca pisze tu także często że piszemy na domysłach,i tu się myli.Ostatnio był wpis jak on sobie z Krzysiem rozmawiał w gminie,po tym wpisie bardzo się wyciszył.O czym rozmawiał to także napiszę ale troszkę trzeba poczekać.Chciałbym jeszcze napisac i przypomnieć co tu było pisane,wszędzie u tego pana czy przy komitecie Ińsko XXI była tak zwana kiełbasa wyborcza z piwem .Taki elektorat Ci panowie pozyskali i taki sposób dostali mandat do rządzenia.To nie wróży dla gminy dobrobytu.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj kukurydza, chcesz coś mądrego i konkretnego powiedzieć a dukasz i poruszasz się wokół spraw o których masz małe pojęcie. Gmina jako taka może "zarabiać" na turystyce w formie opłaty miejscowej, czyli tzw. klimatyczne, z wynajmu placów, parkingów ect. Zakładów pracy jak mówisz a w domyśle pewnie ci chodzi o coś podobnego do wypalarni czy innego molocha, nie powinno być na naszym terenie, skoro jest to Gmina typowo turystyczna nawet nie rolnicza bo gleby słabe ! I do takich standardów trzeba dążyć.

A co do planu zagospodarowania dla Wisoli to jest on wykonywany za prywatne pieniądze. Urząd nie wydaje nawet przysłowiowego grosza publicznego - do sprawdzenia przez każdego zainteresowanego u P.Juchy. Żadna tajemnica. Po uchwaleniu planu będziemy mieli wiedzę w którym kierunku można inwestować a tym samym będą nowe podatki od gruntu i nieruchomości dla Gminy oraz nowe stanowiska pracy dla młodych wykształconych mieszkańców naszej Gminy poszukujących pracy ! Nie doszukuj się drugiego dna w sprawach, które są publiczne i do sprawdzenia przez każdego i w dowolnym czasie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz rajco że skończyło się prywatnie plany robić.NIK wydał w tej sprawie raport,poczytaj sobie .Co do umoralniania to mnie nie musisz.Nie napisałeś że podatki będziesz mniejsze płacił po przekształceniu.Co do zatrudniania ludzi to możemy z tym nieć problemy,chyba że zatrudnisz ich na czarno lub umowę śmieciowa.Z tym planem oczywiście się zapoznam nie musisz o to zabiegać.Jak bym poszedł do Juchy to od razu bys miał telefon kto dopytywał sie w Twojej sprawie.Co do dukania to puść sobie komisje czy sesje i posłuchaj to będziesz miał swój wizerunek.Dla mnie jesteś burak.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj kukurydza, chcesz coś mądrego i konkretnego powiedzieć a dukasz i poruszasz się wokół spraw o których masz małe pojęcie. Gmina jako taka może "zarabiać" na turystyce w formie opłaty miejscowej, czyli tzw. klimatyczne, z wynajmu placów, parkingów ect. Zakładów pracy jak mówisz a w domyśle pewnie ci chodzi o coś podobnego do wypalarni czy innego molocha, nie powinno być na naszym terenie, skoro jest to Gmina typowo turystyczna nawet nie rolnicza bo gleby słabe ! I do takich standardów trzeba dążyć.

A co do planu zagospodarowania dla Wisoli to jest on wykonywany za prywatne pieniądze. Urząd nie wydaje nawet przysłowiowego grosza publicznego - do sprawdzenia przez każdego zainteresowanego u P.Juchy. Żadna tajemnica. Po uchwaleniu planu będziemy mieli wiedzę w którym kierunku można inwestować a tym samym będą nowe podatki od gruntu i nieruchomości dla Gminy oraz nowe stanowiska pracy dla młodych wykształconych mieszkańców naszej Gminy poszukujących pracy ! Nie doszukuj się drugiego dna w sprawach, które są publiczne i do sprawdzenia przez każdego i w dowolnym czasie.

