Skocz do zawartości

Wieczór wyborczy


szerokie oczy

Rekomendowane odpowiedzi

To po co Jacuś się pcha na fotel burka, jeśli na ekonomiczny ratunek jest już za późno i tak jak piszesz "oni już wszystko przepuścili i jeszcze dopożyczyli" ? Chce spłacać długi po Racinowskim? Czy chodzi tu tylko i wyłącznie o dobrą pensyjkę???

o pensję oczywiście.

Ty myślisz, że teraz rada przegłosuje obniżenie pensji burmistrza? hahahahahahahahaha

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciwnicy zwolennicy tylko popatrzczcie co się dzieje wy tu sobie ubliżacie a oni już dziś razem w jednym szeregu racin wieża i ten tereb i mają nas w nosie, wspólne plany platforma prowadzi plemie kaczu komuszyca już tyłek przymierzyła do rady, Takich zdrajców chcecie zastanówcie się czy nie lepszy nowy a niech też 8 lat się chłop popanoszy bo racin był ciołkiem i nadal nim jest on jest jak koziołek matołek gdyby nie tomcio paluch to z racina nawet nie smerf ciamajda.

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż tu patrzeć dziś aż zasrali całe schody w gminie tak latali.Wieża tereb już się dziś ugadali na własne oczy widziałam a racin ma uśmiech jak na budyniu.Tylko tych radnych oszukali pajace.Wyborcy powinni sam ich osądzić tereb jak latał namawiać to racina mieszał jak guwno w szambiarce a teraz ręka w rękę teraz widać kto komu i za ile.

Odnośnik do odpowiedzi
do baranów z tej gminy

Nie może być dobrze w tej gminie,skoro wszyscy bez wyjątku wiedzą,że było źle i wiedzą,że nic nowego nie nastąpi.Czyli,że nadal będzie źle. Wszelkie nazwiska nic tutaj nie znaczą,bo ludzie ci są siebie warci. Szkoda , jest mi smutno w tej jak wszyscy mówili , małej,ukochanej ojczyźnie. Ile zła jest w ludziach i ich postawach.A przecież większość deklaruje swoje katolickie podłoże. I jak tu wierzyć w człowieka? W ludzi? W tej gminie nie ma żadnych moralnych autorytetów.

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciwnicy zwolennicy tylko popatrzczcie co się dzieje wy tu sobie ubliżacie a oni już dziś razem w jednym szeregu racin wieża i ten tereb i mają nas w nosie, wspólne plany platforma prowadzi plemie kaczu komuszyca już tyłek przymierzyła do rady, Takich zdrajców chcecie zastanówcie się czy nie lepszy nowy a niech też 8 lat się chłop popanoszy bo racin był ciołkiem i nadal nim jest on jest jak koziołek matołek gdyby nie tomcio paluch to z racina nawet nie smerf ciamajda.

Możesz płakać i płakać a życie idzie do przodu. To twoja teoria a wcale tak nie było. Ten kto pierwszy ten się dogadał. W województwie też PO jeszcze nie zna wyników a już się z PSL dogadało o wspólnym rządzeniu. Czemu Włodek tak płacze przecież ruciński się dostał będzie z nim razem rządził. Koalicje były są i będą . Tylko 4 matołów może o tym nie wiedzieć. Radni nie są oszukani to opozycja tak twierdzi. Radni ze wszystkich opcji wie czego chce. Wie że tylko udział większościowy daje stabilność gminie. Opozycja znów zostaje na tyle ogona i nic nie znaczy. Oczywiście bez burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi
ifs i reszta band

Nie może być dobrze w tej gminie,skoro wszyscy bez wyjątku wiedzą,że było źle i wiedzą,że nic nowego nie nastąpi.Czyli,że nadal będzie źle. Wszelkie nazwiska nic tutaj nie znaczą,bo ludzie ci są siebie warci. Szkoda , jest mi smutno w tej jak wszyscy mówili , małej,ukochanej ojczyźnie. Ile zła jest w ludziach i ich postawach.A przecież większość deklaruje swoje katolickie podłoże. I jak tu wierzyć w człowieka? W ludzi? W tej gminie nie ma żadnych moralnych autorytetów.

Czytajc motłochu i ucz się.Światem i tą gminą rządzą mafie.

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsc Niepokonanym!

Widzę już w zaczarowanej kuli jak rządy przejmuje Włodek, Jacek i Michał na końcu leci Halejcio. Jacek burmistrz , Włodek przewodniczący, Michał wice burmistrz a Halejcio szofer. Jak "baran" tego nie rozumie to niech dalej doi byki.

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle jadu tu się wylewa nie wiem cóż komu przeszkadza Halejcio.Przecież nawet nikt nie wie co ma do powiedzenia a wyborcy go wybrali więcchyba go znają. Gmina to nie metropolia wielko miejska tam już wrony zawracają a psy d***** szczekają przez 8 lat cofneło się w stecz o jakieś 20 lat jeszcze trochę rządów racina a będzie się ubiegać o miano osady.Oceniajmy tych radnych co byli, znam takich co przez 4 lata nawet słowa nie wydusili z siebie takie szkolone mieszczuchy.Jakiego radnego sobie wieś wybrała takiego będą mieć,i ocenią go za 4 lata.Ińsko tonie prawda taka więc głosujmy na Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle jadu tu się wylewa nie wiem cóż komu przeszkadza Halejcio.Przecież nawet nikt nie wie co ma do powiedzenia a wyborcy go wybrali więcchyba go znają. Gmina to nie metropolia wielko miejska tam już wrony zawracają a psy d***** szczekają przez 8 lat cofneło się w stecz o jakieś 20 lat jeszcze trochę rządów racina a będzie się ubiegać o miano osady.Oceniajmy tych radnych co byli, znam takich co przez 4 lata nawet słowa nie wydusili z siebie takie szkolone mieszczuchy.Jakiego radnego sobie wieś wybrała takiego będą mieć,i ocenią go za 4 lata.Ińsko tonie prawda taka więc głosujmy na Liwaka.

