Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sfds napisał:

W nowym Roku to powonni przeprosić ludzi ,których opluwali, poni,,,zali i pozbyli pracy 

Kupczyniak stosował jedną metodę niszczenia ludzi, najpierw opluwał na caffe a później wyrzucał z pracy. A Liwak mu na to pozwalał. Obaj są psimi k,utasami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 2.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    131

55 minut temu, Yton napisał:

Kupczyniak stosował jedną metodę niszczenia ludzi, najpierw opluwał na caffe a później wyrzucał z pracy. A Liwak mu na to pozwalał. Obaj są psimi k,utasami.

Michał na Liwaka też wypisywał różne świnstwa a Liwak głupi sie nie skapnął.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do buraków z gminy.Płacimy podatki a  jednocześnie niszczymy nasze pojazdy na dziurach.Przez dekady pierdzenia w stołki nic nie zrobiliście w sprawie drogi powiatowej przebiegającej przy waszych nosach.Żwirkom zrobiliście autostradę przez Storkowo i oni mają ,znki zakazu w tylnej części ciała.Policja też bierna,woli nakladać mandaty na rowerzystów.Dlaczego poza podnoszeniem podatków i opłat lokalnych dla wyborców nic więcej nie robicie? Znowu liczycie na kumpli ze Szczecina i od waszego Krzywoustego sponsora?A coj z gminy,chociażby w zakresie budynków komunalnych.Dlaczego nie odkupicie budynek od energetyki? Tam mogły by mieszkać śmiało 4 rodziny.Chyba jednak należy was pogonić psami bo pasożytujecie na wyborcach .Niedługo będziecie znowu ich mamić swoimi kłamstwami?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gość napisał:

Mam pytanie do buraków z gminy.Płacimy podatki a  jednocześnie niszczymy nasze pojazdy na dziurach.Przez dekady pierdzenia w stołki nic nie zrobiliście w sprawie drogi powiatowej przebiegającej przy waszych nosach.Żwirkom zrobiliście autostradę przez Storkowo i oni mają ,znki zakazu w tylnej części ciała.Policja też bierna,woli nakladać mandaty na rowerzystów.Dlaczego poza podnoszeniem podatków i opłat lokalnych dla wyborców nic więcej nie robicie? Znowu liczycie na kumpli ze Szczecina i od waszego Krzywoustego sponsora?A coj z gminy,chociażby w zakresie budynków komunalnych.Dlaczego nie odkupicie budynek od energetyki? Tam mogły by mieszkać śmiało 4 rodziny.Chyba jednak należy was pogonić psami bo pasożytujecie na wyborcach .Niedługo będziecie znowu ich mamić swoimi kłamstwami?

Masz rację gościu to zwykli lewusy.Szkoda tylko,że wyborcy tego nie dostrzegli po pierwszej kadencji tych koczkodanów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, gość napisał:

Mam pytanie do buraków z gminy.Płacimy podatki a  jednocześnie niszczymy nasze pojazdy na dziurach.Przez dekady pierdzenia w stołki nic nie zrobiliście w sprawie drogi powiatowej przebiegającej przy waszych nosach.Żwirkom zrobiliście autostradę przez Storkowo i oni mają ,znki zakazu w tylnej części ciała.Policja też bierna,woli nakladać mandaty na rowerzystów.Dlaczego poza podnoszeniem podatków i opłat lokalnych dla wyborców nic więcej nie robicie? Znowu liczycie na kumpli ze Szczecina i od waszego Krzywoustego sponsora?A coj z gminy,chociażby w zakresie budynków komunalnych.Dlaczego nie odkupicie budynek od energetyki? Tam mogły by mieszkać śmiało 4 rodziny.Chyba jednak należy was pogonić psami bo pasożytujecie na wyborcach .Niedługo będziecie znowu ich mamić swoimi kłamstwami?

Najprawdopodobniej w tym roku będzie remont całej ulicy.Są środki przeznaczone na remont.Czekajmy na warunki umożliwiające remont-kwiecień 2024.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tak napisał:

Najprawdopodobniej w tym roku będzie remont całej ulicy.Są środki przeznaczone na remont.Czekajmy na warunki umożliwiające remont-kwiecień 2024.

Nie widać żadnych środków, Kaczor poszedł na szczaw i środków nie będzie bo Ryży Donald pośle środki do berlina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Póki co radny
7 minut temu, Jan napisał:

Ja także nie zagłosuję na kłamcę i oszusta Liwaka a więc tylko Szafran

Dość mafii.Radni powinni samodzielnie myśleć i postępować tak,by tworzyć klimat do rozwoju turystyki i wypoczynku w Ińsku i na terenie gminy.Jest to realne z nowymi radnymi i przyszłym burmistrzem Panem szafranem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Póki co radny
1 minutę temu, Póki co radny napisał:

Dość mafii.Radni powinni samodzielnie myśleć i postępować tak,by tworzyć klimat do rozwoju turystyki i wypoczynku w Ińsku i na terenie gminy.Jest to realne z nowymi radnymi i przyszłym burmistrzem Panem szafranem.

...Panem Szafranem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Alicja napisał:

Ja na Szafrana przynajmniej będzie porządek i szacunek dla ludzi

Porządek i szacunek? Ja nie mogę skąd wy się bierzecie? Szafran nie ma za grosz szacunku do nikogo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Wyborca napisał:

Porządek i szacunek? Ja nie mogę skąd wy się bierzecie? Szafran nie ma za grosz szacunku do nikogo. 

Zawsze mi się z nim miło rozmawia i na nikogo nie narzeka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wyborca napisał:

Porządek i szacunek? Ja nie mogę skąd wy się bierzecie? Szafran nie ma za grosz szacunku do nikogo. 

Jak byś był ta samą  osobą w postaci Ali, Mirki, Zosi  to też był miło pisał. Każdy zna Szafrana i Liwaka na wylot w tej Gminie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...