Skocz do zawartości

Wieczór wyborczy


szerokie oczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na jego miejscu chociażby dla przekory wziął prze jakiś czas mniejszą pensję.

Płace burmistrza wynikają z tabel.Burmistrz nic nie ma do powiedzenia odnośnie wysokości płacy. Może co najwyżej jakąś kwotę co miesiąc przeznaczyć na publiczny cel.

Odnośnik do odpowiedzi

Płace burmistrza wynikają z tabel.Burmistrz nic nie ma do powiedzenia odnośnie wysokości płacy. Może co najwyżej jakąś kwotę co miesiąc przeznaczyć na publiczny cel.

Bzdura burmistrz zawsze może wyrazić swoją wolę i żądanie. A co do rady.To nawet ta najmniej przychylna uchwalać jakieś uchwały musi w nich wskazać sposób finansowania realizacji jej zapisów.Tak,że ten chwyt propagandowy nie ma znaczenia.

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku najważniejszych osób w danym samorządzie czyli prezydentów miast, wójtów czy burmistrzów ustawa również określa maksymalny poziom zarobków. Tutaj miesięczne wynagrodzenie nie może przekroczyć 7-krotności wspomnianej wcześniej stawki bazowej. W 2011 roku kwota miesięcznego wynagrodzenia na tym stanowisku będzie mogła zatem wynosić (podobnie jak w 2010 roku) maksymalnie 12 847,45 zł. Obejmuje ona również dodatki za wieloletnia pracę.

Odnośnik do odpowiedzi

Maksymalne stawki diet radnych gminy wynosić zatem będą:- w gminach poniżej 15 tys. mieszkańców – 50 proc. maksymalnej stawki czyli 1 376zł.

Nie piszcie znowu o forsie dla siebie lecz o tym co macie uczciwego do zrobienia dla ludzi z tej gminy. Jak chcecie ulżyć lub oszukać znowu jej mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszcie znowu o forsie dla siebie lecz o tym co macie uczciwego do zrobienia dla ludzi z tej gminy. Jak chcecie ulżyć lub oszukać znowu jej mieszkańców.

Pokazałam jedynie jaką forsę mogą mieć;burmistrz i radni. Ci ostatni od 10 lat nie otrzymywali nawet końcówki,bo ok. 300 zł. Dla wielu tu piszacych była to "ogromna forsa" i grabież gminy,a przecież tak nie było.

Odnośnik do odpowiedzi

Pokazałam jedynie jaką forsę mogą mieć;burmistrz i radni. Ci ostatni od 10 lat nie otrzymywali nawet końcówki,bo ok. 300 zł. Dla wielu tu piszacych była to "ogromna forsa" i grabież gminy,a przecież tak nie było.

Klara ty piszesz przeciw Andrzejowi czy go bronisz bo ja w tych tekstach mam problem jak sie połapać. Dla tych radnych to nawet 3 stówy to majątek o który warto się bić. Pamiętaj że w Polsce są takie emerytury. Tak są ludzie którzy mają emerytury trzysta, czterysta złotych to jak się nie rwać na radnego jak za nic się nie odpowiada tylko podnosi rękę za swoim burmistrzem.

Odnośnik do odpowiedzi

Klara ty piszesz przeciw Andrzejowi czy go bronisz bo ja w tych tekstach mam problem jak sie połapać. Dla tych radnych to nawet 3 stówy to majątek o który warto się bić. Pamiętaj że w Polsce są takie emerytury. Tak są ludzie którzy mają emerytury trzysta, czterysta złotych to jak się nie rwać na radnego jak za nic się nie odpowiada tylko podnosi rękę za swoim burmistrzem.

Podobnie jest z atamanem.Tutaj kilkaset stów, tutaj tysiączek + emerytura i renta. I już jest czego się trzymać.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pomożecie michałowi złożyć wniosku o obniżenie pensji bo on jej nie chce obniżać uważa że jak stary burmistrz mógł tyle zarabiać to i nowy może tyle a na dodatek gmina Ińsko ma najniższe wynagrodzenie diet radnych i on chce je do góry podnieść bo przecież nie może mniej niż inni zarabiać

Michałek niech się już tak nie spuszcza.On do polityki niech nałoży białą koszulę ,weżmie mikrofon i zapindala do pana D na karaoke. Nie mogę na niego patrzyć.
Odnośnik do odpowiedzi

Klara ty piszesz przeciw Andrzejowi czy go bronisz bo ja w tych tekstach mam problem jak sie połapać. Dla tych radnych to nawet 3 stówy to majątek o który warto się bić. Pamiętaj że w Polsce są takie emerytury. Tak są ludzie którzy mają emerytury trzysta, czterysta złotych to jak się nie rwać na radnego jak za nic się nie odpowiada tylko podnosi rękę za swoim burmistrzem.

