Skocz do zawartości

trzeci podjazd Czubkowskiego...


ciocia jadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram, opozycja cały czas przeszkadza burmistrzowi w pracy dla rozwoju gminy, brawo gościu! Zapraszamy Cię w szeregi IFS.

Te "radny" a ten rozwój to wg. was polega na wysprzedaniu całego mienia gminnego za przysłowiową złotówkę i budowanie domków z piasku. Do tego zatrudniliście całą armię nieudaczników- Piątek, Pastuła, Kieliszkowski, Ratkowski, Paciejewski i inni jakby was tej radzie było mało do zjadania chleba za nic nie robienie. Zdalnie kierowane bezmózgowce przez sksm.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam prostą receptę na opozycję. Niech nie pisze, że ma tylko niech pokaże. Chodzi mi o otrzymane dokumenty od Burmistrza. Skoro są jawne to powinno się je opublikować. Tak zrobiłby każdy radny z opozycji a u nas radni chowają takie rzeczy do kieszeni i myślą, że sama wiedza o tym, że mają nam wystarczyła. Kiedy to wszystko zdążycie pokazać? Przed wyborami? Jak już wszystko będzie zrujnowane, sprzedane, uwikłane, rozdane przez kolesi dla kolesi??????????????? Wtedy Panowie z opozycji ja wam pokażę "serdeczny" palec.

Odnośnik do odpowiedzi

to znaczy , że Szafran już atakuje Michała i Jacka ?!

Myślę, że ci dwaj nie pomagają za wiele Włodkowi a On sam też już nie daje rady z burakiem. Włodek dobrał sobie złych ludzi. Szkoda bo potencjał w nim jest tylko trzeba mieć wsparcie a Włodek go nie ma od nikogo. Ot i cała prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

niestety i oni się na tym oszołomie poznali

Ty jesteś oszołom i masz na punkcie Szafrana obsesję. Powiedz po czym ty poznajesz, że to oszołom! Bo ja miałem przyjemność poznać go osobiście i mam bardzo dobre o Nim zdanie. Przemiły człowiek i oddany sprawom gminy. Powiedz człowieku o co ci biega?

Odnośnik do odpowiedzi

Zawiść i jeszcze raz zawiść, że jest ktoś kto mówi prosto z mostu co myśli o władzy. Więcej takich Szafranów a byłoby o wiele lepiej w naszym miasteczku. Zazdrośnicy i pustaki tylko umieją obrabiać dupsko. Jedno jest prawdą, że michał olał chyba wszystko. Bo jego ostatni wpis na blogu opiewa na odległe czasy.

Odnośnik do odpowiedzi
PGR-wscy specjaliści

Niestety wydzierżawienie hangaru i działki po kosztach niższych niż płacił poprzedni dzierżawca, wskazuje na świadome i zapewne powiązane działania zarządzającego tym obiektem. Członkowie komisji przetargowej to jedna wielka beczka śmiechu.W ten sposób "swoi" dążą do takiego rządzenia, aby ludzie nie powiązani z obecną władzą nic nie mogli.A swoją drogą skąd taka opłata za komercyjny grunt przy hangarze. W taki sposób sprzedano kiedyś ziemię gminną pod bioetanol a teraz trwają przygotowania do skrytej transakcji mającej na cele pozbawienie ińskiej młodzieży jedynego miejsca ,gdzie mogą rozwijać swoje wodne zainteresowania.Przez ostatnie lata rozkradziono najpierw sprzęt żeglarski, metodycznie go podmieniając na stary. Aby w końcowym efekcie i ten zlikwidować jako bezużyteczny. Czyż to nie są przygotowania do sprzedaży majątku stworzonego przez młodzież przed latami dla swoich celów.Jak wiadomo jest tutaj "likwidator"mający w tym względzie duże sukcesy w okresie "panowania" konia. Ta ekipa widzi jeszcze możliwości dalszej dewastacji zagarniętego w imieniu gminy mienia mieszkańców.Robi to perfidnie z wyrafinowaniem zwalając powody na brak środków do utrzymania. Czas aby mieszkańcy Ińska obudzili się z letargu. Bo za niedługo mogą już być z ręką w nocniku.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty zapewne (gminny wierszokleto !), przed nabazgraniem tego tekstu, trzymałeś rękę w nocniku ! Idź ją umyj i więcej się nie porywaj się na jakąkolwiek pisaninę ......baranie !

Przeczytaj swój tekst ........ z ciebie to dopiero baran :D

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat z onet.pl -

Wiadomości › Polska › Internet

wczoraj 13:56

Koniec bezkarności internetowych "hejterów"

To ko­niec fali nie­na­wi­ści w sieci. Ci, któ­rzy ob­ra­ża­ją i po­ma­wia­ją in­nych na fo­rach in­ter­ne­to­wych, nie mogą już czuć się bez­kar­nie. Na­czel­ny Sąd Ad­mi­ni­stra­cyj­ny wydał de­cy­zję, dzię­ki któ­rej zdo­by­cie da­nych oso­bo­wych tzw. "trol­li" bę­dzie dużo ła­twiej­sze. O takie in­for­ma­cje może teraz wy­stąÂ­pić nie tylko pro­ku­ra­tu­ra. Takie prawo ma też każda osoba fi­zycz­na i firma, które wy­ka­żą, że jest to nie­zbęd­ne dla ochro­ny dóbr oso­bi­stych i do­bre­go imie­nia. Na­mie­rze­nie "hej­te­ra" może trwać tylko kilka minut. (JS)

