Skocz do zawartości

trzeci podjazd Czubkowskiego...


ciocia jadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może powiedzieć jak to faktycznie wygląda sprawa tego nowego najemcy od nurków, bo powiem szczerze , że jak się czyta te posty to masakra normalnie. Wogóle skąd gość się urwał z takimi pomysłami. Mam nadzieję że ta spreżarka która tam jest to jest bezpieczne urzadzenie dla naszych maluchów i skąd gość ma pozwolenie na takie urzadzenie. PS ostatnio też byłem z dzieckiem na zielonej trawce i dzierżawca znów wyskoczył z 15zł za teren ale szybko zmiękł jak poprosiłem go o paragon....widać jak działa legalnie i jak zwykle dba o dobro naszej gminy....

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jezeli to jest prawda to jest krotko mowiac frajerstwo i fryzjerstwo nie mam slow na te zagrywki pana naszego kochanego. A najbardziej wkur... mnie te tablice na poczatku ze teren prywatny i platny.... a z tego wynika ze gosc robi to bezprawnie.. Ola te informacje masz potwierdzone?

Odnośnik do odpowiedzi

zbadałem sprawę i wiem na pewno, że nie ma prawa ten gość pobierać żadnej opłaty, ponieważ nie ma jeszcze podpisanej umowy o dzierżawę tego gruntu. nasz burmistrz dopiero mu to obiecał

Potwierdzam! Wszystko na razie jest na gębę. Gość lata do burmistrza jak ze sraczką i coraz to większe ma żądania. Burmistrz do podpisania umowy dzierżawy na wszystko przytakuje. To co ja słyszałem co ma robić to jest totalna demolka tamtego terenu. Ale dla pana nowego nurka to wygody tylko dla bogatych z których on będzie czerpał zyski.Jak nie wierzycie to sami na własne oczy zobaczycie co się będzie działko za kilka dni. Ciekawi mnie jak macie zamiar te buldożery zatrzymać. Potwierdzam też co "ola" pisała nie ma prawa do momentu podpisania dzierżawy a co potem???? Kto i dlaczego podpisuje umowę niekorzystną dla mieszkańców!!! Dlaczego znów z własnego gminnego terenu robimy skansen dla bogatych niedostępny dla pospulstwa? To zawsze było przejście dla mieszkańców chyba, że niektórym cwaniakom tam mieszkającym to właśnie odpowiada!!! Co na to IPK przecież muszą być zgody od tej instytucji jest taka sztama z panią Janicką, że burmistrz się niczego już nie boi??? Zadziwiające!!

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Cos napewno trzeba zrobic tylko co? Widze ze jedych wywali nurkow to teraz mamy lepszego..najgorsze ze to my mamy najwiecej przeje...ma jtos jakis pomysl?

Pomysły powinna mieć opozycja. Tak jest wszędzie. My nie mamy szczęścia do władzy i opozycji. Bo co mogą mieszkańcy jak nie mają swojego wodza, mentora czy jakbyśmy tego nie nazwali. Bo jeśli nie ma to znaczy że my tak będziemy mieć kolejne 4 lata. Jak ja to wytrzymam!1!!!!!!!!! Rzucajcie pomysły może ktoś coś mądrego wymyśli. Jako pierwsze ja proponuję żeby nasi reprezentanci mimo urlopowania poszli zapytać u źródła czy to aby wszystko prawda. Jeśli tak to publicznie to potwierdzić. Jak z plotki zrobi się rzeczywistość i prawda to trzeba nad tym poważnie się pochylić. Dobranoc.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam

Nasz nowy dzierrzawca znow szaleje, ostatnio bylem swiadkiem jak pogonil wedkarza idacego wzdluz jeziora powiedzial mu ze to jego teren i zeby tu nie rzucal bo ma w wodzie pozatapiane jakies linki czy cos w tym stylu, poprostu noz w kieszeni sie otwiera. Powiedzcie on dalej kasuje za przebywanie na trawce 15zł i czy ktos moze dowiadywal sie jak ta sprawe zalatwic?

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest teren gminy więc nie może pobierać opłat. Każdy taki wybryk trzeba zgłosić to jest teren Skarbu Państwa i brzeg jeziora w świetle prawa jest ogólnie dostępny. Tak też mówi prawo wodne. Możecie nawet o to zapytać w rdoś. Wiedzą o tym w starostwie tylko jak Gil tu bywa na imprezkach ILF to pewnie trudno będzie coś wskórać. Prawo powinno być prawo ale tu jest tylko układ. Akurat ten pas nad wodą nie jest gminny i nikt nie ma prawa opłat pobierać nawet jak jest dzierżawcą. O grodzeniu nawet nie wspomnę. Najlepiej sprawę nagłośnić w mediach teraz takie czasy że tylko one mogą pokazać i wytknąć głupotę pazernej władzy. A tych chyba na ILF nie brakuje. Widziałem tylu możnych z powiatu i województwa, że chyba nie powinno być problemu trzeba tylko chcieć.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

I co widze gość buduje droge i ma wszystkich w d****....super to pewnie też mu oddadzą przedszkole i całą gminę..

Pozdrawiam

Ktoś na to pozwala! Mieć ludzi w d**** jest tak powszechne w tej gminie, że trudno się dziwić. Przecież tydzień temu pisałem, że buldożery wejdą i nie wiedzieć kiedy droga będzie a prokurator będzie miał co robić. Ktoś gościa nieźle w butelkę nabija albo jest taki bogaty że stać go na wyrzucanie kasy w błoto.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał śpi, Włodek śpi, Jacka nie ma w Ińsku to kto ma dbać o gminę? Paciejewski, Ratkowski czy Pastuła no chyba że amazonka Piątek! Ludzie ogarnijcie się czas spojrzeć prawdzie w oczy. Burek robi co chce wspierany przez stowarzyszenie kieliszka i żwirowni. Jak mamy mieć taką opozycję to lepiej żuć gumę! Sprzedadzą wszystko by przetrwać do końca a może i następną kadencję. A wy wszyscy uważajcie , że to nie wasz problem!

