Skocz do zawartości

trzeci podjazd Czubkowskiego...


ciocia jadzia

Rekomendowane odpowiedzi

heheheh to jeszcze nie wiesz błaźnie ,ze ten gość ma umowę na likwidacje przedszkola , idz i zapytaj go jakie mam plany na te miejsce .

Nie mendź debilu i nie wprowadzaj ludzi w kanał. Jaką likwidację przedszkola durniu, kto ci nagadał głupot. Budynek jest własnością Gminy a on jest tylko dzierżawcą, a ty pier...isz ludziom że będzie go rozbierał do fundamentów ! Spadaj na drzewo mendo !!

Odnośnik do odpowiedzi

oj nie długo zobaczycie tam buldożery , a jak się tam wybierzecie poleżeć na kocyku to szybko z was skasuje pieniądze za tą przyjemność ,

W co ty "gościu" pogrywasz? Przedmówca ma rację to budynek gminy i szkoła nic do tego nie ma. Już na pewno nie czubek.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

To jest skandal po prostu, ostatnio poszedlem z dzieckiem poplywac i polozylem kocyk kolo kotwicy po 5 minutach byl przy mnie "ryzy" pan i powiedzial ze musze zaplacic 15zl bo jestem na jego terenie. Masakra normalnie do czego to doszlo ze ja jako mieszkaniec Inska mialbym placic za kapiel w jeziorze lub za rozlozenie koca. Gosc mnie strasznie wkur.... ktos mial podobna sytuacje

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

To jest skandal po prostu, ostatnio poszedlem z dzieckiem poplywac i polozylem kocyk kolo kotwicy po 5 minutach byl przy mnie "ryzy" pan i powiedzial ze musze zaplacic 15zl bo jestem na jego terenie. Masakra normalnie do czego to doszlo ze ja jako mieszkaniec Inska mialbym placic za kapiel w jeziorze lub za rozlozenie koca. Gosc mnie strasznie wkur.... ktos mial podobna sytuacje

Odnośnik do odpowiedzi

Osłabło zainteresowanie losem bazy nurków w przedszkolu ?

Przydupasy Krokusa poszli na "taniochę" nad Krzemień.

A u Pana Czubkowskiego będzie porządny dzierżawca za 2.500,00 zł miesięcznie !

Warto było "wykopsadź" cwaniaczków, którzy tak duuuuuuuuuuuuuuużo "robili" dla dzieci

i chcieli za bezdurno mieć bazę, pole biwakowe, parking i inne wygody !

Brawo P.Czubkowski !!

Ty debilu idz najlepiej zrob dobrze nowemu najemcy i panu CZ. Rece opadaja jak czytam cos takiego co moze kursik zrobisz za drucika....Widac jak interesujesz sie dobrem gminy..pajacu. Wydymaja nas wszystkich i juz....

Odnośnik do odpowiedzi

Prawo stanowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zabrania się grodzenia nieruchomości przyległych do powierzchniowych wód publicznych w odległości

Mniejszej niż 1.5 metra od linii brzegu, a także zakazywania lub uniemożliwiania przechodzenia

Przez ten obszar.

W razie problemów wzywać policję.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

To jest skandal po prostu, ostatnio poszedlem z dzieckiem poplywac i polozylem kocyk kolo kotwicy po 5 minutach byl przy mnie "ryzy" pan i powiedzial ze musze zaplacic 15zl bo jestem na jego terenie. Masakra normalnie do czego to doszlo ze ja jako mieszkaniec Inska mialbym placic za kapiel w jeziorze lub za rozlozenie koca. Gosc mnie strasznie wkur.... ktos mial podobna sytuacje

Opisz bardziej szczegółowo to zajście.Uzyskasz za darmo precyzyjną odpowiedź , zgodną z obowiązującym prawem.

Odnośnik do odpowiedzi

Nowym najemcom burmistrz daje na wszystko zgodę. Nawet na grodzenie i wybetonowanie do samego jeziora. Co to ma znaczyć!!! Kto pozwala dostęp do plaży i przejście które tam było od zawsze zagradzać. PROKURATOR JEST CHYBA TU NAJBARDZIEJ WSKAZANY.

Odnośnik do odpowiedzi

To jakiś kant bo dyrektor jest wynajmującym to dlaczego burak pcha łapy i zagradza przejście i jeszcze mam płacić skoro to brzeg skarbu państwa a nie gminy. Tę ciekawostkę koniecznie trzeba podać do gazety i niech nam to burmistrz wytłumaczy. Bo inaczej nic się nie dowiemy.

Odnośnik do odpowiedzi

Nowym najemcom burmistrz daje na wszystko zgodę. Nawet na grodzenie i wybetonowanie do samego jeziora. Co to ma znaczyć!!! Kto pozwala dostęp do plaży i przejście które tam było od zawsze zagradzać. PROKURATOR JEST CHYBA TU NAJBARDZIEJ WSKAZANY.

