Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

6 minut temu, Marek napisał:

Kupczyniak się zbłaźnił na całego. Wypisywał obraźliwe bzdury i teraz musiał przeprosić Pana Mazurka. Tylko dlaczego Liwak pozwolił Kupczyniakowi wypisywać w necie te wszystkie głupoty? Chyba obaj są diabła warci.

Zwał sobie jeden z drugim konia i będziecie szczęśliwi, a najlepiej nawzajem sobie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
włam na konto
11 godzin temu, Tadeusz napisał:

Zwał sobie jeden z drugim konia i będziecie szczęśliwi, a najlepiej nawzajem sobie. 

tobie ewidentnie Żubrówka włamała się na konto

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mieszkanka
W dniu 30.12.2023 o 12:03, Brawo Prokuratura napisał:

A to ci dobra niespodzianka na Nowy Rok 2024r.

Skuteczna skarga Prokuratury Okręgowej w Szczecinie w sprawie decyzji Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 25 maja 2021 r. udzielającej Kruszywa SKSM S.A. z siedzibą w Szczecinie koncesji na wydobywanie metodą odkrywkową kruszywa naturalnego ze złoża „Ińsko”.

Buraki i bezradni dajcie głos na ten temat.Przecież to najważniejszy problem bytu gminy Ińsko.Okażcie chociaż iskrę lokalnego patriotyzmu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mieszkanka napisał:

Buraki i bezradni dajcie głos na ten temat.Przecież to najważniejszy problem bytu gminy Ińsko.Okażcie chociaż iskrę lokalnego patriotyzmu.

Buraki pewnie nic nie wiedzą ? Niebawem będzie info w tej sprawie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darek napisał:

Panie z Apteki czemu Pan usuwa swóje komentarze i posty z Facebook czyli piszesz Pan nie prawdę. 

Polubienia postów z Malezji, Indonezji itp. 

Darku i ty usuń swój,masz do tego prawo."swóje","nie prawdę".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mieszkam i widzę napisał:

Super człowiek z apteki ,prawdę dobrze pisze,komuś z burków się nie podoba.zaczną teraz i jego obrażać.

Byłam w nowej aptece bardzo mili ludzie. Szczególnie właśnie ten pan aptekarz. Nie wiem jak się nazywa to nie mogę znaleźć ff.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, ładnie napisał:

Byłam w nowej aptece bardzo mili ludzie. Szczególnie właśnie ten pan aptekarz. Nie wiem jak się nazywa to nie mogę znaleźć ff.

Poznaj go bliżej to na pewno zmienisz zdanie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mieszkam i widzę napisał:

Super człowiek z apteki ,prawdę dobrze pisze,komuś z burków się nie podoba.zaczną teraz i jego obrażać.

Buraki nasłali płaskoglace Dolate,ich pożytecznego idiotę i dyżurnego banana, który zawsze wszystko co dobre w czambół wali. Boją się że aptekarz wystartuje przeciw nim i pozamiata te śmieci. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro napisał:

Buraki nasłali płaskoglace Dolate,ich pożytecznego idiotę i dyżurnego banana, który zawsze wszystko co dobre w czambół wali. Boją się że aptekarz wystartuje przeciw nim i pozamiata te śmieci. 

 

A kim są pijaczki dolatowe i bananowe! Banan to już studia prawnicze skończył nawet wyroki wydaje i je komentuje w imieniu SKSM.... żenada. To już kuuwa cyrk na kółkach. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, wyborca napisał:

A kim są pijaczki dolatowe i bananowe! Banan to już studia prawnicze skończył nawet wyroki wydaje i je komentuje w imieniu SKSM.... żenada. To już kuuwa cyrk na kółkach. 

Prawdę piszesz. Banan wszystkie prawnicze rozumy pozjadał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę proszę. Dwóch panów po podstawówce usilnie tłumaczy wyrok WSA. Prawo to ich specjalność nie jedno szkło poszło. Tomek i Banan to tęgie głowy do propagandy SKSM. Chyba tego szampana od SKSM już otworzyliście....Nie za wcześnie? Mieliście poczekać powiedziała wam Kaczanowska!!! Dwa szczekające kundle które nic nigdy dobrego dla mieszkańców nie zrobili. Tfuu 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...