Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

morze cos teraz o tym z Lysym z wisoli co go tak chwalicie.Niech opisze jak był w komisji mieszkaniowej i wywierał naciski na członków tej komisji i nie tylko aby jego pracownik który nie spełniał wymogów dostał mieszkanie w ciemniku.Pzrez niego nie dostała mieszkania osoba która powinna dostać.Jest jeszcze wiele przykładow tego zacnego pana RAJCY czy GoSCIA.Tuszował pózniej pożniej pożar tego mieszkania.Zdiecia jeszcze są w obiegu.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ale kity wciskaasz tu na cafe .Ty rozmawiasz z jednym i drugim to chyba twoje marzenie.Klamczuch jestes nad kłamczuchy.Ty czyli ponton z gminy i ten łysy z wisoli to plejada gwiazd od prywaty która razem stworzyliście.Atamana tu wogóle nie ma .Tola tylko mi mówiła jak odsłuchała was jak łysego nagrał rozmowe telefoniczną i kościelnego jak latał za posada do jego domu,na co sie nie zgodzil.Na pewno to wykorzysta spzredawczyki

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ale kity wciskaasz tu na cafe .Ty rozmawiasz z jednym i drugim to chyba twoje marzenie.Klamczuch jestes nad kłamczuchy.Ty czyli ponton z gminy i ten łysy z wisoli to plejada gwiazd od prywaty która razem stworzyliście.Atamana tu wogóle nie ma .Tola tylko mi mówiła jak odsłuchała was jak łysego nagrał rozmowe telefoniczną i kościelnego jak latał za posada do jego domu,na co sie nie zgodzil.Na pewno to wykorzysta spzredawczyki

Dawaj te rozmowy. Czyli masz rozmowe atamana z kościelnym w domu atamana. A to ciekawe. Pomaleńku zaczynamy kumać kukurydza !

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja big lady vel wieża, ma tyle do powiedzenia w Radzie, co żyd za okupacji !! Jasne ? I tego się trzymaj !!!

Jeszcze się okaże jak wyciągnie wam wasze brudy i powiązania.Od Racina poczynając a na wkrętaku czy atamanie kończąc macie wszyscy coś za uszami.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ale kity wciskaasz tu na cafe .Ty rozmawiasz z jednym i drugim to chyba twoje marzenie.Klamczuch jestes nad kłamczuchy.Ty czyli ponton z gminy i ten łysy z wisoli to plejada gwiazd od prywaty która razem stworzyliście.Atamana tu wogóle nie ma .Tola tylko mi mówiła jak odsłuchała was jak łysego nagrał rozmowe telefoniczną i kościelnego jak latał za posada do jego domu,na co sie nie zgodzil.Na pewno to wykorzysta spzredawczyki

To kto kogo nagrywał? Ataman nagrał wkrętaka i koscielnego? Czy ja dobrze twój wpis zrozumiałem?
Odnośnik do odpowiedzi

Nie chrzań "kukurydza" bo palma ci odbija. Teraz wyjdzie że nic nie robiliście tylko się nagrywaliście. Żenada!

I razem z TW "Janek" kombinowali ,co by tu jeszcze spieprzyć w tej gminie. A reszta przygłupów z bezradnej rady przytakiwała jak przysłowiowe barany na łące. Te barany są dalej i dalej beczą, niestety.

Odnośnik do odpowiedzi

A co tam w rozwoju? Kiedy akcja CPN,Biedronka,infrastruktura i miejsca pracy? Czas zacząć działać.

Kto ma dziać Michał? Jacek? Włodek? przecież to chłam pod butem IFS. Czas leci a tu nic...... ślimak tylko formę trzyma z wędkarza przerobił się na spacerowicza podpierającego się kijkami. Może zdziadział z tego przybytku. Frajerstwo myśli że rządzi hahahahaha.....nawet prosty człowiek w Ińsku w to nie wierzy..........