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.portalinsko.pl/

Dawno już pisałem co burmistrz szykuje z hangarem, że na szkolnym bip nie ma nic na temat przetargów, że do hangaru od parkingu autobusowego będzie robiona droga, że cały plac zostanie oddany panu Markowi za free itd. itp. Nic nowego Panie Szafran się nie dowiedziałem. Chcę wiedzieć co w tej sprawie zrobicie jako opozycja bo wiedzę tę posiadałem bez składania do burmistrza pisma. Trzeba tylko się interesować i tyle. Najwyższa pora złożyć doniesienie do nadzoru budowlanego, prokuratury i działać formalnie a nie piać z zachwytu, że się złożyło pismo z zapytaniem. Dlaczego nie uwierzyliście temu co napisałem? Przecież sugerowałem, że kiedy wy będziecie oglądać lato filmowe dzierżawca będzie robił swoje chociaż niezgodnie z podpisaną umową i niezgodnie ze sztuką prawa. Wrota będą już niedługo też wymienione będą piękne i nowe - GWARANTUJĘ- na pewno to nie plotka tylko najprawdziwsza prawda. Ale wy o tym też dowiecie się za dwa miesiące jak już drzwi będą. Złożycie kolejne pisma z zapytaniem do burmistrza. Kto was ma brać na poważnie?! Panowie Michał, Włodek i Jacek nie są prawdziwą opozycją tylko cykorami którzy nigdy się nie wychylą przed szereg. Panom już dziękujemy!

Odnośnik do odpowiedzi
Gmina jest właścicielem zarówno budynku jak i 2,7 ha działki na której hangar stoi. Dzierżawcę 69m2 hangaru wyłoniono w czwartym przetargu w dniu 11 lipca br.

W przetargu było dwóch oferentów, najwyższą cenę 2420 zł/ miesiąc (netto) wylicytował mieszkaniec Szczecina, pan Marek Z.

W następstwie przetargu, w tym samym dniu zawarto umowę dzierżawy hangaru, ze strony urzędu umowę zawarł dyrektor COK przy akceptacji burmistrza. Umowa jest zawarta na czas określony do dnia 14 lipca 2016r.

Następnie w dniu 25 lipca br. zawarto umowę dzierżawy części działki o powierzchni 1000m2. Jest to odgrodzona słupkami

Chyba wkradł się błąd :) . Po pierwsze działka ma 2.700 m kw. w wydzierżawiono 1000 m. kw.Po drugie przetarg zakończył się na kwocie 2.490,00 zł a nie 2.420,00 zł. Niby drobnostki ale niestety bardzo istotne dla sprawy :(

Odnośnik do odpowiedzi
http://zsinsko.szkol...hp?p=m&idg=mp,3 Przede wszystkim sprostowanie. Informacja o przetargu ukazała się po wpisie forumowicza, że takowej brak na stronie szkoły. Po drugie nie trzeba pisać że dokumenty posiada Pan Liwak i trzyma je w szufladzie tylko są na stronie i trzeba z nich zrobić użytek. To tyle w temacie.
Sam nie wiesz co piszesz, na bip jest ogłoszenie o przetargu na sklepik szkolny pod schodami i protokół z przetargu na hangar
Odnośnik do odpowiedzi

No to wal do prokuratora, na co czekasz?

Że tacy jak ty którzy potem przyjdą po mój podpis i głos mają taki obowiązek!!! Z tego potem się rozliczą przed wyborcami i pokażą, że można inaczej niż jest teraz. Jednakże ty mojego głosu nie otrzymasz bo już liczysz, że to właśnie ja za ciebie spełnię ten obowiązek!!! Znalazła się trójca przenajświętsza co duchem świętym zdobędzie władzę. Po co kłapiesz na tym portalowym śmieciu, po co komu i do czego podobne???? Nawet nie próbuj startować z takim nastawieniem na rolę opozycji w polityce ińskiej. OPOZYCJA TO WARTOŚĆ WYŻSZA NIŻ UKŁONY POPRAWNE W STRONĘ BURMISTRZA. Przestańcie nazywać siebie opozycją buraki w gumiakach!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Że tacy jak ty którzy potem przyjdą po mój podpis i głos mają taki obowiązek!!! Z tego potem się rozliczą przed wyborcami i pokażą, że można inaczej niż jest teraz. Jednakże ty mojego głosu nie otrzymasz bo już liczysz, że to właśnie ja za ciebie spełnię ten obowiązek!!! Znalazła się trójca przenajświętsza co duchem świętym zdobędzie władzę. Po co kłapiesz na tym portalowym śmieciu, po co komu i do czego podobne???? Nawet nie próbuj startować z takim nastawieniem na rolę opozycji w polityce ińskiej. OPOZYCJA TO WARTOŚĆ WYŻSZA NIŻ UKŁONY POPRAWNE W STRONĘ BURMISTRZA. Przestańcie nazywać siebie opozycją buraki w gumiakach!!!!!!

Popieram, opozycja cały czas przeszkadza burmistrzowi w pracy dla rozwoju gminy, brawo gościu! Zapraszamy Cię w szeregi IFS.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...