Skocz do zawartości

trzeci podjazd Czubkowskiego...


ciocia jadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Temat dawno nie poruszany ale wlasnie doszly mnie sluchy ze nowy dzierzawca nie placi od stycznia pieniazkow do.naszej gminy...wie ktos cos na ten temacik..

Gmina, szkoła to ta sama banda nierobów,przygłupów ,żyjąca na nasz koszt.Jeden i drugi to nierób z PGR-u

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 miesięcy później...
Cień przeciwność Gościa

Gość - kto to ?? a może osiołek, a może rybka, a może waż jadowity- pluje i pluje własną wiedzą a pisze o innych. .... Cudze widzicie a swojej głupoty NIE WIDZICIE ... Pogadadały sobie baranki - o jest im lżej...

Odnośnik do odpowiedzi

Straszne prymitywy tutaj wzajemnie się opluwają.Praktycznie niczym się nie różnią.Cel maja ten sam - koryto. Myślcie modzi ludzie, bo czasu coraz mniej a wybór prawie żaden.Nie dajcie się omamić starym komuszym wyjadaczom i ifs-owym oraz atamanowym nierobom.

Odnośnik do odpowiedzi

Straszne prymitywy tutaj wzajemnie się opluwają.Praktycznie niczym się nie różnią.Cel maja ten sam - koryto. Myślcie modzi ludzie, bo czasu coraz mniej a wybór prawie żaden.Nie dajcie się omamić starym komuszym wyjadaczom i ifs-owym oraz atamanowym nierobom.

...bo najwięcej bezrobotnych pracusiów jest u Jacusia...

Odnośnik do odpowiedzi

...bo najwięcej bezrobotnych pracusiów jest u Jacusia...

Stare pryki nie popuszczą stanowisk pracy, mają emerytury i dalej pracują, Jacek skupił wokół siebie młodych ludzi, którzy nie mają pracy i muszą spindalać za granicę, taka jest prawda
Odnośnik do odpowiedzi

Młodzi nie dajcie się tym oszustom.Przez tyle lat marnowali budżety gminy na swoje pensje i pierdoły. Pospasali się jak torby zapowietrzone. I ciągle chcą żyć za gminne podatki. A gdzie rozwój tej gminy? Dlaczego poza rozwaleniem różnych instytucji nie ma nic dla dobra rozwoju tego miasteczka i wiosek.Drogi i chodniki wyremontowali wokół swoich posesji a reszta niech drepcze po dziurach.Jeszcze ze trzy kadencje i dożyjemy gminnej emerytury. To jest siedlisko komuszego klanu,które na dodatek łączy się z lokalnymi klikami. Młodzi,pogońcie tę mafię.

Odnośnik do odpowiedzi

"Młodzi nie dajcie się tym oszustom",a dokładniej personalnie?"rozwaleniem różnych instytucji"-które to instytucje zostały rozwalone przez te władze?Młodzi,pogońcie tę mafię- kto personalnie należy do tej mafii?Jeśli uzyskam odpowiedzi na swoje pytania,to chetnie przyłączę sie do twojego apelu.

Odnośnik do odpowiedzi

"Młodzi nie dajcie się tym oszustom",a dokładniej personalnie?"rozwaleniem różnych instytucji"-które to instytucje zostały rozwalone przez te władze?Młodzi,pogońcie tę mafię- kto personalnie należy do tej mafii?Jeśli uzyskam odpowiedzi na swoje pytania,to chetnie przyłączę sie do twojego apelu.

Młodziutka to ja nie jestem ale sama już przekonałam 7 niegłosujących osobiście ich zawiozę na mój koszt wiedzą że racin musi odejść,tak jakBalcerowicz ha ha.

Odnośnik do odpowiedzi

Młodziutka to ja nie jestem ale sama już przekonałam 7 niegłosujących osobiście ich zawiozę na mój koszt wiedzą że racin musi odejść,tak jakBalcerowicz ha ha.

Hej ty już woziłeś babcie na wybory na samego siebie. Teraz będziesz woził na jacaka?/ wstydź się stary gnucie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...