Skocz do zawartości

Wieczór wyborczy


szerokie oczy

Rekomendowane odpowiedzi

Durny to ty jesteś. Jak byś nawet poczytał ulotkę Liwaka, to wiedziałbyś, że jest bardziej wykształcony niż twoi wiejscy filozofowie ze śmieszną pgr-owską przeszłością!

Chcesz to ja ci nadrukuję takich ulotek, że będziesz "robił" za świętego tureckiego ! A z tym wykształceniem to nie przesadzaj ?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem tym zniesmaczony, był u mnie i prosił żebym na pewno nie głosował na racina, a teraz co? Co ten chłop wyrabia? Z czym on się na głowy pomieniał?

W pierwszej turze prosił o głosy dla siebie. Teraz wszystkie ręce na pokład aby oszołomów uwolnić od realizacji tych wyborczych konfabulacji, które zaserwowali łatwowiernym ludkom !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia jest kartą przetargową w tych wyborach! A tutaj chodzi o dobro mieszkańców!! CHCEMY ZMIAN!! ZMIAN NA LEPSZE CZY Z ŻWIROWNIĄ CZY BEZ! A TE TEMPAKI TEGO NIE ROZUMIEJĄ!! IM CHODZI O WŁASNY BIZNES, NIE O NASZE DOBRO!! MI WISI CZY BĘDZIE TA ŻWIROWNIA CZY NIE! MAM TO GŁEBOKO W d****!! CHCE ŻEBY IŃSKO TENTNIŁO ŻYCIEM JAK KIEDYŚ, ŻE PÓJDĘ NA DOŻYNKI I BĘDE SIĘ BAWIŁ ZE ZNAJOMYMI W WSPÓLNYM GRONIE, ŻE GŁUPIE DOŻYNKI BĘDĄ DLA NAS ROLNIKÓW I INNYCH LUDZI A NIE DLA WYBRAŃCÓW BURMISTRZA!!! TO MNIE KUR... BOLI!! ŻE W TEJ GMINIE LICZĄ SIĘ NIE WOLNI LUDZI, LECZ LUDZIE BURMISTRZA LUB JEMU PRZYCHLNI!!

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia jest kartą przetargową w tych wyborach! A tutaj chodzi o dobro mieszkańców!! CHCEMY ZMIAN!! ZMIAN NA LEPSZE CZY Z ŻWIROWNIĄ CZY BEZ! A TE TEMPAKI TEGO NIE ROZUMIEJĄ!! IM CHODZI O WŁASNY BIZNES, NIE O NASZE DOBRO!! MI WISI CZY BĘDZIE TA ŻWIROWNIA CZY NIE! MAM TO GŁEBOKO W d****!! CHCE ŻEBY IŃSKO TENTNIŁO ŻYCIEM JAK KIEDYŚ, ŻE PÓJDĘ NA DOŻYNKI I BĘDE SIĘ BAWIŁ ZE ZNAJOMYMI W WSPÓLNYM GRONIE, ŻE GŁUPIE DOŻYNKI BĘDĄ DLA NAS ROLNIKÓW I INNYCH LUDZI A NIE DLA WYBRAŃCÓW BURMISTRZA!!! TO MNIE KUR... BOLI!! ŻE W TEJ GMINIE LICZĄ SIĘ NIE WOLNI LUDZI, LECZ LUDZIE BURMISTRZA LUB JEMU PRZYCHLNI!!

Nawet nie wiesz jakie piszesz głupoty. Ze żwirownią czy bez? bo ty chcesz dożynek???? Tacy ułomy oddali głos wieżę i jacka. Jeszcze się okaże z kim wy w koalicję wejdziecie. Już ci powiem na pewno nie z bogdanem tylko z wieżą. Jacek dogada się z wieżą i jej radnymi. Może nawet stanowisko otrzyma więc nie marudź .

