Skocz do zawartości

Mieszkaniec


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Liwak, Kupczyński pokazujecie cudze a czym wy się pochwalić? Kilka desek na molo, barierka za to 600tys ....wcześniej całe molo kosztowało ponad milion.....to suma za którą można drogę w centrum wyremontować!!! A wy na jedno badziewie nikomu nie służące bo po co komu molo na piasku? O terminie nie wspomnę.... miało być do połowy grudnia, potem do końca grudnia roboty zakończono 10 dni po nowym roku. To są terminy! Może jednak uczcie się od lepszych.

Screenshot_20230113-145907.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
To ja balbinka

Proszę państwa ,oni nie będą się uczyć ,ani nie chca podpatrzyć sąsiadów.Im bardzo dobrze wychodzi niszczyć ludzi , skompromitować,poniżyć ,wykopać z pracy ma na myśli ludzi kultury.Bardzo dobrze im to wychodzi ,gdyż są na stołkach i czują się wielcy .Do czasu jaz niebawem przyjdźcie po głos ,a usłyszycie  ryk.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, To ja balbinka napisał:

Proszę państwa ,oni nie będą się uczyć ,ani nie chca podpatrzyć sąsiadów.Im bardzo dobrze wychodzi niszczyć ludzi , skompromitować,poniżyć ,wykopać z pracy ma na myśli ludzi kultury.Bardzo dobrze im to wychodzi ,gdyż są na stołkach i czują się wielcy .Do czasu jaz niebawem przyjdźcie po głos ,a usłyszycie  ryk.

Po co mają sie uczyć skoro bez nauki mają ogromne apanaże. Liwak to tłuk co nic nie potrafi a Kupczyk to neandertalczyk latający z maczugą. Najważniejsza jest kasa do kieszeni.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Gość napisał:

Trzeba było przyjechać. 

A ja przyszłam i widziałam jak ludzie dawali Liwakowi. On nic nie ma, i nic nie wie. Sam się przyznał że się nie przygotował. Planów drogi dla Paterki też nie ma. Droga przez Gronówko dziurawa a on ni ma piniendzy. Nasz radny siedział niemowa jak na tureckim kazaniu. Za to jego mundra Zośka zamiast się martwić ż samochody ze żwirem bedo jeździły przez nasze podwórka, pytała Mazurka z Wisoli co on tam kiedyś gadał na sesji. Ogólnie ludzie nie są zadowoleni z tych co rządzą. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Droga powiatowa w Ińsku to tragedia. Same dziury i kałuże

Zaraz ją Liwak zrobi aby wanienki ze żwirem pomykały na Strgard. Będziecie je liczyć i się cieszyć Kujawskie, Woźniaki, Dolaty,Łońskie, Kościelne. Mendy społeczne na naszych dietowych garnuszkach, zgotowali nam piekło na ziemi. Tak Działoszewska jak i Racin przez wiele kadencji, nie otwarli kopalni bo wiedzą co to za nieszczęście dla Gminy. Liwak i Kupczyński zrobili to bez skrupułów tylko i wyłącznie dla własnych korzyści za nic mając nas mieszkańców. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Baba napisał:

Zaraz ją Liwak zrobi aby wanienki ze żwirem pomykały na Strgard. Będziecie je liczyć i się cieszyć Kujawskie, Woźniaki, Dolaty,Łońskie, Kościelne. Mendy społeczne na naszych dietowych garnuszkach, zgotowali nam piekło na ziemi. Tak Działoszewska jak i Racin przez wiele kadencji, nie otwarli kopalni bo wiedzą co to za nieszczęście dla Gminy. Liwak i Kupczyński zrobili to bez skrupułów tylko i wyłącznie dla własnych korzyści za nic mając nas mieszkańców. 

Włodziu sam żeś ta Żwirownie, przyklepał. Dając sobie podwyżki, pieniądze liczyliscie właśnie z żwirowni na realizację tych podwyżek. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...