Skocz do zawartości

Wieczór wyborczy


szerokie oczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos tam pisał,ze 4 od Jacka i Racina i po 3 od Wiezy i Bogdana.

Tak ludzie wybrali,ale od Jacka 4 + Teresa i Krysia,to bedzie sie dzialo

Pisałem nie raz że Jacek się z ciocią dogada to wy mi nie wierzycie. Już się dupska całują "Teresa i Krysia" co za słodycz....

Odnośnik do odpowiedzi

Ktos tam pisał,ze 4 od Jacka i Racina i po 3 od Wiezy i Bogdana.

Tak ludzie wybrali,ale od Jacka 4 + Teresa i Krysia,to bedzie sie dzialo

Oj biedny nowy burmistrz będzie oj będzie. Takiej pojebanej rady nie było hmmm nie pamiętam żeby taka była hahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem nie raz że Jacek się z ciocią dogada to wy mi nie wierzycie. Już się dupska całują "Teresa i Krysia" co za słodycz....

Ta na bank sie dogadali.Po prostu Teresa i Krysia nie miały godnych siebie przeciwników w swoim okręgu to weszły.A tak poza tym to dobrze,bo chociaż na sesji nie będzie już teraz wpierdalania tylko ciastek.

Odnośnik do odpowiedzi

To tylko 7 radnych !! Za mało aby działało (do rymu !!)

Liczyć nie potrafisz jak ci tam w komisjach. 4 + dwie to 6 a nie siedem. Te dwie to pewniaki że z Jackiem trzecia nie wiadomo. Tak na marginesie tylko nasza gmina nie wie na czym siedzi. Wszystkie okoliczne już policzone. Wstyd.

Odnośnik do odpowiedzi

Do tej pory powinni już ogłosić kto wszedł do razy,tyllu ich jest,a liczyć nie potrafią,nie dziwie sie,że szkoła zajmuje ostatnie miejsca pod względem wyników.

Nie wszyscy uczyli się w naszej szkole,a i wymogu odpowiedniego wykształcenia członków komisji nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...