Skocz do zawartości

Wieczór wyborczy


szerokie oczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie wygra lepszy!!!Dajcie spokój kazdy z nas ma rozum.Tonący się brzytwy chwyta,tak było ,jest i bedzie.Halejcio to tylko pionek w tych rozgrywkach i czy sie poukładał czy nie to mało istotne bo on malo może.Burmistrz stoi na szczycie tej zaklamanej piramidy rządzacej.Nie mamy porównania co do pana Liwaka czy będzie dobrym burmistrzem czy też nie bo jeszcze nie miał okazji by nam to pokazać.Jesli wygra porownamy osiągnięcia pana Liwaka z osiagnięciami pana Racinowskiego i zobaczymy na jakim poziomie jest ich umiejętnosć władania gminą.Pan Racinowski ułozył się z panią Działoszewską i to zły znak. Pani Działoszewska będzie przewodniczącą rady a to nie tak miało wygladac.Za głosy zrobi sie wszystko-a to nie jest plac zabaw pana Racinowskiego tylko nasza mała Ojczyzna i trzeba o nia zawalczyć!!!!

Zgadzam sie radni moga tyle na ile im się pozwoli.Dlatego więcej nie startuję.Mam nadzieje ,że to tylko żarty bo jeszcze sie okaże ,że pani Działszewska zostanie zastepcą burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie wygra lepszy!!!Dajcie spokój kazdy z nas ma rozum.Tonący się brzytwy chwyta,tak było ,jest i bedzie.Halejcio to tylko pionek w tych rozgrywkach i czy sie poukładał czy nie to mało istotne bo on malo może.Burmistrz stoi na szczycie tej zaklamanej piramidy rządzacej.Nie mamy porównania co do pana Liwaka czy będzie dobrym burmistrzem czy też nie bo jeszcze nie miał okazji by nam to pokazać.Jesli wygra porownamy osiągnięcia pana Liwaka z osiagnięciami pana Racinowskiego i zobaczymy na jakim poziomie jest ich umiejętnosć władania gminą.Pan Racinowski ułozył się z panią Działoszewską i to zły znak. Pani Działoszewska będzie przewodniczącą rady a to nie tak miało wygladac.Za głosy zrobi sie wszystko-a to nie jest plac zabaw pana Racinowskiego tylko nasza mała Ojczyzna i trzeba o nia zawalczyć!!!!

Co ty za pierdoły piszesz. Mam dać szansę nierobowi i leniowi który nawet na sesje nie chodził. Żadnego porównania nie chcę. to nie zabawki na placu zabaw że można je zabrać i iść. To wybór na zło i lepsze zło. Nawet jeśli się dogadała to tak chcieli ludzie. Głosowali na Działoszewską, Terebeckiego i Racina. Jak chciałeś mieć szansę to trzeba było ludzi do siebie przekonać i wygrać w pierwszej turze i mieć swoją większość w radzie. Nie chcecie oddać władzy nie chcecie się z nikim podzielić a jednocześnie rządzić bez społecznego poparcia. Gońcie się na cztery wiatry.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty za pierdoły piszesz. Mam dać szansę nierobowi i leniowi który nawet na sesje nie chodził. Żadnego porównania nie chcę. to nie zabawki na placu zabaw że można je zabrać i iść. To wybór na zło i lepsze zło. Nawet jeśli się dogadała to tak chcieli ludzie. Głosowali na Działoszewską, Terebeckiego i Racina. Jak chciałeś mieć szansę to trzeba było ludzi do siebie przekonać i wygrać w pierwszej turze i mieć swoją większość w radzie. Nie chcecie oddać władzy nie chcecie się z nikim podzielić a jednocześnie rządzić bez społecznego poparcia. Gońcie się na cztery wiatry.

Trochę kultury a jak rozpiera energia to stuknij główką w stół.To jest właśnie poziom niektórych mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty za pierdoły piszesz. Mam dać szansę nierobowi i leniowi który nawet na sesje nie chodził. Żadnego porównania nie chcę. to nie zabawki na placu zabaw że można je zabrać i iść. To wybór na zło i lepsze zło. Nawet jeśli się dogadała to tak chcieli ludzie. Głosowali na Działoszewską, Terebeckiego i Racina. Jak chciałeś mieć szansę to trzeba było ludzi do siebie przekonać i wygrać w pierwszej turze i mieć swoją większość w radzie. Nie chcecie oddać władzy nie chcecie się z nikim podzielić a jednocześnie rządzić bez społecznego poparcia. Gońcie się na cztery wiatry.

