Skocz do zawartości

Mieszkaniec


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze jadąc po ulicach to dziura na dziurze ,palanty zróbcie drogę po której mieszkańcy Ińska jeżdżą,a ta cała Gośka to stara purchawka niech idzie na emeryturę i niech się leczy bo i tak jej więcej nie ma w szkole i na sesjach.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Powiat napisał:

Na otwarciu drogi dla żwirków w Storkowie nie było Starosty? Przecież Liwak wyremontował powiatową drogę to Starosta w podzięce mógłby wstęge przeciąć. Ha ha ha ha ha

Starosta w trakcie remontu tej drogi przekazał ją gminie, na prośbę naszych włodarzy. Jeszcze naprawią oświetlenie i przekażą drogę powiatowi.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, niestety napisał:

Starosta w trakcie remontu tej drogi przekazał ją gminie, na prośbę naszych włodarzy. Jeszcze naprawią oświetlenie i przekażą drogę powiatowi.

Liwak zrobił drogi prezent powiatowi, z 3,5 mln. a wszystko dla wygody żwirowni

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jarek napisał:

Weźcie się już Ińsko Plus nie ośmieszajcie, następne wasze kłamstwo że lampy nie świecą w Storkowie. 

A już świecą? Nie było komunikatu. Jeśli tak to drogę można już przekazać powiatowi. Po co płacić za prąd?

 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, plan napisał:

A gdyby tak obecną wladzę przerobić na solarną zamiast im płacić naszymi pieniędzmi.Gmina od razu stanęła by na nogi.I żadnych żwirowni.

Świetny pomysł. Burmistrz byłby zeroemisyjny. ha ha ha ha ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi

Kupczyński ty kmiocie sam się przyznajesz że zamontowano chujoowe lampy wyszło to przy odbiorze . Czyli Szanowny Pan W. Szafran ma rację że lipę zrobiono w Storkowie! Dopiero wyszło na odbiorze. A gdzie  ty w ząbek czesany byłeś w trakcie robót ? Teraz na odbiór przyjechałeś się lansować? Jeszcze tobie i Liwakowi ta droga bokiem wyjdzie jak RIO zacznie kontrolę celowości wydatkowania budżetu. 

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Storkowo napisał:

Kupczyński ty kmiocie sam się przyznajesz że zamontowano chujoowe lampy wyszło to przy odbiorze . Czyli Szanowny Pan W. Szafran ma rację że lipę zrobiono w Storkowie! Dopiero wyszło na odbiorze. A gdzie  ty w ząbek czesany byłeś w trakcie robót ? Teraz na odbiór przyjechałeś się lansować? Jeszcze tobie i Liwakowi ta droga bokiem wyjdzie jak RIO zacznie kontrolę celowości wydatkowania budżetu. 

Szanowny Panie Zbigniewie pisz tu co chcesz każdy i tak już wie że to Ty cały czas tu piszesz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Studnica napisał:

Szanowny Panie Zbigniewie pisz tu co chcesz każdy i tak już wie że to Ty cały czas tu piszesz. 

Coś podobnego? Skąd ta pewność? Ja wiem że tu MichałK pisze i obraża ludzi, kawał uja z niego.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Mieszkaniec napisał:

Od Michała szacunku nie oczekujcie, to cham i prostak i ma barbażyńskie maniery. On sie do chlewu nadaje.

W chlewie ze zwierzętami też trzeba po ludzku postępować, ale on i tam nie nadaje się.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Okruszek napisał:

Słyszałam nowego niusa, że Michał idzie na pewniaka na burmistrza ,a jego zastępcą będzie cygan kuzyn zamieszkany na działce.

Ja także słyszałem o tym, że MichałK szykuje się na burmistrza, tak się pali, że aż przebiera nóżkami. Nawet jego rodzinka o tym się chwali.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...