Drugie dno zaczęło się za konia ,kiedy to sprzedano Wisolę za bezcen i wiadomo kto za tym stał.Od planów opłacanych prze tzw. właścicieli zaczyna się wątek korupcyjny i nie tylko.

Rajca nie wie,że plany obłożone są 30% podatkiem od wzbogacenia, którego nie będzie bo okres 5 lat się kończy.A zainteresowani poczekają jeszcze tych kilka miesięcy skoro czekali tyle lat.Ale pazerna gmina będzie gówno z tego miała.To jest właśnie dobijanie gminy i to świadome.Chyba jednak rajca ma zielone pojęcie o rozwoju skoro jako przykład daje te istniejące śmierdziuchy i dewastujących naturę żwirków. Właściciel(e) Wisoli będą mieli wiedzę? Jaką? Jak zawrócić smród z oczyszczalni? Nie będzie żadnych większych podatków tylko większy zarobek przy pozbyciu się tego ośrodka.A swoją drogą jak to się stało,że zmieniono strukturę zapisu zarówno Studium jak i teraz "prywatnego' planu i tereny zielone w ramach IPK zamieniono na jeszcze większe zagęszczenie domkami? Gdzie byli i są pracownicy IPK i tak zwanej szeroko pojętej Natury 2000 ? Wszystkie te prywatne plany śmierdzą układami i prywatnym biznesem zainteresowanych .Szkoda gadać, bo można tak godzinami. Ta gmina jedzie odorem cwanych i sprzedajnych decydentów tworzących radę i kluby..

Odnośnik do odpowiedzi

0b27068105a9cc3a6a3272871b58e4b1.png

Gdyby jeszcze przestrzegał przepisy ruchu drogowego i zamiast stawać na drodze wojewódzkiej przy sklepie Deca,zgodnie z zasadami ruchu drogowego wjeżdżał na istniejący parking , to byłyby dobry przykład. Zresztą to samo dotyczy innych kierujących pojazdami w tym lokalnych celbrytów i innych przedstawicieli tzw. władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
w stu procentach się zgadzam.P.Kliś,Dec policjant i strażak Malcer,zero dobrego przykładu dla kierujących.

0b27068105a9cc3a6a3272871b58e4b1.png

Gdyby jeszcze przestrzegał przepisy ruchu drogowego i zamiast stawać na drodze wojewódzkiej przy sklepie Deca,zgodnie z zasadami ruchu drogowego wjeżdżał na istniejący parking , to byłyby dobry przykład. Zresztą to samo dotyczy innych kierujących pojazdami w tym lokalnych celbrytów i innych przedstawicieli tzw. władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Weź się ogarnij!! Ile razy policja, stawała pod Decem... Ile razy? Ińscy funkcjonariusze po służbie, stawali swoimi autami tak samo!! nie ma zakazu, nie ma sprawy!! Przypiepszacie się o głupoty!! Daj Bozia, żebyście wy tak byli przepisowi i postępowali etycznie jak przystało na katolika!

Odnośnik do odpowiedzi

Weź się ogarnij!! Ile razy policja, stawała pod Decem... Ile razy? Ińscy funkcjonariusze po służbie, stawali swoimi autami tak samo!! nie ma zakazu, nie ma sprawy!! Przypiepszacie się o głupoty!! Daj Bozia, żebyście wy tak byli przepisowi i postępowali etycznie jak przystało na katolika!

Zakazu może i nie ma ale to droga wojewódzka a odległość od przejścia dla pieszych też jest wyznacznikiem przestrzegania przepisów.I nie o policję tutaj chodzi lecz jej brak właśnie w tym przypadku.Zresztą w tym zakresie policja od zawsze udaje,że jej nie ma.Podobnie jak lokalny burmistrz i zarządca drogi.

Odnośnik do odpowiedzi

samochód od przejscia dla pieszych można zostawić na odległość min. 10 m, to idz i mierz! Może być to i nawet autostrada, nie ma zakazu można stawać!! A burmistrz do wykroczeń drogowych ma tyle ile ty masz do tacy u probosza!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...