Odnośnik do odpowiedzi
olo to baba

Olo marudzisz jak stara k**** przed pierdoleniem, tobie żadna władza się nie podobała, nie podoba i nie będzie podobać, czytając twoje wypociny odnoszę jeden wniosek, ty jesteś baba, na dodatek leciwa, bo żaden chłop nigdy by nie marudził jak ty.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo marudzisz jak stara k**** przed pierdoleniem, tobie żadna władza się nie podobała, nie podoba i nie będzie podobać, czytając twoje wypociny odnoszę jeden wniosek, ty jesteś baba, na dodatek leciwa, bo żaden chłop nigdy by nie marudził jak ty.

Jeszcze niedawno zarzucałeś mi wulgaryzmy a proszę......niech mieszkańcy czytają jaki ty umoralniony jesteś......weźcie się za swoje życie osobiste a potem rób wykład na temat leciwych bab....Z tego co ja wiem to panowie są bardziej "leciwi" jak to określasz i bardziej gadatliwi niż KOBIETY......Pozdrawiam przy okazji wszystkie PANIE ''''''''

Odnośnik do odpowiedzi

6301ceea4271aa3def3e9acf29f3025a.png

te osoby zakłamują od lat prawdziwą historię. Na spotkaniu nie było dużo mieszkańców bo Liwak robi spęd dla oficjeli a nie dla mieszkańców. Pslowskie długi wyborcze zostały. Pustki na sali kinowej tylko chóry zrobiły frekfencję polityczna stypa w tak ważnym dniu Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Na miejscu tych wszystkich, których olo tu obrażał i obraża nadal wziął by go za mordę i zaprowadził przed sąd. Cwaniaku siedzisz przed kompem nie mając swojego życia i p********* na wszystkich po kolei jak leci nikt ci się nie podoba. Wszyscy się powinni zebrać i nakopać ci do d*** prostaku. Takich idiotycznych wypocin to nikt tutaj nie pisał. A ty drugi gnoju o jakim zakłamaniu piszesz zamiast siedzieć przed kompem mogłeś przyjść do kina nikt tobie nie bronił. Mieszkańcy jak będą chcieli to przyjdą nikogo do niczego nie zmusisz. Jakim prawem używasz zdjęć ze strony gminy na tym forum? Otrzymałeś pozwolenie? Może zacznij tutaj wszystkich po kolei wrzucać to wtedy zbiorowy pozew i zobaczymy jaki będziesz mądry.

Odnośnik do odpowiedzi

Na miejscu tych wszystkich, których olo tu obrażał i obraża nadal wziął by go za mordę i zaprowadził przed sąd. Cwaniaku siedzisz przed kompem nie mając swojego życia i p********* na wszystkich po kolei jak leci nikt ci się nie podoba. Wszyscy się powinni zebrać i nakopać ci do d*** prostaku. Takich idiotycznych wypocin to nikt tutaj nie pisał. A ty drugi gnoju o jakim zakłamaniu piszesz zamiast siedzieć przed kompem mogłeś przyjść do kina nikt tobie nie bronił. Mieszkańcy jak będą chcieli to przyjdą nikogo do niczego nie zmusisz. Jakim prawem używasz zdjęć ze strony gminy na tym forum? Otrzymałeś pozwolenie? Może zacznij tutaj wszystkich po kolei wrzucać to wtedy zbiorowy pozew i zobaczymy jaki będziesz mądry.

Wiesz co to jest BIP te zdjęcia są na fejsie a więc dostępne całemu światu. To ty śmieciu spierdalaj na drzewo i przestań srulu straszyć sądem. To jest moja ocena nie musisz się z nią zgadzać. Ty też siedzisz przy kompie i wulgaryzmujesz aż miło a niby kogo Olo obraził głupią opozycję ze słomą w kaloszach?????