Klara jest za burkiem, już tu urabia publikę do podwyżki diety i pensyjki dla burka
Odnośnik do odpowiedzi

Klara jest za burkiem, już tu urabia publikę do podwyżki diety i pensyjki dla burka

Wkleiłam tylko podstawę prawną dotyczącą możliwości płacy dla burmistrza i diet radnym.Uważam,że sa zdecydowanie za wysokie,ale też napisałam ile wynosi dieta dla radnych od 10 lat. gdyby radni mieli na uwadze wyłączie forsę,to diety dla radnych byłyby zdecydowanie wyższe. Jednak tak nie było i mam nadzieję,że nie będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wkleiłam tylko podstawę prawną dotyczącą możliwości płacy dla burmistrza i diet radnym.Uważam,że sa zdecydowanie za wysokie,ale też napisałam ile wynosi dieta dla radnych od 10 lat. gdyby radni mieli na uwadze wyłączie forsę,to diety dla radnych byłyby zdecydowanie wyższe. Jednak tak nie było i mam nadzieję,że nie będzie.

Sama nie wiesz co wklejasz, przeczytaj sobie jeszcze raz swoje wklejenie i mi powiedz co gmina Ińsko ma wspólnego z miastami powyżej 15 tyś. mieszkańców???????????????
Odnośnik do odpowiedzi

To nadal jest aktualne i jeszcze bardziej prawdziwe po tych negocjacyjnych dogadankach.

Młodzi nie dajcie się tym oszustom.Przez tyle lat marnowali budżety gminy na swoje pensje i pierdoły. Pospasali się jak torby zapowietrzone. I ciągle chcą żyć za gminne podatki. A gdzie rozwój tej gminy? Dlaczego poza rozwaleniem różnych instytucji nie ma nic dla dobra rozwoju tego miasteczka i wiosek.Drogi i chodniki wyremontowali wokół swoich posesji a reszta niech drepcze po dziurach.Jeszcze ze trzy kadencje i dożyjemy gminnej emerytury. To jest siedlisko komuszego klanu,które na dodatek łączy się z lokalnymi klikami. Młodzi,pogońcie tę mafię.

Odnośnik do odpowiedzi

To nadal jest aktualne i jeszcze bardziej prawdziwe po tych negocjacyjnych dogadankach.

Młodzi nie dajcie się tym oszustom.Przez tyle lat marnowali budżety gminy na swoje pensje i pierdoły. Pospasali się jak torby zapowietrzone. I ciągle chcą żyć za gminne podatki. A gdzie rozwój tej gminy? Dlaczego poza rozwaleniem różnych instytucji nie ma nic dla dobra rozwoju tego miasteczka i wiosek.Drogi i chodniki wyremontowali wokół swoich posesji a reszta niech drepcze po dziurach.Jeszcze ze trzy kadencje i dożyjemy gminnej emerytury. To jest siedlisko komuszego klanu,które na dodatek łączy się z lokalnymi klikami. Młodzi,pogońcie tę mafię.

Wśród was są same stare mendy. Kilku młodych już na wstępie wyruchaliście przy tych swoich układankach z wieżą i atamanem.

Odnośnik do odpowiedzi

Wśród was są same stare mendy. Kilku młodych już na wstępie wyruchaliście przy tych swoich układankach z wieżą i atamanem.

Nie rozpaczaj tak bardzo. Wiesz przecież a jak nie to ci uświadamiam, że Liwak w aktualnym układzie nie ma zdolności koalicyjnej. Wieża nie trawi młodego mądrali i jak nie będzie pewna większości, to z Liwakiem się nie ułoży. Bogdan i Andrzej to po wyborach jedność. jeden i drugi zrozumieli,że gdzieś popełnili błędy rozdzielając się. Nawet jak Liwak wygra, co jest prawie niemożliwe, to i tak będzie miał przesrane ! Nie będzie miał Rady po swojej stronie a to mu nie pozwoli spełnić tych "ambitnych" zapowiedzi !!

Odnośnik do odpowiedzi

BOGDAN I ANDRZEJ TO JEDNOŚĆ,A CZY BOGDAN SIĘ PRZYZNAŁ JAK WYSZKOLIŁ SWOICH KANDYDATÓW NA RADNYCH?JAK CHODZILI I PROSILI LUDZI ŻEBY NIE GŁOSOWAĆ NA RACINOWSKIEGO?CAŁY CZAS BYŁO SŁYCHAĆ Z ICH STRONY,ŻE WSZYSCY TYLKO NIE RACINOWSKI

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...