Ińsko nie utonie. Na wszelki wypadek wzmocniło się o "Wieżę ratowniczą" z ratownikami. Reanimacja nie będzie potrzebna.

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle jadu tu się wylewa nie wiem cóż komu przeszkadza Halejcio.Przecież nawet nikt nie wie co ma do powiedzenia a wyborcy go wybrali więcchyba go znają. Gmina to nie metropolia wielko miejska tam już wrony zawracają a psy d***** szczekają przez 8 lat cofneło się w stecz o jakieś 20 lat jeszcze trochę rządów racina a będzie się ubiegać o miano osady.Oceniajmy tych radnych co byli, znam takich co przez 4 lata nawet słowa nie wydusili z siebie takie szkolone mieszczuchy.Jakiego radnego sobie wieś wybrała takiego będą mieć,i ocenią go za 4 lata.Ińsko tonie prawda taka więc głosujmy na Liwaka.

No tak - powiem ci ja ja na ten temat myślę: Halejcio w czasie referendum jadł z ręki Burmistrzowi ośmieszał ludzi którzy byli we wsi z pokazami w sprawie żwirowni. Wciskał ciemnotę że świetlica jest super i jest tam ciepło. Tak było a teraz Halejcio jest przeciw żwirowni, pokumał się z Liwakiem krzyczy że świetlica jest zimna i wilgotna. W który pytam momencie kłamał jeśli tak to dlaczego tasz szybko zmienił swoje zdanie. Zaszkodził referendum a teraz szkodzi obecnym rządzącym. Szybko się tym ludziom w głowach przewraca. Przez niego i Szafrana referendum upadło a teraz on śmie mówić że jest przeciw żwirowni z Liwakiem i szafranem???? To prawdę mówiąc Liwaka, Szafrana i Helejci zasługa że ludzie nie poszli na referendum. Robili cichą propagandę przeciw tej inicjatywie mieszkańców. Nie rozumiem jak Michał się z nimi pobratał bo nijak do nich nie pasuje. Największym leniem przez ostanie 16 lat bo tyle radnym był Liwak jest właśnie on. Nigdy nie było go na sesjach albo się spóźniał na komisje nie przychodził wcale. To jest wasza p[rawda.

Odnośnik do odpowiedzi

No tak - powiem ci ja ja na ten temat myślę: Halejcio w czasie referendum jadł z ręki Burmistrzowi ośmieszał ludzi którzy byli we wsi z pokazami w sprawie żwirowni. Wciskał ciemnotę że świetlica jest super i jest tam ciepło. Tak było a teraz Halejcio jest przeciw żwirowni, pokumał się z Liwakiem krzyczy że świetlica jest zimna i wilgotna. W który pytam momencie kłamał jeśli tak to dlaczego tasz szybko zmienił swoje zdanie. Zaszkodził referendum a teraz szkodzi obecnym rządzącym. Szybko się tym ludziom w głowach przewraca. Przez niego i Szafrana referendum upadło a teraz on śmie mówić że jest przeciw żwirowni z Liwakiem i szafranem???? To prawdę mówiąc Liwaka, Szafrana i Helejci zasługa że ludzie nie poszli na referendum. Robili cichą propagandę przeciw tej inicjatywie mieszkańców. Nie rozumiem jak Michał się z nimi pobratał bo nijak do nich nie pasuje. Największym leniem przez ostanie 16 lat bo tyle radnym był Liwak jest właśnie on. Nigdy nie było go na sesjach albo się spóźniał na komisje nie przychodził wcale. To jest wasza p[rawda.

Oooooo tak ja też tak myślę. Też mnie takie słuchy dochodziły ale nie wierzyłem że to prawda. A jednak!

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie wygra lepszy!!!Dajcie spokój kazdy z nas ma rozum.Tonący się brzytwy chwyta,tak było ,jest i bedzie.Halejcio to tylko pionek w tych rozgrywkach i czy sie poukładał czy nie to mało istotne bo on malo może.Burmistrz stoi na szczycie tej zaklamanej piramidy rządzacej.Nie mamy porównania co do pana Liwaka czy będzie dobrym burmistrzem czy też nie bo jeszcze nie miał okazji by nam to pokazać.Jesli wygra porownamy osiągnięcia pana Liwaka z osiagnięciami pana Racinowskiego i zobaczymy na jakim poziomie jest ich umiejętnosć władania gminą.Pan Racinowski ułozył się z panią Działoszewską i to zły znak. Pani Działoszewska będzie przewodniczącą rady a to nie tak miało wygladac.Za głosy zrobi sie wszystko-a to nie jest plac zabaw pana Racinowskiego tylko nasza mała Ojczyzna i trzeba o nia zawalczyć!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...