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba czytasz z wyroku tylko to co chcesz. Wyrok dotyczy sytuacji kiedy ktoś narusza twoja dobra osobiste albo namawia do czynności zakazanej. W krytyce władz ta zasada nie dotyczy po to osoby publiczne i tylko kiedy pomawiasz o czynność kłamliwą i to nie zawsze można stosować taką taktykę. Nie strasz i nie zakazuj pisania na bo to dopiero jest działanie na zastraszanie obywateli do wyrażania swoich opinii na temat działalności złodziejskiej władzy. Prawo do swobody wyrażania swoich opinii ma każdy i wara wam od tego. Będę krytykował radnych i burmistrza jeśli uznam, że działają na szkodę mieszkańców i sram na to czy wam to się podoba czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba czytasz z wyroku tylko to co chcesz. Wyrok dotyczy sytuacji kiedy ktoś narusza twoja dobra osobiste albo namawia do czynności zakazanej. W krytyce władz ta zasada nie dotyczy po to osoby publiczne i tylko kiedy pomawiasz o czynność kłamliwą i to nie zawsze można stosować taką taktykę. Nie strasz i nie zakazuj pisania na bo to dopiero jest działanie na zastraszanie obywateli do wyrażania swoich opinii na temat działalności złodziejskiej władzy. Prawo do swobody wyrażania swoich opinii ma każdy i wara wam od tego. Będę krytykował radnych i burmistrza jeśli uznam, że działają na szkodę mieszkańców i sram na to czy wam to się podoba czy nie.

Już za twoją frazę "....złodziejskiej władzy.." dostaniesz w jaja jakl nie udowodnisz szybko złodziejstwa !! Właśnie na takich palantów jest ten bicz !!

Odnośnik do odpowiedzi

Bez straszenia proszę! Burmistrz niestety ale dysponuje mieniem gminnym po złodziejsku. Bo jak zrozumieć, że goni jednego dzierżawcę i wymyśla tysiąc powodów żeby bz nim nie podpisać umowy a drugiemu za złotówkę wydzierżawia grunt z dostępem do jeziora tym samym utrudniając mieszkańcom korzystania z bądź co bądź najbliższej dla nich plaży. Rzekomo miał się obławiać poprzedni dzierżawca a ten to co nie złapał Pana Boga za nogi?????? Co ty pacanie możesz na ten temat powiedzieć. I to na takich jak ty jest ten wyrok co łżą w żywe oczy mieszkańcom, że to co robicie jest "jedynie słuszne" i dla nas najlepsze. Bynajmniej radnym nie jestem ale patrzeć na to szubrawstwo nie można spokojnie. Dla mnie nie ma pojęcia "władza" jako miejscowa bo wtedy ten kto to napisał użył by zapewne określenia 'Władza Gminna". Myślę że użycie słowa "władza" określa całą naszą elitę rządzącą zarówno sejm , senat, prezydent a przede wszystkim rząd i bez kozery wymieniam te instytucje z małej litery. Tak mi dopomóż Bóg- AMEN. Żaden palant moich poglądów nie zmieni a pogróżki mam w poważaniu.NIE JESTEM RADNYM ANI SZAFRANEM JESTEM MIESZKAŃCEM ŻYJĄCYM W DEMOKRATYCZNYM KRAJU I MAM SWOJE ZDANIE. Przestań z tym wyrokiem bo wyroki są niezbadane i nie wiesz kiedy tobie do d*** zajrzą!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Już za twoją frazę "....złodziejskiej władzy.." dostaniesz w jaja jakl nie udowodnisz szybko złodziejstwa !! Właśnie na takich palantów jest ten bicz !!

W odpowiedzi na takie zagrywki skorumpowanej i powiązanej układami władzy miejscowej można śmiało powiedzieć. Pocałujta w dupę wójta. Tutaj nie ma co udowadniać , tutaj działa klika i to już drugą kadencję, dzięki głupocie mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

czekamy baranie na ciebie i twoją klikę , już nikt na tym forum nie chce z tobą rozmawiać . Możesz gadać sam ze sobą dalej terrorysto ze ślunska .

Odezwał się nazistowska świnia z niemiec. Przecież to widać że ten ziejący nienawiścią łysy idiota nie może znieść sukcesu radnego. Dlatego tak piana mu z pyska tryska. Zeżre cię własna nienawiść albo spotka niespodzianka na włościach. Zawistny dziadu opamiętaj się puki jeszcze pora..................................

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

No i proszę radny Kazimierz Dec już dogadał się z Racinowskim i Czubkowskim i oto synowa Deca ma pracę w szkole. Dziewczyna bez przygotowania i negatywnymi opiniami mieszkańców Ińska dostaję fuchę bo teściu załatwił. Jedna wielka banda. Terebecki chce startować na burmistrza a siedzi i przygląda się wszystkiemu wstyd!!!

Odnośnik do odpowiedzi

No i proszę radny Kazimierz Dec już dogadał się z Racinowskim i Czubkowskim i oto synowa Deca ma pracę w szkole. Dziewczyna bez przygotowania i negatywnymi opiniami mieszkańców Ińska dostaję fuchę bo teściu załatwił. Jedna wielka banda. Terebecki chce startować na burmistrza a siedzi i przygląda się wszystkiemu wstyd!!!

Wstydzić się powinni wszyscy mieszkańcy którzy nie poszli do referendum. Bo wtedy burmistrz Racinowski nie traktowałby tego jak podwójny glejt od was. Macie co chcieliście jedna banda tworzy struktury nepotyzmu w Ińsku druga w Suchaniu. Jamroży wziął sobie na wice- dyrektor konopkę. Jak wszyscy to wszyscy a co? Głupi ciemny naród można okradać. Sami na to pozwalacie więc nie marudzić proszę.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...