Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Natura2000 i IPK napisał:

W gminie Ińsko kolejna žwirownia nie pozbawia mieszkańców wody pitnej i nie tylko.Ekooszolomy gdzie wasza reakcja?

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych odrzucił wniosek stanu Alaska o budowę największej na kontynencie kopalni miedzi, złota i molibdenu. O fiasku protestu zdecydowała jego lokalizacja, która mogłaby zagrozić populacji łososia.

Kolejna żwirownia nie pozbawia mieszkańców wody pitnej?Przecież ta żwirownia kopie żwir od niedawna.Od kilku lat woda w studniach jest coraz niżej.Struga Iny już nie płynie,a i wody w jeziorze sporo ubyło.Taką sytuację spowodowała niewątpliwie susza,ale wszyscy wiemy,że nie tylko.Czy Ińszczanie,którym zależy na tym,by ich domy i ulice nie uległy dewastacji powinni być nazywani "ekooszołomami"?Nie wszystkich będzie stać na wyjazd do Gudowa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 2.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    128

11 godzin temu, Kos napisał:

Liwak to kłamca oszust i nieudacznik. Zgodził się na żwirownię bo mu nie zależy na Ińsku.

Na facebuku lesne dziadki słusznie dokładają Liwakowi do pieca. Wpisy Liwaka to błazenada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ja już wiem napisał:

Kamiński i Wąsik zatrzymani, za przekręty. Jak ja się cieszę że nareszcie będą ukarani wszyscy co robią przekręty 

Naszych koperciarzy nawet Szałabawka nie uratuje  !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość
2 godziny temu, tak napisał:

Nie ma zrzutów i nie będzie,a tekst wynika z obietnic podczas kampanii wyborczej.

Naobiecywać,napicować a potem śmiać się z tępych wyborców.Skąd my to znamy,prawda?Byle do wyborów a potem liczy się tylko kasa a nie gmina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liwak kłamca
10 minut temu, rzeczywistość napisał:

Naobiecywać,napicować a potem śmiać się z tępych wyborców.Skąd my to znamy,prawda?Byle do wyborów a potem liczy się tylko kasa a nie gmina.

Zaraz wybory Liwak znowu nakłamie a głupole na niego zagłosują

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lokalne realia
2 godziny temu, Liwak kłamca napisał:

Zaraz wybory Liwak znowu nakłamie a głupole na niego zagłosują

Tego nie można wykluczyć ludzie tutaj uwikłani i łatwi do zmanipulowania.Świadczą o tym poprzednie kadencje.Ale jeszcze muszą samodzielnie i długoterminowo myśleć.A tak w tej gminie nie jest od wielu dekad.W takim razie jak dotrzeć do tzw. suwerena? Można kasą,piwem,wódką,przekupstwem,obiecankami.Na mądrość raczej nie należy stawiać.Tutaj układy mają macki ośmiornicy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wyborca napisał:

Ciekawe gdzie zrobią sztab wyborczy deca już nie ma i Mazurka też, pewnie w gudowie

Jak nie ma Deca i Mazurka ? A gdzie oni się ulotnili ? Z tego co wiem to Pan Zbigniew dalej jest na Wisoli,  teraz przy nowym właścicielu. Wróble w Ińsku ćwierkają,że tam właśnie będzie lokal zebrań i narad KWW IŃSKO PLUS ! Już tam zajechali kilka razy obecni radni i radni poprzednich kadencji, a także kilka prominentów z Kupczyńskim na czele. Aż mnie zdziwiło czy Michał tak mocno przepraszał Zbycha?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Ciemnik70 napisał:

Jak nie ma Deca i Mazurka ? A gdzie oni się ulotnili ? Z tego co wiem to Pan Zbigniew dalej jest na Wisoli,  teraz przy nowym właścicielu. Wróble w Ińsku ćwierkają,że tam właśnie będzie lokal zebrań i narad KWW IŃSKO PLUS ! Już tam zajechali kilka razy obecni radni i radni poprzednich kadencji, a także kilka prominentów z Kupczyńskim na czele. Aż mnie zdziwiło czy Michał tak mocno przepraszał Zbycha?

 

Michał u Zbyszka? Nie chrzań.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Ciemnik70 napisał:

Jak nie ma Deca i Mazurka ? A gdzie oni się ulotnili ? Z tego co wiem to Pan Zbigniew dalej jest na Wisoli,  teraz przy nowym właścicielu. Wróble w Ińsku ćwierkają,że tam właśnie będzie lokal zebrań i narad KWW IŃSKO PLUS ! Już tam zajechali kilka razy obecni radni i radni poprzednich kadencji, a także kilka prominentów z Kupczyńskim na czele. Aż mnie zdziwiło czy Michał tak mocno przepraszał Zbycha?

 

Liwak z Michałem duupami trzęsą zeby nie stracić stołków i dlatego Michał tak przepraszał Zbyszka

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, renia napisał:

Dał mu taką ukrainkę,że nie opuszcza jej nawet na moment.

Bo Zbyszek to chłop z jajami, chyba nikt nie zaprzeczy a nie takie ciamciaramciam jak ślimak liwak czy ciepły michał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...