Skocz do zawartości

Wieczór wyborczy


szerokie oczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ty michał wszystko wiesz szkoda że na sesjach nic nie mówiłeś. Teraz przed wyborami nagle zrobiłeś się aktywny. Tak to u was jest że wyszystko wam przeszkadza przed wyborami.

Podobno mama Michasia juz chodzi i pierd...po wsi, ze Asiusia-co głowe ma niż wyzej sra, Kasiusia i Martusia po wygranej Pana L. zasiądą na stołkach w Gminie, Już jej ta wóda mózg zlasowała, żalosne. Mogłyby zasiąść ale w klubie AA. Żygac sie chce.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś napisałem do kancelarii Pisu list z wydaleniem Bogdana T. z szeregu Jarosława Kaczyńskiego. W liscie tym, napisałem jak Bogdan oszukał swoich wyborców, tylko po to żeby uratować swój tyłek na posadce w Gminie w razie wygranej Andrzeja Racinowskiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś napisałem do kancelarii Pisu list z wydaleniem Bogdana T. z szeregu Jarosława Kaczyńskiego. W liscie tym, napisałem jak Bogdan oszukał swoich wyborców, tylko po to żeby uratować swój tyłek na posadce w Gminie w razie wygranej Andrzeja Racinowskiego.

Tym listem to mozesz sobie zad podetrzeć :lol:Moze za rok go Jarek odczyta.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś napisałem do kancelarii Pisu list z wydaleniem Bogdana T. z szeregu Jarosława Kaczyńskiego. W liscie tym, napisałem jak Bogdan oszukał swoich wyborców, tylko po to żeby uratować swój tyłek na posadce w Gminie w razie wygranej Andrzeja Racinowskiego.

Tomasz zawsze był "niewierny". W wyborach zawsze ktoś się z kimś dogaduje. To takie oczywiste że te wpisy mnie powalają całkowicie. Cukireczki michałki mają zamiast mózgu gąbkę. Co za prymitywne badziewie dorywa się do władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Tomasz zawsze był "niewierny". W wyborach zawsze ktoś się z kimś dogaduje. To takie oczywiste że te wpisy mnie powalają całkowicie. Cukireczki michałki mają zamiast mózgu gąbkę. Co za prymitywne badziewie dorywa się do władzy.

A to badziewie,które kończy swoje pierdzenie w stołki ,to taka yntelygencja IFS-u???? Ha,ha,ha,ha.

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno mama Michasia juz chodzi i pierd...po wsi, ze Asiusia-co głowe ma niż wyzej sra, Kasiusia i Martusia po wygranej Pana L. zasiądą na stołkach w Gminie, Już jej ta wóda mózg zlasowała, żalosne. Mogłyby zasiąść ale w klubie AA. Żygac sie chce.

To prawda sam słyszałem.Liwak na bumistrza, Michał na zastępcę, Beata P.na kierowniczkę ops-u no i kilka etatów w gminie dla Kupczyńskich. Ponoć ich partia miała walczyć z kolesiostwem. BREDNIEEEEEEEEEEE.

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda sam słyszałem.Liwak na bumistrza, Michał na zastępcę, Beata P.na kierowniczkę ops-u no i kilka etatów w gminie dla Kupczyńskich. Ponoć ich partia miała walczyć z kolesiostwem. BREDNIEEEEEEEEEEE.

Ty anioł a dla którego diabła robisz dobrze?

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda sam słyszałem.Liwak na bumistrza, Michał na zastępcę, Beata P.na kierowniczkę ops-u no i kilka etatów w gminie dla Kupczyńskich. Ponoć ich partia miała walczyć z kolesiostwem. BREDNIEEEEEEEEEEE.

