Skocz do zawartości

Wieczór wyborczy


szerokie oczy

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie juz sie leją, jak to w czasie kampani, nosili kraty z piwskiem i takim sposobem zdobyli swoje cenne głosy. Wstyd, a niby ludzie na poziomie, zero klasy!

Syn sydorki już pogratulował jackowi. Widać rzeczpospolita babska to tak zdzira który skurwi się z każdym byle bliżej koryta.

Odnośnik do odpowiedzi

PISZESZ I MASZ:)

Racina drużyna : Dec,Kościelny,Mazurek,Skonieczko

Wieża Wieża, Sydor Krawczyk

Ataman Sadowska

Lorek

Tomczyk

Pańczyk

Liwak Halejcio

Szafran

Machnik

Kupczyński

To ma być lepsze jutro dla Ińska???? Pakuję tobołek i wyjeżdżam. Druga tura mnie nie interesuje baj baj.

Odnośnik do odpowiedzi

Syn sydorki już pogratulował jackowi. Widać rzeczpospolita babska to tak zdzira który skurwi się z każdym byle bliżej koryta.

Ta tez juz by sobie dała na luz, niech siedzi w domu i dziarga wnukom sweterki, wszedzie wcisnie ten swoj...nos :D

Jesteście pojebani...To syn nie może kibicować komuś innnemu?Jesteście żałośni ludzie,żal dupe ściska,że babeczka sie dobrze trzyma,zazdrościcie,bo za pierwszej kadencji byliście obsrani jak była w radzie...Patrzac na to forum to widze,że tu więcej osób jest za Racinem,ale jak to zapewne jest,jedna osoba pisze po piec razy durnote

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteście pojebani...To syn nie może kibicować komuś innnemu?Jesteście żałośni ludzie,żal dupe ściska,że babeczka sie dobrze trzyma,zazdrościcie,bo za pierwszej kadencji byliście obsrani jak była w radzie...Patrzac na to forum to widze,że tu więcej osób jest za Racinem,ale jak to zapewne jest,jedna osoba pisze po piec razy durnote

Babeczka sie dobrze trzyma????? ty gosciu chyba nie widzisz innych kobiet w jej wieku! dla mnie jest typową zapyziałą ińszczanką. Wystarczy popatrzec na inne babki, które tu mieszkały, czasem wracają, niestety zbyt żadko by dały sobą oko naciezyć. I są starsze od Sydorki.

Odnośnik do odpowiedzi

Babeczka sie dobrze trzyma????? ty gosciu chyba nie widzisz innych kobiet w jej wieku! dla mnie jest typową zapyziałą ińszczanką. Wystarczy popatrzec na inne babki, które tu mieszkały, czasem wracają, niestety zbyt żadko by dały sobą oko naciezyć. I są starsze od Sydorki.

Popraw ortografie to po pierwsze.Jak widać jest Ińszczanką i całe życie praktycznie tu mieszka w tej zasranej dziurze i sie uzera z tłumanami,inne babeczki zyja w luksusie,przyjezdzaja sobie na wakacje...koniec tematu,żal dupe ściska,że ja wybrali co??

Odnośnik do odpowiedzi

Popraw ortografie to po pierwsze.Jak widać jest Ińszczanką i całe życie praktycznie tu mieszka w tej zasranej dziurze i sie uzera z tłumanami,inne babeczki zyja w luksusie,przyjezdzaja sobie na wakacje...koniec tematu,żal dupe ściska,że ja wybrali co??

Jej wybór gosciu ze tu siedzi.Jak nic innego nie może nie umie, barak jej urody, itp. to siedzi . Co nie zmienia faktu , ze wygląda fatalnie a luksus jest dla wybranych:) mi zal d***, jak piszesz na pewno nie sciska, odnosze się jedynie do" babeczka się dobrze trzyma" no bez jaj................

Odnośnik do odpowiedzi

DAJE sie sprokowac twojej osobie.powinienem w ogole nie znizac sie do twojego poziomu,ale to co wypisujesz to sie w pale nie miesci.z checia poznalbym twoje imie i nazwisko.masz czelnosc powiedz to Pani Sydor w twarz.pieknisiu,modnisiu,bogaczu p*********.jestes chamem jak ich malo.Jestes od Racina zapewne...

Odnośnik do odpowiedzi

DAJE sie sprokowac twojej osobie.powinienem w ogole nie znizac sie do twojego poziomu,ale to co wypisujesz to sie w pale nie miesci.z checia poznalbym twoje imie i nazwisko.masz czelnosc powiedz to Pani Sydor w twarz.pieknisiu,modnisiu,bogaczu p*********.jestes chamem jak ich malo.Jestes od Racina zapewne...

No patrz, wszystko się zgadza oprócz inwektyw typu: pierd...ny i cham. Prawda w oczy kole? Jestem od Racina, jak piszesz, co nie zmienia faktu, po raz kolejny to napiszę, że odniosłem się do " babeczka się dobrze trzyma"

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...