A skad wiesz ze pozwala grodzic, bo fakt faktem to co sie tam dzieje to zaczyna mnie denerwowac. Ciekaw jestem jak gosc zalatwil sobie dzierzawe niby tego calego terenu i jakim prawem pobiera oplate, a co najgorsze od nas mieszkancow.

Odnośnik do odpowiedzi

No w przetargu jest mowa o budynku ale podobno dostal jeszcze kawalek terenu od budynku do pierwszego drzewa ale nie wiem ile w tym prawdy. Po drugie to gosc panoszy sie na calym terenie a po trzecie to slyszalem ostatnio ze ma zrobic droge od strony lasku przy przedszkolu ciekaw jestem jak on tam chce droge rownac jak tam z ziemi wystaje pelno korzeni. Ciekaw jestem jak to wszystko wyglada od strony prawnej..

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tam idą media do przedszkola!!! Niech ten przekręt robi łatwiej będzie burka załatwić. Chociaż raz będzie namacalny dowód teraz się nie wywinie. Już Hochausowa się pobudowała niezgodnie z prawem. Żeby "państwu" Zimnickim i jej nie jeździli pod nosem to zrobią extra trasę dla ciemniaków. k**** nóż mi się otwiera na to k*******!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tam idą media do przedszkola!!! Niech ten przekręt robi łatwiej będzie burka załatwić. Chociaż raz będzie namacalny dowód teraz się nie wywinie. Już Hochausowa się pobudowała niezgodnie z prawem. Żeby "państwu" Zimnickim i jej nie jeździli pod nosem to zrobią extra trasę dla ciemniaków. k**** nóż mi się otwiera na to k*******!!!

Nie zesraj się baranie wsiowy !! Oby ci się ten nóż otworzył i wlazł w dupę ...zasrańcu !!

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda w oczy kole? Facet idzie do burka i co tylko zażąda natychmiast ma zgodę, Śmieszne jest jednak co innego ,że ten co teraz przejął to kupel tego którego wygonili. Pytanie tylko kto z kim i za ile. Jak można po tylu latach wspólnego nurkowania wysadzić w kosmos kolegę nurka i samemu ubijać po układzie interes z miejscową władzą. Do późnej jesieni będą tam hałasować sprężarki do butli a nie tak jak do tej pory tylko w weekendy. A dzieci w przedszkolu? Jak mają się skupić na nauce skoro tam będzie ciągły hałas i cały czas ruch????

Odnośnik do odpowiedzi

Najpóźniej w przyszłym tygodniu wejdzie ciężki sprzęt na plac przy przedszkolu. Od szkolnego parkingu w dół do hangaru zryją drogę, wykostkują , wybetonują cały ten plac przed hangarem. Ogrodzą do samego jeziora. Mieszkańcy już tam plażować nie będą. Przejścia nad jeziorem też. Gość tylko przyjdzie do gminy złoży swoje potrzeby i biumistrzunio na wszystko wydaje zgody. Pytam tylko czy to zgodne z prawem? Gdzie pozwolenia na rycie parku, teren nad wodą jest w Pojezierzu Ińskim na dodatek nie jest własnością gmin y tylko Skarbu Państwa przynajmniej w części nabrzeża. A roboty budowlane zgłoszone do powiatu? Zaraz kilka metrów są pomniki przyrody czy to wszystko nic nie znaczy? Dzierżawca nie ukrywa, że przy tak sprzyjających warunkach chyba zdecyduje się na kupienie budynku. Ten burmistrz to chyba jedyny który ma coś z garem i powinien iść do właściwego lekarza. Budynek jest szkoły, plac obok gminy i reszta skarb państwa w jeden osobnik rozporządza jakby to było jego. Gdzie jest opozycja??? Będzie się wydzierać jak już będzie akt własności??? Wtedy panowie nawet nie otwierajcie otworów gębowych bo wtedy wzbudzicie śmiech!!! Już są stawiane wiaty i inne urządzenia czy dzierżawca ma takie prawo! Dlaczego ten może a poprzedniego wypędzono nawet nie chciano się dogadywać. Bo wszystko wskazuje, że miał być ten!!! Ten swój i od kolesi. Nawet jeżeli są sprawy na zgłoszenie do nadzoru budowlanego to i tak ich nie ma bo umowę podpisał w ubiegłym tygodniu to chyba 30 dni jeszcze nie upłynęło. Ciekawe to wszystko! Za to opozycja śpi albo odpoczywa na wakacjach. Będą zdziwieni jak wrócą a tu wszystko inaczej nawet droga zrobiona.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...