Odnośnik do odpowiedzi

Na miejscu tych wszystkich, których olo tu obrażał i obraża nadal wziął by go za mordę i zaprowadził przed sąd. Cwaniaku siedzisz przed kompem nie mając swojego życia i p********* na wszystkich po kolei jak leci nikt ci się nie podoba. Wszyscy się powinni zebrać i nakopać ci do d*** prostaku. Takich idiotycznych wypocin to nikt tutaj nie pisał. A ty drugi gnoju o jakim zakłamaniu piszesz zamiast siedzieć przed kompem mogłeś przyjść do kina nikt tobie nie bronił. Mieszkańcy jak będą chcieli to przyjdą nikogo do niczego nie zmusisz. Jakim prawem używasz zdjęć ze strony gminy na tym forum? Otrzymałeś pozwolenie? Może zacznij tutaj wszystkich po kolei wrzucać to wtedy zbiorowy pozew i zobaczymy jaki będziesz mądry.

Jeszcze niedawno na portalu szafran jechał po burmistrzu i było dobrze wszystko miało sens teraz krytykę sami źle znoszą. Lepiej przywyknijcie.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo to leciwa zmierzła baba, szósty krzyzyk na karku, chłopa nie ma a gdzieś swoje frustracje trzeba wylewac, no to uzywa sobie kobita na forum podając się za chłopa

jak chcesz skorzystać to niestety ja Ci nie pomogę.....lepiej skorzystaj z porady doktora Starowicza może on znajdzie radę. Mój "wacek" ma się dobrze i póki co Moja ślubna mi wystarcza. Brzydzę się takimi palantami jak ty i kto tu kogo obraża kto tu pisze wulgaryzmy kto tu ciągle widzi tylko Olo.....chory człowieku...

Odnośnik do odpowiedzi

jak chcesz skorzystać to niestety ja Ci nie pomogę.....lepiej skorzystaj z porady doktora Starowicza może on znajdzie radę. Mój "wacek" ma się dobrze i póki co Moja ślubna mi wystarcza. Brzydzę się takimi palantami jak ty i kto tu kogo obraża kto tu pisze wulgaryzmy kto tu ciągle widzi tylko Olo.....chory człowieku...

nie zrobisz z siebie chłopa bo brak ci przyrządów, ale że babki ci się podobają to wszyscy wiedzą
Odnośnik do odpowiedzi

nie zrobisz z siebie chłopa bo brak ci przyrządów, ale że babki ci się podobają to wszyscy wiedzą

"narządów" mówi się "narządów" zresztą nie wiadomo o co ci chodzi głupcze na dodatek jakiś zboczony - może ty z kim .......zadajesz..... masz sprośne myśli i to cię dyskwalifikuje z dyskusji....spadaj .....

Odnośnik do odpowiedzi

spójrz w gacie, nie masz tam nic co by cię uczyniło chłopem, a garnek mas zjarany i to dokladnie, to widać słychac i czuc

nie odniosę się do wpisu bo jest głupi jak jego właściciel...... koniec tematu......

Wczoraj odbyła się impreza rocznicowa Ińska. Nie zawiedli włodarze byli wszędzie jako uczestnicy widzowie i goście....zabrakło najważniejszych MIESZKAŃCÓW. To obraz braku poparcia dla nowej władzy....ludzie nie mogą zrozumieć co się dzieje są jeszcze w szoku. Przewodniczący nie odstępował wice marszałka z PSL a ten wspierał jego i obecnego ślimaka w wyborach. Reszta to kolesie z innych gmin jak sprawdzicie z jakich opcji to wszystko będzie jasne. To jest problem a nie jakiś głupek ze zrypana psychiką .

Odnośnik do odpowiedzi

nie odniosę się do wpisu bo jest głupi jak jego właściciel...... koniec tematu......

Wczoraj odbyła się impreza rocznicowa Ińska. Nie zawiedli włodarze byli wszędzie jako uczestnicy widzowie i goście....zabrakło najważniejszych MIESZKAŃCÓW. To obraz braku poparcia dla nowej władzy....ludzie nie mogą zrozumieć co się dzieje są jeszcze w szoku. Przewodniczący nie odstępował wice marszałka z PSL a ten wspierał jego i obecnego ślimaka w wyborach. Reszta to kolesie z innych gmin jak sprawdzicie z jakich opcji to wszystko będzie jasne. To jest problem a nie jakiś głupek ze zrypana psychiką .

Brawooooooooooooooooooooooooooooooooo całkowita racja brawoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...