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie wiesz jakie piszesz głupoty. Ze żwirownią czy bez? bo ty chcesz dożynek???? Tacy ułomy oddali głos wieżę i jacka. Jeszcze się okaże z kim wy w koalicję wejdziecie. Już ci powiem na pewno nie z bogdanem tylko z wieżą. Jacek dogada się z wieżą i jej radnymi. Może nawet stanowisko otrzyma więc nie marudź .

Ty do podstawówki chodził co? proste dodawanie potrafisz zrobić? Wieża z jackiem to raptem 7 głosów czyli mniejszość w radzie, to najpierw naucz się dodawać a później pisz te swoje głupoty
Odnośnik do odpowiedzi

PODAŁEM PRZYKŁAD DOŻYNEK! CHODZI MI O POMINIECIE TYCH LUDZI KTÓRZY SA WAŻNIEJSI W PEWNYCH OKOLICZNOSCIACH KTORYCH BURMISTRZ NIE POTRAFI WYRÓŻNIC PRZYKŁAD: PATRZ SZYMCZYK (KONSERWATOR I BYWALEC OFICIALNYCH PRZYJEC GMINNYCH) ROLNIK? I NIECH SIE DOGADA SZCZERZE? MAM TO W d****. NIECH WYGRA LIWAK MOZE NIE ZMARNUJE 4 LAT. MOZE, A MOZE I ZMARNUJE ALE MAM DOSC BURMISTRZA BO CHCE BURMISTRZ LUDZI, A NIE SWOICH CZŁONKOW!

Odnośnik do odpowiedzi

Ty do podstawówki chodził co? proste dodawanie potrafisz zrobić? Wieża z jackiem to raptem 7 głosów czyli mniejszość w radzie, to najpierw naucz się dodawać a później pisz te swoje głupoty

A Racin z atamanem to 8 i pozamiatane. Wszystko wróciło do stanu przed "wielkim wybuchem" !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Zwykły pijaczek za Decay

A Liwak czym sie reprezentuje ? W szkole wyzywał uczniów ,co z tego ,że wykształcony jak jest przepity i przećpany ! Kandydat na burmistrza hehe, Zdjęcia na P.Racinowskiego to jego sprawka . Dobry przykład na burmistrza ,takimi metodami to sami się zastanówcie . Kogo chcecie .... Chcecie burmistrza buraka głosujcie na Liwaka !!

Odnośnik do odpowiedzi
wokół sami kryminaliści

A Liwak czym sie reprezentuje ? W szkole wyzywał uczniów ,co z tego ,że wykształcony jak jest przepity i przećpany ! Kandydat na burmistrza hehe, Zdjęcia na P.Racinowskiego to jego sprawka . Dobry przykład na burmistrza ,takimi metodami to sami się zastanówcie . Kogo chcecie .... Chcecie burmistrza buraka głosujcie na Liwaka !!

Akurat burakiem to jest ten twój P.Racinowski i przekonał się o tym każdy kto miał okazję załatwiać z nim osobiście jakąś sprawę. Gorszego idioty u władzy nigdy tutaj nie było. No i nie przypisuj całej radosnej twórczości użytkowników tego forum Liwakowi bo z tym to akurat nie ma on nic wspólnego. Tak gwoli przypomnienia skoro już o tym wspomniałeś..

inskiduet2.jpg?1404139150

tym panom już dziękujemy....

Odnośnik do odpowiedzi

Hehehehe teraz wszystko wychodzi ! :) Pan Jacek Liwak i jego banda pijaków z zaa Deca hehheh

Jacku masz przechlapane. Nie wprowadziłeś tylu radnych żeby się tak tu wymądrzać. wiem co ci chodzi po głowie że wyszarpniesz krysię, kogoś od bogdana i kogoś od racina i będziesz miał większość. ale po tym co tu wypisujecie nie wyjdzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Co racja to racja Liwak to stary pijak on i ten jego zasrany przydupas Michał :P ciągle z pod deca pijani jak świnie wychodzą jeden drugiego prowadzi! taki burmistrz stary pijus i nic wiecej ! Kandydat to on jest ale do koła alkocholików z ińska !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...