No właśnie to Racinowski nie chce oddać władzy i popełnia publiczne samobójstwo kolejny raz,coś ci się gościu pomieszało chyba nerwy cię ponoszą.Trzeba ze saceny zejść nie pokonany....

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę wolała bym jeść z ręki jak lizać komuś tyłek i być tak fałszywm Judaszem jak tereb teraz co pujdzie do LIwaka na zwiad, przecież musi się jakoś podlizać żeby mu jakiegoś gnata ciepneli pod pysk on musi coś lizać.Aport tereb przynieś panu głos.

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę wolała bym jeść z ręki jak lizać komuś tyłek i być tak fałszywm Judaszem jak tereb teraz co pujdzie do LIwaka na zwiad, przecież musi się jakoś podlizać żeby mu jakiegoś gnata ciepneli pod pysk on musi coś lizać.Aport tereb przynieś panu głos.

Aleś ty głupi włodek. Nie zostaniesz już nikim prócz radnego.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam sie radni moga tyle na ile im się pozwoli.Dlatego więcej nie startuję.Mam nadzieje ,że to tylko żarty bo jeszcze sie okaże ,że pani Działszewska zostanie zastepcą burmistrza.

Pani Dzialoszewska nie moze byc zastepca burmistrza ani sekretarzem bo nie ma wyzszego wykształcenia, wszystko w tym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Podzielili, już dawno mieli wszystko obcykane

racin, wieża i ataman tak podzielili stołki:

1. racin - burmistrz

2. pustułka - z-ca burmistrza

3. paluszek - sekretarz gminy

4. ataman - konserwator w szkole (czytaj: z-ca dyrektora)

5. wieża - przewodnicząca rady.

Odnośnik do odpowiedzi

racin, wieża i ataman tak podzielili stołki:

1. racin - burmistrz

2. pustułka - z-ca burmistrza

3. paluszek - sekretarz gminy

4. ataman - konserwator w szkole (czytaj: z-ca dyrektora)

5. wieża - przewodnicząca rady.

Opozycja ma zawsze swoją teorię spiskową. Głupi włodek ciągle im podrzuca głupie pomysły. Jak macie takie bzdury wypisywać to lepiej że wam kopa dali. Mnie już nie namówicie na głosowanie na Liwaka. Włodek jemu robi złą wizytówkę jakby chciał żeby on się nie dostał. to jest chore wstyd szafranie wielki wstyd żeby tak brzydko grać do swojej bramki. Będziesz za to śmieci tylko mógł w sesji i komisjach uczestniczyć bo takiego wariata strach do władzy dopuszczać. jestem ciekaw co ty zrobisz po tych obiecankach dla Ściennego. Czekamy na drogę i jawność twoich oświadczeń majątkowych teraz cię już Bogdan obroni. Oświadczenia mają być jawne i my cię do tego zmusimy.

Odnośnik do odpowiedzi

racin, wieża i ataman tak podzielili stołki:

1. racin - burmistrz

2. pustułka - z-ca burmistrza

3. paluszek - sekretarz gminy

4. ataman - konserwator w szkole (czytaj: z-ca dyrektora)

5. wieża - przewodnicząca rady.

To nie jest teoria spiskowa, wszystkie wróble w Ińsku o takich ustaleniach ćwierkają
Odnośnik do odpowiedzi
snapback.pngUżytkownik do baranów z tej gminy dnia 20 listopad 2014 - 19:51 napisał

Nie może być dobrze w tej gminie,skoro wszyscy bez wyjątku wiedzą,że było źle i wiedzą,że nic nowego nie nastąpi.Czyli,że nadal będzie źle. Wszelkie nazwiska nic tutaj nie znaczą,bo ludzie ci są siebie warci. Szkoda , jest mi smutno w tej jak wszyscy mówili , małej,ukochanej ojczyźnie. Ile zła jest w ludziach i ich postawach.A przecież większość deklaruje swoje katolickie podłoże. I jak tu wierzyć w człowieka? W ludzi? W tej gminie nie ma żadnych moralnych autorytetów.

Czytaj motłochu i ucz się.Światem i tą gminą rządzą mafie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...