Beata to sie nadaje ale na kierowniczkę AA :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy tu panie pitolicie jak wy juz kupczycie stołkami, jeszcze II tura nie rozstrzygnieta a burek już oferuje stołki atamanowi i wieży, burek to od dawna traktuje gmine jak świnia własny chlew i wydaje mu sie że może robić co chce (czytaj dopuscic kogo chce do koryta)

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy tu panie pitolicie jak wy juz kupczycie stołkami, jeszcze II tura nie rozstrzygnieta a burek już oferuje stołki atamanowi i wieży, burek to od dawna traktuje gmine jak świnia własny chlew i wydaje mu sie że może robić co chce (czytaj dopuscic kogo chce do koryta)

To samo w drugą strone, stołki tez obsadzone, a co ty myslisz, ze przyjdzie inny i bedzie raj? i tak wielkie G będzie, dziekuje i dobranoc.

Odnośnik do odpowiedzi

To samo w drugą strone, stołki tez obsadzone, a co ty myslisz, ze przyjdzie inny i bedzie raj? i tak wielkie G będzie, dziekuje i dobranoc.

czytaj ze zrozumieniem, powtarzam ci jeszcze raz gamoniu, burek już zaoferował stołki atamanowi i wieży, a czy ti jacek zrobił to bardzo watpie.
Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zadedykować piosenkę dla Pana Burmistrza, w pełni oddaje moje uczucia co do jego osoby i jego popleczników.

Jak ja was k**** nienawidzę

I jak ja wami k**** gardzę

Jak ja się za was k**** wstydzę

Gdy za granicę czasem zajrzę

Jak ja się wami k**** brzydzę

Jak ja was dobrze k**** znam

Jak ja się bardzo ludziom dziwię

Którzy wybrali taki chłam

To wszystko czego się dotkniecie

Od razu obracacie w pył

Szarańcza przy was to jest bajka

Bo cały kraj już zgnił

Rozpasłe mordy, krzywe ryje

k******* wszędzie tam gdzie wy

Jak ja was k**** nienawidzę

Jak do was bym z kałacha bił

A nawet jak wam plunąć w twarz

To wy mówicie że deszcz pada

j***** wasza partia mać

Co mi ojczyznę okrada

Nadejdzie kiedyś taki czas

Za wszystko k**** zapłacicie

W helikoptery wsadze was

I nigdy już tu nie wrócicie

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zadedykować piosenkę dla Pana Burmistrza, w pełni oddaje moje uczucia co do jego osoby i jego popleczników.

Jak ja was k**** nienawidzę

I jak ja wami k**** gardzę

Jak ja się za was k**** wstydzę

Gdy za granicę czasem zajrzę

Jak ja się wami k**** brzydzę

Jak ja was dobrze k**** znam

Jak ja się bardzo ludziom dziwię

Którzy wybrali taki chłam

To wszystko czego się dotkniecie

Od razu obracacie w pył

Szarańcza przy was to jest bajka

Bo cały kraj już zgnił

Rozpasłe mordy, krzywe ryje

k******* wszędzie tam gdzie wy

Jak ja was k**** nienawidzę

Jak do was bym z kałacha bił

A nawet jak wam plunąć w twarz

To wy mówicie że deszcz pada

j***** wasza partia mać

Co mi ojczyznę okrada

Nadejdzie kiedyś taki czas

Za wszystko k**** zapłacicie

W helikoptery wsadze was

I nigdy już tu nie wrócicie

Coś w tym jest ,chyba coraz więcej ludzi myśli podobnie.Może jeszcze tę gminę uda się zbawić.Na ekonomiczny ratunek jest jednak za późno.Oni wszystko przepuścili i jeszcze dopożyczyli.

Odnośnik do odpowiedzi

Coś w tym jest ,chyba coraz więcej ludzi myśli podobnie.Może jeszcze tę gminę uda się zbawić.Na ekonomiczny ratunek jest jednak za późno.Oni wszystko przepuścili i jeszcze dopożyczyli.

To po co Jacuś się pcha na fotel burka, jeśli na ekonomiczny ratunek jest już za późno i tak jak piszesz "oni już wszystko przepuścili i jeszcze dopożyczyli" ? Chce spłacać długi po Racinowskim? Czy chodzi tu tylko i wyłącznie o dobrą pensyjkę???

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...