Skocz do zawartości

Wieczór wyborczy


szerokie oczy

Rekomendowane odpowiedzi

POTWIERDZAM NIE MA INNEJ OPCJI.

Włodek już dzwoni i szuka koalicjanta. Jednak jak ja bym był na miejscu Bogdana i Teresy nie oddał bym głosów na Jacka chociażby za tego Atamana i ciocię. Absolutnie... Chyba że cicia zostanie przewodniczącą rady a ataman zastępcą Jacka.

Odnośnik do odpowiedzi

czyli wychodzi na to ,że

43 % Liwak

31%Racinowski

13%Działoszewska

10 %Terebecki

Niezły wynik,teraz tylko go utrzymać...bo o głosy od Tereski i Bogdana dla Jacka jestem spokojny

Musisz byc niezle powalony skoro trzymasz za Liwakiem! Musi wygrac Endriu Racinowski.:

Ktos załączył "Racina drużyna : Dec,Kościelny,Mazurek,Skonieczko" no i super.

Odnośnik do odpowiedzi

czyli wychodzi na to ,że

43 % Liwak

31%Racinowski

13%Działoszewska

10 %Terebecki

Niezły wynik,teraz tylko go utrzymać...bo o głosy od Tereski i Bogdana dla Jacka jestem spokojny

Chcę to usłyszeć od tej dwójki. Wtedy ze spokojem oddam głos na Andrzeja.

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz byc niezle powalony skoro trzymasz za Liwakiem! Musi wygrac Endriu Racinowski.:

Ktos załączył "Racina drużyna : Dec,Kościelny,Mazurek,Skonieczko" no i super.

Jak to prawda to jestem zadowolony Jurek Koscielny Kaziu Dec i reszta , moje typowania się sprawdzają i EKSTRA.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za bzdura! Andrzej właśnie w drugiej turze pokaże wam gdzie raki zimują. Opozycja też liczyła na wygraną w pierwszym podejściu. Ile wam z tego zostało? Zobaczymy teraz kto się z kim będzie dogadywał. Czy Bogdan i Teresa odda wam głosy i co wtedy pomyślą wyborcy ;)

haha, pokaże gdzie raki zimują.... Chyba pokaże, gdzie się krowy pasą :P :D :D :D :D

Odnośnik do odpowiedzi

A ty popatrz niezłe jajo, zagrałem i MAM!

Włodek Halejcio dwa bratanki hahahahahhaha To teraz będzie cyrk w radzie. Działoszewska powinna mieć honor i na Jacka nie oddać złamanego palca. Ale nikomu władza nie śmierdzi więc kto da więcej ten dostanie głosy.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek Halejcio dwa bratanki hahahahahhaha To teraz będzie cyrk w radzie. Działoszewska powinna mieć honor i na Jacka nie oddać złamanego palca. Ale nikomu władza nie śmierdzi więc kto da więcej ten dostanie głosy.

Liwak da jej zastępcę burmistrza a Racin przewodniczącego kalkulacja prosta.

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle,że Jacek teraz nie powinien nic robić,ludzie jak zagłosują tak jak w pierwszej turze na niego czyli te 43% to te 8% spokojnie zgarnie od ludzi ktorzy glosowali na tereske lub bogdana,nie wierze ze oni zaglosuja na Andrzeja

To takie pewne jak to że mieliście wygrać w pierwszej turze i wprowadzić większość radnych. Macie gówno i nasrane.

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe,wygrać to miał Racin i podobno miał wrowadzić przynajmniej połowe radnych:) Tymi jego ulotkami bez koloru,co pewnie papier z gminy wziął,można dupe podetrzeć .

Michał a ty się tak nie cisz bo gówno zrobisz w tej gminie z tym głupim halejcio szafranem a sadzisz się jak znawca tematu. Racin wygra drugą turę i nic go nie powstrzyma. Wy wisieliście wszędzie i tacy piękni byliście kolorowi. a wyszło jak wyszło będziecie musieli znów iść na dzień sąsiada.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek już dzwoni i szuka koalicjanta. Jednak jak ja bym był na miejscu Bogdana i Teresy nie oddał bym głosów na Jacka chociażby za tego Atamana i ciocię. Absolutnie... Chyba że cicia zostanie przewodniczącą rady a ataman zastępcą Jacka.

Włodek może sobie dzwonić ...już jest za późno. Grzeje ławy opozycji !!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...